خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 58
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

با این رتبه میتونم داروسازی دانشگاه های شهر تهران بخونم؟

سلام به همگی خوبید دوستان؟
      این نتایج که بد جوری حال مارو گرفت
      رتبم کشوری شد هزارو دویست و خورده ای
      دوستان با توجه به تلاشی که کرده بودم این رتبه مزد تلاشم نبود و فکر میکردم زیر هزار بیارم که نیاوردم دیگه من به خاطر شغلم که برنامه نویسی هست و کلاس دارم که باید اموزش بدم و هم چنین اینکه اصلا با شهرستان راحت نیستم میخوام یکی از 3 دانشگاه شهر تهران یعنی علوم زیست ایران یا بهشتی یا تهران بخونم
      پزشکیشو که بوسیدم گذاشتم کنار مونده دارو و مهندسی هاش اقا من4 تا سوال میپرسم خدایی هرکی میدونه و اطمینان داره پاسخ بده
      ایا با این رتبه امکان قبولیم توی دارو سازی این سه دانشگاه هست؟
      دوم اینکه درست میگن که داروسازی یک شیمی داره که بهش میگن شیمی مرگ؟ یعنی هرکی خونده به سر حد خودکشی رسیده ؟
      سوم ایا اگه من انتخاب رشته کنم و دارو سازی این 3 دانشکاه نیارم و برم برای کنکور مجدد 1 سال نمیتونم سراسری از مون بدم؟ اخه قبلا یک چیزایی میگفتن
      چهارم با توجه به اینکه من ریاضیمو بیشتر از زیست زدم (ریاضی 87 و زیست 73 ) که خودش زنگ خطریه و هر سل داره کنکور سخت تر میشه ایا کنکور مجدد به صلاحه؟

ممنون میشم به ترتیب دوستان پاسخ بدید
      ممنون از همگی
      ویرایش توسط alibahadori : 31 تیر 1394 در ساعت 10:50

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم یکی پاسخ بده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها
      سلام به همگی خوبید دوستان؟
      این نتایج که بد جوری حال مارو گرفت
      رتبم کشوری شد هزارو دویست و خورده ای
      دوستان با توجه به تلاشی که کرده بودم این رتبه مزد تلاشم نبود و فکر میکردم زیر هزار بیارم که نیاوردم دیگه من به خاطر شغلم که برنامه نویسی هست و کلاس دارم که باید اموزش بدم و هم چنین اینکه اصلا با شهرستان راحت نیستم میخوام یکی از 3 دانشگاه شهر تهران یعنی علوم زیست ایران یا بهشتی یا تهران بخونم
      پزشکیشو که بوسیدم گذاشتم کنار مونده دارو و مهندسی هاش اقا من4 تا سوال میپرسم خدایی هرکی میدونه و اطمینان داره پاسخ بده
      ایا با این رتبه امکان قبولیم توی دارو سازی این سه دانشگاه هست؟
      دوم اینکه درست میگن که داروسازی یک شیمی داره که بهش میگن شیمی مرگ؟ یعنی هرکی خونده به سر حد خودکشی رسیده ؟
      سوم ایا اگه من انتخاب رشته کنم و دارو سازی این 3 دانشکاه نیارم و برم برای کنکور مجدد 1 سال نمیتونم سراسری از مون بدم؟ اخه قبلا یک چیزایی میگفتن
      چهارم با توجه به اینکه من ریاضیمو بیشتر از زیست زدم (ریاضی 87 و زیست 73 ) که خودش زنگ خطریه و هر سل داره کنکور سخت تر میشه ایا کنکور مجدد به صلاحه؟

ممنون میشم به ترتیب دوستان پاسخ بدید
      ممنون از همگی
      ترازت و نوع سهمیه و رتبه در سهمیت رو بگو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsamkarimiyan نمایش پست ها
      ترازت و نوع سهمیه و رتبه در سهمیت رو بگو
      سهمیم اگه اشتباه نکنم
      سیصدو هفتاد خورده ای شد منطقه 1

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه منطقه 3 بودی حتما قبول بودی ولی در مورد منطقه 1 درس اطلاع ندارم ولی قطعا اگه تهران قبول نشی خیلی جا های دیگه می تونی قبول بشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsamkarimiyan نمایش پست ها
      اگه منطقه 3 بودی حتما قبول بودی ولی در مورد منطقه 1 درس اطلاع ندارم ولی قطعا اگه تهران قبول نشی خیلی جا های دیگه می تونی قبول بشی
      اگه تهران نمیتونم بخونم رشته خوب کنکور مجدد میدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، برید قبولی های پارسال رو از سایت کانون ببینید، پارسال تا رتبه 500 منطقه 1 داروسازی دانشگاه تهران قبول شدن... تازه شهید بهشتی که رتبه های پایین تر از 500 هم گرفته

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      سلام، برید قبولی های پارسال رو از سایت کانون ببینید، پارسال تا رتبه 500 منطقه 1 داروسازی دانشگاه تهران قبول شدن... تازه شهید بهشتی که رتبه های پایین تر از 500 هم گرفته
      والا اخه من دیروز تا الان با 3 تا مشاور حرف زدم
      2 تا از اونا گفتن رتبت پایینه و باید قید دانشگاه های تهران رو بزنی و روی شهرستان تاکید کردن
      یکی دیگشون هم گفت 50 50 هست
      امسال درصد ها بالا رفته
      میخواستم بگم اخه هنوز رتبه ها نیومده امارو چجوری گرفتی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دادا من به احتمال 90 درصد میتونم بگم قبول نمیشی با این رتبه...
      حداقل من تا به حال ندیدم کسی با این رتبه حتی نصفش ازین رشته و دانشگاهایی که تو میخوای قبول شه...
      رتبت خوبه ها...ولی خوب تهران کلا قبولیش سخته خودت که در جریانی...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش من مشاور و ... نیستم که اطلاع دقیقی داشته باشم، حتی خودم هم فکر نمیکردم با این رتبه بشه قبول شد، ولی شما خودتون برید تو سایت کانون و قبولی های پارسال رو ببنید، چندین کارنامه گذاشته که با این رتبه قبول شدن. دیگه نمیدونم.http://www.kanoon.ir/Public/SuperiorsRankBased.aspx?type=2 اینم لینکش

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داروسازي ها شيمي آلي فک کنم سه تا ميخونن که چيز خاصي نداره فقط حفظيه! و البته فهميدني! مفاهيمش ميتونه سخت بشه ولي اونقدري نيس که بهش بگن شيمي مرگ! شيمي دارويي هم از آلي سخت تره ولي ميتوني هندلش کني... بايد خوب بخوني. شيمي تجزيه هم دارن که اين زياد سخت نيس مسايل ph کف سختيشه فقط! اونم نگران نباش مث دبيرستان نيس. تجزيه دستگاهي هم دارن که اگه تئوري هاشو نخونن درس فوق العاده راحت و کاربردي هس. تجزيه دستگاهي همون کار کردن با دستگاه ها هستش که کار خيلي راحتيه فقط بايد نمونه رو درست تزريق کني و بقيه شو بسپاري به دستگاه. ولي اگه تئورياشونم بخونين سخت تر ميشه که فک نکنم بخونن. بچه هاي شيممي تئوري ها رو مميخونن.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آها يه طيف سنجي هم دارن که يکم سخته و از اول ترم بايد مداوم بخونيش چون بههه شدت حفظي هستش و وابسته به تجربه! که البته شما تو طول ترم تجربه اي کسب نميکنين پس خيلي ميتونه براتون سخت باشه. طيف سنجي براي پيدا کردن ساختار يه مولکول آلي به کار ميره و چندين نوع طيف سنجي داريم که تو هر کدوم بايد اعداد زيادي رو حفظ کنين. فک کنم بيشتر از ١٠٠ تا عدد ميشه. مثلا اگر تو مولکول گروه cn وجود داشته باشه تو طيف سنجي ir , در ناحيه ٢٢۵٠ سانتيمتر منهاي يک پيک تيز ميده! اينجوري بايد براي تمام گروه هاي عاملي حفظ کني, بعد اينکه حفظ کردي تو امتحان يه طيف واقعي بهت ميدن که بايد از روي طيف ساختار مولکول رو حدس بزني!
      عاره فک کنم منظورشون از شيمي مرگ همينه چون تو کلاس ما هم اکثريت قريب به اتفاق افتاديم اين درسو!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی دوس داشتم کمک کنم ولی توی تجربی اطلاعات زیادی ندارم
      پیشنهاد میکنم رتبه قبولی های سال گذشته رو ببین
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو قلم چی یکی با رتبه1333 داروسازی دانشگاه علو پزشکی تهران(منطقه یک)قبول شده.

نام درس درصد چند از 10
      ادبيات فارسي 66.7 7
      عربي 65.4 7
      معارف 76 8
      زبان 49.4 5
      زمين شناسي 32 3
      رياضيات 46.7 5
      زيست شناسي 66.7 7
      فيزيك 72.3 7
      شيمي 53.4 5

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima20 نمایش پست ها
      تو قلم چی یکی با رتبه1333 داروسازی دانشگاه علو پزشکی تهران(منطقه یک)قبول شده.

نام درس درصد چند از 10
      ادبيات فارسي 66.7 7
      عربي 65.4 7
      معارف 76 8
      زبان 49.4 5
      زمين شناسي 32 3
      رياضيات 46.7 5
      زيست شناسي 66.7 7
      فيزيك 72.3 7
      شيمي 53.4 5
      ای خدا یعنی میشه ما هم قبول شیم؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین