خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور 95 ثبت نام کنم؟

سلام
      من به خاطر پاس نکردن یک درس و همزمان قبولی در یک دانشگاه دولتی نتونستم تو دانشگاه ثبتنام کنم حالا من شنیدم که از کنکور 95 محروم هستم درسته؟نمیتونم کنکور سراسری ثبت نام کنم و وارد دانشگاه دولتی بشم؟
      البته من خودم میخوام سال بعد دانشگاه ازاد بدون کنکور برم ولی اگه بتونم کنکور سراسری بدم و برم یه دانشگاه دولتی خوبه

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      قبول شدید در دولتی و نرفتید بله محروم میشید از کنکور سال بعد

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      محرومی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوب میخوندی وپاس میکردی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bit نمایش پست ها
      سلام
      قبول شدید در دولتی و نرفتید بله محروم میشید از کنکور سال بعد
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasin tahazadeh نمایش پست ها
      محرومی
      سلام ممنون که جواب دادین
      تو سایتی یا منبع معتبری داریم که نوشته باشه حتما محرومم از کنکور 95؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من چون یکی ار درسامو افتاده بودم شهریور و نتونستم پاس کنم افتاد دی ماه نتونستم برم دانشگاه ثبت نام کنم حالا از کنکور 95 محرومم یا ثبت نام کنم؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رضا12345 نمایش پست ها
      دوستان من چون یکی ار درسامو افتاده بودم شهریور و نتونستم پاس کنم افتاد دی ماه نتونستم برم دانشگاه ثبت نام کنم حالا از کنکور 95 محرومم یا ثبت نام کنم؟
      دی پاس کردی؟؟
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلاممن به خاطر پاس نکردن یک درس و همزمان قبولی در یک دانشگاه دولتی نتونستم تو دانشگاه ثبتنام کنم حالا من شنیدم که از کنکور 95 محروم هستم درسته؟نمیتونم کنکور سراسری ثبت نام کنم و وارد دانشگاه دولتی بشم؟البته من خودم میخوام سال بعد دانشگاه ازاد بدون کنکور برم ولی اگه بتونم کنکور سراسری بدم و برم یه دانشگاه دولتی خوبه
      سلام. برای دوره های غیر روزانه میتونی ثبت نام کنی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ممنون که جواب دادین
      تو سایتی یا منبع معتبری داریم که نوشته باشه حتما محرومم از کنکور 95؟
      جز قوانین سازمان سنجش برای شرکت در کنکور سراسری هست داخل دفترچه هم قید شده , اگر روزانه پذیرفته شده باشین , برای کنکور 95 , فقط مجاز به شرکت و گزینش رشته های غیرروزانه هستین.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

جز قوانین سازمان سنجش برای شرکت در کنکور سراسری هست داخل دفترچه هم قید شده , اگر روزانه پذیرفته شده باشین , برای کنکور 95 , فقط مجاز به شرکت و گزینش رشته های غیرروزانه هستین.
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      سلام. برای دوره های غیر روزانه میتونی ثبت نام کنی
      سلام ممنون که جواب دادین
      دانشگاه ازاد شهر من رشته ای که میخوام بدون کنکور هم قبول میکنه حالا باید این کنکور 95 ثبت نام کنم؟خودم میخوام سال بعد دانشگاه ازاد بدون کنکور برم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ممنون که جواب دادین
      دانشگاه ازاد شهر من رشته ای که میخوام بدون کنکور هم قبول میکنه حالا باید این کنکور 95 ثبت نام کنم؟خودم میخوام سال بعد دانشگاه ازاد بدون کنکور برم
      به نظرم ثبت نام کن ضرری نداره. شاید نظرت عوض شد تا اونموقه خواستی یه رشته دیگه بری یا...

ولی اگه بدون کنکور هس که خب نیازی به ازمون نداره‌ و پروسه پذیرشش یه جور دیگه س. دقیق نمیدونم زمان ثبت نام برای رشته های بدون ازمون کی هستش باید پیگیر باشی.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      به نظرم ثبت نام کن ضرری نداره. شاید نظرت عوض شد تا اونموقه خواستی یه رشته دیگه بری یا...

ولی اگه بدون کنکور هس که خب نیازی به ازمون نداره‌ و پروسه پذیرشش یه جور دیگه س. دقیق نمیدونم زمان ثبت نام برای رشته های بدون ازمون کی هستش باید پیگیر باشی.
      سلام دوستان من رفتم اون دفترچه سازمان سنجش رو خوندم قسمت دانشجویان انصرافی یه تبصره داره نوشته که میتونم برای دانشگاه های غیر انتفاعی نیمه حضوری و پیام نور میتونم ثبت نام کنم فقط باید برای انصراف از تحصیل قطعی اقدام کنم یعنی باید چیکار کنم؟؟
      اگه این کارای انصراف از تحصیل رو انجام ندم بعد ثبت نام کنم چی میشه؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من رفتم اون دفترچه سازمان سنجش رو خوندم قسمت دانشجویان انصرافی یه تبصره داره نوشته که میتونم برای دانشگاه های غیر انتفاعی نیمه حضوری و پیام نور میتونم ثبت نام کنم فقط باید برای انصراف از تحصیل قطعی اقدام کنم یعنی باید چیکار کنم؟؟
      اگه این کارای انصراف از تحصیل رو انجام ندم بعد ثبت نام کنم چی میشه؟
      سلام
      شما دانشگاه ثبت نام نکردین، از چی میخوایین انصراف بدین؟
      اگه ثبت نام کردی، درخواستتو برای انصراف به دانشگاه بده..بعدم پیگیر باش برای انصراف قطعی(البته برای آزاد بدون انصراف هم میشه کنکور داد)
      اگرم همونطور که گفتی، اصلا ثبت نام نکردی، پس نیازی به انصراف نیست و دانشجوی انصرافی محسوب نمیشی
      ولی چون 94 روزانه قبول شدی فقط میتونی دوره های غیر روزانه(شبانه،پردیس، غیر انتفاعی، پیام نور، ازاد) ثبت نام کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن