خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دارندگان مدرك بالاتر از كارداني طبق شرايط و ضوابط حق شركت ندارند.

سلام
      توکلی تو فرصت برتر گفته لیسانس ها و بالاتر حق شرکت ندارند
      با سلام
      من لیسانسمو در دوره روزانه دانشگاه دولتی گذرانده ام.آیا باز هم میتونم از شرایط تحصیل رایگان(دوره روزانه) استفاده کنم؟

پاسخ از توكلي: دارندگان مدرك بالاتر از كارداني طبق شرايط و ضوابط حق شركت ندارند.
      از سایت قلمچی گرفتم
      لینکش

من که چیزی در این مورد پیدا نکردم دوبار هم این سوال رو ازش پرسیدن به نظرتون چکار کنم؟ یعنی ازاد هم نمیشه شرکت کرد؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marigold نمایش پست ها
      سلام
      توکلی تو فرصت برتر گفته لیسانس ها و بالاتر حق شرکت ندارند
      با سلام
      من لیسانسمو در دوره روزانه دانشگاه دولتی گذرانده ام.آیا باز هم میتونم از شرایط تحصیل رایگان(دوره روزانه) استفاده کنم؟

پاسخ از توكلي: دارندگان مدرك بالاتر از كارداني طبق شرايط و ضوابط حق شركت ندارند.
      از سایت قلمچی گرفتم
      لینکش

من که چیزی در این مورد پیدا نکردم دوبار هم این سوال رو ازش پرسیدن به نظرتون چکار کنم؟ یعنی ازاد هم نمیشه شرکت کرد؟
      شما حق شرکت توی کنکور رو داری عزیز..حق تحصیل دوباره تو روزانه رونداری..می تونی کنکور بدی بشی رتبه زیر 2000 و پزشکی هم بزنی ولی باید پول تعیین شده هیئت امنا رو بدی ( ترمی 2.5 برای پارسال ) و یا آزاد بیاری و اون رو بدی..کسی که مدرکش رو گرفته فقط حق تحصیل دوباره تو نوبت رایگان رو نداره
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      شما حق شرکت توی کنکور رو داری عزیز..حق تحصیل دوباره تو روزانه رونداری..می تونی کنکور بدی بشی رتبه زیر 2000 و پزشکی هم بزنی ولی باید پول تعیین شده هیئت امنا رو بدی ( ترمی 2.5 برای پارسال ) و یا آزاد بیاری و اون رو بدی..کسی که مدرکش رو گرفته فقط حق تحصیل دوباره تو نوبت رایگان رو نداره
      هزینشو مطمنین ؟ از کی سوال گرفتین ؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina102 نمایش پست ها
      هزینشو مطمنین ؟ از کی سوال گرفتین ؟
      هزینش رو برای پارسال مطمئنم..البته برای پارسال کمتر از این بوده.ولی تو همین رنج هستش.
      از نظر هزینه یکی از دوستان اینجوری بوده.از نظر قانون چون برای کنکور هر سال قانون ها رو تعیین می کنن نمیشه دقیق مطمئن بود..برای کنکور قبل (92 به قبل ) این قانون وجود داشته

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تجربی نمیخوام برم میخوام انسانی بخونم......
      به نظرتون چرا دکتر توکلی این حرف رو زده؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تجربی نمیخوام برم میخوام انسانی بخونم......
      به نظرتون چرا دکتر توکلی این حرف رو زده؟
      دوستمون گفتن که شما چون یک بار از تحصیل رایگان(لیسانس روزانتون) استفاده کردین اگه دانشگاه رشته روزانه قبول بشین دیگه نمی تونین رایگان تحصیل کنین و به جاش باید هزینشو پرداخت کنین

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_s9412 نمایش پست ها
      دوستمون گفتن که شما چون یک بار از تحصیل رایگان(لیسانس روزانتون) استفاده کردین اگه دانشگاه رشته روزانه قبول بشین دیگه نمی تونین رایگان تحصیل کنین و به جاش باید هزینشو پرداخت کنین
      طبق بند ج اگر از دو بار استفاده کرده باشند حق شرکت و ثبت نام در ازمون رو ندارند ولی من یه بار شرکت کردم همچنین دکتر توکلی اصرار داره که نمیتونن شرکت کنن نمیدونم این چه مسخره بازیه که دراوردن
      فکر کنم بنده خدا اشتباه کرده این شرط کاردانی به کارشناسیه ولی اشتباه بدی هم مرتکب شده اگر اینطور باشه
      از دوستان خواهش کی کنم مستدل و براساس دفترچه صحبت کنند

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      طبق بند ج اگر از دو بار استفاده کرده باشند حق شرکت و ثبت نام در ازمون رو ندارند ولی من یه بار شرکت کردم همچنین دکتر توکلی اصرار داره که نمیتونن شرکت کنن نمیدونم این چه مسخره بازیه که دراوردن
      فکر کنم بنده خدا اشتباه کرده این شرط کاردانی به کارشناسیه ولی اشتباه بدی هم مرتکب شده اگر اینطور باشه
      از دوستان خواهش کی کنم مستدل و براساس دفترچه صحبت کنند
      شاید دارم دیر جواب میدم
      ولی دوست عزیز..این قانون از قبل هم بوده..اون دو بار صرفا برای کسایی هست که انصراف دادن و یا یا اخراج شدن و یا در زمان مقرر برای سنوات تحصیلی مجاز نتونستن دروس خودشون رو بگذرونن..دانش اموخته ها یعنی کسایی که یک بار روزانه درسشون رو تموم کردن تنها می تونین شرکت کنن و هزینه دوره شبانه رو پرداخت کنن..چون برای رشته های پر هزینه ی پزشکی و دندون و دارو ( دکتر عمومی ) شبانه ای تعریف نشده..هزینه چند سال پیوسته تا مدرک دکترا عمومی رو به عنوان شهریه میگیرن..ولی شما که رشته انسانی می خواین برین چون تمام رشته ها شبانه رو داره..در صورت قبولی باید هزینه دوره شبانه رو پرداخت کنین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن