خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور پزشکی با داشتن مدرک دکترا

اینکه تو قوانین وزارت بهداشت برای کنکور رشته پزشکی اومده که کسانی که دارای مدرک ارشد هستند، نمی تونن رشته پزشکی رو تو کنکور مجدد که میدن انتخاب کنند، فقط برای ارشده؟ یعنی کسی که دکترا داره، می تونه دوباره کنکور بده و پزشکی رو انتخاب کنه؟ برای یکی که میشناسم می پرسم....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط all14 نمایش پست ها
      اینکه تو قوانین وزارت بهداشت برای کنکور رشته پزشکی اومده که کسانی که دارای مدرک ارشد هستند، نمی تونن رشته پزشکی رو تو کنکور مجدد که میدن انتخاب کنند، فقط برای ارشده؟ یعنی کسی که دکترا داره، می تونه دوباره کنکور بده و پزشکی رو انتخاب کنه؟ برای یکی که میشناسم می پرسم....
      بله میشه اما فقط ازاد یا پردیس میتونی پذیرش بشی
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرک چ رشته ای داره/؟/؟'

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط all14 نمایش پست ها
      اونجور که من میدونم کسانی که مدرک ارشد دارن وضعیتشون مثل دارندگان دکتراست چون نوشته دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر ...
      در هر صورت دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر فقط میتونن ازاد و پردیس بین الملل رو انتخاب کنن .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به به گل بودو به سبزه داره اراسته میشه همه از جمله خودم میخوایم پزشک شیم فکر کنم با این وضعیت چند سال دیگه مهندسیا پردرامد شن همه بریم از اول مهندسی کنکور بدیم خخخخ
      ?

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن