خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question پاسخ شما به دو دلي من

سلام دوستان امسال من بين دو چيز دو دلم اينكه كلاس درسي برم يا نرم؟ مامانم ميگه نرو وقتت تلف ميشه منم ميگم من كه امسال امتحان نهايي دارم اگه نرم يه وقت ضرر ميكنم از طرفي هم اگه وقت نكنم درسامو بخونم چي بازم ضرر ميكنم ميگم خصوصي بگيرم خواهرم ميگه فقط بياد و رفع اشكال كنه بابامم ميگه هر كاري ميكني بكن خلاصه حسابي گيج شدم راستش اطراف خونه ما فقط علوي هست كه ميتونم برم فقط هم ميخوام رو اختصاصي ها كار كنم خواستم از شما دوستان مشورت بگيرم ببينم چي ميگين پيش دانشگاهي هايي كه پارسال امتحان نهايي داشتن هم بگن بيشتر كلاس رفتن يا سعي داشتن رو درسا تمركز كنن و با خصوصي رفع اشكال كنن؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز!

اصلاً اشتباه نکن...موقعیت شما الآن فوق العادست...درس هاتو خودت بخون...و از کلاس های مدرسه هم برای رفع اشکال استفاده کن...اما اصلاً کلاس ها رو نپیچون که اگه بپیچونی ضرر میکنی!

یا علی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از کلاس های علوی استفاده کن واقعا کلاس هاش خوبه ... تو امسال وقت داری و میتونی از هر کلاسی که دوست داری استفاده کنی
      اینو بدون یک معلم خوب عین یک کاتالیز گر به عملکردت سرعت زیادی میده

موفق باشی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      سلام دوستان امسال من بين دو چيز دو دلم اينكه كلاس درسي برم يا نرم؟ مامانم ميگه نرو وقتت تلف ميشه منم ميگم من كه امسال امتحان نهايي دارم اگه نرم يه وقت ضرر ميكنم از طرفي هم اگه وقت نكنم درسامو بخونم چي بازم ضرر ميكنم ميگم خصوصي بگيرم خواهرم ميگه فقط بياد و رفع اشكال كنه بابامم ميگه هر كاري ميكني بكن خلاصه حسابي گيج شدم راستش اطراف خونه ما فقط علوي هست كه ميتونم برم فقط هم ميخوام رو اختصاصي ها كار كنم خواستم از شما دوستان مشورت بگيرم ببينم چي ميگين پيش دانشگاهي هايي كه پارسال امتحان نهايي داشتن هم بگن بيشتر كلاس رفتن يا سعي داشتن رو درسا تمركز كنن و با خصوصي رفع اشكال كنن؟

سلام
      اگه مدرسه گیر نمیده و معلمت داغونه واسه هر درسی که احساس کردی تو خونه از 90 دقیقه کلاس حتی 91 دقیقه مفیدتره((هم حجم خوبیو میبری جلو هم خوب میفهمی)) کلاسو بپیچون و بشین خونه بخون!!

البته بشرطی که بمونی خونه و بخونی!! نه صفاسیتی! همچنین تو فهم مطالب به مشکل نخوری که اگر مشکل داری و معلمت خوبه برو مدرسه و پولتو تو جیب این موسسات نریز ...
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که معلم های مزخرفی داشتم پارسال.امسال هم همینطوره.ولی پارسال بیشتر خودم میخوندم.امتحان نهایی در حد کتاب درسیه دیگه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن