خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آزمون پنجشنبه جهش تراز قلم چی مهم فوری+

سلام خسته نباشید به من گفتا جهش تراز دارید آزمون قبلمیم از چهار هزار و چهارصد به شیش هزار منم عمومی ها رو خیلی عالی زدم و حسابان مثلا منفی زدم اینا میگا تشریحی اگه بخوان بیارن که من به مشکل بر میخورم به نظرتون باید چیکار کنم و چگونه است

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قلمچی هم مسخره کرده.
      دانش آموز باید وقتش رو برای کنکور و قبول شدن بزاره یا وقتش رو صرف این کنه که به موسسه قلمچی اثبات کنه تقلب نکرده ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قلمچی کار دیگه ای هست ک نکرده باشه؟

داداش شما برا کنکور بخون تراز قلمچیو میخوای چیکار بیخودی هم نرو وقتت رو هدر بده بشین تو خونه 10 تا تست هم ک بیشتر بزنی ب نفعته تا بخوای بری اونجا
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب نفله ها چرا تشریحی میگیرین؟؟؟
      یعنی این کاظمم حالش خرابه اصن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نمیدونم والله من مشکلی ندارم ولی من عمومی ها رو عالی زدم در حد صد و تخصصی مثل حسابان زدم منفی هفت و شیمی مثلا ده بقیه بالا الان اینا تشریحی بگیرن زبان و ادبیات میشه عین ابتدایی پس تخصصی رو تشریحی میگرا الان منی که وقتمو گذاشتم رو دروس دیگه و اونا رو عالی زدم مشکلم چیه که باید دروسی که اصلا تو ازمون دست نزدم یا زیاد دست نزدمو تشریحی بدم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید به من گفتا جهش تراز دارید آزمون قبلمیم از چهار هزار و چهارصد به شیش هزار منم عمومی ها رو خیلی عالی زدم و حسابان مثلا منفی زدم اینا میگا تشریحی اگه بخوان بیارن که من به مشکل بر میخورم به نظرتون باید چیکار کنم و چگونه است
      خوب داداش بلاخره تقلبایی ک کردی کار دستت داد حالا باس جواب پس بدی اخی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این جو به خاطر معلمی هست که ساعت5 صبح سوالا رو تو کانال700 نفری خود گذاشته اصلا ریخه به هم همه چی رو

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینا یه چیزیشون هس ، برا پشتیبانم اومده بود اس ام اس که
      فلانی (من) کمترین ترازش 5700 بوده ازمون قبل 6500 شده
      امروز حواستون بهش باشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram52 نمایش پست ها
      این جو به خاطر معلمی هست که ساعت5 صبح سوالا رو تو کانال700 نفری خود گذاشته اصلا ریخه به هم همه چی رو
      کدوم معلم بوده راستی ؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاظم خاک تو سرت

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جهش تو ک خوب بوده
      برای منم نوشته جهش
      ولی فک کنم جهش من به پایینه!! نمیدونم ترازم چند شده ولی آزمونو خوب ندادم
      ینی چی؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امنیت آزمون قلم چی فوق العاده پایینه..چه بحث لو رفتن سوالات..چه بحث تقلب هایی که وجود داره..
      دوست عزیز شما شاید درست جواب داده باشین و جهش هم داشته باشین..اما خیلیای دیگه هستن تو کشور که تو این ازمونا شرکت میکنن و تقلب میکنن وحشتناک..شاید در نگاه اول گفته بشه کسی که تقلب میکنه به خودش صدمه میزنه و کاملا هم درسته این حرف..اما اگه جلوی این کارو نگیرن یا کمترش نکنن خواه ناخواه روی بقیه تاثیر میزاره..دوست خودم سال گذشته هر ازمون شاید تو هر درسی5-6 سوالو بین دو گزینه شک داشت میپرسید از دانش آموز با تراز بالا..آخر آزمونم میگفت تقلب نکردم..بلکه شک داشتم و این کارو کردم..آخرم خودش ضرر کرد..اما خب این دوست بنده که اینجوری شد و این کارو کرد شاید به خاطر جو وحشتناکه تقلبی بود که وجود داشت و روش تاثیر گزاشت..

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرف آخرم به عنوان یه نصیحت دوستانه از طرف بنده که ذهنتونو درگیر نکنین که چه وضعه کانونه...شورشو دراورده و از این حرفا..فک کنین اون یه ساعتی که میخاین برین نمایندگی کانون درهفته یه استراحتیه براتون..خودمم پارسال همش گیر میدادم به کانون..اوایل پاسخنامه نمیداد مجبور بودیم بریم نمایندگی شهر بگیریم..بعد همونم گاهی دیر میومد..کلا وضعی بود..ازمونای تشریحی رو می گرفت پارسال برای اولین بار..اما درگیر این قضایا نشید..بعد از کنکور متوجه این حرفام میشین..و به این نتیجه که کانون در هر صورت مفید بوده می رسید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن