خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فیلم های بهمن بازرگانی

دوستان به نظر شما با توجه به این که فیلم های شیمی 2 شیمی 3 و شیمی پیش 1و2 بازرگان قدیمی هست و کتاب ها عوض شده ارزش دیدن داره و بدرد کنکور میخوره؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قسمت های اصلی شیمی هیچوقت عوض نمیشن. ضمن اینکه شیمی سوم و پیش2 در سال 92 تولید شدن نه 88 پس قدیمی نیستن.
      اون بخش هایی از شیمی که به آموزش نیاز دارن عوض نشدن و نخواهند شد شما با خیال راحت بازرگان رو ببین بعدش برو سراغ کتاب درسی تا تغیرات رو مشاهده کنی.
      ضمنا سی دی های پیش 2 و شیمی3 بر اساس کتاب های فیل هستن اگه کتتاب های فیل شیمی رو داشته باشی از نوشتن جزوه بی نیاز میشی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز.میدونید هر سالش مثلا شیمی 2 چند ساعت تدریسه؟آیا منطبق بر ایستگاه درس نکتش پیش میره؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیقا مطابق ایستگاه درس و نکته هاش پیش میره. ساعت های تدریسشم بالاست هرر مبحث متوسط 30.40 دقیقه البته بالای یه ساعت و نیم هم داره زیر 20 دقیقه هم داره

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      دقیقا مطابق ایستگاه درس و نکته هاش پیش میره. ساعت های تدریسشم بالاست هرر مبحث متوسط 30.40 دقیقه البته بالای یه ساعت و نیم هم داره زیر 20 دقیقه هم داره
      ممنون دوست عزیز.پس مثلا شیمی 2 یه 20 30 ساعتی میشه درسته؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Eng.M نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز.پس مثلا شیمی 2 یه 20 30 ساعتی میشه درسته؟
      شیمی 2 کلش 15 ساعت نمیشه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نمیشه تو پلیر دید یعنی حتما باید تو پی سی دید؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای اینکه در پلیر ببینی باید فایل هاش رو از یه فولدر در درایو سی پیدا کنی و کپی کنی و رایتشون کنی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان دیگر هم اگه استفاده کردند ممنون میشم نظر بدن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ویرایش توسط hamed_habibi : 23 خرداد 1396 در ساعت 05:38

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اصلن وقتتو با فیلم هدر نکن

یه روز به حرفم میرسی
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      سلام...من 94رتبم 10000کشورشد...بنظرم dvdبهتر ازکلاسه...1وقت کمتری میبره2توسرما وگرما اذیت نمیشی3دبیرای قوی تری داره وبا حوصله درس دادن4فرصت مرور بیشتر داری5شاید یه روز مریض بشی یاهراتفاقی بیفته که کلاس نری..6توصیه میکنم گول نخورید وازهرموسسه بهترینارو بگیرید از ادبیات شروع کنم..احمدنیای پرواز .افبا...زبان اناری ونوس وخزایی پرواز...عربی منتخب از پرواز ویا پک کامل ونوس...ریاضی ببینید شاید کنکور اسان است تو خیلی از درسا بد باشه وفاجعه اما قسم میخورم مهندس مسعودی واقعا یک سرو گردن ازهمه دبیرا جلوتره شاید توبعضی مباحث عال نباشه اما اگه ازمنتخب مسعودی واساتید پرواز تو درس ریاضی وفیزیک استفاده کنید تو روز کنکور منفجرمیکنید مثلا کدوم دبیر میتونه عین مسعودی مثلثات رو درس بده...دوستان مسعودی واحدی کنکوراسان است درزد نیست اطرافیان خرا میکنن...یه مشت بی سواد که مشاور شدن تو موسسه...من پارسال فقط ریاضی مسعودی رو خریدم با بعضی ازفیزیکا اما امسال کلا منتخب چیدم...زوج اریان حیدری ومسعودی قاتل تستاست..منم 954کنکور دارم..واسه تک رقمی میخونم فقطم میخونم..کاربا حاشیه ندارم
      4 تا پست داره که همین جملشو 4 بار کپی کرده، فک کنم خود مهندس مسعودی یا احمدی باشن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دی وی دیاش خب خوب هستن ولی تغییرات زیاد بوده ( در کل میشه واس جاهایی که خیلی ضعیفی استفاده کنی )

مثلا واس مسائل ( گرچه مسائل هم چون مباحث جابه جا شدن تغییراتی داشتن ( البته نه از نوع محاسبه بلکه از نظر نوع مساله )

مثلا از سال 93 به بعد ی سری از مطالب فصل اول سوم رفتن به فصل سوم !! ولی خب روش حل تغییر نکرده ! ولی اگ کتاباشم داشته باشی چیزی کم از سی دیاش نداره و خوب درس میده !!
      خودمم گیج شدم چی گفتم !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط agha javad نمایش پست ها
      دی وی دیاش خب خوب هستن ولی تغییرات زیاد بوده ( در کل میشه واس جاهایی که خیلی ضعیفی استفاده کنی )

مثلا واس مسائل ( گرچه مسائل هم چون مباحث جابه جا شدن تغییراتی داشتن ( البته نه از نوع محاسبه بلکه از نظر نوع مساله )

مثلا از سال 93 به بعد ی سری از مطالب فصل اول سوم رفتن به فصل سوم !! ولی خب روش حل تغییر نکرده ! ولی اگ کتاباشم داشته باشی چیزی کم از سی دیاش نداره و خوب درس میده !!
      خودمم گیج شدم چی گفتم !!
      کاملا درسته. در کل اون قسممت هایی ازشیمی که نباز به آموزش توسط معلم داره تغیر نکردن و میشهdvd های بهمن بازرگان رو به عنوان بهترین منبع استفاده کرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن