خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دانشجویان گل رشته داروسازی وپزشکی یه تک پا بیاین تو

باسلام من مشکلی دارم وتودوراهی بدی گیرکردم وسوالاتی درذهنمه که فقط دانشجویان داروسازی میتونن کمکم کنن توروخدااگه به اینجا سرزدید منو راهنمایی کنید

من کارمندم وبخاطریه سری مشکلات مالی بایدکارکنم ولی ازطرف دیگه عاشق داروسازیم عاشق پیشرفتم هوش سرشاری دارم وقت کنکوردادنم پدرمادرم نتونستن برام امکانات

آموزشی خوب فراهم کنن ولی حالا خودم دستم به جیب خودم میره ومیتونم توآزمون شرکت کنم وکتابهای تستی خوب بخرم همین الانشم شبها تاساعت 5صبح بیدارم ودوباره

7صبح میرم اداره این همه سختی روبه جون میخرم که بعدحسرت نخورم ولی یه دغدغه بزرگ مثل خوره تومغزمه ونمیزاره باآرامش درس بخونم واون هم اینه که اگه بعدازاین همه

تلاش قبول شدم آیا میتونم درکنارکارم درس بخونم یعنی استادها به حضورغیابم گیرمیدن اگه مشکلمو باهاشون درمیون بزارم اجازه میدن که صبحها سرکلاس حاضرنشم وفقط

کلاسهای عصروبیام اصلا چنین چیزی امکان داره شماکه دانشجوی این رشته اید بهترمیدونیدکه این رشته روآیا میشه بدون حضوردرکلاس وباتلاش زیاد آدم خودش بخونه وبه بقیه ب

رسونه یانه حتمت حتما بایدتوکلاس شرکت کنی واگه شرکت نکنی نمیتونی نمره بیاری چون من شنیدم اکثردرسا حفظین ومثل پزشکی نیستن لطفا راهنماییم کنید

این فکرداره داغونم میکنه واجازه نمیده باتمرکز ادامه بدم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب شما قبول شو تو انتخاب واحد کلاس های صبح رو اصلا انتخاب نکن..کلاس های عصر به بعد رو انتخاب کن
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون ازپاسختون یعنی همچین چیزی ممکنه یعنی انتخاب واحد دست خودمونه آخه من شنیدم انتخاب واحد اینا ثابته وتوسط مسوول آموزش ارایه میشه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز! انتخاب واحد از ترم اول به بعد دست شماست!

فکر کنم شبانه بردارین کلاساش بعد ظهره! در ضمن این قضیه دارو سازی غیر دارو سازی نداره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز! انتخاب واحد از ترم اول به بعد دست شماست!

فکر کنم شبانه بردارین کلاساش بعد ظهره! در ضمن این قضیه دارو سازی غیر دارو سازی نداره
      داداش شبانه هیچ فرقی با روزانه نداره سرِ یک کلاسن فقط شهریه میدن ، داروسازی هم شبانه نداره
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با عرض معذرت از دوستاني ك بالا جواب دادن هر دوتاش اشتباهه
      اولا داروسازي ك اصلا شبانه نداره
      دوما واحد ها از طرف اموزش روي سايت قرار داده ميشه و اكثر كلاسها طرف صبح هستش مگر چندتا درس عمومي ك عصر باشه (مثل انديشه اسلامي كه مشترك همه رشته ها هست)

ببينيد توي دانشگاه ها معمولا با كارشناسي ها كمتر راه ميان من دكتراي پيوسته رو نميدونم ولي مثلا مامان من ارشد قبول شده چون هم شاغل هم بچه داره و از شهر ديگه بايد بره استادا بهش گير نميدن و اصلا حذفش نميكنن بخاطر غيبت هاش
      معمولا ٩٠٪ استاد ها با دانشجو راه ميان حتي توي همون كارشناسي من خودم هم كلاسي داشتم ك با بچش اومد سر كلاس چون سختش بود استتد تا شرايط رو ديد جلو همه گفت اگه سخته نميخواد وقتايي ك كسي نيس بچتو نگه داره بياي كلاس
      فقط بعضي استادا هستن كه گير سه پيچ ميدن كه نه حتما دانشجو بايد باشه
      ك اونم ميتوني ساعتي پاس بگيري از محل كارت
      بعد اينكه اگه شغل شما دولتي باشه موضف اندكه شرايطرو براي تحصيل شما فراهم كنند

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باسلام ممنون ازهمه دوستان که درحدتوانشون راهنماییم کردن براتون ازصمیم قلب آرزو میکنم که به آرزوهای قشنگتون برسید

ممنون خانم محسا راستش اداره ما برای ادامه تحصیل کارمندارو اذیت نمیکنه حتی تا 70 درصد هزینه ادامه تحصیل دانشگاه آزاد رو برای گرفتن مدرک ارشد تقبل میکنه اما واقعا نمیدونم اگه بفهمن داروسازی میخونم باهام همکاری میکنن یانه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیدوار نمایش پست ها
      سلام ممنون ازپاسختون یعنی همچین چیزی ممکنه یعنی انتخاب واحد دست خودمونه آخه من شنیدم انتخاب واحد اینا ثابته وتوسط مسوول آموزش ارایه میشه
      تمام دروس و ساعت کلاس ها و استاد های مربوطه با هم تو مدت زمان انتخاب واحد از طرف آموزش ازائه میشه و این شما هستین که انتخابش می کنین.

باسلام ممنون ازهمه دوستان که درحدتوانشون راهنماییم کردن براتون ازصمیم قلب آرزو میکنم که به آرزوهای قشنگتون برسید

ممنون خانم محسا راستش اداره ما برای ادامه تحصیل کارمندارو اذیت نمیکنه حتی تا 70 درصد هزینه ادامه تحصیل دانشگاه آزاد رو برای گرفتن مدرک ارشد تقبل میکنه اما واقعا نمیدونم اگه بفهمن داروسازی میخونم باهام همکاری میکنن یانه
      نکته ای که من پیر شدم تا بگم و کسی توجه نمی کنه و به نظر من باید کسایی مثل شما و من بدونن اینه که
      به این توجه کنین که بر اساس کمیسیون تشکیل شده در شهریور سال 1392 تمام کسانی که مدرک لیسانس یا بالاتر دارند یعنی دانش آموخته هستند مجاز به تحصیل در نوبت اول ( روزانه ) یکی از 3 رشته ی پرطرفدار پزشکی-دندون-دارو نیستند و در صورت قبولی باید شهریه تعیین شده از طرف هیئت امنا رو پرداخت کنن...اینو گفتم که قبل از هر تصمیم بدونین و جوانب کار رو خوب بسنجین که بعدا پشیمون نشین دوست عزیز

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت شما....
      اینکه شما بخواید هم کار کنید و هم درستون رو بخونید کاری کاملا غیرممکن هستش البته برای رشته های پزشکی و داروسازی دامپزشکی و دندون پزشکی منظورمه . چرا که اولا این رشته ها تنها رشته هایی هستند که دانشگاه به دانشجو تحمیل می کنه که فلان ساعت بیای دانشگاه و فلان ساعت بری !! و در واقع انتخاب واحدشون یک کار تشریفاتی هستش !! از طرفی از اینها گذشته رشته های پزشکی و داروسازی (خصوصا داروسازی) بسیار سنگین هستند به طوری که وقتی یک داوطلب موفق به پذیرش در رشته ی پزشکی میشه بعد ازون دیگه هیچ اسایشی نداره تا 9 سال بعد !! و طی این سال ها باید حتی بیشتر از دوره ی کنکورش درس بخونه . متاسفانه بیش از 60 درصد دانشجویان رشته های پزشکی از سال دوم به بعد گرفتار قرص های ریتالین می شوند تا شب ها بیدار بمونن و هستند دانشجویان پزشکی که حتی گرفتار مواد مخدری مثل گرس و شیشه می شن . اما رشته ی دندون پزشکی خیلی سبک تر از سایر رشته های 0پزشکی و داروسازی و دامپزشکی) هستش . به قول استاد عزیزم جناب آقای دکتر محمودی پزشکی دریایی از علم است و دندان پزشکی قطره ای از آن دریا !!
      مجموعه کتابهای فاگوزیست(زیست خوار) یکی از قوی ترین کتاب های آموزش زیست شناسی در کشور می باشد که تا به امروز استقبال بی نظیری از آن شده است.
      جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تارنمای اینترنتی www.zist110.ir مراجعه کنید.

زیست شناسی را متفاوت بیاموزید.
      [IMG][/IMG]

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باسلام خدمت شمااستادگرامی آقای دکترجوادی ممنون ازراهنماییتان

پس بااین حساب اگه دانشگاه باهام همکاری نکنه پس یواش یواش این آرزورو ازذهنم پاک کنم اما درمورد سختی رشته داروسازی میتونم بگم اگه تعریف ازخودم نباشه فردبسیارتیزهوشی هستم وکل مدرک دبیرستان دیپلم ولیسانسمو تابه الان فقط شب امتحان خوندم مثلا یه کتاب 300 صفحه ای یاخیلی بیشترو درعرض یک شب بابهترین نمره پاس کردم ولی خوب اگه استادها همکاریی نکنن که دیگه بحثش جداست
      بازهم ممنون

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      بنده خودم هم در کار آموزشی هستم اما با توجه به اینکه این کار در ارتباط با درس خودم هستش آن چنان که باید و شاید بهم فشار نمیاره . پزشکی به قدری سنگین هستش که من و خیلی از دوستانم وزنشون ناجور اومد پایین (خودم بیست کیلو کم کردم طی 2 سال اول پزشکی !!) و الان اگه یه دوست قدیمی منو ببینه نمیشناسه !! اگر هم بخوام از دخترهای کلاسمون بگم همین قدر بس که اگه دو تا دختر رو به شما نشون بدن و ازتون بپرسن که کدومشون سنشون بالاس شما حتما انی رو می گی که رشته ش پزشکی هستش چون واقعا از قیافه و زندگی آدم رو می ندازه . به نظر من :
      کسی که وارد پزشکی میشه (یا داروسازی) باید تحمل سختی ها رو داشته باشه و بتونه از خودگذشتگی نشون بده . راستی بچه های پزشکی از دوره ی علوم پایه به بعد تابستون ها رو هم می رن دانشگاه و شما در طی یک سال فقط و فقط 1 ماه وقت استراحت دارید . مثل همین الان که من دو تا امتحان دیگه م مونده و تا مرداد ماه ادامه داره . موفق باشید
      پی نوشت : داروسازی به خاطر وجود درس های بیوشیمی بسیار سنگین تر از پزشکی هستش چون کاملا حفظی هستش و باید شما کلی ساختار و فرمول حفظ کنی . مثلا همون ساختاری که توی استوکیمتری برای ویتامین c آورده شده .
      مجموعه کتابهای فاگوزیست(زیست خوار) یکی از قوی ترین کتاب های آموزش زیست شناسی در کشور می باشد که تا به امروز استقبال بی نظیری از آن شده است.
      جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تارنمای اینترنتی www.zist110.ir مراجعه کنید.

زیست شناسی را متفاوت بیاموزید.
      [IMG][/IMG]

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازهم ممنون ازراهنماییتان

بازهم میگم من اطمینان دارم ازپس سختیش برمیام مثلا من درعرض 2ماه تغییررشته دادم ازرشته انسانی به تجربی هم دروس پایه دوم روخوندم وهم پایه سوم رو جالب اینه که تواین دوماه ازکسانی که درعرض 2سال دوم وسوم تجربی راخوانده بودن معدلمم بیشترشد بامعدل کتبب 19به بالا

اما مشکل من همکاری استادها بامن به خاطر حضورغیاب بود که بهم گیرندن دیراومدی زود اومدی تامن بتونم سرکلاسهای عصر وازصبحهها هم اونایی که خیلی واجب هستن روبرم چون اداره درطول یک هفته 2روز صبح را مرخصی میده برای ادامه تحصیل
      /

سلام آقای پی می مسی نفهمیدم یعنی همه باید شهریه بدن مدرک لیسانس من که سراسری نیست من که قبلا برای گرفتن لیسانس شهریه دادم مطمئنید این قضیه شامل حال ماهایی که روزانه نخوندیم هم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بازهم ممنون ازراهنماییتان

بازهم میگم من اطمینان دارم ازپس سختیش برمیام مثلا من درعرض 2ماه تغییررشته دادم ازرشته انسانی به تجربی هم دروس پایه دوم روخوندم وهم پایه سوم رو جالب اینه که تواین دوماه ازکسانی که درعرض 2سال دوم وسوم تجربی راخوانده بودن معدلمم بیشترشد بامعدل کتبب 19به بالا

اما مشکل من همکاری استادها بامن به خاطر حضورغیاب بود که بهم گیرندن دیراومدی زود اومدی تامن بتونم سرکلاسهای عصر وازصبحهها هم اونایی که خیلی واجب هستن روبرم چون اداره درطول یک هفته 2روز صبح را مرخصی میده برای ادامه تحصیل
      /

سلام آقای پی می مسی نفهمیدم یعنی همه باید شهریه بدن مدرک لیسانس من که سراسری نیست من که قبلا برای گرفتن لیسانس شهریه دادم مطمئنید این قضیه شامل حال ماهایی که روزانه نخوندیم هم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      حرفتون درسته ..ولی وزارت بهداشت قوانین رو تغییر داده..البته قوانین شفاف و روشن نیستن و چند وقت قبل هم بحث هایی شده بود توش برای انجمن که آخرم کسی نفهمید بالاخره....خودتون می تونین بخونین و بهتر متوجه بشین..این 3 تا لینک زیر

http://forum.konkur.in/thread8817.html

http://forum.konkur.in/thread8471.html

http://forum.konkur.in/thread8171.html
      ویرایش توسط Alfredo : 12 تیر 1393 در ساعت 16:42

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من هم خیلی دلم میخواست کنکوربدم ولی نمیتونم هم سرکاربرم وهم خانه داری وهم بچه داری کنم ضمنا متاسفانه حافظم هم مثل سابق قوی نیست وانگار از هوش زیادی که داشتم چیزی باقی نمونده برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
      شاید 3سال دیگه کنکوربدم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باسلام من مشکلی دارم وتودوراهی بدی گیرکردم وسوالاتی درذهنمه که فقط دانشجویان داروسازی میتونن کمکم کنن توروخدااگه به اینجا سرزدید منو راهنمایی کنید

من کارمندم وبخاطریه سری مشکلات مالی بایدکارکنم ولی ازطرف دیگه عاشق داروسازیم عاشق پیشرفتم هوش سرشاری دارم وقت کنکوردادنم پدرمادرم نتونستن برام امکانات

آموزشی خوب فراهم کنن ولی حالا خودم دستم به جیب خودم میره ومیتونم توآزمون شرکت کنم وکتابهای تستی خوب بخرم همین الانشم شبها تاساعت 5صبح بیدارم ودوباره

7صبح میرم اداره این همه سختی روبه جون میخرم که بعدحسرت نخورم ولی یه دغدغه بزرگ مثل خوره تومغزمه ونمیزاره باآرامش درس بخونم واون هم اینه که اگه بعدازاین همه

تلاش قبول شدم آیا میتونم درکنارکارم درس بخونم یعنی استادها به حضورغیابم گیرمیدن اگه مشکلمو باهاشون درمیون بزارم اجازه میدن که صبحها سرکلاس حاضرنشم وفقط

کلاسهای عصروبیام اصلا چنین چیزی امکان داره شماکه دانشجوی این رشته اید بهترمیدونیدکه این رشته روآیا میشه بدون حضوردرکلاس وباتلاش زیاد آدم خودش بخونه وبه بقیه ب

رسونه یانه حتمت حتما بایدتوکلاس شرکت کنی واگه شرکت نکنی نمیتونی نمره بیاری چون من شنیدم اکثردرسا حفظین ومثل پزشکی نیستن لطفا راهنماییم کنید

این فکرداره داغونم میکنه واجازه نمیده باتمرکز ادامه بدم

آموزش قبول نمی کنه !!!! کلاس های عملی رو هم که نمیشه اصلاً نری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن