خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 106
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      فار بیخودی سخته...من شیمیم خوب بود ولی وقتی فار رو میزدم حس نا امیدی بهم دست میداد...البته من فقط آزمون های جامعش رو دادم
      از همون ابتدا که نباید فار رو بزنی اول برای راه افتادن باید تست های خود مبتکران و خیلی سبزو زد بعدش فار رو . درضمن با توجه به کنکور امسال هرچقدر تست سخت بزنی برای سر جلسه آماده تر میشی

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      از همون ابتدا که نباید فار رو بزنی اول برای راه افتادن باید تست های خود مبتکران و خیلی سبزو زد بعدش فار رو . درضمن با توجه به کنکور امسال هرچقدر تست سخت بزنی برای سر جلسه آماده تر میشی
      من کنکوری 94 بودم! فار رو اردیبهشت زدم.المپیادی هم بودم..اینکه میگم سخت یعنی اصن توی فاز کنکور نبوده و گرنه تست سخت ایده دار خیلی هم خوبه

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کنکوری 94 بودم! فار رو اردیبهشت زدم.المپیادی هم بودم..اینکه میگم سخت یعنی اصن توی فاز کنکور نبوده و گرنه تست سخت ایده دار خیلی هم خوبه
      بله سخته خیلی سخت و لازم نیست همشو بزنیم من خودم متاسفانه خیلی دیر با این کتاب آشنا شدم و نتونستم ازش تست بزنم اما بعد کنکور از بخش شیمی دو چندتا تست زدم بعضی تستاش 5 تا ده دیقه وقتمو گرفت تست های خیلی جونداری داره و زدنشون خالی از لطف نیست اما در کل تنها کتابیه که تیت های خوبی داره. مبتکران خیلی سبز و گاج که تست هاش آسونه و فکر نمی کنم دیگه به درد کنکور 95 بخوره

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بله سخته خیلی سخت و لازم نیست همشو بزنیم من خودم متاسفانه خیلی دیر با این کتاب آشنا شدم و نتونستم ازش تست بزنم اما بعد کنکور از بخش شیمی دو چندتا تست زدم بعضی تستاش 5 تا ده دیقه وقتمو گرفت تست های خیلی جونداری داره و زدنشون خالی از لطف نیست اما در کل تنها کتابیه که تیت های خوبی داره. مبتکران خیلی سبز و گاج که تست هاش آسونه و فکر نمی کنم دیگه به درد کنکور 95 بخوره
      این که مبتکران و سبز به درد کنکورای جدید نمیخورن که شکی درش نیست اما دیگه قرار هم نیست چون کنکور عوض شده تست 5-10 دقیقه ای زد..نظر کارشناسا این بود که کنکور امسال سخت نبود و ایده ای بود.ایده رو در هر کتابی حتی ضعیف میشه یافت ولی اون چیزی که مهمه شیمی 2 به کلی در کنکور تغییر پیدا کرده و چون شیمی 2 مبتکران جدید رو تست نزدم نمیتونم اظهار نظر کنم من صفر کلوین رو زدم. راضی بودم..اونم چون معلممون گفت بزنید، زدم.خب به کنکور شبیه نبود ولی اون چیزایی که میخواستم به عنوان ایده بگیرمريال گرفتم..فارم که نزدیکای اردیبهشت زدم خیلی زد تو ذوقم و اون موقع سنجش هم میدادیم. شیمی سنجش هم سخت بود دیگه به کلی از شیمی نا امید شده بودیم! یادش بخیر

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این که مبتکران و سبز به درد کنکورای جدید نمیخورن که شکی درش نیست اما دیگه قرار هم نیست چون کنکور عوض شده تست 5-10 دقیقه ای زد..نظر کارشناسا این بود که کنکور امسال سخت نبود و ایده ای بود.ایده رو در هر کتابی حتی ضعیف میشه یافت ولی اون چیزی که مهمه شیمی 2 به کلی در کنکور تغییر پیدا کرده و چون شیمی 2 مبتکران جدید رو تست نزدم نمیتونم اظهار نظر کنم من صفر کلوین رو زدم. راضی بودم..اونم چون معلممون گفت بزنید، زدم.خب به کنکور شبیه نبود ولی اون چیزایی که میخواستم به عنوان ایده بگیرمريال گرفتم..فارم که نزدیکای اردیبهشت زدم خیلی زد تو ذوقم و اون موقع سنجش هم میدادیم. شیمی سنجش هم سخت بود دیگه به کلی از شیمی نا امید شده بودیم! یادش بخیر
      فار حتی کمک کوچیکی هم تو کنکور بهت نکرد یعنی؟؟ اگه اینجوریه که من وقتمو با فار تلف نکنم برم کتاب دیگه ای کار کنم

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      فار حتی کمک کوچیکی هم تو کنکور بهت نکرد یعنی؟؟ اگه اینجوریه که من وقتمو با فار تلف نکنم برم کتاب دیگه ای کار کنم
      من تموم حرفم اینه که شما هر کتابی رو بخونید باید خودتون رو بدارید جای طراح ببینید به چی فکر میکنه...فار تستاش الکی سخت بود! اصولا تست های سخت کمکی به آموزش فرد نمیکنن و تستای ایده دار هستن که ذهن رو باز میکنن.احتمال داره به کمک چند تا از بچه ها ما اینجا سوالای ایده دار از کنکورای 93و94 طرح کنیم.به عنوان کتاب اگه از من میشنوی واسه شیمی2 صفرکلوین میگفتن میخواد تا هفته دیگه یه ادیت مثه کنکور 94 بده بیرون رو بزن..واسه شیمی 3 هم که خیلی سبز و پیش هم مبتکران..هر موقع که شیمیت خفن شد..ما هم تستای ایده دار میذاریم، اونا رو حل کردی بعد برو سراغ فار هم پایه هم پیش..بازم میگم توی یه کتاب تو نباید دنبال تست سخت باشی..کنکور 94 پر از ایده های تستی قشنگ بود..دنبال این باش که ایده بگیری و خوب فکر کنی..موفق باشیم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تموم حرفم اینه که شما هر کتابی رو بخونید باید خودتون رو بدارید جای طراح ببینید به چی فکر میکنه...فار تستاش الکی سخت بود! اصولا تست های سخت کمکی به آموزش فرد نمیکنن و تستای ایده دار هستن که ذهن رو باز میکنن.احتمال داره به کمک چند تا از بچه ها ما اینجا سوالای ایده دار از کنکورای 93و94 طرح کنیم.به عنوان کتاب اگه از من میشنوی واسه شیمی2 صفرکلوین میگفتن میخواد تا هفته دیگه یه ادیت مثه کنکور 94 بده بیرون رو بزن..واسه شیمی 3 هم که خیلی سبز و پیش هم مبتکران..هر موقع که شیمیت خفن شد..ما هم تستای ایده دار میذاریم، اونا رو حل کردی بعد برو سراغ فار هم پایه هم پیش..بازم میگم توی یه کتاب تو نباید دنبال تست سخت باشی..کنکور 94 پر از ایده های تستی قشنگ بود..دنبال این باش که ایده بگیری و خوب فکر کنی..موفق باشیم
      اه اه من میخواستم فار بگیرما .ولی حالا که شما میگی یعنی صفر کلوین خوبه
      منم با اون بحث ایده گرفتن از تست خیلی موافقم

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      اه اه من میخواستم فار بگیرما .ولی حالا که شما میگی یعنی صفر کلوین خوبه
      منم با اون بحث ایده گرفتن از تست خیلی موافقم
      تا اونجایی که من میدونم صفر کلوین شیمی 2ش هفته دیگه میره واسه چاپ. چون یکی از دوستام خیلی پیگیر بود همش به منم میگفت ولی پیش1 حدود آخرای مرداد میاد بیرون ولی متاسفانه نمونه صفحه ای از این کتابا در دسترس نیست که ببینینم چی شده..فار رو بعد از عید بزنید . البته اگه به خودتون اعتماد دارید..من اردیبهشت که شرایط خیلی سخته شروع کردم به زدمن درسته نا امید شدم ولی به خودم ایمان داشتم که بالا میزنم توی کنکور...امیدواریم بتونیم اینجا هر هفته یه مجموعه ی ایده ای بذاریم تا همه بچه ها استفاده کنن

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گاج جامع و دیگر هیچ....

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ازمونا شیمی رو80 میزدم ولی خب کنکورو نتونستم خوب بدم بخاطر شرایطم ولی مبتکران عالیه من همونا رومیخوندم درصدام تو ازمونا عالی بود البته من یه پیشنهاد دارم براتسی دی های مهندس بازرگانی رو تهیه کنفک کنم دونه ای8تومن برای آموزش عالیه فقط یه کم وقت گیره وباتوجه به اینکه الان تابستونه وقت زیاده سی دی هاش خوبه البته سی دی شیمی2یه نموره قدیمی هستش ولی خب عالیه توضیح داده من زیاد از مدل خیلی سبز خوشم نمیاد یه جورایی کپی ای از روی مبتکران هستش فقط خلاصه تر ولی من قول میدم اگه بتونی کتابای مبتکرانو ببلعی نه فقط یه دور خوندن شیمیت بالا میره...
      شیمی 3هم ببین میتونی از جایی شیمی مبتکران2جلدیشو گیر بیاری چاپ90-91اونم کتاب به دردبخوریه...
      موفق باشی راستی برای پیش فعلا نگیر گویا کتابا عوض شدن

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      گاج جامع و دیگر هیچ....
      گاج جامع کتاب ضعیفیه و فقط واسه اینکه بخوای یه جمع بندی خوب بکنی ممکنه کتاب خوبی باشه...البته من به شخصه تمامی کتابای گاج رو میپرستیدم ولی کلا از شیمی ها ی گاج خوشم نیومد..فیزیک و ریاضی و دینی و ادبیاتش معرکه بود

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      من ازمونا شیمی رو80 میزدم ولی خب کنکورو نتونستم خوب بدم بخاطر شرایطم ولی مبتکران عالیه من همونا رومیخوندم درصدام تو ازمونا عالی بود البته من یه پیشنهاد دارم براتسی دی های مهندس بازرگانی رو تهیه کنفک کنم دونه ای8تومن برای آموزش عالیه فقط یه کم وقت گیره وباتوجه به اینکه الان تابستونه وقت زیاده سی دی هاش خوبه البته سی دی شیمی2یه نموره قدیمی هستش ولی خب عالیه توضیح داده من زیاد از مدل خیلی سبز خوشم نمیاد یه جورایی کپی ای از روی مبتکران هستش فقط خلاصه تر ولی من قول میدم اگه بتونی کتابای مبتکرانو ببلعی نه فقط یه دور خوندن شیمیت بالا میره...
      شیمی 3هم ببین میتونی از جایی شیمی مبتکران2جلدیشو گیر بیاری چاپ90-91اونم کتاب به دردبخوریه...
      موفق باشی راستی برای پیش فعلا نگیر گویا کتابا عوض شدن
      واسه پیش همونطور که گفتید اصن نباید کتاب بگیرید فعلا چون فصل سینیتیک تغییرات خیلی زیادی داشته و کتابایی که الان تحت عنوان منطبق بر 94-95 اومدن قطعا کیفیت لازم رو ندارن
      واسه شیمی 2 و 3 و4 کلا آموزش آقای بازرگان کتاباشون خیلی خوبه منتها از لحاط منابع تستی کتابا باید بروز بشن و به نظرم هنوز هیچ کتابی نشده..اینکه شما 80 میزنید نشون دهنده ی اینه که شما با کتاب مهندس بازرگانی به علم کافی رسیدید ولی کنکور 94 فقط علم نمیخواست...شما باید ماهر می بودید تا تست ها رو حل میکردید یعنی یه چیزی ورای علم..امیدواریم کتابای بازار بهتر بشن...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه پیش همونطور که گفتید اصن نباید کتاب بگیرید فعلا چون فصل سینیتیک تغییرات خیلی زیادی داشته و کتابایی که الان تحت عنوان منطبق بر 94-95 اومدن قطعا کیفیت لازم رو ندارن
      واسه شیمی 2 و 3 و4 کلا آموزش آقای بازرگان کتاباشون خیلی خوبه منتها از لحاط منابع تستی کتابا باید بروز بشن و به نظرم هنوز هیچ کتابی نشده..اینکه شما 80 میزنید نشون دهنده ی اینه که شما با کتاب مهندس بازرگانی به علم کافی رسیدید ولی کنکور 94 فقط علم نمیخواست...شما باید ماهر می بودید تا تست ها رو حل میکردید یعنی یه چیزی ورای علم..امیدواریم کتابای بازار بهتر بشن...
      موافقمدرست میگین واقعا لازمه کتابای بازار بهتر شن ...

اندیشیدن به پایان هر چیز

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      موافقمدرست میگین واقعا لازمه کتابای بازار بهتر شن ...
      اگه بتونیم قراره با همکاری چند تا از بچه های اینجا هفته ای 10 تا 20 تست ایده دار(واقعا ایده دار و نه سخت مثه فار و نه آسون مثه کتابای بازار) طرح کنیم و هر هفته اینجا بذاریم تا همه استفاده کنن و به محض اینکه کتاب خوبیم بیاد تو بازار و واقعا به درد بخوره اینجا اعلام میکنیم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه بتونیم قراره با همکاری چند تا از بچه های اینجا هفته ای 10 تا 20 تست ایده دار(واقعا ایده دار و نه سخت مثه فار و نه آسون مثه کتابای بازار) طرح کنیم و هر هفته اینجا بذاریم تا همه استفاده کنن و به محض اینکه کتاب خوبیم بیاد تو بازار و واقعا به درد بخوره اینجا اعلام میکنیم
      کارتون احسنت داره منم میتون کمک کنم....البته اگه افتخار همکاری داده بشه

اندیشیدن به پایان هر چیز

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن