خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صادق خان نمایش پست ها
      سلام . فیزیک 2 الگو خوبه
      کلا نظرتون درباره انتشارات اگو و حیلی سبز چیه
      سلام.فیزیک 2 الگو اگه مولفش همون مولف فیزیک پیش باشه به نظرم کتاب خوب و کاملی هستش.درمورد سوال بعدیتون بگم که انتشارات الگو انتشارات خوب و قوی توی تمام درساس ولی من اصلا به کتابای انتشارات خیلی سبز علاقه ای نداشتم و ازشون خیلی کم در حد شیمی پیش 2 استفاده کردم ولی پارسال از زیستش استفاده کردم و به نظرم بدترین کتاب تو زمینه زیست بود.(اینا نظر شخصی من بود و ممکنه کسی از کتابای خیلی سبز استفاده کرده و نتیجه خوبی گرفته باشه)
      **قابل توجه فارق التحصیلان و پشت کنکوری ها**

مشاوره و برنامه ریزی توسط دانشجوی پزشکی

رتبه در منطقه2:زیرگروه1: 706.زیرگروه2: 527

در صورت تمایل پیام خصوصی بدهید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز... به نظرت من با معدل 13.45 میتونم پزشکی بیارم سال بعد ؟ نمره های نهایی م تو اختصاصیا دوروبره 12.5 ه ....به نظرت اگه چه درصدایی باید بزنم تا قبول شم
      سلام.معدل و نمره های اختصاصیتون پایینه و امسال معلوم نیس شاید درصد معدل رو بالا ببرن و این میتونه خیلی به ضررتون باشه.اگه میتونید به فکر دیپلم مجدد باشین و اگرم نه باید امسال فوق العاده تلاش کنین و تست بزنین تا بتونین با توکل به خدا درصداتون رو به رنج70تا 80 برسونید که تاثیر معدل محو بشه و انشاءا... به پزشکی برسین.باتشکر

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      AGHA JAVAD عزیز فکر کنم توی امتیاز پرسیده بودین که چه آزمونی شرکت می کردم و از کی شروع به درس خوندن کردم؟

من آزمونای تعاونی سنجش رو شرکت می کردم و توی خونه آزمونای گزینه دو رو حل می کردم.پارسال هم حدود 10 مهر بود که درس خوندن رو شروع کردم.باتشکر

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهتون .
      رتبه منم خیلی خیلی شبیه رتبه پارسال شماست فقط یه چند تا این ور تر ،به نظرتون امسال که پزشکی کشوری شده امیدی هست که جای دور قبول شم ؟؟یا برم شروع کنم به خوندن ؟
      منطقه 2هم هستم ،راستی شما پارسال شروع کردین درسا یادتون نرفته بود من الان نگاه میکنم بعضی چیزا یادم رفته !!!!!
      فقط به خاطر همین سوال عضو این انجمن شدم
      ویرایش توسط Last.Behi : 29 مرداد 1394 در ساعت 15:41

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist76 نمایش پست ها
      تبریک میگم بهتون .
      رتبه منم خیلی خیلی شبیه رتبه پارسال شماست فقط یه چند تا این ور تر ،به نظرتون امسال که پزشکی کشوری شده امیدی هست که جای دور قبول شم ؟؟یا برم شروع کنم به خوندن ؟
      منطقه 2هم هستم ،راستی شما پارسال شروع کردین درسا یادتون نرفته بود من الان نگاه میکنم بعضی چیزا یادم رفته !!!!!
      فقط به خاطر همین سوال عضو این انجمن شدم
      سلام خیلی ممنون.توکلتون به خدا باشه.با توجه به کشوری شدن احتمالش هست پس امیدوار باشید.اما اگه خدایی نکرده قبول نشدید ناراحت نشین و به نظر من تقریبا از مهر با اراده آهنین شروع به خوندن کنین.ضمنا وقتی درسا بخونین و تست بزنین خواهید فهمید که درسا آنچنان هم از یادتون نرفته و همین پشت کنکور بودن پایتون رو فوق العاده قوی می کنه.اگه سوالی بود در خدمتم.باتشکر

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KONKUR98 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان عزیز.اینم کارنامه پارسال بنده که بعضی از بچه ها خواسته بودن که بزارم.

فایل پیوست 38917
      ی سوال عزیز
      نمره کل نهایی دوتا کارنامه چرا فرق میکنه ؟

Sent from my C6603 using Tapatalk
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      ی سوال عزیز
      نمره کل نهایی دوتا کارنامه چرا فرق میکنه ؟

سلام.دوست گلم نباید فرق کنه؟!؟!؟!؟!؟!
      پارسال رتبه من 4000 شد و نمره کلم9108 ولی امسال رتبم 736 شد و نمره کلم 10079 شده.

ویرایش توسط KONKUR98 : 31 مرداد 1394 در ساعت 18:09

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.دوست گلم نباید فرق کنه؟!؟!؟!؟!؟!
      پارسال رتبه من 4000 شد و نمره کلم9108 ولی امسال رتبم 736 شد و نمره کلم 10079 شده.
      واقعا ؟
      ببخشید بی اطلاع بودم
      آره قابل تقدیره آفرین

و ببخشید زیست رو نسبت تست به خوندنش چجوری باشه ؟
      و اینکه زیست 1 رو ک من شروع کردم واقعا مطالبش فراره ، روشی هست بشه این مشکلو حل کرد ؟
      ینی بعد دوروز ی سری مطالب نچسب اصلا نیستن !!! و باید دوباره کتابو برداری ،از نو بخونیشون .
      و برای جامع گاج ، تستای سطح ساده داره ، اون ترکیبی هاشو میزدی .. کلا دستور العمل استفادشو شدید میخوام ، چون خیلی فکر تعویض منبع هستم..
      مرسی

Dear GOD
      Thank you for
      Everything
      ویرایش توسط - Amir - : 31 مرداد 1394 در ساعت 19:12

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا ؟
      ببخشید بی اطلاع بودم
      آره قابل تقدیره آفرین

و ببخشید زیست رو نسبت تست به خوندنش چجوری باشه ؟
      و اینکه زیست 1 رو ک من شروع کردم واقعا مطالبش فراره ، روشی هست بشه این مشکلو حل کرد ؟
      ینی بعد دوروز ی سری مطالب نچسب اصلا نیستن !!! و باید دوباره کتابو برداری ،از نو بخونیشون .
      و برای جامع گاج ، تستای سطح ساده داره ، اون ترکیبی هاشو میزدی .. کلا دستور العمل استفادشو شدید میخوام ، چون خیلی فکر تعویض منبع هستم..
      مرسی

سلام.خوهش می کنم.خیلی ممنون.زیست برعکس خیلی از کتابا منبع اصلیت باید کتاب درسی باشه و توی برنامه ای که تنظیم کردی حتما حتما هر روز زیست رو قرار بده.اول خوب درسو بخون و تحلیل کن بعدش مقداری از تستا رو بزن و پاسخنامه رو بدون توجه به اشتباهات به طور کامل بخون.روز بعد دوباره همون درسو از روی کتاب درسی بخون و مقداری از تستا رو بزن و روزای بعد تا وقتی تستا به طور کامل تموم نشدن بازهم اول کتاب رو بخون بعد تستا رو بزن و عجله ای برای تموم کردن نداشته باش.
      درمورد زیست1 هم شما درست میگین چون این کتاب مطالبش حفظی و فرار هستن و چاره جز مرور زیاد نداره تا مطالبش کم کم در ذهن تثبیت بشه.
      اگه میخواین با کتاب گاج بخونین تستای ترکیبی(البته به جز ستاره دارا) رو به نظر من نزن و بزار برای بعد عید که تمام کتابا تموم شد این تستا رو حل کن.
      در مورد کتاب تستتون هم بگم که اگه این کتاب رو دوس ندارید و باهاش راحت نیستید حتما عوضش کنین و وقتی از یه منبع دیگه استفاده کردین بهش پایبند باشین و دیگه به فکر عوض کردن دوباره نباشید.چون تعویض مداوم منبع در هر درسی باعث سردرگم شدن میشه.
      اگه سوالی بود در خدمتم.باتشکر

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.خوهش می کنم.خیلی ممنون.زیست برعکس خیلی از کتابا منبع اصلیت باید کتاب درسی باشه و توی برنامه ای که تنظیم کردی حتما حتما هر روز زیست رو قرار بده.اول خوب درسو بخون و تحلیل کن بعدش مقداری از تستا رو بزن و پاسخنامه رو بدون توجه به اشتباهات به طور کامل بخون.روز بعد دوباره همون درسو از روی کتاب درسی بخون و مقداری از تستا رو بزن و روزای بعد تا وقتی تستا به طور کامل تموم نشدن بازهم اول کتاب رو بخون بعد تستا رو بزن و عجله ای برای تموم کردن نداشته باش.
      درمورد زیست1 هم شما درست میگین چون این کتاب مطالبش حفظی و فرار هستن و چاره جز مرور زیاد نداره تا مطالبش کم کم در ذهن تثبیت بشه.
      اگه میخواین با کتاب گاج بخونین تستای ترکیبی(البته به جز ستاره دارا) رو به نظر من نزن و بزار برای بعد عید که تمام کتابا تموم شد این تستا رو حل کن.
      در مورد کتاب تستتون هم بگم که اگه این کتاب رو دوس ندارید و باهاش راحت نیستید حتما عوضش کنین و وقتی از یه منبع دیگه استفاده کردین بهش پایبند باشین و دیگه به فکر عوض کردن دوباره نباشید.چون تعویض مداوم منبع در هر درسی باعث سردرگم شدن میشه.
      اگه سوالی بود در خدمتم.باتشکر
      میدونی اخه یه مشاوری میگفت با جامع گاج 20 درصد هم نمیشه اورد و نظرش فاگو+الگو بود .
      منم تا الان تست گاج خیلی زدم از سومش. و تهش با این همه نظرات بقیه کنارش ی الگو گرفتم و میشه گفت نیازمو بهتر برطرف میکنه .. راجع به ژنتیک نظر شما چیه ؟ امسال چطور بود ژنتیک کنکور ؟ و از خود الگو میشه نتیجه اورد یا باید کتاب جدا تهیه کرد ؟
      ممنون از پاسخگوییت دوسته عزیز

Dear GOD
      Thank you for
      Everything

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدونی اخه یه مشاوری میگفت با جامع گاج 20 درصد هم نمیشه اورد و نظرش فاگو+الگو بود .
      منم تا الان تست گاج خیلی زدم از سومش. و تهش با این همه نظرات بقیه کنارش ی الگو گرفتم و میشه گفت نیازمو بهتر برطرف میکنه .. راجع به ژنتیک نظر شما چیه ؟ امسال چطور بود ژنتیک کنکور ؟ و از خود الگو میشه نتیجه اورد یا باید کتاب جدا تهیه کرد ؟
      ممنون از پاسخگوییت دوسته عزیز

سلام.یه سوال:مگه این مشاورا خودشون از این کتابا استفاده کردن و کنکور دادن؟؟
      من امسال فقط از کتاب جامع گاج به عنوان منبع تستی استفاده کردم و نیازم رو توی زیست برطرف کرد اما وقتی شما میگین که نیازتون رو برطرف نمی کنه پس حتما منبعتون رو عوض کنین.در مورد کتاب فگو هم بگم که اصلا این کتاب رو ندیدم و نمی تونم درموردش نظر بدم ولی نظر بقیه دوستان درباره این کتاب فکرنکنم خوب باشه.اما با توجه به نظر خودتون الگو کتاب خوبی باید باشه.در مورد ژنتیک زیاد نترسین چون یه چیزی تو مایه های احتمال ریاضیه و راحت میشه فهمیدش اما باید مثل ریاضی زیاد تست زد تا به تسلط رسید و فکر نکنم کتاب جدا لازم باشه.کتاب های جدا من دوتا کتاب تخته سیاه و خیلی سبز رو خوندم.خیلی سبز مطالب خارج از کتاب داره و کتاب تخته سیاه هم مطالبش قدیمیه.به نظرم تنها راه تسلط بر ژنتیک تست زدن زیاده نه جزوه و درسنامه.باتشکر

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      KONKUR98@

تبریک میگم علی آقا! به امید پیشرفت روز افزون شما در تمامی مراحل زندگی.
      خیلی مم
      نون که اینجا حضور دارین و پاسخ گوی سوالات کنکوری ها هستید.

فرض کنیم یه پشت کنکوری بخواد از اول مهر شروع به خوندن برای کنکور کنه!
      (معلومات درسیش هم تقریبا صفره!)+ اینکه توانایی مطالعه 11+ساعت مفید در روز رو هم داره!

حالا:
      آیا میتونه از مهر تا کنکور تمام مباحث رو کامل و تمیز جمع کنه؟
      اگه قرار باشه یه مباحثی رو تو دروس زیست/ریاضی/فیزیک حذف کنه،شما کدوم مباحث رو پیشنهاد میدید؟
      ملاک حذف هم باید یا درجه سختی زیاد باشه و یا حجیم بودن مطلب و...
      زیست:نظرتون روی کدوم مباحث هست:ژنتیک,گیاهی,یا...
      فیزیک:؟؟؟؟
      ریاضی:؟؟؟
      در ضمن چرا با آزمون های کانون موافق نیستید؟

با تشکر

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Penintent نمایش پست ها
      KONKUR98@

تبریک میگم علی آقا! به امید پیشرفت روز افزون شما در تمامی مراحل زندگی.
      خیلی مم
      نون که اینجا حضور دارین و پاسخ گوی سوالات کنکوری ها هستید.

فرض کنیم یه پشت کنکوری بخواد از اول مهر شروع به خوندن برای کنکور کنه!
      (معلومات درسیش هم تقریبا صفره!)+ اینکه توانایی مطالعه 11+ساعت مفید در روز رو هم داره!

حالا:
      آیا میتونه از مهر تا کنکور تمام مباحث رو کامل و تمیز جمع کنه؟
      اگه قرار باشه یه مباحثی رو تو دروس زیست/ریاضی/فیزیک حذف کنه،شما کدوم مباحث رو پیشنهاد میدید؟
      ملاک حذف هم باید یا درجه سختی زیاد باشه و یا حجیم بودن مطلب و...
      زیست:نظرتون روی کدوم مباحث هست:ژنتیک,گیاهی,یا...
      فیزیک:؟؟؟؟
      ریاضی:؟؟؟
      در ضمن چرا با آزمون های کانون موافق نیستید؟

با تشکر

سلام.خیلی ممنون به خاطر لطفی که به بنده دارین.اگه تا عید روزانه 8 ساعت مطالعه داشته باشین بهتون قول میدم که تا اول اسفند تمام درسا رو خوب و با زدن تست زیاد میتونید تموم کنید.
      در مورد سوال بعدیتون بگم که از الآن به فکر حذف مباحث نباشید و اگه نتونستید یه مبحث رو خوب یاد بگیرید اون مبحث رو زمانیکه تمام دروس رو تموم کردید حذف کنین.به نظر من ملاک حذف مبحث رو فهمیدن اون مبحث قرار بدین چون ممکنه یه مبحث از نظر بقیه سخت باشه اما شما خیلی خوب روی اون مبحث تسلط داشته باشین.
      سعی کنین از درس زیست هیچ مبحثی رو حذف نکید چون مهم ترین درس تجربیه.
      فیزیک هم ملاک حذف کردن رو میزان تسلط بر اون مبحث قرار بدین.
      درمورد ریاضی به نظرم بهتره که هندسه1 رو حذف کنین و از همین اول سال اون رو مطالعه نکنین چون به جز وقت تلف کردن فکر نکنم فایده دیگه ای داشته باشه.
      ولی بازم میگم الآن وقت حذف مباحث نیست.
      من پارسال توی آزمونای قلمچی شرکت کردم و به نظرم قلمچی با طرح سوالات غیر استاندارد و در تابستان کپی کامل سوالات کنکور کار دیگه ای انجام نمیده.
      همچنین با کارای مسخره ای مثل پشتیبان،کتابای با کیفیت پایین فقط وقت داوطلبا رو تلف می کنه و هزینه ای که دریافت می کنه خیلی زیاده.
      باتشکر

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال دیگه شما شیمی تستای مبتکران رو یه دور زدین یا چن دور؟کلا شیمی رو چی کار کنم که مشکلات محاسباتیم حل شه؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist76 نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال دیگه شما شیمی تستای مبتکران رو یه دور زدین یا چن دور؟کلا شیمی رو چی کار کنم که مشکلات محاسباتیم حل شه؟
      سلام.ببخشید که دیر جواب دادم.تستای شیمی رو حداقل دوبار حل کردم.بعضی فصلا مثل استوکیومتری مهم ترن و باید بیشتر خونده بشن و ازشون تست حل بشه.در مورد مشکلات محاسباتی جلد2 کتاب خط ویژه شیمی گاج رو مطالعه کنین و وقتی روشهای محاسباتی فصل یک این کتاب رو خوب یاد گرفتین شروع به تست زدن زیاد کنین و اصلا اصلا از ماشین حساب استفاده نکنین.باتشکر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن