خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم حوصله جر و بحث ندارم. اون سایت آدرس مطب هیچ دکتری رو ننوشته که تبلیغ نشه.
      شما گفتی دادگستری پزشک نیست و از اول پیراپزشکی خونده! اونم با اعتماد به نفسی که اگه من داشتم الان یه موسسه کنکور تاسیس کرده بودم برای خودم !
      همه میدونن دادگستری پزشکی خونده و تخصص هم گرفته اونم تخصصی که یه تخصص خوب ( نه عالی ) حساب میشه. توی اون سایت هرکی بنویسه فرخ دادگستری مشخصات و تحصیلاتش رو میاره.

آدم در مورد چیزی اطلاع نداشته باشه باید سکوت کنه. ادامه بحث رو هم صلاح نمیدونم چون جواب بعضی ها خاموشیه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آقايون خانم ها بهتره بحثو ادامه نديد
      بهترين دي وي دي ها مال دادگستري هست
      اصلا كتاب هاي كمپل و و سولومن از روي دي وي دي هاي اون نوشته شدن
      آره والا
      بخريد
      مشكلي نداره كه
      بخريد
      فقط يه سال ميموني پشت كنكور
      همين
      نه درد داره نه گريه
      روش درس دادنش خوراك تست هاي كنكور هاي سال 60 و 70
      اينقدر خوبه كه نگو اصلا با نگاه ميتوني بزني
      ميگي نه
      برو بخر

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      کلا مشاورهای احمدی هیچکدوم مشاور نیستن فقط سی دی فروشن، اینجور مشاوره میدن ک تو باید فلان سی دی و فلان جزوه رو بگیری
      بابام ک حضوری رفته بود خرید میگفت ی اتاق بود تا سقفش سی دی چیده بودن !
      تدریس دادگستری شاید به دل بعضیا بشینه اما من اصلا ازش خوشم نیومد و ژنتیکی هم ک سوم درس میده چندتا سوالاش رو غلط حل کرد کلی منو گیج کرد تا فهمیدم اون غلط حل کرده راه من درسته !! البته اینا مال سال 90 هست ک میگم الان نمیدونم
      جزوه زیستی هم که کنارش 120تومن دادن داغوون داغووون بود یسری سوال مزخرف کنکور مال دهه 70 و اوایل 80 رو جمع کرده بود بعنوان جزوه تازه اولش هم با اعتمادبنفس نوشته بود حرامه اگه جزوه رو به کسی بدی!!!بگو اخه این بدرد کی میخوره ؟؟!!! واقعا به فکر بچه ها نیستن فقط ازین اوضاع کنکور و استرس بچه ها سواستفاده میکنن جیباشون رو پرکنن همین ...
      این که درسته همشون همینطورین. اما دلیلش این نیست که کار بلد نیستن دلیلش اینه که پولکی هستن و فقط به پول فکر میکنن.

من هم از رضا یزدانی مشاوره گرفتم هم از دادگستری هم از مسعودی هم از دکتر آبان و هم از استاد دانش زاده و هم خود استاد احمدی.

دانش زاده ( مدرس زبان ) واقعا روانشناس خوبیه درسته تحصیلاتش روانشناسی نیست ولی مطالعات خوبی داشته و کتاب خوبی هم داره در زمینه روانشناسی. توی شبکه سلامت هم میاد بعضی وقتا در مورد رفع اضطراب و استرس صحبت میکنه خیلی بهم روحیه میداد وقتی باهاش حرف میزدم.
      دادگستری هم عالی بود در مورد برنامه ریزی در مورد تغذیه در مورد تمرکز در مورد برنامه ریزی برای زیست شناسی و ... کلی کمک کرد بهم. اگه امسال از کنکور باز نمیموندم حتما موفق میشدم. البته الان دیگه با دادگستری ارتباط ندارم فقط توی وایبر واسش جوک میفرستم بعضی وقتا.

از آبان هم هیچی ندیدم اصلا برخورد خوبی باهام نداشت مسعودی هم که فکر میکرد کنکور از دوتا درس تشکیل شده یکیش فیزیکه و اون یکی هم ریاضی و رفتن سراغ کتابهای تست بازار شرعا حرامه ! رضا یزدانی هم که یه جمله بلد بود اونم این بود که شماره همراهت رو بده تا شماره حسابم رو اس ام اس کنم. احمدی هم اول سلام و عرض ادب میکرد بعد از کمی تهدید به برخورد قانونی در صورت انتشار محصولات و تکنیک ها و ... میرفت سراغ اشعاری از مولانا و بعدش از عشق و علاقش به دانشگاه تهران میگفت و خداحافظی میکرد. ولی با این حال از یه فرد مورد اعتماد شنیدم که مسعودی خیلی عالی بهش مشاورده داده.

الان یه مشاور دارم که دانشجوی پزشکی و مدرس زیست هست خیلی از همشون بهتر داره کمکم مکنه. امیدوارم با کمکش امسال موفق بشم.

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست که دیگه دی وی دی نمیخواد.فقط باید کتاب درسیو بخونی بخونی بخونی بخونی بخونی قورتش بدیمن ژنتیکش رو نگا کردم مفت نمی ارزید.

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham75 نمایش پست ها
      زیست که دیگه دی وی دی نمیخواد.فقط باید کتاب درسیو بخونی بخونی بخونی بخونی بخونی قورتش بدیمن ژنتیکش رو نگا کردم مفت نمی ارزید.
      دادگستری فقط برای امتحانات مدرسه به درد میخوره عرفان هم برای کسی که30 درصد می خواد غلط وغلوط زیاد داره اما بهترین دی وی دی زیست نادر گلشن موسسه پژوهندگان تسلطی خوبی داره تمام مطالب ترکیبی اشکال خط به خط بیاموزیم بیشتر بدانید همه چی رو میگه من 11تا از دی وی دی هاش دارم عالی اگه وقت کردم یه قسمتو براتون اپ میکنم کرامت جمع بندیش دارم خوبه ولی کلا زیست درسیه که با مرور زیاد میشه به درصد خوبی رسید

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تمام پست ها رو خوندم ...تاپیک برا الان نیست می دونم...

بعضیا میگن فلان موسسه خوبه یکی میاد میگه گنکور اسان است یکی میگه پازوکی یکی میگه غیاثی خلاصه هر کس یه نظری داره...

اما مهم ترین مسئله اینه که 99 در صد کسایی که دی وی دی میگیرن کاری به موسسش ندارم فک می کنن حالا دیگه 5 میلیون پول دادن باید قبول شن

چه دی وی دی رو نگاه کنن چه نکن پول دادن دیگه ! 5 میلیون پول دادن !!! باید قبولشن

تمام استاد ها خوبن اگه خوب نبودن نمی رفتن دنبالشون واسه درس دادن... هر چیزی که باشن من میگم اصلا فیلم رو قطع میکنن میرن رو جزوه نگاه میکنن میان یاد میدن پا تخته !

دیگه از این بالا تر که نداریم ؟! داریم؟ باز بهتر از کلاس درس هست چرا ؟ من خودم مدرسه می رفتم معلم می گفت سلام پنجاه تا فحش و سور و جواب میخورد درس میداد مسخره

میکردن امتحان می گرفت لغو میکردن سر کلاس سر و صدا اذیت فحش دعوا همه چی به نظرتون سر کلاس اینجوری میشه درس یاد گرفت ؟ کسی نیاد بگه مدرسه ما اینطوری

نیست که داره دروغ میگه ! کلا کل ایران اینطوری هست غیر چندتا مدرسه خصوصی یا تیز هوشان مدرسه دولتی همش جوش اینجوری هست !

حالا اگه ادم دی وی دی تو خونه خودش تو محیط اروم نگاه کنه به نظرتون جواب دهیش بهتر نیست ؟ محیط ساکت هست چند بار می تونی فیلم رو جلو عقب کنی هر جا نفهمیدی

خستت شد استپ کن ! درس داد تست بزن پشتش مطمنم جواب دهیش از مدرسه بیشتره جون همه پسرا می دونن چی میگم...

من زیست دادگستری رو دارم اینم نیست که فقط به این اکتفا کنم..مگه کسی دیگه که میگه کتاب درسی فقط به کتاب درسی اکتفا می کنه ؟! میره کنارش تست میزنه خلاصه نویسی میکنه و...

پس میخام بگم فقط به کتاب تنها یا دی وی دی تنها یا خلاصه نویسی به صورت تکی اکتفا نکنید ...

مگه نمیگین همین دادگستری بده ؟ بالاخره یه دور که روش نگاه کنی بعدش بری خط به خط بخونی بعد تست بزنی بعد خلاصه نویسی کنی مطمنا خیلی بهتره تا مستقیم بری

سراغ کتاب...

اما اینای که میگن دادگستری بده ...این فقط و فقط نظر شخصی من هست...من درس دادنش پسندم هست از نظر من خوب درس میده هر چیزی رو که میگه می نویسم نکاتی که
      تو جزوه های دیگه دارم بهش اضافه میکنم کتاب می خونم تست میزنم خدا رو شکر تا الانم که دارم باهاش پیش میرم ینی این برنامه ای که ریختم داره جواب میده...

بازم میگم 99 درصد دوستانی که میگن به درد نمیخوره پول دادن نگاه نمیکنن حالا چه کنکور اسان است چه ونوس چه غیاثی چه پیروزان فرقی نداره...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه کنکور آسان است کارش روی دروغ وتعریف هایی بیخود از خودشونه من اکثر مجموعه ها رو دارم اما مسعودی فقط خوبه البته پیک سنجش یه مطلب زد ونقد کرد مثلا خورده گرفت که چرا از نمونه تست های 90 به بعد حل نمیکنن اما با همه تفاسیر واقعا بقیه ی مجموعه هاش سطحش پائیینه زیستش هم نه خیلی خوبه نه خیلی بده اما شیمی یزدانیش واقعا افتضاحه ؟؟؟؟؟؟
      برندگان کسانی نیستند که دچار شکست نمی شوند, بلکه کسانی هستند که دست از تلاش نمی کشند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن