خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      sss
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع اموزش ریاضی

سلام
      لطفا بهترین منبع رو برای اموزش ریاضی تجربی برای کنکور با ساده و روان و سریع ترین روش را معرفی کنید.طوری که با خواندن این منبع دیگه نیازی به خواندن منبع دیگری نباشه و بتونم درد بالایی در ریاضی بدست بیارم.
      لطفا بهترین منبع تستی برای ریاضی رشته تجربی را هم معرفی کنید.
      متشکرم
      ویرایش توسط sss : 10 آذر 1391 در ساعت 17:30

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

خدمت شما باید عرض کنم که تمام کتابای کنکور توی هر رشته ای سوالاتشون که یکی هست .مهم جوابشون هست و درسنامه هایی که دارن. درسنامه هتی اغلبشون هم خوبه ولی این درسنامه ها بعضا برای این برای بچه ها قابل استفاده نیستند چون معلومات قبلیشون نوی ریاضی ناقصه....
      مثال رو عرض می کنم کسی که میخواد انتگرال بلد بشه باید حتما قبلش مشتق یاد بگیره.... نمیشه بهش 2 تا فرمول داد و گفت از روی این فرمول ها انتگرال ها رو حل کن.

اما پیشنهاد من :

دوست عزیز علم میان بر ندارد. مسیر فقط یکی است و لاغیر اون هم تمرین هست تمرین و تمرین... اصلا اگه غیر از این باشه و همه چیز روی حساب و کتاب نباشه سنگ روی سنگ که بند نمیشه...
      به هیچ عنوان ریاضی رو فرمولی نخونید
      تا ففرمولی رو اثبات نکردید(اونایی رو که می تونید البته نه همش!) استفاده نکنید... لااقل بدونید از کجا میاد این فرمولا و پدر و مادرشون کیان!
      این تقسیم بندیی رو که توی موضوعات کردم سعی کنید رعایت کنید...
      قبل از اینکه شروع به خوندن ریاضی کنید سعی کنید تمرین ها و تست های ابخش های ریاضیات پایه،که توی تاپیک اون اوردم، رو از هر کتابی که دارید حل کنید.... مطمئنا کمبود تمرین در ایران نداریم...انتخاب کتاب سلیقه های و ذوقی است و مبنی بر دانش و پایه ی قبلی فرد صورت می گیرد.
      https://telegram.me/online_physics
      تدریس فیزیک به صورت آنلاین توسط رتبه ی 8 کنکور

3. Top | #3
      sss
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      فرض کنید من تابحال منبعی برای اموزش ریاضی نداشتم و میخوام ریاضی رو از ابتدا و پایه و البته تا انتها و به طور کامل یاد بگیرم . به نظر شما چه کتاب اموزشی برای یادگیری کامل ریاضی و تسلط بر سوالات کنکور برای من مناسب تر است؟لطفا حتما نام کتاب و نویسنده اش را بگویید.
      لطفا نام کتاب تستی هم که برای من مناسب تر هست را هم بگید.
      متشکرم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نمرات ریاضی سوم راهنمایی تا الان رو بگید چقدر بوده....
      من بودم یه مرور یک هفته ای کتاب جامع ریاضی بچه های انسانی گاج میکرو رو داشتم

5. Top | #5
      sss
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من باید ریاضی رو از صفر شروع کنم و هیچ منبعی مناسبی هم ندارم .لطفا بگید باید چه کتاب یا کتابهایی را مطالعه کنم که هر چیزی که برای ریاضی کنکور تجربی لازم هست رو به طور کامل اموزش بده؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عرض کردم اگه میخواین از صفر شروغ کنید از متاب ریاضیات جامع غلوم انسانی سفید گاج شروع کنید. ولی
      زود تمومش کنید چون قرار نیست که کنکور انسانی بدین
      بعد برین سراغ سبز کانون

7. Top | #7
      sss
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      بعد از اینکه کتاب سفید گاج رو گرفتم و خوندم دقیفا چه کتاب های سبزی رو بگیرم؟یعنی اموزش کتاب سبز کانون از همه بهتر و کامل تره؟
      برای فیزیک هم باید از صفر شروع کنم.میشه بگید برای فیزیک باید چی بخونم؟
      اگه در مورد درسهای دیگه هم سوال داشتم میتونم از شما بپرسم؟
      متشکرم از راهنماییهاتون
      ویرایش توسط sss : 12 آذر 1391 در ساعت 14:07

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز انتخاب کتاب کاملا سلیقه ای و متناسب با آموخته های قبلی شماست. کتاب سبز از همه بهتر نیست ولی برای شروع خوبه
      گفتم که یک مبحث مثل لگاریتم رو در نظر بگیرین
      ببینید ایا اون کتاب به تنهایی کمک می کنه که شما بتونید به سوالات پاسخ بدید یا نه؟ اگه نتونستید برین بپرسین و اشکالاتتون رو توی اون بخش برطرف کنین. مبحثی بعد برید جلو نه بولدوزری!!
      یه بحث رو تقویت کنید بعد برید سراغ فصل بعد. در هم و برهم نرید جلو....
      شما می خواین یک کتاب رو بردارین از اول تا اخرشو بخونید بعد بگید ریاضی بلدم. نه تمرین میخواد اونم زیاد.... شروعش سخته ولی خیلی شیرینه

9. Top | #9
      sss
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس برای شروع کتاب ریاضی جامع سفید گاج انسانی رو بگیرم؟کانون یک کتاب سبز ریاضیات پایه تجربی داره.کتابی که شما گفتید مناسب تره؟
      میشه برای فیزیک هم بگید با چه کتابی شروع کنم بهتره؟اونم میخوام از صفر شروع کنم.
      ویرایش توسط sss : 12 آذر 1391 در ساعت 20:18

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سوال فیزیکتون رو توی بخش فیزیک بپرسین

11. Top | #11
      sss
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوالم رو توی بخش فیزیک پرسیدم ولی جواب ندادین.برای همین اینجا پرسیدم.پس لطفا سوالی که در بخش فیزیک پرسیدم رو جواب بدین.مرسی

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sss نمایش پست ها
      من باید ریاضی رو از صفر شروع کنم و هیچ منبعی مناسبی هم ندارم .لطفا بگید باید چه کتاب یا کتابهایی را مطالعه کنم که هر چیزی که برای ریاضی کنکور تجربی لازم هست رو به طور کامل اموزش بده؟
      میتونین از ریاضیات جامع مهر ماه ای سبز و آبی قلمچی استفاده کنین...مهروماه امتحانشو خوب پس داده
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

13. Top | #13
      sss
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یادم رفت بگم من ریاضیات جامع تجربی تخته سیاه رو دارم.حالا بهتره در ابتدا از چه کتابی استفاده کنم ؟همین کتاب یا کتاب دیگری؟لطفا کتاب هایی رو معرفی کنین که درس ها رو از ابتدا و قابل فهم و مفهومی و به زبان ساده اموزش بده .
      متشکرم
      ویرایش توسط sss : 19 آذر 1391 در ساعت 00:19

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام ضمن تشکر اگر ممکنه روش صحیح خواندن دروس ریاضی و حسابان برای کنکور را برای من توضیح دهید.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرمن خیلی سبزجامع خیلی خوبه!
      ساسی استادسخنای استمراری

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن