خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

Smile ریاضی پیش تجربی گاج

سلام

تعریف ریاضی پیش گاج را از یکی از نفرات برتر شهرمون شنیدم و اون گفت واسه پیش تستای گاجو حتمن بزنم.میگفت حیفه این کتابو از دست بدی!!!!! توصیه کرد واسه پایه از کتابای جامع استفاده کنم(مهروماه) و واسه پیش ریاضی عمومی گاج.

به نظرتون کار درستیه؟؟؟؟کسی ریاضی گاج را خونده؟؟؟کتاب خوبیه؟؟؟

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      up.................

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو همین انجمن بود میگفتن کتابای مهروماه غلط زیاد داره اما سطحش خوبه

این نظر منه کلا تو هر کتابی دو دل بودی چی بخری گاج بخر
      هیچ وقت ضرر نمیکنی
      مخصوصا کنکوریاش
      عالین
      موفق باشی
      تو نقش اول این عاشقونه ای
      من با تو گیشه ها رو فتح میکنم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ببین به دردت میخوره

http://forum.konkur.in/thread5582.html

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      خب خواهشن نظر بدین!!!!

please!!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب خوبیه ولی باید در حد صفر نباشی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خوب من این کتابو برات تشریح میکنم

اولا بگم مولف کتاب یکی از بهترین دبیرای ریاضی تجربی هستش که خودش سمپادی بوده و الان هم تو موسسات به نامی مثل هدف مشغول به تدریسه
      درسنامه های کتاب فوق العاده روون هستن و خیلی راحت میتونی باهاشون پیش بری و آروم آروم ریاضی رو بفهمی و تقسیم بندی درسنامه هاش خیلی خوبن و مبحث ها رو خیلی خوب جدا کرده که مثلا حتی تو یه جای درس مشکل داشتی می تونی فقط همون درسنامه رو بخونی همچنین تست های این کتاب همونجور که آخر کتاب نوشته شده خیلی شیک و مرتب طبقه بندی شده و از آسون به سخت رفته همچنین مباحثی که تو پایه هست و تو پیش نیست و به نوعی پیش نیاز هستن رو هم اوورده____ولی خوب این کتاب خالی از مشکل هم نیست اولن حجم بالای تست های تالیفیش آزار دهندش و باید وقت زیادی رو برای زدن تستاش صرف کنی در ضمن باید برای جا افتادن مطلب تا میتونی همه ی تستاشو بزنی آخه این مولف باهوش اومده تو پاسخنانه سوالا از روش های تستی استفاده کرده که بعضا با اووردن کادر هایی از سایر مباحث جداشون کرده___کلا اگه بخوام نظرمو در مورد این کتاب بگم کتاب خوب و استانداردیه ولی خوب نیاز به صرف زمان زیادی داره!!!اگه میتونی با هاش کنار بیای این گوی و این میدان دادا_____موفق باشیم

فعلن ...!!!

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

اولا بگم مولف کتاب یکی از بهترین دبیرای ریاضی تجربی هستش که خودش سمپادی بوده و الان هم تو موسسات به نامی مثل هدف مشغول به تدریسه
      درسنامه های کتاب فوق العاده روون هستن و خیلی راحت میتونی باهاشون پیش بری و آروم آروم ریاضی رو بفهمی و تقسیم بندی درسنامه هاش خیلی خوبن و مبحث ها رو خیلی خوب جدا کرده که مثلا حتی تو یه جای درس مشکل داشتی می تونی فقط همون درسنامه رو بخونی همچنین تست های این کتاب همونجور که آخر کتاب نوشته شده خیلی شیک و مرتب طبقه بندی شده و از آسون به سخت رفته همچنین مباحثی که تو پایه هست و تو پیش نیست و به نوعی پیش نیاز هستن رو هم اوورده____ولی خوب این کتاب خالی از مشکل هم نیست اولن حجم بالای تست های تالیفیش آزار دهندش و باید وقت زیادی رو برای زدن تستاش صرف کنی در ضمن باید برای جا افتادن مطلب تا میتونی همه ی تستاشو بزنی آخه این مولف باهوش اومده تو پاسخنانه سوالا از روش های تستی استفاده کرده که بعضا با اووردن کادر هایی از سایر مباحث جداشون کرده___کلا اگه بخوام نظرمو در مورد این کتاب بگم کتاب خوب و استانداردیه ولی خوب نیاز به صرف زمان زیادی داره!!!اگه میتونی با هاش کنار بیای این گوی و این میدان دادا_____موفق باشیم

دمت گرم!!!فوق العاده بود..............

فقط یه سوال :نویستدش کیه؟؟؟/

من ریاضی پایه را با خیلی سبز حسابی جمع کردم.فک کنم رو پیش(گاج ) وقت بزارم بهتر باشه.

بازم ممنون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

اسم استاده رو میگین؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

فعلن ...!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      دمت گرم!!!فوق العاده بود..............فقط یه سوال :نویستدش کیه؟؟؟/من ریاضی پایه را با خیلی سبز حسابی جمع کردم.فک کنم رو پیش(گاج ) وقت بزارم بهتر باشه.بازم ممنون
      شما از رياضي پايه خيلي سبز راضي بوديد؟نويسنده دوم و سوم هر كدوم كي هست؟درس نامه كاملي داره؟راستي من شنيدم گاج پيش تمام پايه را كامل پوشش داده !! راسته يا برم خيلي سبز پايه رو بخرم؟

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      شما از رياضي پايه خيلي سبز راضي بوديد؟نويسنده دوم و سوم هر كدوم كي هست؟درس نامه كاملي داره؟راستي من شنيدم گاج پيش تمام پايه را كامل پوشش داده !! راسته يا برم خيلي سبز پايه رو بخرم؟
      نه منظورمو اشتباه فهمیدید!!من ریاضی پایه خیلی سبز را ندارم.اصن فک کنم همچین چیزی نباشه.من منظورم کتاب های جدای پایه است.کتاب سوم خیلی سبز آقای تابش.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      نه منظورمو اشتباه فهمیدید!!من ریاضی پایه خیلی سبز را ندارم.اصن فک کنم همچین چیزی نباشه.من منظورم کتاب های جدای پایه است.کتاب سوم خیلی سبز آقای تابش.
      منظور من هم همين بود.كتاب آقاي تابش خوب اموزش داده بود؟
      كتاب دوم خيلي سبز هم داشتيد؟اگر داشتيد اون چطور بود؟

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      منظور من هم همين بود.كتاب آقاي تابش خوب اموزش داده بود؟
      كتاب دوم خيلي سبز هم داشتيد؟اگر داشتيد اون چطور بود؟
      فک کنم بهترین منبع ریاضی 3 باشه.

ریاضی 2 خیلی سبز تشریحیه و جالب نیست و بیشتر المپیادیه تا کنکوری.مثلن پاسخ بعضی سوالاش یه صفحست!!!!!!!! واسه دوم بهترین منبه گاج سفید و الگوست.که الگو سطحش بالاتره.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تجربی من تعریف مهروماه جامع رو خیلی شنیدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن