خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پرواز کنکوری ها

7777
      ویرایش توسط NESTA : 21 فروردین 1394 در ساعت 05:17

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر چیز گرون تر باشه دلیل بر ارجعیت نیست !

شاید بی ربط ولی قبل از بسته شدن این تاپیک به این نتیجه خواهید رسید :yahoo (4):
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مشاور تحصیلیش همین احمدیه بهش اعتماد نکنید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مشاور تحصیلیش همین احمدیه بهش اعتماد نکنید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی من نیگاه کردم اگه آقای احمدی اومده اینها رو رو کرده صرف نظر از کیفیت کار که حالا خوبه یا بده ,واقعا این آدم کارش جای تحسین داره.آقا صدا و سیمای ما ما اون همه دک و پوز و بودجه و امکانات نمیتونه تو سال چن تا فیلم و سریال درست و حسابی درست کنه , اونوقت این میاد این همه تولید میکنه.این همه دبیر جدید که کنکور رو بلد باشن رو رونمایی میکنه.واقعا من تحسینش میکنم.اگه این جا هم کار ایشون باشه.آموزش وپرورش ما این دبیرها رو نمیتونه شکار کنه نمیتونه داشته باشه ولی خودتون میبینین که!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ولی من نیگاه کردم اگه آقای احمدی اومده اینها رو رو کرده صرف نظر از کیفیت کار که حالا خوبه یا بده ,واقعا این آدم کارش جای تحسین داره.آقا صدا و سیمای ما ما اون همه دک و پوز و بودجه و امکانات نمیتونه تو سال چن تا فیلم و سریال درست و حسابی درست کنه , اونوقت این میاد این همه تولید میکنه.این همه دبیر جدید که کنکور رو بلد باشن رو رونمایی میکنه.واقعا من تحسینش میکنم.اگه این جا هم کار ایشون باشه.آموزش وپرورش ما این دبیرها رو نمیتونه شکار کنه نمیتونه داشته باشه ولی خودتون میبینین که!!!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NESTA نمایش پست ها
      یعنی موسسه پرواز مال حسین احمدی کنکور آسان است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چه چیزایی که آدم با دو تا چشماش نمی بینه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کم مونده دیگه واسه سرکیسه کردن کنکوری های بدبخت تمام شهر رو بکنن دی وی دی فروشی
      عزیز من به ما چ احمدی پازوکی ارپی چی چی میکنه صدا و سیما تبلیغ میکنه شما میخای ایراد بگیری از همین سایت کنکور خودمونم ایراد بگیر بگو تو کی می دونی اینا کلاه بردارن

چرا هزارتا تبلیغ ازشون میزاری صفحه اول ؟

هر ا از دو روز یه تاپیک میزنی فرصت نا برابر . فرصت یه کم برابر . فرصت خیلی برابر. کلاهبرداری فلان شرکت.. یه مدت گیر به افبا دادی حالام چسبیدی به پرواز بدون هواپیما...

ول کن بابا بزار مردم زندگیشونو بکنن کلت گذاشتن تو سرت حتما دی وی دی بخری؟ خو نخر ! این حرفایی که میزنی شاید از یه جهت خوب باشه کسی نره بخره...

ولی فک کن 5 نفر هم خریدن پولی دادن این حرفی که شما می زنی رو می بیننن دیگه از درس خوندنم زده میشن...

موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میوه چی معلم مدرسه ی ما بود پارسال فقط در این حد بگم که زیست مون همیشه آخر بود چه تو قلم چی چه بین بقیه درس هامون
      علیرضا اسلامی هم معلم ما بود ببخخخدا کار به جایی رسید که مدرسه توی خرداد یه دبیر شیمی پیدا کرد که فقط بیاد به ما درس بده ، تو خرداد هااا ، اینقدر که این مزخرف درس میداد

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پرواز ما باپول شما اسان است برای اسمش بهتره واصلاتدریسش خوب نیست ومزخرفه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرت ترین موسسه ...
      فقط ادبیاتش خوبه
      یه دفعه دلم سوخت:yahoo (19): اینقدر بی مزه درس میدادن گفتم بیام ثوابی کنم دی وی دی هاشو بخرم رفتم سایتش دیدم چه قیمت های بالایی دی وی دی های چرتش داره:yahoo (4):

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موسسه خیلی خوبیه.من زیست پیش یک میوه چیو گرفتم خیلی خوب بود.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط میدونم یه مبحث احتمال رو خوانچه زر تدریس کرده اگه مث کلاسش باشه خیلی خوبه من یه مدت کلاس های خوانچه زر رو میرفتم اتفاقا همین احتمال رو درس میداد خیلی عالی بود اگه بقیه مباحث هم تدریس میکرد خیلی خوب بود
      البته نمیدونم تو dvd مث کلاسش درس داده یا نه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرچی تعداد موسسه ها زیاد میشه بیشتر به کلاه برداریشون میشه پی برد.الان کل صدا سیما و ایران شدن دی وی دی اموزشی و قبولی کنکور.

(بعد من موندم این همه دکتر و مهندسو کجا بزاریم؟)

به نظرم دانش اموز خودش پشینه خوب بخونه درسارو و تست های گوناگون و زیاد کار کنه و نکته توی تست ها رو در بیاره بهترین نتیجه رو میگیره . تا دیدن دی وی دی که وقت ادمو میگیره.:yahoo (3)البته این نظر منه)

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سقوط کنکوری ها
      ^______________________^

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هيچي از اين بهترنيست كه خودت راهتو پيدا كني و با توكل به خدا بري سمتش،
      اين موسسه ها ( البته به نظر من) فقط به يه علت ساخته شدن : "خوردن پول مردم"

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من ریاضی گرفتم مبحث مشتق علیزاده که بدرد نخورد و چندتا از سوالات کنکور رو غلط حل کرد و چند جا هم علامت منفی رو نگذاشت و خیلی ادم حواس پرتی است

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازار کثیف دی وی دی ها هه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن