خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام کتاب برای زبان انگلیسی بهتر است؟

رأی دهندگان
    19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج محوری

1 5.26%
    • فار

1 5.26%
    • مبتکران

8 42.11%
    • خیلی سبز

3 15.79%
    • میکرو طبقه بندی گاج

1 5.26%
    • نشر دریافت

0 0%
    • شبرقه

5 26.32%
    صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      شیمی فار من شنیدم خوبه ... کسی داشته یا شنیده که یه وصف کلی ازش بکنه؟؟؟؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur_93 نمایش پست ها
      دوست عزیز کتاب لغت الگو به شدت لغات اضافه و غیر مهم داره، در حدی که ممکنه اون لغات اصلی رو فراموش کنی

از من گفتن بود دیگه خود دانی

عربی هم قبل از خریدن حتما کتاب خاکستری گاج رو نگاه کن ببین چطوریه

کتابایه ریاضی تخته سیاه هم فیل افکنه

موفق باشی
      اخه دریافت لغت های اخر کتاب نداره برای همین الگو انتخاب کردم یعنی چی لغت اضافه داره؟مگه درس به درس نیستش؟ به شک انداختیم عربی گاج چطوری؟ درس به درسه یا مبحثی؟ درسنامه هاش چطورن؟ کتابای تخته سیاه دقیقا به همین دلیل انتخاب کردم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      کتابای واقعا خوبین و فرق چندانی هم با مبتکران و خیلی سبز ندارن (مولف با سوادی هم داره )

کسی واسه هندسه پایه نظری نداره

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هندسه فار عالیه درصد های من قبلش 40% بود ولی وقتی خریدم بدین ترتیب پیش رفت 60%-80%-90%

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز به نظر های دیگه کاری نداشته باشید اگر نظرتون منطبق با اونا بود باز هم بگید...با تشکر

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      کتابای واقعا خوبین و فرق چندانی هم با مبتکران و خیلی سبز ندارن (مولف با سوادی هم داره )

کسی واسه هندسه پایه نظری نداره
      اگر بخواید توی شیمی بین فار مبتکران و خیلی سبز یکی رو انتخاب کنید کدومو انتخاب میکنید؟؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر بخواید توی شیمی بین فار مبتکران و خیلی سبز یکی رو انتخاب کنید کدومو انتخاب میکنید؟؟؟؟
      خیلی سبز بهتره

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imooo نمایش پست ها

اخه دریافت لغت های اخر کتاب نداره برای همین الگو انتخاب کردم یعنی چی لغت اضافه داره؟مگه درس به درس نیستش؟ به شک انداختیم عربی گاج چطوری؟ درس به درسه یا مبحثی؟ درسنامه هاش چطورن؟ کتابای تخته سیاه دقیقا به همین دلیل انتخاب کردم

من از درس اول دفترچه کنکور شروع میکنمو نظرم رو میگم:

ادبیات:
      قرابت نشر دریافت(سعی کن تابستون تمومش کنی ودر طول سال از قرابت نشرالگو تست کار کنی)
      آرایه فعلا الگو از همه کاملتره ولی سعی کن تست های تالیفی وآزادشو نزنی چون بدرد نمیخورن ولی گزینه 2وسنجش وسراسری هاش رو دونه دونه حل کنی کافیه)
      راستی برای درسنامه آرایه هم لازم نیست دنبال کتاب خاصی باشی همین تعریف هاومثال های الگو کافیه چیزی که توی آرایه کمکت میکنه تسته نه تعریف.
      زبان فارسی اگر ساعت مطالعاتی بالایی داری وروی ادبیات هم میخوای سرمایه گزاری کنی نشردریافت ولی من خودم 5بحث الگو رو کارکردم.
      لغت در مورد لغت باید بگم که تقریبا تمام سوالات سراسری(شخصا بررسی کردم) با لغت های آخر کتاب وردگزینه حل میشن اما اگه لغات متن درسارو هم بدونی راحت ترمیتونی جواب بدی پس تا میتونی لغت های آخر کتاب رو حفظ ودوره کن.اما چون به هرحال آزمون آزمایشی میدی واونجا درس به درسه وجامع نیست باید درس به درس بخونی که اینجا الگو به کارت میاد اما الگو بعداز عید اصلا بدرد نمیخوره چون حجمش زیاده.نشر دریافت هم مثل الگو لغات درس هارو الفبایی داره ونه میشه ازش درطول سال استفاده کرد ونه آخر سال!!!
      املا این قسمت هم میتونی با الگو درس به درس پیش بری ولی بعدا زمانی که خواستی آزمون جامع بدی فقط تست های سراسری ومتن کتاب به کارت میاد.
      تاریخ ادبیات من خودم الگو دارم کتابی کاملتر از الگو هم ندیدم.البته اگه خلاصه نویسی داشته باشید خیلی بیشتر جواب میگیرید.

عربی:
      ببین توی درس عربی اگه ساعت مطالعه زیاد داری میتونی عربی کامل گاج رو بگیری(نزدیک به 1000تا تست داره که اگه پیگیر باشی میتونی تا آخر تابستون تمومش کنی)
      درمورد عربی گاج باید بگم که قواعد درس به درسه ولی ترجمه ودرک مطلب توقسمت های جداگونه بیان شده در کل کتابش فقط تست کنکور وسنجش داره
      اما عربی جامع الگو:این کتاب تست های تالیفی قوی داره+همه تست هایی که توی گاج هست.
      ولی عربی الگو کلا درس به درس یعنی هردرس 3قسمت داره:قواعد+ترجمه+درک مطلب وبرای هرکدوم تست تالیفی وکنکور داره.
      در کل اگه عربی زیاد تست میزنی الگو واگه کم تست میزنی گاج(راستی گاج یه کتاب خاکستری داره ویک سفید که خاکستریش بهترهست)

دین وزندگی:
      تمام کتاب های بازار از انتشارات های معروف خوبن:خیلی سبز,الگو,گاج......
      ولی در کنار اینها کتاب زرد مهروماه هم که واسه جمع بندی هست رو از تابستون بگیر وکار نزار واسه بعد از عید.
      ولی درمورد درسنامه باید بگم که گاج از همه بهتر وتست هاش به کنکور نزدیکتر ولی تست های الگو سنگینتر وتعدادشون بیشتر هست.

زبان انگلیسی:
      درمورد زبان باید بگم خیلی به سواد قبلی زبانت بستگی داره.اینکه قبلا کلاس رفتی یا نه.
      اگه قبلا کلاس زبان تا لول های بالا رفتی که واقعاباید بگم هیچ فرقی نمکنه کدوم کتاب رو میگیری.
      ولی اگه زبانت ضعیف یا متوسط هست باید روی زبان وقت بزاری وبا تمرینو تست بیاریش بالا.
      درمورد کتاب هاهم از بین مبتکران والگو وکیاسالار یکیشو انتخاب کن.
      اگه الگو رو انتخاب کردی دیگه نیازی به کتاب درک مطلب نیست چون خودش خیلی تست برای درک مطلب داره ولی اگه مبتکران وکیاسالار انتخاب کردی ازبین درک مطلب مبتکران و کیاسالار یکیشو انتخاب کن وکار کن.

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک:
      درمورد فیزیک باید بگم کتاب های الگو واقعا کامل وکافین وتست های تالیفی کاملا به سبک کنکور دارن.
      گاج یک سطح پایینره ولی اونم خوبه ولی شما که ریاضی هستین پیشنهاد من الگو هست.

شیمی:
      درمورد شیمی باید بگم که بچه ها از مبتکران عموما میترسن واسه همین هم میرن سراغ خیلی سبزو انتشارات های دیگه درصورتی که اگه تست های مبتکران دونه دونه کار بشه دیگه نیاز به حتی یه دونه کتاب دیگه هم واسه شیمی نیست.
      اما اگه نمیخواید اون حجم زیاد تست رو نزنید فقط vit وتست های سراسری و4موضوعی هاشو بزنید.
      من خیلی سبز سوم 2درس رو کامل خوندم وبه این نتیجه رسیدم که هیچ چیز مبتکران نمیشه.
      پیش 2رو هم از روی حماقت کل خیلی سبز وکار کردم ولی بعدش پشیمون شدم وتاالان نصف مبتکرانو زدم از پیش 2.
      درکل بگم اگه نمیخواید مبتکران بخونید فقط تست های سراسری بزنید ودنبال کتاب دیگه هم نباشید.

کتاب های دوره جمع بندی هم از الان نگیرید که سال دیگه همین موقع از نمایشگاه بخرید ویا اینکه حداقل آخر تابستون که درسارو خوندید بخرید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      من از درس اول دفترچه کنکور شروع میکنمو نظرم رو میگم:

ادبیات:
      قرابت نشر دریافت(سعی کن تابستون تمومش کنی ودر طول سال از قرابت نشرالگو تست کار کنی)
      آرایه فعلا الگو از همه کاملتره ولی سعی کن تست های تالیفی وآزادشو نزنی چون بدرد نمیخورن ولی گزینه 2وسنجش وسراسری هاش رو دونه دونه حل کنی کافیه)
      راستی برای درسنامه آرایه هم لازم نیست دنبال کتاب خاصی باشی همین تعریف هاومثال های الگو کافیه چیزی که توی آرایه کمکت میکنه تسته نه تعریف.
      زبان فارسی اگر ساعت مطالعاتی بالایی داری وروی ادبیات هم میخوای سرمایه گزاری کنی نشردریافت ولی من خودم 5بحث الگو رو کارکردم.
      لغت در مورد لغت باید بگم که تقریبا تمام سوالات سراسری(شخصا بررسی کردم) با لغت های آخر کتاب وردگزینه حل میشن اما اگه لغات متن درسارو هم بدونی راحت ترمیتونی جواب بدی پس تا میتونی لغت های آخر کتاب رو حفظ ودوره کن.اما چون به هرحال آزمون آزمایشی میدی واونجا درس به درسه وجامع نیست باید درس به درس بخونی که اینجا الگو به کارت میاد اما الگو بعداز عید اصلا بدرد نمیخوره چون حجمش زیاده.نشر دریافت هم مثل الگو لغات درس هارو الفبایی داره ونه میشه ازش درطول سال استفاده کرد ونه آخر سال!!!
      املا این قسمت هم میتونی با الگو درس به درس پیش بری ولی بعدا زمانی که خواستی آزمون جامع بدی فقط تست های سراسری ومتن کتاب به کارت میاد.
      تاریخ ادبیات من خودم الگو دارم کتابی کاملتر از الگو هم ندیدم.البته اگه خلاصه نویسی داشته باشید خیلی بیشتر جواب میگیرید.

عربی:
      ببین توی درس عربی اگه ساعت مطالعه زیاد داری میتونی عربی کامل گاج رو بگیری(نزدیک به 1000تا تست داره که اگه پیگیر باشی میتونی تا آخر تابستون تمومش کنی)
      درمورد عربی گاج باید بگم که قواعد درس به درسه ولی ترجمه ودرک مطلب توقسمت های جداگونه بیان شده در کل کتابش فقط تست کنکور وسنجش داره
      اما عربی جامع الگو:این کتاب تست های تالیفی قوی داره+همه تست هایی که توی گاج هست.
      ولی عربی الگو کلا درس به درس یعنی هردرس 3قسمت داره:قواعد+ترجمه+درک مطلب وبرای هرکدوم تست تالیفی وکنکور داره.
      در کل اگه عربی زیاد تست میزنی الگو واگه کم تست میزنی گاج(راستی گاج یه کتاب خاکستری داره ویک سفید که خاکستریش بهترهست)

دین وزندگی:
      تمام کتاب های بازار از انتشارات های معروف خوبن:خیلی سبز,الگو,گاج......
      ولی در کنار اینها کتاب زرد مهروماه هم که واسه جمع بندی هست رو از تابستون بگیر وکار نزار واسه بعد از عید.
      ولی درمورد درسنامه باید بگم که گاج از همه بهتر وتست هاش به کنکور نزدیکتر ولی تست های الگو سنگینتر وتعدادشون بیشتر هست.

زبان انگلیسی:
      درمورد زبان باید بگم خیلی به سواد قبلی زبانت بستگی داره.اینکه قبلا کلاس رفتی یا نه.
      اگه قبلا کلاس زبان تا لول های بالا رفتی که واقعاباید بگم هیچ فرقی نمکنه کدوم کتاب رو میگیری.
      ولی اگه زبانت ضعیف یا متوسط هست باید روی زبان وقت بزاری وبا تمرینو تست بیاریش بالا.
      درمورد کتاب هاهم از بین مبتکران والگو وکیاسالار یکیشو انتخاب کن.
      اگه الگو رو انتخاب کردی دیگه نیازی به کتاب درک مطلب نیست چون خودش خیلی تست برای درک مطلب داره ولی اگه مبتکران وکیاسالار انتخاب کردی ازبین درک مطلب مبتکران و کیاسالار یکیشو انتخاب کن وکار کن.
      خیلی ممنمونم...در مورد زبان هم معمولا منفی میزنم،فکر میکنید کدوم درصدم رو میاره بالا؟؟؟
      در مورد دینی مهر و ماه این کتاب منظورتونه؟؟؟
      ویرایش توسط hamid3014 : 28 فروردین 1393 در ساعت 13:58

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من شیمی دو رو داشتم کتاب خوبی بود کلا کتابایه شیمی اکثرا خوبن و تفاوت چندانی هم ندارن
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imooo نمایش پست ها

یعنی اینکه چندین برابر دریافت و چندین برابر چیزی که مورد نیاز هست لغت داره که خیلیشون اصلا ارزش ازمونی ندارن ، و باعث میشه شما بیخود لغت اضافی حفظ کنی و لغات اصل کاری یادت بره

درسته دریافت نداره لغات پشت کتاب رو اما خوب از همون پشت کتاب بخونشون دیگه، مگه مشکلش چیه؟ اگرم کتابو نداری پی دی افشو دانلود کن اون چند صفحه رو پرینت بگیر

بعدشم ممکنه با این روش توی لغت خیلی توی آزمون های آزمایشی موفق نباشی اما هدفت چیه؟ تراز بالا توی آزمون آزمایشی یا نتیجه ی خوب توی کنکور؟

عربی گاج درس به درسه

درسنامه ها کوتاه و مفید در حدی که نیاز بوده گفته

توی کتاب های دیگه (مثلا ایادفیلی و .....) مطالبی که برای کنکور نیاز هست موجوده اما در کنارش کلی مباحثه اضافی هم هست، که باعث میشه بیخودی وقتت گرفته بشه

موفق باشی
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تو شیمی من اول میخواستم فار بگیرم ولی جند نفر (که تعدادشون کم نیست) از معلما و دوستام گفتن خیلی سبز بگیر و بعدم خیلی ها گفتن مبتکران عالیه و بعضی ها هم گله کردن ازش(مبتکران)... به نظر شما کدوم کتابو بگیرم؟؟؟؟؟:yahoo (2):
      31.pngیا 6.jpgیاd5dd8eb0-833-250x250.jpg؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط hamid3014 : 28 فروردین 1393 در ساعت 15:08

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو شیمی من اول میخواستم فار بگیرم ولی جند نفر (که تعدادشون کم نیست) از معلما و دوستام گفتن خیلی سبز بگیر و بعدم خیلی ها گفتن مبتکران عالیه و بعضی ها هم گله کردن ازش(مبتکران)... به نظر شما کدوم کتابو بگیرم؟؟؟؟؟:yahoo (2):
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 31.png
مشاهده: 27
حجم: 88.7 کیلو بایتیا برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 6.jpg
مشاهده: 26
حجم: 14.3 کیلو بایتیابرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: d5dd8eb0-833-250x250.jpg
مشاهده: 26
حجم: 24.1 کیلو بایت؟؟؟؟؟؟؟
      بین اولی و دومی یکی رو انتخاب کن تریجیا اولی (کلا فار هم خوبه تو شیمی )البته مبتکران هم خوبه ولی یه ویرایش جدی نیاز داره (به نظر من )مثل عربی ایاد فیلی زیاد گویی زیاد داره اگه وقتت محدود نباشه میتونی با همون مبتکران رو هم کار کنی (کلا توی شیمی همه ی منابع خوبن )

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنمونم...در مورد زبان هم معمولا منفی میزنم،فکر میکنید کدوم درصدم رو میاره بالا؟؟؟
      در مورد دینی مهر و ماه این کتاب منظورتونه؟؟؟

آره همینه.
      این کتاب خلاصه دینی هست ومن پیام آیات رو از روی این میخونم چون هر پیامی که تاحالا تو کنکور اومده واسه یک آیه اینجا هست وپیام آیات تالیفی خیلی بهتره.

درمورد زبان هم باید به فکر باشید چون یادگیری زبان علاوه اعتماد به نفسی که بهتون میده تو مراحل بعدی زندگیتون هم به کارتون میاد
      راستش من تاحالا ندیدم کسی بدون کلاس زبان تونسته باشه درصد خوبی بدست بیاره تو آزمونا ولی اینو میدونم که اگه وقت بزارید حتما نتیجه میگیرید.

مبتکران ازلحاظ لغت خوب کار کرده ولی تمرینات درک مطلب الگو خیلی بیشتر هست.
      درکل انتخاب بین کتب زبان انگلیسی مثل دین وزندگی کاملا سلیقه ای هست

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن