خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78

موضوع: کشاورزی

1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشته های کشاورزی با وجود مباحث سنگین و خیلی سخت ولی کار آنچنانی براشون نیست. و بازار کار خوبی نداره البته من معتقدم تو بعضی از شاخه هاش میشه خیلی پیشرفت کرد و موفق شدمثل باغبانی،تولیدات گیاهی،گیاهان دارویی و گیاهپزشکی جز رشته هاییه که خود شخص میتونه واسه خودش و مستقل کار کنه(البته با شرایطی).حرف ستاره رو قبول دارم برای رشته ستاره جون زمینه طوری نیست که مستقل بشه کار کرد پس باید حتمن کار دولتی واسش درست بشه یا تو شرکتای خصوصی بتونه کار پیدا کنه.
      کاملن با حرف کمدین موافقم واقعن متاسفم که همچنان کسی برای کشاورزی ارزش قائل نیستن ما واقعن محتاج کشاورزی سالم و بروز و پیشرفته هستیم و این درست نمیشه مگر اینکه از نیروهای جوون و تحصیلکرده استفاده بشه که متاسفانه همچین چیزی وجود نداره دوست دارم به جهاد کشاورزی های شهرتون سر بزنید میبیند که اکثر افراد اونجا پیر و میانسال هستن که واقعن من میدونم ساعات کاریشونو چطور سپری میکنن البته خدای نکرده قصدم توهین به همه نیست یا اینکه بخام افراد مسن رو زیر سوال ببرم ولی چیزاییه که دیدم.
      چرا کشاورزی ما همچنان در بیشتر مناطق بروش سنتی انجام میشه واقعن اینطور کشاورزی پیامدهای خوبی هم نخاهد داشت.چرا ما هم آنچنان به محصولات ارگانیک و نان ارگانیک زیاد اهمیت نمیدیدم....
      در دوران دانشجویی وقتی فیلمهای آموزشی مربوط بکشاورزی که واس کشورهای دیگه بود رو میدیدیم آنچنان تجهیزات و کشاورزی مدرن بود که واسه ما شوکه کننده بود (مثل یه رویا)واقعا جای افسوس داره چون کشور ما بهترین خاک و بهترین آب و هوا رو داره ولی چرا باید بلحاظ کشاورزی و استفاده ناصحیح از منابع عقب باشیم
      بیخودی پرسه زدیم روزمان شب بشود
      بیخودی حرص زدیم سهممان کم نشود
      ما خدا را با خود سر دعوا بردیم،و قسمها خوردیم
      ما به هم بد کردیم،ما به هم بد گفتیم
      ما حقیقتها را زیر پا له کردیم و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم
      روی هر حادثه ای حرفی از عشق زدیم
      از شما میپرسم،ما که را گول زدیم؟!...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا متاسف شدم :yahoo (2):
      اگه الان از فارغ التحصیلای مهندسی اب درست استفاده میکردن کم ابی نبود چون درصد خیلی زیادی از اب داره تو کشاورزی هدر میره...
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متاسفانه سارا جان همینطوره
      کاردولتی که نباید دنبالش رفت
      شرکتای خصوصی هم همشون قابل رفتن نیست

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میخوام از اون دوستانی که میگن درآمد فقط تو پزشکیه بپرسم هیچ میدونید همین الانش هم چند نفر پزشک بیکار داریم؟؟؟هیچ میدونید الان چند هزار نفر دانشجوی پزشکی داریم؟؟؟
      هیچ میدونید همین امسال چند نفر پزشکی فقط تو دانشگاه آزاد پذیرش شدن؟؟؟دیگه بماند پرستاری و از این حرفا...
      توکشاورزی نون نیست؟؟؟پس چجوریه امسال عمویه من روکاشت توتفرنگی تو یه هکتار زمین 48 ملیون درآمد خالص داشته؟؟؟
      میدونید آخر عاقبت این طرز فکر به کجا ختم میشه؟؟؟
      من میگم:
      کشور ایران در سال 2002 دویست هزار تن برداشت پسته داشته در حالی که در سال 2012 فقط 183 هزار تن برداشت کرده.
      در سال 2002 صدوپنجاه هزار تن صادرات داشتیم که در سال 2012 فقط 140 هزار تن تونستیم صادر کنیم.
      هنر کردیم و درسال 2013 به همون نقطه سال 2002 رسیدیم.
      ولی همه اینا در حالیه که کشور آمریکا در سال 2002 فقط 40 هزار تن برداشت داشته که 30 هزار تن صادر میکرده.
      اما درسال 2012 به برداشت 220 هزار تن رسیده و در سال 2013 تا مرز 250 هزار تن برداشت رفته.
      اونا اینجوری پیشرفت کردن چون به کارشون ایمان دارن چون میدونن با محدودیت های آبی در آینده تنها راه نجات از مصرف کننده بودن فقط تولید بیشتر در سطح ثابته.
      ولی ماچی؟؟؟کورکورانه فقط و فقط میگیم پزشکی و برامون هم (خودم و آقا دانیال) مهم نیست اگه سه سال از عمرمون رو پای کنکور هدر بدیم.
      یه نگاه به آمارهای سازمان غذایی جهان بندازید ببینید تو 10 سال گذشته کشاورزیه ایران چقد پس رفت داشته.
      آخه آدمی که رشته کشاورزی میخونه زشت نیست که منتظر کار دولتی باشه؟؟؟
      صنایع غذایی بده؟؟؟تو برو درسشو بخون در آینده بیا پسته های کشورت رو فقط بسته بندی کن که لازم نباشه پسته خودمون رو با بسته بندی چینی 10 برابر قیمت دوباره وارد کنیم. خرما رو بسته بندی کن تا لازم نباشه از کشورهای عرب خرمای خودمون رو وارد کنیم.گندم اصلاح شده رو کشت کن که لازم نباشه از کشورهای دیگه گندم وارد کنیم.چندتا کار پژوهشی رو زعفران انجام بده که جایگاه اولمون رو مثل خرما و پسته از دست ندیم. چندتا مقاله درست و حسابی بنویس بورس دانشگاه های اوروپایی رو بگیر.
      یا نه بشین سه سال از عمرت رو پای کنکور هدر بده که شاید پزشکی قبول شدی.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

ویرایش توسط Joker72 : 27 مهر 1393 در ساعت 15:27

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      کاک کمدین

من هم همین میگم حقوق پزشکی کمه و زحمت بسیار قبول ندارن

چون هنوز نیومدن تو کار مثل من تو کار بودن میفهمیدن

فکر میکنن پزشکی پول پارو کردنه هنوز شیفت شب نبودی بفهمی بد خوابی و دردسر مریض چیه

............

اتفاقا منم همین رو میگم.
      قرار نیست کل مملکت پزشک باشه.
      مملکت به کشاورز هم درست به اندازه پزشک نیازمنده..
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دکتر جون شما که بهتر تاثیر گیاهان دارویی رو سلامتی انسان رو میدونی؟؟؟
      شما که دکتری باید بهتر از من بدونی که بیشتر از 80 دصد داروها توش ترکیبات گیاهی پیدا میشه؟؟؟؟
      پس چرا فک میکنی اگه یکی کشاورزی بخونه آیندش تباه میشه؟؟
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره72 نمایش پست ها
      من دارم مهندسی اب میخونم(ازگرایشهای کشاورزی )
      میگن با کمبود ابی که باهش روبرو هستیم رشته اینده داری هست اما الکیه
      استادمون دکترای این رشته رو داره میگه ادامه ندین برید یه رشته دیگه
      شما هم اشتباه نکن
      نخونش
      البته استاد شما معلوم نیست چجوری و با چه سهمیه ای استاد شده وگرنه تو این کمبود آب هر بچه ای تاثیر حضور یه مهندس واقعی آب رو درک میکنه...
      دانشجو بودن فقط حضور سرکلاس و نمره گرفتن از استاد نیست.چندتا کار علمی تحویل جامعه بده و به خودت و مملکتت خدمت کن تا لذت دانشجوی کشاورزی بودن رو درک کنی.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      داداش نمیگم اینده اش تباهه

.......................

داداش من چیزی که خودم دیدم گفتم
      ............................................

در ایران فقط یک سری رشته ها استخدام رسمی دولتی دارن
      ................................

من حرف شمارو میفهمم و میخوام اینو بگم که استخدام شدن واسه بعضی از رشته های کاربردی تو این برحه زمانی نه که موفقیت نیست بلکه شکسته...
      حیف یه مهندس کشاورزی نیست که 30 سال از عمرش پای یه کار دولتی هدر بره و جاش چندتا تحقیق انجام نده؟؟؟
      حیف تو نیست با دکتر بودنت منتظر استخدام شدن باشی؟؟؟
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها
      میخوام از اون دوستانی که میگن درآمد فقط تو پزشکیه بپرسم هیچ میدونید همین الانش هم چند نفر پزشک بیکار داریم؟؟؟هیچ میدونید الان چند هزار نفر دانشجوی پزشکی داریم؟؟؟
      هیچ میدونید همین امسال چند نفر پزشکی فقط تو دانشگاه آزاد پذیرش شدن؟؟؟دیگه بماند پرستاری و از این حرفا...
      توکشاورزی نون نیست؟؟؟پس چجوریه امسال عمویه من روکاشت توتفرنگی تو یه هکتار زمین 48 ملیون درآمد خالص داشته؟؟؟
      میدونید آخر عاقبت این طرز فکر به کجا ختم میشه؟؟؟
      من میگم:
      کشور ایران در سال 2002 دویست هزار تن برداشت پسته داشته در حالی که در سال 2012 فقط 183 هزار تن برداشت کرده.
      در سال 2002 صدوپنجاه هزار تن صادرات داشتیم که در سال 2012 فقط 140 هزار تن تونستیم صادر کنیم.
      هنر کردیم و درسال 2013 به همون نقطه سال 2002 رسیدیم.
      ولی همه اینا در حالیه که کشور آمریکا در سال 2002 فقط 40 هزار تن برداشت داشته که 30 هزار تن صادر میکرده.
      اما درسال 2012 به برداشت 220 هزار تن رسیده و در سال 2013 تا مرز 250 هزار تن برداشت رفته.
      اونا اینجوری پیشرفت کردن چون به کارشون ایمان دارن چون میدونن با محدودیت های آبی در آینده تنها راه نجات از مصرف کننده بودن فقط تولید بیشتر در سطح ثابته.
      ولی ماچی؟؟؟کورکورانه فقط و فقط میگیم پزشکی و برامون هم (خودم و آقا دانیال) مهم نیست اگه سه سال از عمرمون رو پای کنکور هدر بدیم.
      یه نگاه به آمارهای سازمان غذایی جهان بندازید ببینید تو 10 سال گذشته کشاورزیه ایران چقد پس رفت داشته.
      آخه آدمی که رشته کشاورزی میخونه زشت نیست که منتظر کار دولتی باشه؟؟؟
      صنایع غذایی بده؟؟؟تو برو درسشو بخون در آینده بیا پسته های کشورت رو فقط بسته بندی کن که لازم نباشه پسته خودمون رو با بسته بندی چینی 10 برابر قیمت دوباره وارد کنیم. خرما رو بسته بندی کن تا لازم نباشه از کشورهای عرب خرمای خودمون رو وارد کنیم.گندم اصلاح شده رو کشت کن که لازم نباشه از کشورهای دیگه گندم وارد کنیم.چندتا کار پژوهشی رو زعفران انجام بده که جایگاه اولمون رو مثل خرما و پسته از دست ندیم. چندتا مقاله درست و حسابی بنویس بورس دانشگاه های اوروپایی رو بگیر.
      یا نه بشین سه سال از عمرت رو پای کنکور هدر بده که شاید پزشکی قبول شدی.
      اینکه اگه بچه های کشاورزی زمین داشته باشن از خودشون بسیار عالیه و میتونن خیلی موفق بشن تو کارشون ولی اینکه بخوان کار تحقیقاتی کنن الکی نیست خیلی هزینه بر هستش یکسری مواد خاص برای بیشتر پروژه هایی که بشه کشورهای دیگه اسم مقاله روش بزارن نیاز هست و در نتیجه تو این مورد هم باید از طرف سازمانی حتمن حمایت شد یا اینکه خودت سرمایه زیادی داشته باشی که بتونی سالهای عمرت رو بزاری برای تحقیق کردن.من خودم شخصن عاشق کارای تحقیقاتی هستم چند جایی مراجعه کردم قابل توجه شما دوست عزیز میگفتن حتی برای اینکه چند ساعت آزمایشگاهشون رو در اختیارم قرار بدن باید هزینه آنچنانی بپردازم البته قصدم این نیست دوستان رو با این حرفها دلسرد کنم و در اول هم گفتم اگه دوستان سرمایه یا حتی زمین داشته باشن از همونجا براحتی میتونن شروع کنن و موفق شد ولی خب این موارد هم نمیشه نادیده گرفت

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اس.ام.اس نمایش پست ها
      اینکه اگه بچه های کشاورزی زمین داشته باشن از خودشون بسیار عالیه و میتونن خیلی موفق بشن تو کارشون ولی اینکه بخوان کار تحقیقاتی کنن الکی نیست خیلی هزینه بر هستش یکسری مواد خاص برای بیشتر پروژه هایی که بشه کشورهای دیگه اسم مقاله روش بزارن نیاز هست و در نتیجه تو این مورد هم باید از طرف سازمانی حتمن حمایت شد یا اینکه خودت سرمایه زیادی داشته باشی که بتونی سالهای عمرت رو بزاری برای تحقیق کردن.من خودم شخصن عاشق کارای تحقیقاتی هستم چند جایی مراجعه کردم قابل توجه شما دوست عزیز میگفتن حتی برای اینکه چند ساعت آزمایشگاهشون رو در اختیارم قرار بدن باید هزینه آنچنانی بپردازم البته قصدم این نیست دوستان رو با این حرفها دلسرد کنم و در اول هم گفتم اگه دوستان سرمایه یا حتی زمین داشته باشن از همونجا براحتی میتونن شروع کنن و موفق شد ولی خب این موارد هم نمیشه نادیده گرفت

من خودم تو پیام نور مریوان که چرت ترین دانشگاه کشوره مقاله نوشتم هزینه ای هم نکردم.
      راهش هم اینه که بری پیش مدیرگروهت و باهاش هماهنگ کنی یا که بری امور مالی دانشگاه و بهشون بگی میخوای کار تحقیقاتی انجام بدی اوناهم وظیفه دارن (دست خودشون نیست وظیفشونه) که کل هزینه هارو بهت برگردونن تازه اکثر دانشگاه های کشور خودشون آزمایشگاه دارن و اگه پیش بیاد که دانشجو مجبور باشه بره یه آزمایشگاه دیگه از طرف دانشگاه میره (رفتم که میگم). بعدشم اگه اینجور باشه که شما میگی باید فاتحه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور رو خوند چون اینجوری هیچکس کار تحقیقاتی انجام نمیده.

دوست عزیز هرکاری راهی داره. منم جای مسئول آزمایشگاه بودم همون جوابو بهتون میدادم.
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم تو پیام نور مریوان که چرت ترین دانشگاه کشوره مقاله نوشتم هزینه ای هم نکردم.
      راهش هم اینه که بری پیش مدیرگروهت و باهاش هماهنگ کنی یا که بری امور مالی دانشگاه و بهشون بگی میخوای کار تحقیقاتی انجام بدی اوناهم وظیفه دارن (دست خودشون نیست وظیفشونه) که کل هزینه هارو بهت برگردونن تازه اکثر دانشگاه های کشور خودشون آزمایشگاه دارن و اگه پیش بیاد که دانشجو مجبور باشه بره یه آزمایشگاه دیگه از طرف دانشگاه میره (رفتم که میگم). بعدشم اگه اینجور باشه که شما میگی باید فاتحه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور رو خوند چون اینجوری هیچکس کار تحقیقاتی انجام نمیده.

دوست عزیز هرکاری راهی داره. منم جای مسئول آزمایشگاه بودم همون جوابو بهتون میدادم.
      من فارغ التحصیل 5 سال پیشم تمام این راهها رو امتحان کردم که میگم مدیر گروه نهایتن میگه نصف هزینه رو باید خودت بپردازی.مدیر گروه من برای دکترا که در دانشگاه معتبری هم میخوند برای پروژه ای که داشت کار میکرد تمام هزینه رو خودش پرداخت میکرد مسلمن این شخص به منم کمک نخاهد کرد.در ضمن این چیزی که شما میفرمایید برای دوران دانشجویی هست تازه اگه همه دانشگاهها و مدیر گروهها بخوبی مدیر گروه شما باشن من بعد از پایان تحصیلاتم هم از طریق جهاد کشاورزی برای حمایت اقدام کردم اونجا که دیگه جواب دندون شکن تری دادن ....یه چیز دیگه در دانشگاهها اگه بری پیش مدیر گروه اولین جوابی که بهت میده اینه که اسم منو اول بعنوان استاد راهنما و مشاور بزن تو مقاله بعد شاید بتونم کمکت کنم به این راحتی....من نمیخام دوستان کورکورانه حرف منو بپذیرن و همچین قصدی هم ندارم ولی دوستانی که الان دانشجو هستن در این رشته خودشون برن امتحان کنن البته ممکنه الان جو دانشگاهها نسبت به 5،6 سال پیش تغییراتی کرده باشه ولی بپرسن ببینن تا چه حد ازشون حمایت میشه ممنون میشم نتیجه رو بزارید مسلمن آگاهی منم بیشتر میشه در این رابطه...!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      .
      پیام نور چرت نیستا-حداقل مدرکی که ازش میگیرین میدونین نمرات واقعی هستن چون دست استاد نیست نمرات
      بر اساس رتبه‌بندی جدید گروه sq دانشگاه پیام‌نور بیست و دومین دانشگاه برتر ایران است. بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه پیام‌نور نوزدهمین دانشگاه برتر ایران و دویست و سی و دومین دانشگاه برتر آسیاست؛ و همچنین بر اساس رتبه‌بندی سایت 4icu وب‌سایت دانشگاه پیام‌نور نهمین وب‌سایت برتر در بین دانشگاه‌های ایران است. همچنین دانشگاه پیام‌نور بزرگ‌ترین شبکهٔ آموزش عالی دولتی ایران و در بین دانشگاه‌های باز دانشگاه پیام‌نور در آسیا دوم و در جهان ششم می‌باشد.
      دست پایین نگیرش

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره72 نمایش پست ها
      پیام نور چرت نیستا-حداقل مدرکی که ازش میگیرین میدونین نمرات واقعی هستن چون دست استاد نیست نمرات
      بر اساس رتبه‌بندی جدید گروه sq دانشگاه پیام‌نور بیست و دومین دانشگاه برتر ایران است. بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه پیام‌نور نوزدهمین دانشگاه برتر ایران و دویست و سی و دومین دانشگاه برتر آسیاست؛ و همچنین بر اساس رتبه‌بندی سایت 4icu وب‌سایت دانشگاه پیام‌نور نهمین وب‌سایت برتر در بین دانشگاه‌های ایران است. همچنین دانشگاه پیام‌نور بزرگ‌ترین شبکهٔ آموزش عالی دولتی ایران و در بین دانشگاه‌های باز دانشگاه پیام‌نور در آسیا دوم و در جهان ششم می‌باشد.
      دست پایین نگیرش
      ممکنه حرف شما درست باشه ولی مدرک پیام نورو حتی خودِ رییس دانشگاه پیام نور قبول نداره و حتی حاضر نیستن کسایی رو که تو دانشگاه پیام نور درس خوندنو جذب کنن
      برنامه حذف و اضافرو میبینید ایشالله دیگه؟؟؟ اونجا خود رییس پیام نور مستقیم و غیرمستقیم این حرفارو گفته بود
      همه به ظاهر گرم ولی نظاره گر
      نگاه شادشون به دردم اضافه کرد...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نادر افشار نمایش پست ها
      ممکنه حرف شما درست باشه ولی مدرک پیام نورو حتی خودِ رییس دانشگاه پیام نور قبول نداره و حتی حاضر نیستن کسایی رو که تو دانشگاه پیام نور درس خوندنو جذب کنن
      برنامه حذف و اضافرو میبینید ایشالله دیگه؟؟؟ اونجا خود رییس پیام نور مستقیم و غیرمستقیم این حرفارو گفته بود
      متاسفاته بعله
      اما باز هم وضعیتش از ازاد بهتره

براساس اطلاعات ارايه شده از سوي سازمان سنجش آموزش كشور در سال ۸۹ درصدپذيرش دانشجويان دانشگاه پيامنور در مقطع كارشناسي ارشد 2 برابر دانشگاه آزاد بود، و درصد قبولی دانشجويان دانشگاه پيام‌نور در آزمون دكتراي نيمه‌متمركز كه سال جاري برگزار شد نيز 2 برابر تعداد پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد است
      بر اساس آمار سازمان سنجش از هر ۲۵ نفر شرکت کننده از دانشجویان پیام نور یک نفر در مقطع کارشناسی ارشد سال ۸۸ پذیرفته شده است در حالی که بر اساس همان آمار به ازای هر ۴۱ نفر شرکت کننده از دانشجویان دانشگاه آزاد یک نفر پذیرفته شده است

اما به خود ادم بستگی داره که بخواد چجوری ادامه بده(ملاک دانشگاه نباید باشه باید ببینی چقدر از رشته ای که خونده چیزی حالیشه)

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اس.ام.اس نمایش پست ها
      من فارغ التحصیل 5 سال پیشم تمام این راهها رو امتحان کردم که میگم مدیر گروه نهایتن میگه نصف هزینه رو باید خودت بپردازی.مدیر گروه من برای دکترا که در دانشگاه معتبری هم میخوند برای پروژه ای که داشت کار میکرد تمام هزینه رو خودش پرداخت میکرد مسلمن این شخص به منم کمک نخاهد کرد.در ضمن این چیزی که شما میفرمایید برای دوران دانشجویی هست تازه اگه همه دانشگاهها و مدیر گروهها بخوبی مدیر گروه شما باشن من بعد از پایان تحصیلاتم هم از طریق جهاد کشاورزی برای حمایت اقدام کردم اونجا که دیگه جواب دندون شکن تری دادن ....یه چیز دیگه در دانشگاهها اگه بری پیش مدیر گروه اولین جوابی که بهت میده اینه که اسم منو اول بعنوان استاد راهنما و مشاور بزن تو مقاله بعد شاید بتونم کمکت کنم به این راحتی....من نمیخام دوستان کورکورانه حرف منو بپذیرن و همچین قصدی هم ندارم ولی دوستانی که الان دانشجو هستن در این رشته خودشون برن امتحان کنن البته ممکنه الان جو دانشگاهها نسبت به 5،6 سال پیش تغییراتی کرده باشه ولی بپرسن ببینن تا چه حد ازشون حمایت میشه ممنون میشم نتیجه رو بزارید مسلمن آگاهی منم بیشتر میشه در این رابطه...!

دوست عزیز مسلما من با شرایطی که شما میگید هیچ آشنایی ندارم.
      من تازه ترم سومم این چیزایی هم که گفتم بر اساس همین شرایط بوده.
      درضمن تاوقتی که دانشجو هستی و از امکانات دانشگاه استفاده میکنی حتما باید اسم دانشگاه رو بیاری.
      تازه وقتی که اسم یه استاد بلندپایه تو مقالت باشه تاثیرش خیلی خیلی بیشتره.
      اینم خطاب به بقیه دوستان میگم که در هر رشته ای که هستید کار پژوهشی رو کم ندونید الان 40 درصد واسه قبولی دکتری تاثیر داره.
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

15. Top | #30
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من علوم کشاورزی خوندم..کشاورزی یعنی خود اشتغالی.خودت یه گلخونه ای چیزی بزن نمیخاد براش بری دانشگاه که. والا:yahoo (1):

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن