خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 64
    1. Top | #16

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هستم

یه سریا اینجا معدلشون خوبه میان جو رو خراب کنن کسی نره مثله اینکه رتبه مفت خیلی بهشون مزه کرده
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid122 نمایش پست ها
      دوست عزیز بی خودی وقتت را تلف نکن
      پدر و مادران ما همه مون را ترسو و بی عرضه بار اورده اند
      توی ایران باید گوسفند باشی و گرنه سر از کهریزک در میاری واسه مردمی زندانی میشه که هیچ ارزشی واسه تو و کارات ندارن
      امام علی میگه هر حکومتی لیاقت مردم شو نشون میده
      پست fayras95 رو خوندید؟
      میخواید به درس نخوندن و نمره پایین خودتون اعتراض کنید؟
      چه ربطی به حکومت و لیاقت مردم و گوسفند و کهریزک داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fayras95 نمایش پست ها
      آخه عزیز سر چی اعتراض کنیم؟من مثلا معدلم گند زده بهم.پشت کنکور بودم سال ما تاثیر منفی وجود نداشت!برم بگم چرا معدلم تاثیر منفی گذاشته یا چرا اصلا معدلم که کم بوده رو تاثیر دادید؟
      Math & Physics are fun

3. Top | #18

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورم با شخص خاصی نیست
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما درس نخوندن ما را میگید وقتی که کسی توی تهران با بهترین معلم ها توی امتحانات نهایی معدل های20میارن و ماهایی که توی منطقه های محروم با معلم های بی سواد به صورت یکسان معدلمون اعمال میشه اعتراض داریم به کاهش ظرفیت اعتراض داریم
      به نظر شما چرا ما از اعتراض کردن می ترسیم?

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما درس نخوندن ما را میگید وقتی که کسی توی تهران با بهترین معلم ها توی امتحانات نهایی معدل های20میارن و ماهایی که توی منطقه های محروم با معلم های بی سواد به صورت یکسان معدلمون اعمال میشه اعتراض داریم به کاهش ظرفیت اعتراض داریم
      هرچی فکر کردم چی بگم...چیزی به ذهنم نرسید.
      شما هم حق داری...
      اگر تو یکی از روستاهای انار (استان کرمان) معلمی رو ندیده بودم که به جای درس دادن مشغول مصرف مواد بود حرفت رو قبول نمیکردم، ولی.......
      Math & Physics are fun

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی که وزیر اموزش و پرورش میگه که برگه های ادبیات را معلم فیزیک تصحیح کرده دیگه من چی می تونم بگم

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وقتی که وزیر اموزش و پرورش میگه که برگه های ادبیات را معلم فیزیک تصحیح کرده دیگه من چی می تونم بگم
      البته از روی پاسخنامه تصحیح میکنند.
      نمیدونم پاسخنامه ها رو دیدید یا نه، ولی کسی که سواد خوندن نوشتن داشته باشه هم میتونه تصحیح کنه و مشکلی پیش نیاد.
      Math & Physics are fun

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستام یکی شده کشوری ۱۵۰۰۰ سهمیه ۵۱۱
      اون یکی کشوری شده ۱۴۰۰۰ سهمیه ۴۰۰۰
      نتیجه:کنکور هم منصفانه نیست

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حذف کنکور فکر خوبیه ولی خب متاسفانه تو کشور ما همه کارا بصورت آزمایشی انجام میشه و این وسط مسئولین هیچ ابایی از داغون کردن زندگی بقیه ندارن مثل هدفمند کردن یارانه ها و یا همین تاثیر امتحان نهایی
      شما اول باید بستر عادلانه شدن امتحانات نهایی رو فراهم کنی بعد بیای تاثیرش بدی بعد تازه یه سری بودن اون موقع که امتحان نهایی داشتن اصن به ذهنشون نمی رسیده یه روزی این معدل تو کنکور تاثیر مستقیم داشته باشه
      شاید تا 5-6 سال دیگه عادی بشه چون همه از تاثیر مستقیم امتحانات نهایی خبر دارن ولی الان با وجود این همه تقلب موقع امتحانات نهایی و این که فقط سال سوم تاثیر داده میشه واقعا بی عدالتیه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omidak نمایش پست ها
      سلام
      دوستام یکی شده کشوری ۱۵۰۰۰ سهمیه ۵۱۱
      اون یکی کشوری شده ۱۴۰۰۰ سهمیه ۴۰۰۰
      نتیجه:کنکور هم منصفانه نیست
      تازه هر دو شونم منطقه ۳ اند

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی که شما مفهوم دیگه ای از سوال را نوشین که توی پاسخنامه نیست اون موقع چه مشکلی پیش میاد?نمره ات به همین راحتی از دستت میره

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fayras95 نمایش پست ها
      آخه عزیز سر چی اعتراض کنیم؟من مثلا معدلم گند زده بهم.پشت کنکور بودم سال ما تاثیر منفی وجود نداشت!برم بگم چرا معدلم تاثیر منفی گذاشته یا چرا اصلا معدلم که کم بوده رو تاثیر دادید؟
      کار دیگه ای هم میتونی بکنی سربازی بری برگردی باز بشینی بخونی

رفتن به بیرون تجمع کردن یه ذره شجاعت میخواد شجاعت نه اینکه بیای به من بگی اعتراض داری بیا اونجا بگو حرف دلتو من کاره ای نیستم

از بس ما حرف دلمون تو دلمون چال کردیم مملکت به این وضع دچار شده چرا ما باید بزاریم دیگران بیان گندذ بزنن به زندگی ما

کجای کره ی زمین چنین قانونی برای ورود دانش آموز به دانشگاست تو به من اینو بگو؟

داستان جالب: یه امتحانی بود از بچه ها میگرفتن این قضیه برای قبل انقلابه بعد زیر برگه امتحان نوشته بود (همونجا که مینویسن بعضی موقع ها موفق باشید و..) شجاعت یعنی چه؟ یه دانش آموز برگه رو رو سفید داد رفت گفت یعنی شجاعت همین و اون دانش آموز دکتر شریعتی بود.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      متاسفانه مثل گذشته کسی به این اعتراض ها توجهی نخواهد کرد !

سال 87 یه عده رفتن سازمان سنجش و حقشونو گرفتن سانمان سنجش کی شما دیده بودی که بیاد انتخاب رشته رو از دوباره انجام بده ولی داد این که چیزی نیست ما فقط اعتراض داریم از اول تاثیر معدل رو کلا وردارن از قانون

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من تهران نیستم، چیکار میتونم بکنم؟ به همه جاهایی ام که دوستان گفته بودن، اعتراض زدم. اگه کار دیگه ای هم از دستم بر میاد، حتما بهم بگین. ممنونم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز بی خودی وقتت را تلف نکن
      پدر و مادران ما همه مون را ترسو و بی عرضه بار اورده اند
      آره به خدا من بی عرضه ام دارم اعتراف میکنم که میترسم برم اعتراض کنم ولی چطور میلیونی میریم راهپیمایی الکی ولی برای حق خودمون هیچ تلاشی نمیکنیم
      توی ایران باید گوسفند باشی و گرنه سر از کهریزک در میاری واسه مردمی زندانی میشه که هیچ ارزشی واسه تو و کارات ندارن
      امام علی میگه هر حکومتی لیاقت مردم شو نشون میده
      مسائل رو خواهشا حاشیه نبر ما فقط حقمونو میخوایم اون مسائل برای ما بچه های کنکوری نیست ما با وحشی گری موافق نیستیم فقط میریم مثل بچه آدم اعتراضماتمون رو به گوششون میرسونیم مطمئن باشید به نتیجه میرسیم

اسرائیل با اون عظمت داره کم میاره با اینکه کل دنیا ازش حمایت میکنن از قدرتای جهان گرفته تا غیره ...

مثل روز قدس میریم فقط اعتراض میکنیم نه دعوایی داریم نه چیزی وقتی جوابمونو از نت اینجوری میدن راهی جز این نداریم

دوست عزیز برادر من فکر میکنی با با تاپترین معلما درس خوندیم معلم فیزیک و زیست ما میومدن انگار املا میگفتنم یعنی هیچی بارشون نبود معلمای دیگه هم میپیچوندن ریاضیمون زبونشو نمیفهمیدیم عربیمون میگفت خودتون بخونید ادبیاتمون میگفت باید خودت بری بخونی من فقط نمره میدم

همه معلم های ما اونجوری نیستن که فکر کنید شهرستانا از تهرانیای ما که تو مدرسه های معمولی درس خوندیم بهترن

همه اعتراض داریم چیکار کنم من دیگه دستام داره میترکه از بس تایپ کردم که بیاید بچه ها

اگر بچه ها نیان مسلمه که هر چی سازمان سنجش بگه رو قبول دارن

به خدا حق به حقدار میرسه دکتر شریعیتی میگه هر کسی که رفت کار حسینی کرد و هر کسی که ماند باید کار زینبی کند وگرنه یزیدی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      هرچی فکر کردم چی بگم...چیزی به ذهنم نرسید.
      شما هم حق داری...
      اگر تو یکی از روستاهای انار (استان کرمان) معلمی رو ندیده بودم که به جای درس دادن مشغول مصرف مواد بود حرفت رو قبول نمیکردم، ولی.......
      اگر یکرنگ باشیم به هدفمون میرسیم

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Love_Heart الکی وقت خودت رو تلف نکن حالا شما ها میگید معلم هامون خوب نبود ولی مگه امتحان نهایی چی بود از روی جزوه بنی هاشم فقط سوالارو حفظ می کردی بالای 18 بودی بعدشمخداییش همون موقع هم گفته بودند تاثیر مستقیم داره

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن