خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314
    نمایش نتایج: از 196 به 197 از 197
    1. Top | #196
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      سلام
      میگه که خوشرویی از بخشش بهتره (بشاشه وجه...)
      و اون یکی میگه کسی که زبانش شیرین شود دوستانش زیاد میشود
      خب هم مفهمومه دیگه...!
      جفتش میگه خوشرو باشین !
      خب یک نفر خوشرو هست و همه رو میبینه لبخند میزنه ولی ممکنه خجالتی باشه برای همین خوش زبان نباشه

2. Top | #197
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a99a78 نمایش پست ها
      خب یک نفر خوشرو هست و همه رو میبینه لبخند میزنه ولی ممکنه خجالتی باشه برای همین خوش زبان نباشه

عزیزم قصه چون پیمانه است معنی اندر وی بسان دانه است (انشالله شعرو ضایع نکرده باشم)
      مقصود اینکه مفهومو توجه کنی
      الان بقیه ی گزینه های تست چیه؟
      مقصودش اینه که خوشرویی خوبه
      و اینکه میگه زبونش شیرین باشه یعنی همون خوشرو باشه خب
      :/
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فیلم، فرق، ممنون، من، مهدی، میکنن، میگه، میتونم، میتونی، میخوام، میره، میرسم، ماه، مبحث، متنفرم، مشکل، مشکلم، مشکلی، معنی، معرفی، نقره، نمیتونم، نوشته، چیزی، نیست، نیستم، ناصح، ندارم، نداره، چطور، نظری، هم، همه، همراه، ها، های، هرروز، هست، وقتی، ولی، واسم، واسه، یندی، یه، یک، یاد، یعنی، کمتر، کنم، کنم؟، کنید، کنکور، که، کامل، کتاب، کتابی، گاج، ۹۴، پیاده، پیشرفت، پست، آموزی، آخر، آزمون، اما، انقد، اون، ای، اینجاست، اگه، اتاق، ادغام، از، ازش، اساسی، اصلا، اصن، بـا، بلد، بچه، به، بهش، بگم، بگید، با، ببین، بخونم، بخرم، بدون، برم، بشه، تقریبا، تموم، تنفس، تو، توضیح، تابستون، تخته، تخته سیاه، تست، تعریف، جمله، جواب، جایی، حفظی، حالا، خوب، خیلی، دقیقه، دوستان، دارم، دارم،، دارن، داره، دارید، در، درس، درصد، رو، روزی، راحت، زمین، زنگ، زاده، سفید، سوالی، سیاه، ساعت، ساعتی، شدم، شده، صورت، ضعیف، علاقه، عین، عربی، عربی کنکور، عربی ، مشکل ، قواعد، عربیه، عصبی، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن