خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیدا نمیشه؟من تمامی پکیجا بازارو دارم...شیمی مهندس مهرپور فقط دومش 400تومنه اما کتاب درسی رو جوییده...عالیه...1500تست حل کرده...تومبتکران900 تست و.اسه شیمی دوم موجوده

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا شرمنده من از دی وی دی های ونوس استفاده کردمم خداوکیلی عالیه عالییییه ولی فقط واسه اموزش بعد یه تکنیک دراه واسه فصل 1 که توهیچکتاب کمک اموزشی نیست و ابداعی خودش بوده ولی دی وی دی های فیزکیش اصلن خوب نبود راصی نبودم امسال سومم پارسال داشتم خوب گرون بود 150 تومان ..اونم رفتم کار کردم بعد اونی که دی وی دی نداشت از من بالاتر میزد هم چی به تلاش هست به نظرم مبتکران رو بشین بخون در ضمن اقاجانی شیمی حرف نداره کله مدرسه ی ما دارنش ...یاعلی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      پیدا نمیشه؟من تمامی پکیجا بازارو دارم...شیمی مهندس مهرپور فقط دومش 400تومنه اما کتاب درسی رو جوییده...عالیه...1500تست حل کرده...تومبتکران900 تست و.اسه شیمی دوم موجوده
      شیمی جدید زده که 400 تومن هستش یا همون قبلی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ѕєує∂ αℓι نمایش پست ها
      اقا شرمنده من از دی وی دی های ونوس استفاده کردمم خداوکیلی عالیه عالییییه ولی فقط واسه اموزش بعد یه تکنیک دراه واسه فصل 1 که توهیچکتاب کمک اموزشی نیست و ابداعی خودش بوده ولی دی وی دی های فیزکیش اصلن خوب نبود راصی نبودم امسال سومم پارسال داشتم خوب گرون بود 150 تومان ..اونم رفتم کار کردم بعد اونی که دی وی دی نداشت از من بالاتر میزد هم چی به تلاش هست به نظرم مبتکران رو بشین بخون در ضمن اقاجانی شیمی حرف نداره کله مدرسه ی ما دارنش ...یاعلی
      تکنیک ابداعی !!! میشه بگید اون تکنیک چه کاربردی داشت تا عینش رو برات پیدا کنم ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه نفر تو دیوار هست که میفروشه ارسال به سراسر کشور با پست پیشتاز خیلی ارزون هم هست

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ونوس هر سه سالشو دارم دوم سوم چهارم عالییییه اموزشش

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      یه نفر تو دیوار هست که میفروشه ارسال به سراسر کشور با پست پیشتاز خیلی ارزون هم هست
      تو دیوار هس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط فقط شیروانی حرف اخر

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

تکنیک ابداعی !!! میشه بگید اون تکنیک چه کاربردی داشت تا عینش رو برات پیدا کنم ؟
      داداش من کل مبتکران رو گشتم نبود !!!!!!!! ولی الان سوم یادم نیست ولی یه تا حدودی بهت میگم شما فکر می کنید این اقای بازرگان کلاس خصوصی اش میاد از رو مبتکران درس میگه و تموم هرچی که تو اون هست میاد میگه یه سری ازتکنیک ها رو سرکلاس هاش میگه بابا تو فکرکن یارو 30 سال داره تدریس کنکوری شیمی رو میده معلومه یه قلق های میاد دستش
      تکنیک گفت اگه اعدامون 21 تا 28 باشه این میشه عدد اخری میشه واسهd .......و عدد اولی میشه واسه s
      مثلا :NA23(سدیم 23) لایه ظرفیت اخرش میشه: d3 s2 .....اخه دی یه استثناهایی رو داره که کار رو خیلی سخت می کنه

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش من کل مبتکران رو گشتم نبود !!!!!!!! ولی الان سوم یادم نیست ولی یه تا حدودی بهت میگم شما فکر می کنید این اقای بازرگان کلاس خصوصی اش میاد از رو مبتکران درس میگه و تموم هرچی که تو اون هست میاد میگه یه سری ازتکنیک ها رو سرکلاس هاش میگه بابا تو فکرکن یارو 30 سال داره تدریس کنکوری شیمی رو میده معلومه یه قلق های میاد دستش
      تکنیک گفت اگه اعدامون 21 تا 28 باشه این میشه عدد اخری میشه واسهd .......و عدد اولی میشه واسه s
      مثلا :NA23(سدیم 23) لایه ظرفیت اخرش میشه: d3 s2 .....اخه دی یه استثناهایی رو داره که کار رو خیلی سخت می کنه
      قشنگ معلومه چقد این تکنیک ابداعی رو خوب فهمیدید ... اولا سدیم عدد جرمیش 23 هست و هیچ ربطی به لایه نداره ! در ضمن سدیم زیرلایه dیش خالیه
      نکته اینه که توی واسطه های تناوب چهارم عدد اول میشه تعداد الکترون های s و عدد دوم تعداد الکترون های d ...
      تکنیک ابداعی ...

There is enough light
      for one who wants to see

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به نظرم از فیلمای استاد اقاجانی استفاده کن عالیه خودم استفاده میکنم و کاملا راضیم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سدیم 23 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

قشنگ معلومه چقد این تکنیک ابداعی رو خوب فهمیدید ... اولا سدیم عدد جرمیش 23 هست و هیچ ربطی به لایه نداره ! در ضمن سدیم زیرلایه dیش خالیه
      نکته اینه که توی واسطه های تناوب چهارم عدد اول میشه تعداد الکترون های s و عدد دوم تعداد الکترون های d ...
      تکنیک ابداعی ...
      اینو هم ببینید :
      http://www15.online-convert.com/down...d-24a7bf21.mp4

There is enough light
      for one who wants to see

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش شیمی فیزیک نیست که تکنین داشته باشه باید مفهوم رو درک کنی بعد هر سوالی بدن حل میشههمون مبتکران اصلا کتابش جالب نیست به تنهایی اما کنارش با گاج خیلی خوب جواب میده

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      آقای مصلایی چیزی اضافه تر از مبتکرانو نشر نمیگه!!! البته چند تا نکته میگه ولی زیاد ب چشم نمیاد
      حالا اگه نظرمو میپرسی ک بخریش یا ن من میگم اگه سال سومی هستی یا پیش بخر - دلیلش هم اینه ک شاید نکات اضافه تری نگه (البته بعضی جاها میگه) اما میاد همه ی نکات موجود تو کتابارو خیلی سری ب خوردت میده - فک کن میتونی با 5 تا دی وی دیه یک و نیم ساعته کل دومتو جمع میکنی با تمام نکات حالا فک کن بخوای برا کل دوم مبتکران بخونی!!!! فک میکنی چقد وقتتو بگیره؟؟؟تصمیم با خودت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)