خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 75
    1. Top | #31
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این که خوبه!! یکی از فامیلام با مدرک سوم مدرسه ایرانی کشور روسیه الان به خاطر باباش چون سفیر بود داره شهید بهشتی درس میخونه! اونم چی بدون هیچ کنکور دادنی!

ارسال شده از gt-s5360 با استفاده از تپاتالک 2
      خدافظ !!!!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      این که خوبه!! یکی از فامیلام با مدرک سوم مدرسه ایرانی کشور روسیه الان به خاطر باباش چون سفیر بود داره شهید بهشتی درس میخونه! اونم چی بدون هیچ کنکور دادنی!

ارسال شده از gt-s5360 با استفاده از تپاتالک 2
      وااااقعا؟؟؟؟؟||||||
      وااااای چقد حرصم گرفت
      منم میتونستم این کارو بکنم
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه 1200 منطقه 3 ، پزشکی اصفهان !!!!!!!! معمولاً تو منطقه سه با رتبه 2 رقمی یا 3 رقمی خیلی خوب میشه پزشکی اصفهان قبول شد !!!

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi14 نمایش پست ها
      رتبه 1200 منطقه 3 ، پزشکی اصفهان !!!!!!!! معمولاً تو منطقه سه با رتبه 2 رقمی یا 3 رقمی خیلی خوب میشه پزشکی اصفهان قبول شد !!!

این یه داستانی داره! چون در واقعیت حتی داروسازی کرمانم نمیاره!
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا باورم نمیشه من با رتبه 3500 عمران دانشگاه سیستان و بلوچستان رو نیاوردم ولی یک نفر با رتبه 5500 ان را اوردهimg-20140919-wa0000.jpg

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اینام فقط مال کارنامه های کانونه 100%کسانی با رتبه های 4000 و بالاتر تعداد بیشتری قبول شدن ولی من نشدم چیکار کنم کمک کنید

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eazdan نمایش پست ها
      واقعا باورم نمیشه من با رتبه 3500 عمران دانشگاه سیستان و بلوچستان رو نیاوردم ولی یک نفر با رتبه 5500 ان را اوردهبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20140919-WA0000.jpg
مشاهده: 109
حجم: 46.5 کیلو بایت

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اینام فقط مال کارنامه های کانونه 100%کسانی با رتبه های 4000 و بالاتر تعداد بیشتری قبول شدن ولی من نشدم چیکار کنم کمک کنید

شما قطعا بومی سیستان و بلوچستان نبودی.... کلا این استان عجیب غریبه! با رتبه های نجومی بومیاش رشته های تاپ خود استانو قبول میشن....مثلا 3-4 هزار منطقه 3((حدود 20 هزار کشوری)) پزشکی و دارو قبول میشن!
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

7. Top | #37
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه سوال من در کارنامه نهایی که سنجش گذاشت و رتبه داوطلب و اخرین قبولی را داشت جز نفرات اخر قبولی بودم اما حالا که رتبه های کانون رو میبینم تعجب میکنم چرا؟؟؟ چون با رتبه های پایینتر از من هم قبول شدند پس چطوری من جز اخرین قبولی ها بودم؟؟؟!!!(حتی منطقه ای هم که حساب کردم جور در نیومد!!)

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      یه سوال من در کارنامه نهایی که سنجش گذاشت و رتبه داوطلب و اخرین قبولی را داشت جز نفرات اخر قبولی بودم اما حالا که رتبه های کانون رو میبینم تعجب میکنم چرا؟؟؟ چون با رتبه های پایینتر از من هم قبول شدند پس چطوری من جز اخرین قبولی ها بودم؟؟؟!!!(حتی منطقه ای هم که حساب کردم جور در نیومد!!)
      خواهر من,اون رتبه ای ک شما در کارنامه نهایی دیدید دلیلی بر این نیست ک افراد جلوتر از شما همگی قبول شده باشن.اون رتبه فقط نشون میده ک بین تمام کسایی ک این کدرشته رو انتخاب کردن شما نفر چندم بودید.ممکنه خیلی از اون افراد در اولیت های اولشون قبول شده باشن.امیدوارم خوب توضیح داده باشم.

9. Top | #39
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa133 نمایش پست ها
      خواهر من,اون رتبه ای ک شما در کارنامه نهایی دیدید دلیلی بر این نیست ک افراد جلوتر از شما همگی قبول شده باشن.اون رتبه فقط نشون میده ک بین تمام کسایی ک این کدرشته رو انتخاب کردن شما نفر چندم بودید.ممکنه خیلی از اون افراد در اولیت های اولشون قبول شده باشن.امیدوارم خوب توضیح داده باشم.
      بله درست میگید ولی چرا من جز نفرات اخری ام!! در صورتی که رتبه های کمتری هم قبول شدند مثلا کسی که 18000 بوده قبول شده پس حالا باید اخرین قبولی مثلا اون باشه نه من،درسته؟؟؟؟ من کاری ندارم چندتا قبل کدووم انتخابشونو قبول شدند منظورم اینه که چرا من مثلا 4 امی از اخرین قبولی ام در صورتی که مثلا 10 تا رتبه کمتره من بوده که اون دانشگاه و رشته رو زده و اورده؟؟؟

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اذیت نکن .... جدی میگی ؟ یعنی رتبه خودتو و رتبه آخرین فرد قبولی یکی بوده ....

بعد الان بعد از تو هم با رتبه بد تر قبول شدن ؟؟؟منطقه خودتون یا نه؟؟؟

منظورت اینکه نیست ؟؟؟؟ .... اگه منظورات این باشه که بشدت عجیبه ! غیر ممکنه یه جورایی !!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      اذیت نکن .... جدی میگی ؟ یعنی رتبه خودتو و رتبه آخرین فرد قبولی یکی بوده ....

بعد الان بعد از تو هم با رتبه بد تر قبول شدن ؟؟؟منطقه خودتون یا نه؟؟؟

منظورت اینکه نیست ؟؟؟؟ .... اگه منظورات این باشه که بشدت عجیبه ! غیر ممکنه یه جورایی !!!
      حالا اینارو ولللش بیاین گل کوچیک بازی کنیم
      درد ما را کدام منجی دوا خواهد کرد ؟؟ روزگاری را میبینم که مردی با لباس و اسب سفید خواهد آمد و حق بچه ها رو از سازمان سنجش خواهد گرفت ...

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوش به حال بومی ها

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها میشه یه نفر به من بگه ایشون چطوری پزشکی تهران قبول شدن ؟ کانون اشتباه زده ؟ آخه ایشون توی کنکور زبان رتبه ی برتر بودن نه تجربی ...

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صد در صد سهمیه داشته ، چون با رتبه 8 منطقه هم نشدند ... یکی از همشهری های منم با رتبه 800 منطقه سه ، برق امیرکبیر قبول شده

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بله درست میگید ولی چرا من جز نفرات اخری ام!! در صورتی که رتبه های کمتری هم قبول شدند مثلا کسی که 18000 بوده قبول شده پس حالا باید اخرین قبولی مثلا اون باشه نه من،درسته؟؟؟؟ من کاری ندارم چندتا قبل کدووم انتخابشونو قبول شدند منظورم اینه که چرا من مثلا 4 امی از اخرین قبولی ام در صورتی که مثلا 10 تا رتبه کمتره من بوده که اون دانشگاه و رشته رو زده و اورده؟؟؟
      بابا منظور ایشون اینه که ممکنه رتبه 7 کشوری تو دانشگاهی که قبول شدید کد رشته شو مثلا علاقه 100 زده باشه اون وقت میوفته جلوی شما مثلا منو زده رتبه داوطلب 15 آخرین قبولی 15 اما در اصل 7 ام

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن