خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 22 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 324
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سال سوم معدلم 19.63 بود. اوایل تابستون تقریباخوب بودم ولی از پاییز بدبختی هام شروع شد!
      ترازم توی قلمچی 5300 تا 5800 متغیر بود. الان هم همین جوریه. هیچ و قت فکر نمیکردم سال کنکورم اینجوری بشه و واقعا ناراحتم ولی تلاشمو میکنم چون هنوز تا کنکور وقت دارم
      مشکل اصلی من این بود که برنامه ی مدرسه و کلاس کنکور و قلمچی در یک راستا نبودن. مثلا معلم شیمی مدرسمون فصل یک پیش رو درس میداد کلاس کنکور میخواست فصل 3پیش رو امتحان بگیره وبرنامه کانون فصل 2 پیش بود. اینجا بود که من گیج میشدم و نمیدونستم با کدوم برنامه جلو برم.
      دقت کنید که حتما مدرسه کلاس کنکور و آزمون آزمایشی در یک راستا باشن. یا اگه در یک راستا نیستن با یکی از این برنامه ها پیش برید. اگه با چند تا برنامه جلو برین بدبخت میشین

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.A.P نمایش پست ها
      من سال سوم معدلم 19.63 بود. اوایل تابستون تقریباخوب بودم ولی از پاییز بدبختی هام شروع شد!
      ترازم توی قلمچی 5300 تا 5800 متغیر بود. الان هم همین جوریه. هیچ و قت فکر نمیکردم سال کنکورم اینجوری بشه و واقعا ناراحتم ولی تلاشمو میکنم چون هنوز تا کنکور وقت دارم
      مشکل اصلی من این بود که برنامه ی مدرسه و کلاس کنکور و قلمچی در یک راستا نبودن. مثلا معلم شیمی مدرسمون فصل یک پیش رو درس میداد کلاس کنکور میخواست فصل 3پیش رو امتحان بگیره وبرنامه کانون فصل 2 پیش بود. اینجا بود که من گیج میشدم و نمیدونستم با کدوم برنامه جلو برم.
      دقت کنید که حتما مدرسه کلاس کنکور و آزمون آزمایشی در یک راستا باشن. یا اگه در یک راستا نیستن با یکی از این برنامه ها پیش برید. اگه با چند تا برنامه جلو برین بدبخت میشین
      کاملا درسته ...
      دوستان برای رفع این مشکل میتونن به سایت موسسه ی مورد نظر سر بزنن و روش تطبیق برنامه هاشون با برنامه ی اون موسسه رو یاد بگیرن ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تبریز نمایش پست ها
      موارد به جا و شایسته ای رو درج کردین .ازتون ممنونم.

میریم سراغ یکی دیگه از مشکلات عمده کنکوری ها:

3-وسواس منابع:یکی از مواردی که دوستان(عمدتا اشخاص زرنگتر) بهش دچار میشن وسواس درمورد کتاب و جزوه و برنامه های سالیانه هستش.

هی میگردن دنبال کتاب فلان استاد یا جزوه فلان معلم یا تکنیک های فلان مهندس،درحالی که توجه ندارن این همه منبع که جمع کردن حتی فرصت نمیکنن به روی جلدشون هم نگا کنن.نمونه اش هم در همین انجمن خودمون کم نیس.هی میان تاپیک میزنن که آقا فلان کتاب خوبه؟من فلان جزوه رو دارم ها ولی میگن این خوبه!

در ذات قضیه مشکلی نیس چون طرف داره میگرده دنبال یک منبع مطالعاتی مناسب،ولی باید به این نکته توجه کنه که جزوه کامل هیچوقت وجود نداره.جزوه های بهترین اساتید کشور هم با هم دیگه تفاوت های زیادی دارن.

پس بهتره وقتی یک منبع خوب رو انتخاب کردین(با مشورت توی همین انجمن خودمون و با نظر بزرگان انجمن)با همون برین جلو و به قول یکی از دوستان که در همین تاپیک گفتن،سه چهارتا کتاب نچینین جلوی خودتون.اینکار چیزی جز اتلاف وقت با ارزش شما چیز خاصی عایدتون نمیکنه.چون نکات تکرای زیادی خواهین دید.
      منابع باید بر اساس نیاز و با توجه به شرایط درسی انتخاب بشن که معمولا دانش آموزا تو انتخابش اشتباه میکنن ...
      هرچند که اولین منبع درسی ، همون کتاب درسی هست که بهترین منبعه واسه دروس ... ( مخصوصا کتابایی مثل ادبیات ، دین و زندگی ، زبان خارجه ، زیست شناسی ، شیمی و ... )
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اشتباهات من:
      شرکت در کلاس و آزمون و مشاوره به اجبار خانواده - ایجاد حصارها و محدودیت های بی مورد از طرف خانواده - نداشتن تفریح و سرگرمی کافی(در حد کنکوری) در سال کنکور- ایجاد استرس های بی مورد از نزدیکان - مهم ترین مشکل به نظرم اینا بودن، که باعث میشدن من رفته رفته از درس خوندن فاصله بگیرم. و انگیزه ای نداشته باشم. میدونم همه اینا واسه خاطر خودم بود، ولی با روحیات من سازگار نبود و من نتونستم نتیجه مطلوبم رو بگیرم.
      بچه ها من میترسم امسال رو پشت کنکور بمونم. آخه تاثیر نمره هر سال داره زیادتر میشه و در ثانی من دیگه نمیتونم وضع خونمون رو تحمل کنم از طرفی هم نمیخوام به جز رشته دلخواهم، رشته دیگه ای رو ادامه بدم.
      بچه ها خواهشا واسم دعا کنین

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته کوچولو نمایش پست ها
      اشتباهات من:
      شرکت در کلاس و آزمون و مشاوره به اجبار خانواده - ایجاد حصارها و محدودیت های بی مورد از طرف خانواده - نداشتن تفریح و سرگرمی کافی(در حد کنکوری) در سال کنکور- ایجاد استرس های بی مورد از نزدیکان - مهم ترین مشکل به نظرم اینا بودن، که باعث میشدن من رفته رفته از درس خوندن فاصله بگیرم. و انگیزه ای نداشته باشم. میدونم همه اینا واسه خاطر خودم بود، ولی با روحیات من سازگار نبود و من نتونستم نتیجه مطلوبم رو بگیرم.
      بچه ها من میترسم امسال رو پشت کنکور بمونم. آخه تاثیر نمره هر سال داره زیادتر میشه و در ثانی من دیگه نمیتونم وضع خونمون رو تحمل کنم از طرفی هم نمیخوام به جز رشته دلخواهم، رشته دیگه ای رو ادامه بدم.
      بچه ها خواهشا واسم دعا کنین
      واقعا درسته!به خدا الان اینقدر کتب کمک اموزشی پیشرفت کردن که کلاس رفتن واقعا اشتباهه و فقط وقت با ارزش تلف میشه مگر اینکه دردرسی واقعا نیاز باشه!مهمترین اشتباه من این بود که بدون تحقیق تو سال پیش دانشگاهی مدرسم رو عوض کردم و غیر حضوری گرفتم به اجبار اموزشگاه!نتیجش شد چی؟ایناتا مهر وابان خوب درس میدادن بعد که ثبت ناماشون تموم شد به هیچ کدوم از تعهداتشون عمل نکردن!الان که خودم درس میخونم خیلی راضی ترم چون درسی که ادم خودش یاد بگیره هیچوقت یادش نمیره!بچه های 94 تو رو خدا با تحقیق برین کلاس ثبت نام کنید اگه میخواین برین!هر دو سه هفته یکبار هم یه نصفه روز استراحت داشته باشید مثلا برید گردش تا وسط سال از نظر روحی کم نیارین

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ......
      ویرایش توسط Majid-VZ : 10 مهر 1393 در ساعت 20:52

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAJ!D نمایش پست ها
      کنکوری ٩٣ نیستم اما فکر کنم یکی از دلایل پیشرفت نکردن اینه که خونوادت نذارن کتاب های تازه چاپ و خوب رو بخری و استفاده کنی و بجاش بگن از کتاب های کانون قلم چی ٣ سال پیش رو استفاده کنی و تو هم نتونی رو حرفشون حرف بزنی :-\
      عجب موقعیتی داری ...........چی بگم والا ولی انتخابت باید درست باشه قبول دارم قیمت کتابا زیاد بالاست نمیتونی از کتابخونه بگیری ؟؟؟؟اخه اکثر کتابای قلمچی فقط سوالای کنکوره تسلط رو سوالای کنکور لازمه اما باید یکمم بیشتر کار کنی
      خدایا کمکمون کن

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      .......
      ویرایش توسط Majid-VZ : 10 مهر 1393 در ساعت 20:53

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال یکی از اشتباهات وحشتناک من این بود که دوران مدرسه انقدر سرم رو با کلاس های خارج از مدرسه شلوغ کردم خودم هیچی نمیتونستم بخونم و وحشتناک ترین اشتباهم این بود که درس رو به جای اینکه تابستون بخونم گفتم که دوران مدرسه هم میشه خوندشون :yahoo (4): هاهاهاها
      اشتباه اندر اشتباه . یکی پس از دیگری . یکی بزرگتر از دیگری

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تجربیات کنکوریها برای همدیگه

سلام

این تایپیک رو من استارت زدم ولی با همدیکه کاملش کنیم...

تو سال کنکور 3چیز رو باید کنار بذارید یا حداقل اونا رو محدود کنید

1- رفیق درس نخون:
      شاید رفیقایی داشته باشید که خیلی بامرام و درست و حسابی باشن ولی اگه درس خون نباشن و به شما روحیه رقابت ندن خیلی میتونه مانع پیشرفتتون باشه

2- موبایل:
      بازیهای رنگارنگ و بلوتوث بازی و sms بازی با دیگرون و... رو این یه سال سرنوشت ساز بیخیال شید

3-اینترنت:
      من خودم فقط واسه رفع اشکال درسی و سر زدن به سایتای مربوط به کنکور میام نت، روزی حدود یه ساعت که میخام کمترش هم بکنم. به نفعتونه که شمام دیگه سراغ سایتای الکی و به دردنخور که فقط وقتتون رو به هدر میده نرید
      ویرایش توسط marsad : 13 شهریور 1393 در ساعت 22:22

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اينم نظر من:
      داشتن يه برنامه ي مناسب
      بي برنامه جلو نريد كه بد بخت ميشيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تلویزیون
      کلاس موسیقی
      کلاس زبان
      باشگاه
      کلا اینا رو بزارید کنار
      البته ورزش رو خودتون انجام بدید باشگاه نرید وقت زیاد میگیره

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

تلویزیون
      کلاس موسیقی
      کلاس زبان
      باشگاه
      کلا اینا رو بزارید کنار
      البته ورزش رو خودتون انجام بدید باشگاه نرید وقت زیاد میگیره

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      >>> یه چی میگم، شاید حساب کار دستت بیاد (اصلا هم قصدم فاز منفی نیست، واقعیت محض هستش !!)
      .....................
      کنکور خــــــــــــــــــــــیل ی سخته !!
      ...........................
      >>> واسه قبولی یه رشته خوب + یه دانشگاه خوب باید از سه جهت حسابی مایه دار باشی و همین طوری اووووووووووووووووو ...... ور (Over) خرج کنی ::

1. پــــــــــــــــــــــــ ول (Money)
      2. زمـــــــــــــــــــــان (Time)
      3. حــــــــوصـــلـــــــه (ATP)

...........................................
      >>> یه چی دیگه !!! اگه واقعا داشتی و خرج کردی برنده ای !! ========== >> یعنی این طوری با خودت فکر نکن که اگه مثلا اومدی تو اینترنت و این جور سایتا و فروما، پراکنده یه سری اطلاعات دستت اومد و چندتا نکته یاد گرفتی، برنده ای !؟! نه خیر جانم !! زهی خیال باطل !! ======= >> تا خرج نکنی چیزی گیرت نمیاد ! ==== >> هرکی هرکی همه چی یادت نمیده !! ======= >> خلاصش ایکه اگه تمام همه اینه که تو اینترنت واسه موفقیت کنکور هستش، خلاصه کنیم، تمامش فول کمتر از 5% اونی هستش که لازمه موفقیت یه داوطلبه :: تازه اگه فرض بگیریم یه بخش بزرگی از وقت گرانبهای خودتو خرج رسیدن به همین 5% کرده باشی !!
      .......................................
      >> بعضی ها هم شاید بیان همین طوری الکی بهت دلداری بدن و بگن، نــــه! این خبرا نیست و این جوری هم که میگن کنکور سخت نیست !! ======= >> اگه عزیزت بود و واست خرج کرد و بهت بها داد!! قبولش کن !! ====== >> در غیر این صورت === >> اگه از من میشنوی! خیلی محترمانه ! یه لگذ بزن تو گُردش، بهش بگو، گمشو برو دنبال زندگیت !!!!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      >>> یه چی میگم، شاید حساب کار دستت بیاد (اصلا هم قصدم فاز منفی نیست، واقعیت محض هستش !!)
      .....................
      کنکور خــــــــــــــــــــــیل ی سخته !!
      ...........................
      >>> واسه قبولی یه رشته خوب + یه دانشگاه خوب باید از سه جهت حسابی مایه دار باشی و همین طوری اووووووووووووووووو ...... ور (Over) خرج کنی ::

1. پــــــــــــــــــــــــ ول (Money)
      2. زمـــــــــــــــــــــان (Time)
      3. حــــــــوصـــلـــــــه (ATP)

...........................................
      >>> یه چی دیگه !!! اگه واقعا داشتی و خرج کردی برنده ای !! ========== >> یعنی این طوری با خودت فکر نکن که اگه مثلا اومدی تو اینترنت و این جور سایتا و فروما، پراکنده یه سری اطلاعات دستت اومد و چندتا نکته یاد گرفتی، برنده ای !؟! نه خیر جانم !! زهی خیال باطل !! ======= >> تا خرج نکنی چیزی گیرت نمیاد ! ==== >> هرکی هرکی همه چی یادت نمیده !! ======= >> خلاصش ایکه اگه تمام همه اینه که تو اینترنت واسه موفقیت کنکور هستش، خلاصه کنیم، تمامش فول کمتر از 5% اونی هستش که لازمه موفقیت یه داوطلبه :: تازه اگه فرض بگیریم یه بخش بزرگی از وقت گرانبهای خودتو خرج رسیدن به همین 5% کرده باشی !!
      .......................................
      >> بعضی ها هم شاید بیان همین طوری الکی بهت دلداری بدن و بگن، نــــه! این خبرا نیست و این جوری هم که میگن کنکور سخت نیست !! ======= >> اگه عزیزت بود و واست خرج کرد و بهت بها داد!! قبولش کن !! ====== >> در غیر این صورت === >> اگه از من میشنوی! خیلی محترمانه ! یه لگذ بزن تو گُردش، بهش بگو، گمشو برو دنبال زندگیت !!!!
      اوه اوه! چه جدی و خشن!
      اول اینکه:
      به تو تبریک میگم که بیخودی / توی زرق و برق دنیا گم شدی
      دوم:
      کنکور سخت هست، قبول. نیاز به اون سه تا هم داره قبول ولی نه در اون حد که تو میگی دیگه!
      همه مدل آدمی هست! یکی با کلی کلاس قبول میشه یکی نمیشه.
      یکی فقط با کتاب و کتابای کمک آموزشی قبول میشه یکی نمیشه.
      بستگی به خیلی چیزا داره از جمله یا کیفیت خوندن خود آدم، برنامه ریزی دقیق و...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

و سوم:
      حالا میخوام تجربیات باارزش خودم رو بگم:yahoo (4):
      ولی شرمنده الان حوصله ندارم چند ساعت دیگه میام میگم!:yahoo (4):

Waiting .................................................. ...................... Waiting
      Please Be Patient!
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها تو این سال داشتن انگیزه خیلی مهمه. ولی چطوری اونو تا آخر خرداد حفظ کنیم؟

یکی از راهایی که خیلی باعث میشه همیشه امید داشته باشی اینه که از همین اول کار خوب شروع کنی.

دیدید بعضیا میرسن به ماه بهمن میگن بریدم و دیگه نمیکشم؟ اینا خودشون به خودشون تلقین میکنن، و الا چرا اوناییکه تو آزمونای آزمایشی همیشه جز نفرات اول بودن، تو این ماه وماه های دیگه هم جز نفرات برترن؟ چون از همون اول سال خوب خوندن و درسا رو روی هم انبار نکردن.
      و اون تراز بالایی که دارن یه محرکه براشون که من تا حالا عالی جلو اومدم پس این چند ماه باقی موندم تمام زورمو میزنم.

پس سعی کنید از همین اوایل خوب بخونید تا وسطای سال حسرت از دست رفتن این روزای اولو نخورید چون مث باد میگذره
      ویرایش توسط marsad : 12 دی 1393 در ساعت 14:59

صفحه 3 از 22 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sms، فقط، فیزیک، قلمچی، قبل، كنكور، لان، لطفا، مفید، من، منم، منتظر، مهم، موبایل، مورد، میکنم، میکردین، میتونم، میتونه، میخام، میده، میشه، مانع، مجازی، محدود، مرور، مربوط، مسایل، مطالب، نمونه، چند، چه، چی، چیز، نکنید، چت، ندارم، نسبت، نظر، نظرتون، هفته، همه، های، هایی، هدر، هر، هستم، هستش، وقت، ولی، ویژه، واسه، ورزش، ینی، یه، کلی، کمک، کنیم، کنکور، کنکور93، کنکوری، کنکوریها، کنار، که، کار، کاری، کتاب، کردم، کسانی، گرفتم، پیدا، پس، پست، آموزشی، آخر، آزمون، آزاد، افزایش، الکی، انجمن، انجمن کنکور، انجام، اول، این، اینکه، اینا، اینترنت، اینجا، اگه، اگر، ادغام، از، استفاده، استارت، اشکال، اشتباهات، اصلا، بلوتوث، بچه، به، بودم، بودن، بیخیال، بیشتر، بکنم، بگید، با، باید، بار، باشه؟، باشید، بخوانید، بد، بدین، بدید، بذارید، بر، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزارم، بزارید، تمام، تکرار، تا، تایپیک، تاپیک، تاسف، تجربه، تجربیات، تحصیلی، تراز، تست، جواب، جوری، جزوه، حل، حاشیه، حتما، حداقل، حذف، حسابی، خلاصه، خوب، خوبی، خودم، خودتون، خوردن، خیلی، دوستان، دیگه، دانشگاه، دادن، داره، داشته، در، درس، درسی، درست، دست، رفیق، رفع، رقابت، رو، روی، روحیه، روز، روزی، ریزی، رشته، زمان، زیاد، زبان، زدم، زدن، سوال، سوالات، سال، ساز، ساعت، سرنوشت، سراغ، شلوغ، شما، شمام، شدن، شده، شروع، شرایط، عمل

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن