خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شک نکن هر جایی بجز کانون!
      بنده خودم امسال کنکور دارم(چند روز دیگه!) و از پارسال توی کانون بودم! حالا دلایلم:

1-دزدی به تمام معنا و دقیق کلمه! 570 هزارتومن از من پول گرفتن، در برخی آزمون ها حتی دفترچه پاسخ رو به ما ندادن و گفتن از روی سایت نگاه کنید!...سر جلسات آزمون حتی یک حبه قند هم به ما ندادن که قند خون ما تنظیم بشه!!! در صورتیکه جاهای دیگه یه کیک و ساندیسی میدادن!
      پشتیبان ها، پشتیبان نیستند! راهزن هستند...به هر بهونه ای از شما و جیب مبارک میشکن...دو ماه قبل کنکور، به پشتیبان خودم گفتم برای من توی این مدت باقی مونده برنامه بنویس!! فرمودند ماهی100 هزار تومن!! یعنی یک سال آزمون هایی کانون(570)+ نه ماه برنامه ریزی(900)=1470 هزار تومن برای یک دانش آموز در سطح معمول در کانون هزینه بر میداره! در صورتیکه رفع اشکالات اجرایی دانش آموز وظیفه قانونیشونه!
      به هر بهانه ای هم باید یک کتاب از کتاباشون رو بخرید! کتاب جمع بندی نیم سال و یک سال و عید و تابستان و برنامه ریزی و خود آموز و...

2-پرسش های تقریباً المپیادی!! خیلی جاها طراحانشون دستشون در حال گرم شدن بوده تا تونستند دری وری و مزخرفات نوشتن! پاسخ نامه های تشریحی آزمون هم به پاسخ نامه کلیدی شبیه تره...فقط یه اشاره مختصر و بس...

3-آمار غیر واقعی بخاطر تقلب عین نقل و نبات! جلوی چشم پشتیبان تقلب میشه و پشتیبان محترم به گفتن هیس! کفایت میکنند!!

4-خود شیفتگی مسئولین کانون! فکر میکنند اینیشتن های زمان هستند و کسی دیگه بغیر از اونها چیزیی حالیش نیست...

بطور کل اگه شما دانش آموز ممتازی هستید، وقتی به کانون برید و برگردید میشید از افتخارات کانون در کنکور سال...اما اگه دانش آموز متوسط رو به پایینی باشید، فقط جیب پدر بزرگوارتون رو خدا بیامرزه...!

من خودم گزینه2 یا گاج رو ترجیح میدم...
      SaM019

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم بحث این که قلمچی بهتره یا گزینه دو هیچ وقت به انتها نمیرسه و بارها در جاهای مختلف در این باره بحث شده ولی به نتیجه ی کلی نمیشه رسید چون هرکدوم یه سری معایب و مزایا دارن و انتخابشون بیشتر به روحیه ی خود فرد بستگی داره مثلا همونطور که توی پست قبلیم گفتم من شخصا قلمچی رو ترجیح میدم...نمیتونیم بگیم قلمچی بده چون کلی از رتبه های برتر از جمله توی شهر ما عضو قلمچی بودن و اینکه افرادی میان از قلمچی بد میگن احتمالا اینه که توی آزمون هاش به نتیجه ی خوبی نمیرسن و این بیشتر به سطح درسی خودشون بستگی داره... جالبه که من هم آزمونای جامع گزینه دو رفتم و هم آزمون آخر قلمچی رو و درصدهام خیلی زیاد شبیه هم شدن و تفاوت زیادی بین سوال هاشون احساس نکردم
      ویرایش توسط doctor Hastii : 18 خرداد 1394 در ساعت 16:50

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز گزینه دو خیلی بهتره و ازموناش به کنکور نزدیک تره و یا بهتر میتونم که حتی ازموناش سخت تر هم هست پس به نظر من گزینه دو بهتر هستش
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #19
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      اینکه افرادی میان از قلمچی بد میگن احتمالا اینه که توی آزمون هاش به نتیجه ی خوبی نمیرسن و این بیشتر به سطح درسی خودشون بستگی داره...
      ببخشید با این حساب بنگاه اقتصادی قلم چی دقیقاً قراره چه نقشی رو در پیشرفت داوطلب داشته باشه؟ اگه من رتبم1000باشه و برم بنگاه قلم چی و با رتبه1000 برگردم بیرون خب دقیقاً این وسط بنگاه قلم چی چیکار کرده برام؟!
      تمام رتبه های برتر قلم چی یا از بچه های سمپاد بودند یا شاگردان ممتاز هستند...خب مسلماً این عزیزان که حتماً نمره بالایی کسب میکنند، فکر نکنم قلم چی چندان تفاوتی براشون ایجاد کنه!
      اگه بنگاه قلم چی با ادعای 20 سال تجربش تونست منی که رتبه 90000 هزارم رو به رتبه دو-سه رقمی برسونه، اون موقع باید به خودش بنازه که رتبه های برتر مال اونه...قلم چی امروز عملاً داره مثل انگل فقط از زحمات بقیه برای پر کردن کیسه خودش استفاده میکنه...
      SaM019

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      کسی میدونه هزینه آزمونهای قلمچی توی تابستان و اگر کلا از اولش تا آخرش ثبت نام کنیم چقدره توی تهران غرب
      راستی مادر فرهنگی بوده تخفیف داره؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      کسی میدونه هزینه آزمونهای قلمچی توی تابستان و اگر کلا از اولش تا آخرش ثبت نام کنیم چقدره توی تهران غرب
      راستی مادر فرهنگی بوده تخفیف داره؟
      فکر کنم دورو بر 600 الی 700 هزار تومن...
      حکم فرهنگیان فکر کنم 35 درصد تخفیف داره...ولی اگه از من میشنوی عمرت رو توی قلم چی تلف نکن...اگه بخوای درست و حسابی توی قلم چی درس بخونی یک ملیون و پونصد رو شاخشه...
      SaM019

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)