خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

با عرض ادب و احترام خدمت همه ي دوستان و عرض معذرت از استارتر تاپيك

چيزي كه واقعيت داره اين هستش كه اين طور افراد به معناي واقعي كلمه درس مي خونن و در واقع درس خواندن نفرات برتر كه از نظر بنياد نخبگان نخبه هم به حساب مي آيند از همان سنين ابتدايي شروع مي شود اگر بگوئيم اين افراد 12 سال به معناي واقعي كلمه درس خواندند گزاف نگفته ايم.

تازه فرزانگان هم جز مدارس سمپاد هستش. تبريز هم كه يك كلان شهر به حساب ميادش و از بين يه عالمه دانش آموز اينا انتخاب ميشن.
      با توجه به اين كه خود ايشون گفتن كه تا بهمن كلاساي مركز استعدادهاي درخشان رو مي رفتن پس ديگه اگه كلاساي كنكوري رو مي رفتن جاي تعجب داشت.

خلاصه اين كه بهتر بود به تك تك كلمات گزارش سايت تسنيم توجه مي شد تا مطالب مستتر در اون ديده بشه و واقعيت هويدا بشه.

ضمنا من هيچ نسبتي با كانون فرهنگي آموزش ندارم و ايضا هيچ خصومتي هم با سايت تسنيم ندارم و
      پيشاپيش از همه عذر خواهي مي كنم چون به هيچ وجه قصد و جرات جسارت هم ندارم.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
      سلام

با عرض ادب و احترام خدمت همه ي دوستان و عرض معذرت از استارتر تاپيك

چيزي كه واقعيت داره اين هستش كه اين طور افراد به معناي واقعي كلمه درس مي خونن و در واقع درس خواندن نفرات برتر كه از نظر بنياد نخبگان نخبه هم به حساب مي آيند از همان سنين ابتدايي شروع مي شود اگر بگوئيم اين افراد 12 سال به معناي واقعي كلمه درس خواندند گزاف نگفته ايم.

تازه فرزانگان هم جز مدارس سمپاد هستش. تبريز هم كه يك كلان شهر به حساب ميادش و از بين يه عالمه دانش آموز اينا انتخاب ميشن.
      با توجه به اين كه خود ايشون گفتن كه تا بهمن كلاساي مركز استعدادهاي درخشان رو مي رفتن پس ديگه اگه كلاساي كنكوري رو مي رفتن جاي تعجب داشت.

خلاصه اين كه بهتر بود به تك تك كلمات گزارش سايت تسنيم توجه مي شد تا مطالب مستتر در اون ديده بشه و واقعيت هويدا بشه.

ضمنا من هيچ نسبتي با كانون فرهنگي آموزش ندارم و ايضا هيچ خصومتي هم با سايت تسنيم ندارم و
      پيشاپيش از همه عذر خواهي مي كنم چون به هيچ وجه قصد و جرات جسارت هم ندارم.

من متوجه نشدم که دقیقا بابت چه چیزی این همه معذرت خواهی کردی, هیچ حرف بدی میون صحبت هات نبود انصافا
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      من متوجه نشدم که دقیقا بابت چه چیزی این همه معذرت خواهی کردی, هیچ حرف بدی میون صحبت هات نبود انصافا
      سلام دوست من

آخه نمي خواستم شروع كننده ي يه كل كل باشم.

اينطوري هم مطلب ادا شده هم انشاالله كسي دلخور نشه. و بحث كش دار نشه.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      رتبه چهارم کنکور تجربی ۹۴: مطالعه زیادی
      برای کنکور نداشتم

وی در ارتباط با میزان مطالعه‌ای که برای کنکور داشته، گفت: مطالعه خیلی زیادی نداشتم و تنها در زمانی که به کنکور نزدیک شده بودم، روزانه بین هفت تا هشت ساعت مطالعه می‌کردم.

مگه میشه ؟ مگه داریم؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      رتبه چهارم کنکور تجربی ۹۴: مطالعه زیادی
      برای کنکور نداشتم

وی در ارتباط با میزان مطالعه‌ای که برای کنکور داشته، گفت: مطالعه خیلی زیادی نداشتم و تنها در زمانی که به کنکور نزدیک شده بودم، روزانه بین هفت تا هشت ساعت مطالعه می‌کردم.

مگه میشه ؟ مگه داریم؟
      انصافا اینا همه چرتو پرته
      من الان که در بدو ورود به سوم تجربی هستم روی بین 5 تا 7 ساعت مطالعه دارم
      اینا میخوان بگن ما خیلی نخبه ایم که یه مطلبو تو مدت زمان کم میگیریم و به اصطلاح خرخونی نمیکنیم اما اطلاع ندارن که ما دیگه خر نیستیم که , من تا حالا هر چی رتبه زیر 100 از شهرمون بوده باهاشون صحبت کردم روزی 10 ساعت سال کنکور حدودا مطالعه داشتن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      انصافا اینا همه چرتو پرته
      من الان که در بدو ورود به سوم تجربی هستم روی بین 5 تا 7 ساعت مطالعه دارم
      اینا میخوان بگن ما خیلی نخبه ایم که یه مطلبو تو مدت زمان کم میگیریم و به اصطلاح خرخونی نمیکنیم اما اطلاع ندارن که ما دیگه خر نیستیم که , من تا حالا هر چی رتبه زیر 100 از شهرمون بوده باهاشون صحبت کردم روزی 10 ساعت سال کنکور حدودا مطالعه داشتن

من هم دارم میرم سوم تجربی

رتبه هشتم کنکور تجربی۹۴: برنامه‌ریزی درست و اصولی مدنظر دانش آموزان باشد

6ساعت در مدرسه و 12 ساعت در منزل درس می‌خواندم.

فکر کنم این دیگه درسته

حالا خوبه ایشون رتبه 8 هستند 12 ساعت خوندند رتبه چهار
      7 ساعت

واقعا ما رو گوش دراز فرض کردند

خودم کسایی دیدم که 18 ساعت هم میخونند رتبه های برتر هم همین وضع دارند ولی خودشون رو نابغه نشون می دند

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله کانون اینطوریه کلاه برداره.

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا الکی جو میدین
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

9. Top | #24
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      حالا این هیچی تو اخبار داشتم می دیدم یکیشون می گفت روزی ۵ تا ۷ ساعت می خوندم بعد بهمن روزی ۱۴ ساعت ||||||||
      یعنی ادم خالی بند...
      کم مونده بود بگه اره من کلا درس نخوندم و نمی خونم فقط شب کنکور یه نیگا به کتابام انداختم
      راست گفته بنده خدا. گفت روزایی که مدرسه داشتم 5 تا 7 ساعت و از بهمن که مدرسه نداشتم 14 ساعت.
      خب کاملا درسته. مثلا انتظار داری وقتی تا ساعت 4 عصر مدرسه است، 10 ساعت هم خونه درس بخونه؟؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سارا همتی توی کل ازمونهای کانون بود.همیشه خودم ترازهاش رو دنبال میکردم
      شاید منظورش از اینکه ارتباظ نداشته اینه که کلاس کنکور نمیرفته
      وگرنهتوی تمام ازمونهای کانون بود و همیشه هم رتبه 1 میاورد
      ویرایش توسط mohammad1326 : 30 تیر 1394 در ساعت 09:40

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این رتبه برتری ها همش دروغ میگن.واسه اینکه بگن همش از هوش و ذکاوت خودمون استفاده کردیم اینارو میگن.وقتی یکی تو شهر ما رتبه برتر میشد میاوردنش واسه اینکه واسمون حرف بزنه میگفت من روزی 4ساعت درس میخوندم و هیچ کلاسی نرفتم.میخواست بگه من تیز هوشم وهیچ پشتکاری ندارم.من نمیدونم چی میشه یه کم ما رو راهنمایی کنن.آخه ما نمیخوایم که جای اونا رو بگیریم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان منم با کانون مخالفم ولی دیگه فک نکنم بیاین همچین کاری کنن و مصاحبه جعلی بنویسن...
      فک کنم منظور ایشون این بوده که در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردن....در واقع اکثر رتبه ها برتر بخاطر هوش و استعدادی که دارن حتی با خوندن کتاب درسی به مطالب اشراف پیدا میکنن و نیازی به کلاس کنکوری نیست.

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دروبسایت گروه آموزشی بیومازباایشان مصاحبه تصویری شده ببینید...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن