خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ادامه مشکلات کنکورو ببوسم بذارم کنار؟

سلام دوستان کنکوری
      من نیلوفرم پست کنکور رو ببوسم بذارم کنار ماله من بود که همه راهنمایی کردین.
      حالا نتیجه رو بگم آقا مارفتیم با خانواده ثبت نام کنیم روانشناسی پیام نور ولی چون تو امتحان غایب بودیم ثبت نام نشد گفتم این رشته ماله با آزموناس.گفتیم فراگیر بدیم روانشناسی رو گفتن تو کارشناسی فراگیر رو برداشتن...... :'(
      گفتن باس بمونی واس ساله بعد کنکور شرکت کنی.
      الان دوستان 1سال دیگه باس صبر کنم.بنظرتون من دیپلم 85با معدل 14 چه خاکی سرم بریزم .....
      یه سال دیگه تو بطالت بگذرونم یا بشینم واس کنکور بخونم...اخه با این معدل و پایه ضعیف ریاضی و فیزیک واس کنکور وقت گذاشتن برای رشته های پزشکی عاقلانه است؟
      هر کی میتونه کمک نکنه خدا عوضش بده انشاالله

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar نمایش پست ها
      سلام دوستان کنکوری
      حالا نتیجه رو بگم آقا مارفتیم با خانواده ثبت نام کنیم روانشناسی پیام نور ولی چون تو امتحان غایب بودیم ثبت نام نشد گفتم این رشته ماله با آزموناس.گفتیم فراگیر بدیم روانشناسی رو گفتن تو کارشناسی فراگیر رو برداشتن...... :'(
      الان دوستان 1سال دیگه باس صبر کنم.بنظرتون من دیپلم 85با معدل 14 چه خاکی سرم بریزم .....
      یه سال دیگه تو بطالت بگذرونم یا بشینم واس کنکور بخونم...اخه با این معدل و پایه ضعیف ریاضی و فیزیک واس کنکور وقت گذاشتن برای رشته های پزشکی عاقلانه است؟
      سلام شما دیپلم تجربی دارین؟؟؟
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaLHnV نمایش پست ها
      سلام شما دیپلم تجربی دارین؟؟؟
      بله.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کنکورو ببوسم بذارم کنار؟
      دوستان سلام
      من کنکوری 94 هستم که لیسانس دارم و الان 2ساله تلاش میکنم بشینم واس پزشکی بخونم.ولی وقتی عربی و ریاضی و فیزیک رو می خونم و بعدش میبینم که خیلی ضعیفم نا امید میشم دیگه دستم به کتاب نمیره.از طرفی این تنها آرزوی منه که پزشکی قبول شم.از طرف دیگه خانواده تشویق می کنن برو پیام نور روان شناسی بخون بعد تا دکترا ادامه بده.آخه من به روانشناسی هم علاقه مندم.الان هم وسط تابستونیم بلاتکلیف موندم نه میتونم بشینم واس کنکور بخونم نه اینکه میدونم چی کار کنم.احساس میکنم افسرده و به شدت ناامیدم.لطفا راهنمایی کنید :'(

این پست قبلیم هست

بله.

کنکورو ببوسم بذارم کنار؟
      دوستان سلام
      من کنکوری 94 هستم که لیسانس دارم و الان 2ساله تلاش میکنم بشینم واس پزشکی بخونم.ولی وقتی عربی و ریاضی و فیزیک رو می خونم و بعدش میبینم که خیلی ضعیفم نا امید میشم دیگه دستم به کتاب نمیره.از طرفی این تنها آرزوی منه که پزشکی قبول شم.از طرف دیگه خانواده تشویق می کنن برو پیام نور روان شناسی بخون بعد تا دکترا ادامه بده.آخه من به روانشناسی هم علاقه مندم.الان هم وسط تابستونیم بلاتکلیف موندم نه میتونم بشینم واس کنکور بخونم نه اینکه میدونم چی کار کنم.احساس میکنم افسرده و به شدت ناامیدم.لطفا راهنمایی کنید :'(

این پست قبلیم هست
      Bacheha toro khoda nazar bedin

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اگه واقعا هدفت پزشکی هست نباید انقدر سریع نا امید بشی و دست از تلاش برداری من دیدم کسایی رو که خیلی صعیف بودن ولی با اراده و پشت کار ب هدفشون رسیدن
      خودت بشین فکر کن با پزشکی موفق تری یا روانشناسی
      ببین هر تصمیمی بگیری بعدها پشیمون نمیشی یا حسرت نمیخوری
      خودت بهتر از هرکس میدونی چکار کنی برای ایندت

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوب ریاضی و فیزیک رو میتونی بری کلاس.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اگه واقعا هدفت پزشکی هست نباید انقدر سریع نا امید بشی و دست از تلاش برداری من دیدم کسایی رو که خیلی صعیف بودن ولی با اراده و پشت کار ب هدفشون رسیدن
      خودت بشین فکر کن با پزشکی موفق تری یا روانشناسی
      ببین هر تصمیمی بگیری بعدها پشیمون نمیشی یا حسرت نمیخوری
      خودت بهتر از هرکس میدونی چکار کنی برای ایندت
      ممنونم ازتون ولی به نظرتون با معدل من و تاثیرش برا رشته های تاپ امیدی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      خوب ریاضی و فیزیک رو میتونی بری کلاس.
      متاسفانه خانواده حمایت مالی واس کلاس و کنکور آزمایشی نمی کنن.میگن چون یه بار لیسانس گرفتی بقیه رو باس خودت فک کنی و من از اینا محرومم.

7. Top | #7

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان کنکوری
      شما هر درسو 10 درصد بزن پیام نور قبولی روانشناسی

نمیخاد زیاد برا کنکور و سختیاش جوش بزنی:yahoo (4):
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خب تو این سایت هر ازمونو1000میفروشن ینی کل ازمونای قلم چی میشه25 تومن فکر کنم
      بعدشم شما25%رو بالاتر میبینی یا 75 رو؟
      الانم لیسانس داری کار داری براش؟پس ارزون ترین کار و ساده ترین کاری که میتونی کنی درس خوندنه نه؟
      شما بشو10هزار برو دامپزشکی اصن:yahoo (4):و...
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان کنکوری
      با این حالت شوخی ای که شما میفرمایید ، به نظر من اصلا نخونید و نمونید ...
      ولی اگه واقعا میخواید موفق بشید باید خیلی تخصصی تر و عاقلانه تر بررسی کنید شرایط رو ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پاسخ به نیلوفر خانم

سلام دوستان کنکوری
      سازمان سنجش جدیدا اصلاحیه انتخاب رشته منتشر کرده و اتفاقا تو تمام شهرها رشته روانشناسی پیام نور رو آورده
      سریعتر برو انتخاب رشته کن تا دیر نشده
      خدا خیلی دست داره ها

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز شما که میگین خانواده حمایت مالی نمیکنه بعدش میگی پیام نور خب پیام نور هم همچین هزینه ش پایین نیستا و اینکه باید تو پیام نور حسابی بخونی تا بتونی نمرات عالی کسب کنی
      انشالله هر راهی و رفتی موفق باشی
      خوشبختی گمشده ی همه ی ماست....
      مواظب باشیم اگر آن را پیدا کردیم...
      خودمان را گم نکنیم...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظر من بهشون بگو همون هزينه پيام نور رو بدن برا كلاس كنكور
      ليسانس قبليتون چي بوده؟ خب همونو ادامه بديد بهتر نيست؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      لیسانس قبلیتون چی بود؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      خب تو این سایت هر ازمونو1000میفروشن ینی کل ازمونای قلم چی میشه25 تومن فکر کنم
      بعدشم شما25%رو بالاتر میبینی یا 75 رو؟
      الانم لیسانس داری کار داری براش؟پس ارزون ترین کار و ساده ترین کاری که میتونی کنی درس خوندنه نه؟
      شما بشو10هزار برو دامپزشکی اصن:yahoo (4):و...
      عزیزم کی گفته با دههزار میرن دامپزشکی؟؟؟؟؟؟؟؟ اولا دامپزشکی دکتری حرفه ای هستش ک ارزشداره، اون فوق دیپلمش رو اگه بگی آره با ده هزار میشه، وگرنه من با 1900منطقه 3 رفتم این رشته(درحالی ک بجز فیزیوتراپی و بینایی سنجی بقیه کارشناسی هاروتهران قبول بودم!) و دوستام از منطقه 2 و 1 نهایتا رتبشون 6000 بود و اکثرشون بچهها تیزهوشان بودن ک چون پزشکی نشده اومدن این رشته لطفا زیر سوال نبرش ....و اینهم بگم ک دامپزشکی هزار بار سخت تر از پزشکی هست ! برای مثال با حیوون سروکار داریک زبونشو نمیفهمی! خودت باید علائم و دردش رو بشناسی و تشخیص بدی مثه انسان نیست کبگه چشه!! یا اینکه پزشکیا 9 واحد آناتومی انسان پاس میکنن همه انسانا هم مثههمن!! ولی دامپزشکی 12 واحد آناتومی پاس میکنه که باید در یک زمان آناتومی سه دستهنشخوارکنندگان، تک سمی ها و گوشتخواران رو بخونه که تو خیلی چیزا با هم فرق دارن....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      والا نااميدي ك اصن توجيهي نداره و اصن بهانه ي خوبي نيست
      من تو يه همايشي رفته بودم
      يه پسره اومد ساله اولي كه كنكور داد رتبش شد 140000‌‌ تقريبا از آخر اول شده بود =))
      رفت سربازي .. تو سربازي تصميم گرفت درس بخونه
      اونجا درس خوند بعدش اومد كنكور داد رتبش شد 2000‌‌
      يني وضعيت شما از ايشون هم بدتره ؟
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن