خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 180 از 437 نخستنخست ... 80170179180181190280 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,686 به 2,700 از 6544
    1. Top | #2686
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به این که فردا صبح باید ساعت چند از خواب بلند شم ؟ :/

2. Top | #2687
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ب این که کاش دیگ هیچ وقت لاگین نشم

3. Top | #2688
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به اینکه چیجوری فیلمو دانلود کنم بااینکه زده تا 2 ساعت دیگه دانلود میشه+خدایی خیلیه

4. Top | #2689
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به اینکه سال دیگه که رفتم دانشگاه چی بپوشم چی ببرم چی بگم؟ :troll (6):

5. Top | #2690
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینکه روزگار چه سلاحی داره که بعضیارو خیلی میکشه بالا بعد اون بعضیای دیگه رو رسما سوراخ میکنه...

6. Top | #2691
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اینا فک کردنه یا فَک زدن؟
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

7. Top | #2692
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز پاییز

8. Top | #2693
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به اینکه چایی رو چقدر بزارم دم بکشه که طعم و عطرش بی نظیر باشه

9. Top | #2694
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه بچه سه ساله تا چه حد می تونه شیطون باشه ؟؟؟!!!!!!!!
      نمی دونم به کارهایی که میکنه بخندم یا گریه کنم....
      درحال حاضر که اتاقم رو با خاک یکسان کرده

10. Top | #2695
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به اینکه چقدر قبلنا خوب بود ،واسه خودم داشتم زندگیمو می کردم دغدغه هام کمتر بود یکی نیست بگه مریض بودی خودتو بدبخت کردیی

11. Top | #2696
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به مستندی که میدیدم
      به دنیا و داستان هایِ عجیبش ...
      stars can't shine without darkness

12. Top | #2697
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به سایت خانواده برتر که کی(when) نظراتو تایید میکنه

13. Top | #2698
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دیگه وقتشه که نباشم

14. Top | #2699
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به اینکه مرض سرکار گذاشتنمو ترک کنم بیچاره کپ کرده... خیلی بد گفتم فکر کنم داغون شد فقط می خونه هیچی نمی گه هر چه زودتر لازمه بهش بگم سرکاری وشوخی بوده قبل اینکه دیر بشه. خخخ بی کاریم بد دردیه ها

15. Top | #2700
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه لحظه میری میای هزارتا استوری میذاره تتلو چخبره باو
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)