خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516
    نمایش نتایج: از 226 به 229 از 229
    1. Top | #226
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

قرار بود تومار نذارید . من اصلا اینو نمیخونم ک بخوام بهش جواب بدم چون بحث قبلی هنوز باز مونده . برای اینکه بفهمید اصول بحث کردن چیه این تاپیک رو ببینید :
      http://forum.konkur.in/thread26920-13.html
      بله نمیخونید چون جواب دادن بهش و توجیه اش سخته.اون سوالی هم که کردید راجب شهادت من از شما میپرسم بنظرتون این تصمیم انسانیه یا احساسی؟؟؟بستگی داره اون رفتار چطور باشه و چند بار تکرار شده باشه.ولی یه کلیپ دیدم که مادر به طرز فجیعی بچه رو ازار میداد و کتک میزد تازه نوزاد بود !!!!!! طوری که نتونستم تا اخر اون کلیپو ببینم و کلی بدو بیراه گفتم به اون مادر! اگر قرار باشه مثلا علیه این خانوم شهادت بدم خیلی قاطعانه و مصرانه شهادت میدم و همیشه هم میگم دولت باید از اینطور پدر مادرا بچه رو بگیره!!! چون بازم انسانی نگاه میکنم که اون بچه حقش نیست زیر دست اونا بزرگ بشه.شما چی؟؟شما که فکرمیکنید احساسی نیستید چطوور تصمیم میگیرید؟؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

2. Top | #227
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

بله نمیخونید چون جواب دادن بهش و توجیه اش سخته.اون سوالی هم که کردید راجب شهادت من از شما میپرسم بنظرتون این تصمیم انسانیه یا احساسی؟؟؟بستگی داره اون رفتار چطور باشه و چند بار تکرار شده باشه.ولی یه کلیپ دیدم که مادر به طرز فجیعی بچه رو ازار میداد و کتک میزد تازه نوزاد بود !!!!!! طوری که نتونستم تا اخر اون کلیپو ببینم و کلی بدو بیراه گفتم به اون مادر! اگر قرار باشه مثلا علیه این خانوم شهادت بدم خیلی قاطعانه و مصرانه شهادت میدم و همیشه هم میگم دولت باید از اینطور پدر مادرا بچه رو بگیره!!! چون بازم انسانی نگاه میکنم که اون بچه حقش نیست زیر دست اونا بزرگ بشه.شما چی؟؟شما که فکرمیکنید احساسی نیستید چطوور تصمیم میگیرید؟؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      نمیخونم چون وقتش رو ندارم . یه سوال . آیا شما اون همه متن رو خط به خط خوندید ؟ حاظرید همینقدر تایپ کنید ؟ گفتم یه سوال بپرسید یه جواب بگیرید

من میگم خانم ها با احساسات تصمیم میگیرن . این یه موضوع خیلی واضح در جامعه هست .اگر خواستید میگردم مبانی علمیش رو هم پیدا میکنم .

من اگر قرار باشه توی دادگاه شهادت بدم دقیقا چیزی که دیدم و شنیدم رو میگم . بدون توجه به اینکه در اثر شهادت من چه اتفاقی میوفته و اصلا حق با کیه . ولی شما توی همین جوابتون یه حرف جالب زدید که من دنبالش بودم !!!! میگید خیلی قاطعانه و مصرانه شهادت میدید چون اون بچه حقش نیست زیر دست اون پدر و مادر بزرگ بشه ! از همین حرفتون معلومه که دارید خودتون رو جای قاضی میذارید چون دلتون به حال بچه میسوزه ! اصلا فراموش کردید که شما اونی نیستید که قراره حکم صادر کنه ! شما قراره چیزی که دیدید رو شهادت بدید نه اینکه در مورد حقوق اون بچه نظر بدید ! به همین خاطر اسلام میگه دوتا زن شهادتشون اندازه یه مرد حساب میشه (البته این در بعضی از موارد هست . بعضی جا ها شهادت مرد و زن برابره بعضی جا ها هم اصلا مرد حق شهادت نداره) چون اگر شهادت اشتباه بدید و بعدا معلوم بشه پای شما هم گیره . در واقع این قانون لطفی به خانم ها هست

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #228
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاءِ بِمَا فَضَّلَ اللَّـهُ بَعْضَهُمْ عَلَىٰ بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُوا مِنْ أَمْوَالِهِمْ...

این آیه رو یه نفر ترجمه کرده :مردان از زنان برترند.که اینگونه نیست و صحیحش اینه :مردان سرپرست زنانند.
      به این خاطر که در برخی صفات مردان از زنان برترند مسئولیت سرپرستی خانواده به مردان سپرده شده.(وجود استثنا کلیت حکم رو نقض نمیکنه ودر بیشتر مواردمردان بهتر از زنان میتونن اداره ی خانواده رو به عهده بگیرند)

4. Top | #229
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

اگه اینو در مورد من میگید بدونید که اشتباه دارید فکر میکنید . بنده قبلا با افراد زیادی اینجا و جا های دیگه بحث کردم و خیلی دوستانه شروع و تموم شده یه موردش این تاپیک هست که از صفحه 7 تا 15 بدون کوچترین خشونت بحث ادامه پیدا کرد : http://forum.konkur.in/thread26920-15.html

قبلا هم گفتم . کسی که سوال داره باید محترمانه جوابش رو داد ولی کسی که توهین میکنه لایق احترام نیست.
      نمازم میخونی؟؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن