خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 66
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      هنوزم دلخورین مثه اینکه.......
      اصلا. اما قرار براین هست که درمورد برنامه ریزی که ممکنه دچار سوئ تفاهم بشه صحبت نکنم
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      اصلا. اما قرار براین هست که درمورد برنامه ریزی که ممکنه دچار سوئ تفاهم بشه صحبت نکنم
      همه اینها همش سو تفاهم بود
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      آقایه صلوات بفرستین تموم شه بره پی کارش دیگه!! الهم صل.....

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم یه سوال دارم من معلمام خیلی خوفن رتبه ی کانونم 4700یعنی اینقد پایین؟یه چیرایی از درسای پیش رو پیش رفتم پایه وحشتناک عقبموعادت ندارم درس بخونم زود خسته میشم می خونم اما عالی نه حوصلم سر میره اگه بخوام مرحله به مرحله بخونم دوس دارم پلیمر تهران قبول شم تو رو خدا بگید از الان باید چی جوری خونم وچند ساعت /؟؟؟؟؟؟چی کار کنم پشت کارم زیاد شه ؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #20

نمایش مشخصات
      این سوال شماروباید مشاوراجواب بدن که چندروزی ازشون خبری نیس متاسفانه !

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وای یعنی هیچ کس نیس جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دردونه18 نمایش پست ها
      سلام منم یه سوال دارم من معلمام خیلی خوفن رتبه ی کانونم 4700یعنی اینقد پایین؟یه چیرایی از درسای پیش رو پیش رفتم پایه وحشتناک عقبموعادت ندارم درس بخونم زود خسته میشم می خونم اما عالی نه حوصلم سر میره اگه بخوام مرحله به مرحله بخونم دوس دارم پلیمر تهران قبول شم تو رو خدا بگید از الان باید چی جوری خونم وچند ساعت /؟؟؟؟؟؟چی کار کنم پشت کارم زیاد شه ؟؟؟؟؟؟؟
      اینکه پایه تون ضعیفه این بود معلم هاتون یا خودتون هم کم کاری کردین.الان نمیشه گفت جند ساعت و چه جوری بخونید..سعی کنید منظم و هدف دار درس بخونید با توجه به پتانسیل خودتون برنامه ریزی کنید اگه نمیتونین از یه مشاور دلسوز و زبده بهره بگیرین..سایت رو کامل بگردین خیلی از راهنمایی ها تو سایت بدردتوت میخوره..
      واژه پشتکار تو لغت نامه من آمده پایمردی و سخت کوشی..ولی من به جای کلمه سخت کوشی از هوشمندانه استفاده میکنم...شما اگر یه درخت رو قطع کنید با یه تبر سخت کوشین ولی میتونین هوشمند باشین و با اره برقی درخت رو قطع کنین.امیدوارم متوجه منظورم باشین.
      موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منونم یه سوال دیگه من هدفم از الان پلیمر دانشگاه تهرانه از الان شروع کنم می تونم قبول شم میشه بگید چه درصدی رو برای قبولیش باید بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برین سایت کانون حدود رتبه رو پیدا میکنین.بله امکان قبولی هست اگه خودتون بخواین

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازم ممنون

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من چکار کنم که بیشتر از 8 ساعت بخونم؟ هرکاری میکنم بین 7 ساعت و 8 ساعت میشه زمان مطالعم.مثلا شب 12و1 میخوابم فردا 10 بیدار میشم.دیگه 11 میشینم میخونم.با وقت استراحتی که هر 1/5 ساعت به خودم 15 دقیقه استراحت میدم تا آخر شب 7.8 ساعت میشه.یعنی از خوابم بزنم؟؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli.naz نمایش پست ها
      من چکار کنم که بیشتر از 8 ساعت بخونم؟ هرکاری میکنم بین 7 ساعت و 8 ساعت میشه زمان مطالعم.مثلا شب 12و1 میخوابم فردا 10 بیدار میشم.دیگه 11 میشینم میخونم.با وقت استراحتی که هر 1/5 ساعت به خودم 15 دقیقه استراحت میدم تا آخر شب 7.8 ساعت میشه.یعنی از خوابم بزنم؟؟؟؟
      وااااااای خیلی میخابیا.........تواگه صبح بیای2.30بخونی....ظهراز1.30تا4.30ا لی5بخونی تا الان میشه5.30ساعت .....دوباره از6.30تا12 با استراحتایی که میگی بخونی میشه تقریبا9 الی 10 ساعت....حالا مال تو چجوری 7 ساعت میشه.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli.naz نمایش پست ها
      تایم خوابتون زیاده.ده ساعت رو به 7 ساعت کاهش بدین....صبح زودم بازده یی درسی تون بیشتره.اوایل سخت هست بیدار شدن ولی عادت میکنین

14. Top | #29
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام.

من همش واسه ازمون های کانون برنامه ریزی میکنم و تقریبا اجرا میکنم برناممو...

ولی هیچوقت نتیجم تو کانون با گذشت این همه ازمون خوب نیست.حتی ترازم به 5000 هم نرسیده...(اصلا دیگه دارم نا امید میشم واقعا)

با این که درس رو میخونم بازم ترازم خوب نیست.!
      نمیدونم ایرادم از کجاست.!!از درس خوندنه یا خودم سر جلسه...!یا سوالات کانون بیش از حد سخته..!!(نمیدونم چطور باید به طراح های این کانون فهموند که سوال سخت با مفهومی فرق داره بخدا)

میانگین در خوندنم در هفته بالا پایین داره.مثلا یک هفته بود که 21 ساعت در هفته خونده بودم.(کمه؟)

مثلا تو خونه انگار بهتر بلدم ولی سر جلسه معلوم نیست چی میشه!!(بعضی وقتا خیلی از روی سوالا میپرم)
      دوستان باید چیکار کنم؟(دیگه داره امیدم سست میشه)
      یک راهنمایی بهم بدید.

ممنون

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیناز نمایش پست ها
      وااااااای خیلی میخابیا.........تواگه صبح بیای2.30بخونی....ظهراز1.30تا4.30ا لی5بخونی تا الان میشه5.30ساعت .....دوباره از6.30تا12 با استراحتایی که میگی بخونی میشه تقریبا9 الی 10 ساعت....حالا مال تو چجوری 7 ساعت میشه.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
      خوب مثلا 11 شروع میکن میخونم تا 1 بعد 1 میرم ناهار و استراحت و نماز 2 میام تا 4. بعدش استراحت.5 تا 7 بعدش استراحت و شام.8 تا 10 هم میخونم.کلا میشه 8 ساعت.ولی فکر کنم واسه بعد عید باید از خوابم بزنم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن