خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.لطفا بگید با رتبه 3800زیر گروه 1 و 3600 زیر گروه 2 پزشکی و داروی دولتی کجای ایران(هرجا باشه فرق نداره) رو قبول میشم.منطقه2 و تراز9108.بومی استان کرمانشاه و پسر هستم.
      باتشکر.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

من با رتبه 2200 در سهميه جانبازي و نمره كل نهايي 6619 در زير گروه يك چه رشته هايي رو روزانه ميتونم قبول بشم؟

توي دانشگاه ازاد چه رشته هايي؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها تورو خدا جواب بدین ، با رتبه 1996 زیرگروه یک و 2269 زیرگروه دو ، منطقه یک ، امیدی به قبولی پزشکی یا داروسازی سراسری تو هر جایی از کشور هست؟

4. Top | #34
      sh2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KONKUR98 نمایش پست ها
      سلام دوستان.لطفا بگید با رتبه 3800زیر گروه 1 و 3600 زیر گروه 2 پزشکی و داروی دولتی کجای ایران(هرجا باشه فرق نداره) رو قبول میشم.منطقه2 و تراز9108.بومی استان کرمانشاه و پسر هستم.
      باتشکر.
      نمیخوام ناامیدتون کنم ولی من پارسال با همین رتبه هیچ جا پزشکی و دارو قبول نشدم امسال که دیگه ظرفیتا کمم شدن ولی شاید تو شهر خودتون قبول شید دارو به صورت بومی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط حامدگلمکانی نمایش پست ها
      بچه ها تورو خدا جواب بدین ، با رتبه 1996 زیرگروه یک و 2269 زیرگروه دو ، منطقه یک ، امیدی به قبولی پزشکی یا داروسازی سراسری تو هر جایی از کشور هست؟
      ممکنه جاهایی مثل زنجان یا تهران دارو قبول شید ولی پزشکی فکر نکنم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      با رتبه 1005 زیرگروه1 منطقه 1 پزشکی ازاد تهرانم نمیارم؟؟ بابا خب میگفتین سال پیش با رتبه 14000 میرفتم دامپزشکی ازاد کازرون دیگه! الانم همون شد که! ترازم شده 9800

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      با رتبه 1005 زیرگروه1 منطقه 1 پزشکی ازاد تهرانم نمیارم؟؟ بابا خب میگفتین سال پیش با رتبه 14000 میرفتم دامپزشکی ازاد کازرون دیگه! الانم همون شد که! ترازم شده 9800
      برا چی نشه؟؟؟سراسری غیر تهران که به احتمال خیلی زیاد قبولید و آزاد تهران هم حتی با کاهش ظرفیت باید قبول بشید!

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
      داداش مطمئنم... آره 3200 پارسال قبول میشده ولی ترازش حتما بالای 9500 بوده من خودم پارسال با رتبه 3900 منطقه 2 تراز 9500 زیرگروه 1 و 9400 زیرگروه 2 نه پزشکی نه دندون نه دارو آزاد تهران قبول نشدم... ضمن اینکه ترازا امسال پایینم اومده پارسال با 1200 تراز 10300 آوردن من امسال با 1200 شدم 9800
      من همینو نمیفهمم چرا بضیا تراز بالایی دارن ولی رتبشون در سهمیه بدتر میشه؟
      واسه انتخاب رشته مگه کلیش این نیس که شهر-رشته هارو برحسب علاقه واولویت خودمون مرتب کنیم؟؟یامثلا چیزای دیگم دخیله؟خیلی مردد شدم چند روزه ها..اخه یه بنده خدایی پارسال 2200منطقه1 پسر تازه!اورد میگه من همه ی جای ایرانو زدم هیچی نیاوردم البته علوم آزمایشگاهی مشهدو زده بود انتخابای اخرش بعده پزشکیااورد..حالا سوالم اینه این بنده خدا چراقبول نشد:/نکنه این مشاورای انتخاب رشته راست بگن که انتخاب رشته چیزه ساده ای که فک میکنین نیسمن خیلی ازین حرفا ترسیدم اخه یعنی چی؟؟
      بچه های دیگم اگه کسی میدونه لطفا بگه

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این تاپیک موند زیر:yahoo (19):

کسی نمیدونه این سوالو؟

واسه انتخاب رشته مگه کلیش این نیس که شهر-رشته هارو برحسب علاقه واولویت خودمون مرتب کنیم؟؟یامثلا چیزای دیگم دخیله؟خیلی مردد شدم چند روزه ها..اخه یه بنده خدایی پارسال 2200منطقه1 پسر تازه!اورد میگه من همه ی جای ایرانو زدم هیچی نیاوردم البته علوم آزمایشگاهی مشهدو زده بود انتخابای اخرش بعده پزشکیااورد..حالا سوالم اینه این بنده خدا چراقبول نشد:/نکنه این مشاورای انتخاب رشته راست بگن که انتخاب رشته چیزه ساده ای که فک میکنین نیسمن خیلی ازین حرفا ترسیدم اخه یعنی چی؟؟

9. Top | #39
      sh2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Defne نمایش پست ها
      این تاپیک موند زیر:yahoo (19):

کسی نمیدونه این سوالو؟

اگه همه رتبه خوبا اینجا بحث کنن تاپیک بالا میمونه منظم ترم هست همه ی رتبه ها باهم قاطی نمیشن... ببینید آره فقط بحث رتبه نیست چیزایی مثل شهرم مهمه مثلا با بومی گزینی و اینا یه رتبه 9000 کشوری پزشکی اهواز قبول شه ولی یه 7000 کشوری نشه... در کل شهرای نزدیک تر ارجحه واسشون

10. Top | #40
      sh2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      کسی جواب سوالی که اول تاپیک زدمو نمیدونه؟؟؟

11. Top | #41
      sh2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلاااااام

سلاااااام

سلاااااام

سلاااااام دوستان نظر بدیییین

12. Top | #42
      sh2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      آپپپپ

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)