خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      منم برای همین که هیچی ازشون تو نت نبود شک کردم
      و از طرفی هم فک کردم ک خیلیا که معروفن هم پول الکی زیاد میگیرن!
      و یا کاری نمیکنن مثل مشاورین کنکور اسان است ک تبلیغ الکی میکنن
      با این حرفت که خیلیا به خاطر اسم و رسمشون پول میگیرن موافقم.
      خلاصه خواهر جان تحقیق بنما زیاد اگه مصممی که بری مشاوره.
      مخصوصا از دور و بریایی که رشته های خوب قبول شدن،بپرس مشاورشون کی بوده اگه داشتن.
      بی گدار به آب نزن
      موفق باشی
      I KEEP DANCING ON MY OWN

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      پول میدن خواهر من و از خانواده ای که حاضره همه چیزشو برا بچه اش بزاره 10 برابرشو میگیرن.نه تنها به نفع محرومان نیست بلکه به ضررشوونه
      صدالبته ک به نفع محرومان نیست!

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهینه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      با این حرفت که خیلیا به خاطر اسم و رسمشون پول میگیرن موافقم.
      خلاصه خواهر جان تحقیق بنما زیاد اگه مصممی که بری مشاوره.
      مخصوصا از دور و بریایی که رشته های خوب قبول شدن،بپرس مشاورشون کی بوده اگه داشتن.
      بی گدار به آب نزن
      موفق باشی
      مرسی عزیزم شما هم همینطور
      و ممنون از کمک

همیشه برای حل هر مساله

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      بهینه
      خیلی غیر معروفه؟
      البته جواب مشخصه

همیشه برای حل هر مساله

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی دهقانی نمایش پست ها
      مشاورای کانون که نقش علف را تا الان برا من داشتن فقط به فکر فروختن لوح ازمونو کتابای دشوارشونن دو هفته یه بار زنگ می زنه با صدای بی حال میگه فردا ازمون یادت نره بدشم قط می کنه
      بقیه مشاورام فقط پول می گیرن با برنامه های چرتشون
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      والا جناب مورد داشتیم میلیون ها تومن خرج کرده خصوصی رفته پیش مشاورهای مطرح مثه سرورپور،نکویی،پوردستمالچی و .... آخرم بالای پنجاه هزار منطقه شده.
      واقعا با این همه مقاله و مطلب که در مورد برنامه ریزی هست،یا حتی بچه های همینجا بعضا من دیدم تجربه های خیلی خوبی در اختیار بقیه میذارن،دیگه اونقد نیازی به مشاور نیست مگه در انتخاب رشته که حیاتیه.
      استارتر عزیز اگه مو به مو به حرف مشاور(اونم نه هر کسی،یکی که چاهارتا رتبه ی خوب داده باشه حداقل) گوش میدی و میدونی نمیتونی خودت برنامه ریزی کنی برو حتما.این آقایی هم که گفتی به نظرم ریسک نکنی بهتره.شاید واقعا خووووب باشن اما چیری از رزومه شون نیست مثه اینکه تو نت.الکی هزینه و وقتت رو تلف نکن.
      سلام . مهدی و ندای عزیز منم دقیقا واسه همین سوال کردم .
      اخه مشاور دقیقا چه نقشی میتونه داشته باشه ؟
      همینجا هم بچه ها کم نیستن که بهترین مشاوره ها رو میدن . حداقل یه سری راههایی رو رفتن که ما شاید تازه میخوایم امتحان کنیم اینجوری تو وقت هم صرفه جویی میشه .

اخه مشاور از زندگی شخصی دقیقا با خبر نیست .
      با خبر هم باشه نمیتونه روزایی که طرف اصلا حوصله نداره یا کلا کار داره رو پیش بینی کنه .
      جای دیگم گفتم پسرا یه سری روزا حال درس ندارن . دخترا در ماه 1 هفته دوران پریودیشونه که کلا حوصله خودشونم ندارن چه برسه به درس .
      واسه همین کلا موندم یه مشاور چجوری میخواد بهتر از خود ادم برنامه ریزی کنه یا مشاوره بده . از اون طرف عادتای خوندن و یادگیری هم فرق داره . یکی اول تست میزنه و با پاسخنامه یاد میگیره . یکی اول باید درسنامه بخونه تا بیشتر متوجه بشه !

ولی هنوزم موندم چرا بعضیا به صورت وسواسی دنبال مشاور خوب میگردن ! بعضی موقها احساس میکنم یه سری وسواسا واسه فرار از درسه !

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم شما هم همینطور
      و ممنون از کمک
      خواهش میکنم عزیزم
      وظیفه بود
      I KEEP DANCING ON MY OWN

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی دهقانی نمایش پست ها
      مشاورای کانون که نقش علف را تا الان برا من داشتن فقط به فکر فروختن لوح ازمونو کتابای دشوارشونن دو هفته یه بار زنگ می زنه با صدای بی حال میگه فردا ازمون یادت نره بدشم قط می کنه
      بقیه مشاورام فقط پول می گیرن با برنامه های چرتشون
      پشتیبان ویژه هاش بدک نیستن فقط باید برای اب خوردنم باهاشون تنظیم باشی
      من یکی ک رو اعصابمه یکی دم ب دقیقه بپرسهه ازم الان چیکار کردی چرا اینکارو کردی چرا اون کارو نکردی فقط خداروشکر بعضی اوقات اینا پشت تلفنن وگرنه ب جرم قتل عمد حبس ابدی چیزی برام میبریدند

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

همینجا هم بچه ها کم نیستن که بهترین مشاوره ها رو میدن . حداقل یه سری راههایی رو رفتن که ما شاید تازه میخوایم امتحان کنیم اینجوری تو وقت هم صرفه جویی میشه .

واسه همین کلا موندم یه مشاور چجوری میخواد بهتر از خود ادم برنامه ریزی کنه یا مشاوره بده . از اون طرف عادتای خوندن و یادگیری هم فرق داره . یکی اول تست میزنه و با پاسخنامه یاد میگیره . یکی اول باید درسنامه بخونه تا بیشتر متوجه بشه !

ولی هنوزم موندم چرا بعضیا به صورت وسواسی دنبال مشاور خوب میگردن ! بعضی موقها احساس میکنم یه سری وسواسا واسه فرار از درسه !
      اما بلاخره بچه های اینجا فقط با روش ها و تجربیات خودشون آشنا هستند من نمیگم مشاور خوبه بریم سراغشون یا ن اما حداقل اون مشاور با همه تیپ دانش آموزی سروکار داشته تجربش بیشتره برای ی سری راهکارها
      بعدشم هر انسانی ی تیکه نیاز ب ی تلنگر و گوشزد داره ک بیشتر دلش میخواد از ی شخص بزرگتر از خودش بهش زده بشه ن هم سن وسالش

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadaf نمایش پست ها
      اما بلاخره بچه های اینجا فقط با روش ها و تجربیات خودشون آشنا هستند من نمیگم مشاور خوبه بریم سراغشون یا ن اما حداقل اون مشاور با همه تیپ دانش آموزی سروکار داشته تجربش بیشتره برای ی سری راهکارها
      بعدشم هر انسانی ی تیکه نیاز ب ی تلنگر و گوشزد داره ک بیشتر دلش میخواد از ی شخص بزرگتر از خودش بهش زده بشه ن هم سن وسالش
      سلام هدف جان
      شما تلنگر میخوای منو در نظر بگیر !
      25 سالمه . یا یکی از خانومای اینجا متاهل هستن و بچه دارن ولی دارن واسه پزشکی تلاش میکنن !
      حتما ارزش داره که داریم اینکارو میکنیم .

در مورد مشاورا هم باید بگم همشون نمیان ریز بشن ببینن دانش اموز از چه روشی بیشتر نتیجه میگیره . واسه همین خودت باید بیشتر ازمایش کنی .
      فرضا من با یه کتاب کنار نمیام . یکی با این کتاب نتیجه میگیره .
      شما هم همینطور . باید ببینی با چه روش درس خوندنی بهتر میتونی کنار بیای .
      این همه ادم . به نظرت همشون مشاور داشتن . یا اونایی که رتبه های خوب اوردن . همشون مشاور داشتن .
      اینا همه نتیجه میده که مشاور الزام نیست !

در مورد مشاور و انگیزه و تلنگر زدن هم خودم اینکارارو واسه یکی از اشناها میکنم . یا یکی از دوستای خودم مشورتاشو از من میگیره ! ( این حرفو نزدم که بگم خیلی واردم تو این کارا ) یه سری کارا نیاز به مهارت میخواد .
      اینکه کی بزنی تو پر طرف تا به خودش بیاد یا اینکه کی باهاش با ملایمت رفتار کنی. چه زمانی شروع کنی نصیحت کردن یا اینکه چه تایمایی ازادش بزاری ! اینا چیزایی هست که علم نمیخواد . مهارت میخواد . چه بسا ادمایی که روانشناسی و مشاوره و از این قبیل چیزا خوندن ولی هنوز بلد نیستن حرف بزنن یا کاری کنن که مخاطبی که جلوشون نشسته یه لحظه به حرفشون گوش بده !

ولی واقعا کسی که درس خون باشه وضعیت زندگیارو ببینه انگیزه ایجاد میشه !
      ویرایش توسط Hossein.A : 22 اردیبهشت 1395 در ساعت 21:40

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      بله ولی من بزرگترین مشکلم همون برنامه ریزیه ک نمیدونم چطوری باید باشه
      منم اولش مثل شما فکر می کردم که نمی تونم واسه خودم برنامه ریزی کنم هی پیش این مشاور و اون مشاور و این موسسه و اون موسسه میرفتم ولی هیچ کدوم نتیجه نداد بهتره شما هم خودتون و درگیرش نکنین ..... شما همین که اصول کلی برنامه ریزی رو بدونین کافیه و یه برنامه کلی برای خودتون بریزین و به مرور زمان ایراد هاشو برطرف کنین .... که از این نظر هم استفاده از تجربیات بچه های انجمن یا فوقش یه جلسه مشاوره (البته بایه مشاور خوب ) کافیه ..... با تجربه ای که من داشتم تنها راه داشتن یه برنامه خوب عمل کردن به یه برنامه و برطرف کردن ایراد هاشه که در نهایت برنامه مناسب خودتون و پیدا می کنین..... موفق باشید

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      تو عمرم اسمش رو نشنیدم
      هر مشکلی داری همینجا از بچه ها بپرس بهت کمک میکنن پول به اونا نده

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا راستش منم دنبال یه همچین چیزیم
      میخوام یکی دو جلسه پیش یکی برم بیشتر اصول برنامه ریزیو یاد بگیرم و بعدش خودم ادامش بدم
      چون تو جلسه ای که خود قلمچی هم گذاشت بهمون هیوشزد کردن ک مشاورا فقط اوایل به خاطر برنامه دادن یه افزایش تراز تو شما ایجاد میکنن انا بعدش همه چی ثابت میمونه !
      فقط یه سری چیزا مثل اینکه چطور دینی و ادبیات و این دسا مطالب حفظیش یادم بمونه؟! ک بابد بپرسم از یکی

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون چشم حتما 😊😊

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم هرچي گشتم هيچي راجبش پيدا نكردم... بنظرم بهشون اعتماد نكن....
      بعدم واقعن اگ اصول برنامه ريزي صحيح رو بدوني خودن بهترين مششششششاور و برنامه ريزي...

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)