خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک منبع مطمعن تر و بهتری برای ریاضی تجربی است؟

رأی دهندگان
    159. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • رياضيات تجربي جامع کنکور خيلي سبز

59 37.11%
    • آموزش و بانك تست رياضي تجربي تخته سياه

10 6.29%
    • ميكروبانك (رياضيات جامع تجربي) گاج

21 13.21%
    • رياضيات تجربي جامع کنکور نشر الگو

4 2.52%
    • رياضيات تجربي جامع کنکور مهروماه

42 26.42%
    • سایر

23 14.47%
    صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 134
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parniya نمایش پست ها
      سلام
      دوستان این همه تاپیک
      میتونید سوالتون رو بپرسید
      جدید تاپیک میزنید فقط نظم انجمن ریاضی رو بهم میریزید جسارتا
      شلمنده

ب نظرت تاپیک نباید بسته شه!؟!

http://forum.konkur.in/thread2101.html

http://forum.konkur.in/thread5582.html

http://forum.konkur.in/thread5946.html

http://forum.konkur.in/thread5135.html

http://forum.konkur.in/thread3324.html

http://forum.konkur.in/thread6436.html

http://forum.konkur.in/thread6463.htm

l
      حرفتون متینه ولی بهتره یکم ریلکس تر باشید ! و لطف کنید فعلا نبندید
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed0937 نمایش پست ها
      به تاپیک منم سر بزنید اونجارو کامل کنید منم خیلی دارم در این مورد سرچ میکنم
      http://forum.konkur.in/thread12339.html

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      ریاضیات تجربی مهروماه واسه تجربی اصلا خوب نیست.سوالای سخت نداره بیشتر نکته داره تا مفهموم.یعنی اگه نکته هایی که تو درسنامه گفته رو بلد باشی میتونی تست هاشو بزنی ونکاتش هم به هیچوجه به درد کنکور تجربی نمیخوره.

من راستش خودم واسه ریاضی فقط سوالای کنکور وجزوه دبیرمون رو کار میکنم وکافیه اما تعریف خیلی سبز رو خیلی شنیدم.

مبتکران هم یه کتاب جامع ریاضی تجربی داره که باز از خیلی سبز میگن بهتره وتاحالا نشنیدم کسی ازش بدبگه.
      اینم لینکش:

کتاب ریاضی جامع تجربی ویژه داوطلبان کنکور جمع بندی طلائی و مفهومی

کتاب بانک طلایی پرسش های چهارگزینه ای جامع ریاضی تجربی
      در مورد کتاب اول چون این کتاب رو خودم داشتم باید بگم که آموزش تقریبا راحتی داره و گنگ نیست خلاصه هست و برای فهم مطلب (نه در حد خیلی عالی) خوبه و حتی اگه صفر هم باشین بهتون کمک میکنه نکته های خوبی توشه ولی این نکته ها دیگه تقریبا تو همه ی کتاب ها هست، ترتیب مباحث مطابق کتاب درسی ریاضی عمومی هست و فصل های آخرش هندسه و آماره، تست های کنکور رو نداره (من که ندیدم) و بعد از هر فصل یه آزمون جامع از اون فصل داره که همشون تالیفی هستن که معمولا بیست و چندتا سواله و سوالاتشم آبکی نیست(من زیاد حلشون نکردم)، حجم کتاب هم مناسبه . امـــــــــــا بزرگترین ایرادی که داره اینه که چاپ اوله و پر از غلط های املایی علمی ویرایشی، من خودم تنهایی بیشتر از بیستا غلط املایی و علمی ازش در اوردم و همین باعث شد خیلی با کتاب کلنجار برم و همش دنبال غلط بودم که واقعا زیاد بودن رایج ترین اشتباه کتاب هم اینه که خیلی جاها 2و3 رو جابجا نوشته مثلا تو صورت سوال عدد 2 هست ولی تو جواب از سه استفاده کرده که اگه سوالو با 2 حل کنی به چی دیگه به دست میاد و ازین موارد خیلی توش زیاده اگر وقت کردم اسکن میکنم و میزارم عکساشو...
      .
      در مورد کتاب دوم که بانک طلایی هست من از کتابفروشی پرسیدم گفت 40 صفحه سوال هست و 200 صفحه جواب تشریحیشون ، توی خود سایت مبتکران هم تطابق این کتاب رو با کنکور های اخیر گذاشته، من اطلاعات دیگه ای ازین کتاب ندارم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed0937 نمایش پست ها

نمیبندم
      ادغام میشن با تاپیک مناسب ، سر فرصت!

اتفاقا امروز خیلی ریلکسم!

موفق باشی!

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز
      ویرایش قبلی شو قبول دارم درسنامه هاش خیلی کوتاه بود ولی این ویرایشی که امسال اومد به نظرم خیلی کاملِ و چیزی کم نداره
      تست هم با اینکه تستاش در مجموع خیلی خوب، اما اگه فقط تستِ کنکور بزنی بهتره چون ریاضی تجربی شکلِ تستاش ثابتِ پس همین تستای کنکور کافیِ که متاسفانه خیلی سبز تستای کنکور رو کامل نیاورده

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba96 نمایش پست ها
      به تاپیک منم سر بزنید اونجارو کامل کنید منم خیلی دارم در این مورد سرچ میکنم
      http://forum.konkur.in/thread12339.html

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

در مورد کتاب اول چون این کتاب رو خودم داشتم باید بگم که آموزش تقریبا راحتی داره و گنگ نیست خلاصه هست و برای فهم مطلب (نه در حد خیلی عالی) خوبه و حتی اگه صفر هم باشین بهتون کمک میکنه نکته های خوبی توشه ولی این نکته ها دیگه تقریبا تو همه ی کتاب ها هست، ترتیب مباحث مطابق کتاب درسی ریاضی عمومی هست و فصل های آخرش هندسه و آماره، تست های کنکور رو نداره (من که ندیدم) و بعد از هر فصل یه آزمون جامع از اون فصل داره که همشون تالیفی هستن که معمولا بیست و چندتا سواله و سوالاتشم آبکی نیست(من زیاد حلشون نکردم)، حجم کتاب هم مناسبه . امـــــــــــا بزرگترین ایرادی که داره اینه که چاپ اوله و پر از غلط های املایی علمی ویرایشی، من خودم تنهایی بیشتر از بیستا غلط املایی و علمی ازش در اوردم و همین باعث شد خیلی با کتاب کلنجار برم و همش دنبال غلط بودم که واقعا زیاد بودن رایج ترین اشتباه کتاب هم اینه که خیلی جاها 2و3 رو جابجا نوشته مثلا تو صورت سوال عدد 2 هست ولی تو جواب از سه استفاده کرده که اگه سوالو با 2 حل کنی به چی دیگه به دست میاد و ازین موارد خیلی توش زیاده اگر وقت کردم اسکن میکنم و میزارم عکساشو...
      .
      در مورد کتاب دوم که بانک طلایی هست من از کتابفروشی پرسیدم گفت 40 صفحه سوال هست و 200 صفحه جواب تشریحیشون ، توی خود سایت مبتکران هم تطابق این کتاب رو با کنکور های اخیر گذاشته، من اطلاعات دیگه ای ازین کتاب ندارم
      دوست عزیز تستای کتاب که آخر هر فصل هستن تستای کنکورای اخیر داخل و خارج هستن ولی نزدن چه سالی و ... چرا؟؟؟نمیدونم!!
      ضمنا کتاب بانک تست 150تا صفحه تست هست هااااا!!!!! وتقریبا250تا هم پاسخ تشریحی هست

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ریاضیم ضعیفه، کتاب ریاضی پایه با طعم آلبالوی کوله پشتی رو گرفتم. خوبه؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ʍԾɧԹʍʍԹԺ نمایش پست ها
      دوست عزیز تستای کتاب که آخر هر فصل هستن تستای کنکورای اخیر داخل و خارج هستن ولی نزدن چه سالی و ... چرا؟؟؟نمیدونم!!
      ضمنا کتاب بانک تست 150تا صفحه تست هست هااااا!!!!! وتقریبا250تا هم پاسخ تشریحی هست
      عجییــــــــــب پس چرا نزده من بهش دقت نکردم آخه جلوشون هم هیچی ننوشته!!! واقعا چراا؟؟!!!
      راستش این حرفی بود که کتابفروشیه گفت من اصلا از نزدیک ندیدمش!! تو از کجا میدونی؟!! واقعا مدیریاااا خخخخ

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba96 نمایش پست ها
      عجییــــــــــب پس چرا نزده من بهش دقت نکردم آخه جلوشون هم هیچی ننوشته!!! واقعا چراا؟؟!!!
      راستش این حرفی بود که کتابفروشیه گفت من اصلا از نزدیک ندیدمش!! تو از کجا میدونی؟!! واقعا مدیریاااا خخخخ
      ))
      خب دارمش
      اصلا چنین حرفی با عقل هم جور در نمیااااد

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب جامع خیلی سبز همه ی تست های سراسری و سنجش رو داره؟ یا مثل زیسته؟؟؟

10. Top | #25
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع خوب برای ریاضی

سلام. دوستان من موندم کتاب ریاضی کوله یشتی بگیرم یا جامع مبتکران واسه کنکور تجربی
      درسنامه واسم مهمه لطفا راهنمای کنید

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DDM نمایش پست ها
      سلام. دوستان من موندم کتاب ریاضی کوله یشتی بگیرم یا جامع مبتکران واسه کنکور تجربی
      درسنامه واسم مهمه لطفا راهنمای کنید
      مبتکران که غلط غلوط زیاد داره!! کوله پشتی رو نمیدونم

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهر و ماه هم خیلی کامله و مفصل هم قیمتش مناسبه. من دارم استفاده می کنم راضی ام خیلی کامله

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط خیلی سبز

Sent from my Apple Ipad Air Using Tapatalk

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      الکی مثلا من عاشقشم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط مهروماه درسنامه هاش و تست هاش عالیه

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mir hatef mostafavi نمایش پست ها
      فقط مهروماه درسنامه هاش و تست هاش عالیه
      هنوز داغی بزار یه چند وقت بگذره میفهمی چقد غلط داره

Sent from my Apple Ipad Air Using Tapatalk

الکی مثلا من عاشقشم

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، home، http، riazi، tajrobi، فقط، فوق، قوی، قدم، قشنگ، كنكور، لطفا، مقایسه ی ریاضیات تجربی، من، منو، منابع ریاضیات تجربی، منبع، مهمه، مهر و ماه، مهروماه، موندم، مورد، مینویسم، میگردم، میخوام، میدم، ماه، مباحث، متن، مثل، محاسبات، مشکل، مطابق، چند، چی، چیه، نیاز، نیست، نباشید، ندیدیم، نسبت، نشر، نشرالگو، چطوره، نظر، هم، همه، هندسه، ها، هاي، هايي، های، هایی، هست، ولي، ولی، واسه، يا، یه، کمک، کنید، کنکور، کنکوری، که، کوله، کامل، کار، کتاب، کتابو، کدام، کردم، کسی، کشیده، گفته، گاج، پایه، پرسش، پس، پست، پشتی، www، آموزش، آماده، آخرين، افزایش، الگو، الان، العاده، املايي، اموزش، اما، امتحان، امسال، انتشارات، اند، اول، اون، این، اینو، اگه، ادغام، از، است؟، اطلاعات، بقیه، بلد، بندي، به، بهتره، بهتری، بودم، بودن، بين، بکنه، بگه، بگید، بگیرم، با، بالا، بالایی، بانک، باید، باشم، باشه، باشی، بر، برم، براي، برای، بشم، بشه، بعد، بعضی، تنهایی، تو، تاليفي، تاپیک، تجربي، تجربی، تخته، تخته سیاه، تره؟، ترجیح، تست، تشريحي، تغييرات، جمع، جمع بندی، جواب، جامع، جزوه، حل، حالا، حجم، خلاصه، خوندن، خونده، خوب، خوبی، خودم، خودت، خيلي، خیلی، خیلی سبز، خدمت، خسته، دقيق، دنبال، دوران، دوستان، دیگه، دیده، داره، داره؟، داشته، در، درسنامه، درسي، درسی، رو، رياضيات، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راه، راهنمای، رشته، زير، زیاد، زدن، سوالای، سوالات، سیاه، سبز، سخت، سرعت، شده، صفر، طرح، علمي، عمومی، عالی، عرض، عزیز، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن