خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Post علاوه بر این کتابها چی بگیرم ؟

سلام به همه دوستان...
      من کنکور 95 رشته علوم انسانی هستم...
      هدفم حقوق تهران هستش...
      معدل کتبی فک کنم 16ونیم میادش(البته میدونم گند زدم ولی چ میشه کرد ک مثل...پشیمونم!)
      من یکم کتاب خودم مدنظرمه و بقیش میخوام نظرتون رو بدونم...
      خوشحال میشم راهنمایی کنید
      جدول سبز یعنی کتابایی ک دارم و قرمز هم ک میخوام بخرم یا بگید چی بخرم...
      اینم عکس:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ سوال دوم ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
      من میخوام مشاوره برم تا رتبه خوبی بیارم ولی 500ت!زیاده بنظرم و میخوام بجاش کتاب بخرم و خودم برنامه ریزی کنم نظرتون چیه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.کتابهای اقتصاد وروانشناسیت خوبن واگه تو مسائل اقتصاد قوی وسریع باشی حله.ودرک وفهمتو تو روان ببری بالا.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان...
      من کنکور 95 رشته علوم انسانی هستم...
      هدفم حقوق تهران هستش...
      معدل کتبی فک کنم 16ونیم میادش(البته میدونم گند زدم ولی چ میشه کرد ک مثل...پشیمونم!)
      من یکم کتاب خودم مدنظرمه و بقیش میخوام نظرتون رو بدونم...
      خوشحال میشم راهنمایی کنید
      جدول سبز یعنی کتابایی ک دارم و قرمز هم ک میخوام بخرم یا بگید چی بخرم...
      اینم عکس:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ سوال دوم ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
      من میخوام مشاوره برم تا رتبه خوبی بیارم ولی 500ت!زیاده بنظرم و میخوام بجاش کتاب بخرم و خودم برنامه ریزی کنم نظرتون چیه؟
      اختصاصی هاتو باید دوستان دیگه جواب بدن شرمنده
      ولی درمورد عمومی ها بنده بگم
      تو اونهایی که گفتم خودت انتخاب کن باید به قول یکی از اصل ارتباط استفاده کنی ینی با کدوم ارتباط برقرار میکنی

از آخر

زبان:اگه خیلی
      وضعت افتضاحه با کتاب های شهاب اناری برو جلو چون خیلی مفصلن و زیاد
      اما اگه بد نیستی و یه کتاب بهتر میخوای به نظرم بین کتاب های کیاسالار(شبقره) و گاج خودت یکی رو انتخاب کن

دینی:گاج به همرا پاسخ نامش کاملا کافی و مناسبه واگر ایات هم خواستی بیشتر کار کنی همون گاج عالیه

(لامصب رنجبر زاده انقد کارش درسته هنوز همه انتشاراتی ها دارن نون اونو میخورن!یه انقلابی تو کتاب های دین و زندگی کشور کرد)

عربی:بین کامل گاج و جامع خیلی سبز یکی رو به سلیقه خودت انتخاب کن(من به شخصه از کامل استفاده کردم و کاملا هم راضی ام ولی به نظرم خیلی سبز لحن و سبک بهتری داره!درضمن خیلی سبز تاکیدش آموزش موضوعیه ولی کامل درس به درسه!اینو خودت باید باهاش حال کنی!)

ادبیات:ببین ادبیات چند قسمته
      قرابت:به توجه به شناخت خودت که بیشتر حاضری تست بزنی یا بخونی بین الگو و دریافت یکی رو انتخاب کن
      زبان فارسی:بهترین منبع ضمیمه آموزش زبان فارسی آخر ادبیات جامع خیلی سبزه بدون شک!
      آرایه:با تست حل میشه به آسونی فقط باید یه آموزش پایه داشته باشی که شما انسانی بودی و کتاب آرایه ادبی داشتی(من که انسانی نبودم منبع آموزشم همون کتاب درسی شمابود) و تست ها هم از هر کتابی میتونی بزنی
      املا+لغت:قسمت املا کتاب املا و لغت دریافت(معنیش خوب نیس به نظرم)+املا و لغت لقمه مهرو ماه یا الگو (تصمیم خودت)
      تاریخ:اگه فقط صرف جامع و کامل بودن واست مهمه افاردئون فارو من خیلی ازش خوشم اومد ولی اگه لقمه مهروماهو بگیری خیلی خوبه و واسه همه اثار کلید واژه و این چیزا گفته خوبه
      تست:واسه ادبیات باید آدم یه منبع تست هم داشته باشه جامع-بهترین ها خیلی سبز و گاج موضوعی هستن تفاوت هاشون هم اینه که خیلی سبز درسناه فوق العاده زبان فارسی و فرهنگ املایی داره و پاسخنامه رایگان و به صورت درس به درس هم هست و موضوعی آموزش مختصر آرایه و قسمت قرابت 100 درصد قوی تر داره و درس به درسم نیس موضوعیه و تیپ بندی شده شدس(به نظرم بتونی با موضوعی تا کنی بهتره و از همون مولف ها کتاب های خط ویژه هم عالین!)

سوالی بود در خدمتم!

Say It To Your Self All The Time
      You'll Have Nothing If
      You Lose This Time Again
      .So Get It Together

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      به نظرم عربی انسانی گاج خوب هستش و در مورد تاریخ و جغرافیا و روانشناسی هم انتشارات مهروماه داره این کتاب ها رو چاپ میکنه به نظرم خوب بیاد ولی بازم بچرخ ببین بهترین رو گیربیاری

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      توی دینی فقط گاج رو انتخاب کن..بی نظیره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط specialops نمایش پست ها
      اختصاصی هاتو باید دوستان دیگه جواب بدن شرمنده
      ولی درمورد عمومی ها بنده بگم
      تو اونهایی که گفتم خودت انتخاب کن باید به قول یکی از اصل ارتباط استفاده کنی ینی با کدوم ارتباط برقرار میکنی

از آخر

زبان:اگه خیلی
      وضعت افتضاحه با کتاب های شهاب اناری برو جلو چون خیلی مفصلن و زیاد
      اما اگه بد نیستی و یه کتاب بهتر میخوای به نظرم بین کتاب های کیاسالار(شبقره) و گاج خودت یکی رو انتخاب کن

دینی:گاج به همرا پاسخ نامش کاملا کافی و مناسبه واگر ایات هم خواستی بیشتر کار کنی همون گاج عالیه

(لامصب رنجبر زاده انقد کارش درسته هنوز همه انتشاراتی ها دارن نون اونو میخورن!یه انقلابی تو کتاب های دین و زندگی کشور کرد)

عربی:بین کامل گاج و جامع خیلی سبز یکی رو به سلیقه خودت انتخاب کن(من به شخصه از کامل استفاده کردم و کاملا هم راضی ام ولی به نظرم خیلی سبز لحن و سبک بهتری داره!درضمن خیلی سبز تاکیدش آموزش موضوعیه ولی کامل درس به درسه!اینو خودت باید باهاش حال کنی!)

ادبیات:ببین ادبیات چند قسمته
      قرابت:به توجه به شناخت خودت که بیشتر حاضری تست بزنی یا بخونی بین الگو و دریافت یکی رو انتخاب کن
      زبان فارسی:بهترین منبع ضمیمه آموزش زبان فارسی آخر ادبیات جامع خیلی سبزه بدون شک!
      آرایه:با تست حل میشه به آسونی فقط باید یه آموزش پایه داشته باشی که شما انسانی بودی و کتاب آرایه ادبی داشتی(من که انسانی نبودم منبع آموزشم همون کتاب درسی شمابود) و تست ها هم از هر کتابی میتونی بزنی
      املا+لغت:قسمت املا کتاب املا و لغت دریافت(معنیش خوب نیس به نظرم)+املا و لغت لقمه مهرو ماه یا الگو (تصمیم خودت)
      تاریخ:اگه فقط صرف جامع و کامل بودن واست مهمه افاردئون فارو من خیلی ازش خوشم اومد ولی اگه لقمه مهروماهو بگیری خیلی خوبه و واسه همه اثار کلید واژه و این چیزا گفته خوبه
      تست:واسه ادبیات باید آدم یه منبع تست هم داشته باشه جامع-بهترین ها خیلی سبز و گاج موضوعی هستن تفاوت هاشون هم اینه که خیلی سبز درسناه فوق العاده زبان فارسی و فرهنگ املایی داره و پاسخنامه رایگان و به صورت درس به درس هم هست و موضوعی آموزش مختصر آرایه و قسمت قرابت 100 درصد قوی تر داره و درس به درسم نیس موضوعیه و تیپ بندی شده شدس(به نظرم بتونی با موضوعی تا کنی بهتره و از همون مولف ها کتاب های خط ویژه هم عالین!)

سوالی بود در خدمتم!

سلام ممنون چواب دادی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان ببخشید در جمع بزرگان دارم نظر میدم عذر میخوام
      من دینی خط ویژه گرفتم حرف نداره.توووووووپه.
      کتاب های خط ویزه همش خوبن.بازم ببخشید نظر دادم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZCracker نمایش پست ها
      دوستان ببخشید در جمع بزرگان دارم نظر میدم عذر میخوام
      من دینی خط ویژه گرفتم حرف نداره.توووووووپه.
      کتاب های خط ویزه همش خوبن.بازم ببخشید نظر دادم
      ممنون

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام و ادب
      قطعاً و حتماً عربی عمومی جامع خیلی سبز برای 100% زدن
      ولی چاپ 94 + کنکور94

و در کنارش ترجمه ، تعریب و مفهوم عربی کنکور خیلی سبز
      ولی چاپ 94 + کنکور94

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام و ادب
      قطعاً و حتماً عربی عمومی جامع خیلی سبز برای 100% زدن
      ولی چاپ 94 + کنکور94

و در کنارش ترجمه ، تعریب و مفهوم عربی کنکور خیلی سبز
      ولی چاپ 94 + کنکور94

ممنون

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی جامع خیلی سبز +اختصاصیش خوبن اگه میخوای عربیتو عالی بزنی چون مهمه از الان تمامی کتابای درسیتو تجزیه ترکیب کن تا عربیت عالی بشه.مهروماه کتاباش ضعیفه.پس واسه روانشناسی:خیلی سبز+کتاب درسی+لقمه مهروماه واسه مرور وجمع خوبن.فلسفت اگه ضضعیفه ونامفهوم دی وی دی رهپویان استاد تمنا واقعا خوبه اگه تست ودرکم داشته باشی.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamyr_success نمایش پست ها
      عربی جامع خیلی سبز +اختصاصیش خوبن اگه میخوای عربیتو عالی بزنی چون مهمه از الان تمامی کتابای درسیتو تجزیه ترکیب کن تا عربیت عالی بشه.مهروماه کتاباش ضعیفه.پس واسه روانشناسی:خیلی سبز+کتاب درسی+لقمه مهروماه واسه مرور وجمع خوبن.فلسفت اگه ضضعیفه ونامفهوم دی وی دی رهپویان استاد تمنا واقعا خوبه اگه تست ودرکم داشته باشی.
      من ریاضیم تو مدرسه خوبه ولی تست بووووق!
      فلسفه منطق اوکی ببینم چی میشه...ممنون

عربی اختصاصیمون فقط پیش دانشگاهیه؟
      عربی عمومی هم سال 2و 3 دبیرستان هست؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      من ریاضیم تو مدرسه خوبه ولی تست بووووق!
      فلسفه منطق اوکی ببینم چی میشه...ممنون

عربی اختصاصیمون فقط پیش دانشگاهیه؟
      عربی عمومی هم سال 2و 3 دبیرستان هست؟؟
      تقریبا همینطوره.تابستون بهترین فرصت تقویت ریاضیه حواست باشه از دست ندی.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamyr_success نمایش پست ها
      تقریبا همینطوره.تابستون بهترین فرصت تقویت ریاضیه حواست باشه از دست ندی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن