خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 88 از 88
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه بابا از این خبرا نیست . جو الکیه همش اینا . خیلی دارین جو ایجاد میکنین . هر کی اومده این شایعات رو پخش کرده هیچ مدرکی برا اثبات حرفش نداره . در نتیجه می قهمیم که این شایعات چرت و پرتیه که بعضی افراد بیکار درست میکنن و اصلا ارزش بحث و گفتن نداره .

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      مورد داشتیم 75 % سهمیه داشته
      2400 بوده در کل رتبه اش شده
      400با سهمیه
      الان خوشحال امیر کبیر تهرانه
      75 مطمئنی؟ فقط سهمیه ایثار داشته؟ شاید مثلا منطقه 3 هم بوده؟

3. Top | #78
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها

75 مطمئنی؟ فقط سهمیه ایثار داشته؟ شاید مثلا منطقه 3 هم بوده؟
      داداش این تاپیک فسیله تاریخ پستی که نقل قول گرفتی رو نگاه کن مال سال 93 هستش الان طرف معلوم نیست کجاست انتظار داری بیاد جوابت رو بده؟

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      داداش این تاپیک فسیله تاریخ پستی که نقل قول گرفتی رو نگاه کن مال سال 93 هستش الان طرف معلوم نیست کجاست انتظار داری بیاد جوابت رو بده؟
      میدونم... ولی راستش میخوام بدونم آیا ممکنه کسی که2 تا سهمیه داره هر دو رو استفاده کنه؟اگر کسی میدونه ممنون میشم جوابمو بده

5. Top | #80
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آبجی من ورودی 93برق علم وصنعتم رتبم 311شدیک هم کلاسی داشتیم سهمیه داشت نمیدونم رتبش چندصدهزارکشوری بودمن بدبختم فقط واسه خاطرچند سوال شریف قبول نشدم.

6. Top | #81
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها

میدونم... ولی راستش میخوام بدونم آیا ممکنه کسی که2 تا سهمیه داره هر دو رو استفاده کنه؟اگر کسی میدونه ممنون میشم جوابمو بده
      کلش چندتا سهمیه داریم که یکی دوتاش رو داشته باشه؟تا جایی که من میدونم ممکن نیست

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      کلش چندتا سهمیه داریم که یکی دوتاش رو داشته باشه؟تا جایی که من میدونم ممکن نیست
      خب مثلا منطقه 3 و ایثار...یعنی فقط یکیش رو میشه استفاده کرد؟

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال سهمیه فرزندن 25درصد اضافه شده.من پدرم 25 هستن.الان سهمه چجویاعمال میشه؟منظور چقدر تاثیر داره/؟

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان ! من هم مثل شما سهمیه آزاد بودم و رشته ریاضیو انتخاب کردم و مهندسی برقمو گرفتم . تا اون زمان فکر میکردم که وااای اینا چرا اینقد سهمیه میدن به ایثار گران و از سهمیه ما کم میشه و فلان و فلان که شماها میگید !!!! همزمان با فارغ التحصیلیم پدرم مجبور شد یرای درمان بیماریش بره دنبال درصد و سهمیه ی جانبازیش که تا اون موقع برامون رو نکرده بود ! خلاصه ما هم شدیم از بقیه بهترونو سهمیه دار شدیم ! بعد از یک سری تحقیقات جامع متوجه شدم که آقایی که شما باشید اصلن اینجوریا نیس که بقیه میگن ! تمام ظرفیتی که تو دفترچه هست مال سهمیه آزاد و مناطقه ! 25 % از ظرفیت کد هر رشته (هر صدتا بیستو پنج تا) بنیاد شهید و امور ایثار گران با پرداخت هزینه تمام و کمال مخصوص بچه های ایثار گر اضافه میکنه به او ظرفیت اصلی .

افرادی که سهمیه ایثارگری دارند با بچه های آزاد با هم امتحان میدن اما هنگام محاسبه رتبه در سهمیه از بقیه جدا شده متناسب با رتبه کنکور مجددا بین خودشون برای رقابت در اون 25 % ظرفیت مازاد رنکینگ میشن و بین خودشون برا اون ظرفیت رقابت میکنند ! پس جای هیچ خرده گرفتنی نیست و شما خیالتون راحت باشه که حقتون ضایع نمیشه !

نتیجه اخلاقی اینکه رتبه ی 25 در سهمیه میتونه 50 یا 550 یا 5500 یا 55000 در سهمیه آزاد باشه ! هیچ قانونی نداره تخمینش !!!

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط از جنس مردم نمایش پست ها
      سلام دوستان ! من هم مثل شما سهمیه آزاد بودم و رشته ریاضیو انتخاب کردم و مهندسی برقمو گرفتم . تا اون زمان فکر میکردم که وااای اینا چرا اینقد سهمیه میدن به ایثار گران و از سهمیه ما کم میشه و فلان و فلان که شماها میگید !!!! همزمان با فارغ التحصیلیم پدرم مجبور شد یرای درمان بیماریش بره دنبال درصد و سهمیه ی جانبازیش که تا اون موقع برامون رو نکرده بود ! خلاصه ما هم شدیم از بقیه بهترونو سهمیه دار شدیم ! بعد از یک سری تحقیقات جامع متوجه شدم که آقایی که شما باشید اصلن اینجوریا نیس که بقیه میگن ! تمام ظرفیتی که تو دفترچه هست مال سهمیه آزاد و مناطقه ! 25 % از ظرفیت کد هر رشته (هر صدتا بیستو پنج تا) بنیاد شهید و امور ایثار گران با پرداخت هزینه تمام و کمال مخصوص بچه های ایثار گر اضافه میکنه به او ظرفیت اصلی .

افرادی که سهمیه ایثارگری دارند با بچه های آزاد با هم امتحان میدن اما هنگام محاسبه رتبه در سهمیه از بقیه جدا شده متناسب با رتبه کنکور مجددا بین خودشون برای رقابت در اون 25 % ظرفیت مازاد رنکینگ میشن و بین خودشون برا اون ظرفیت رقابت میکنند ! پس جای هیچ خرده گرفتنی نیست و شما خیالتون راحت باشه که حقتون ضایع نمیشه !

نتیجه اخلاقی اینکه رتبه ی 25 در سهمیه میتونه 50 یا 550 یا 5500 یا 55000 در سهمیه آزاد باشه ! هیچ قانونی نداره تخمینش !!!
      سلام خسته نباشید .
      اقا من یه اصلاح کنم . اکثر بچه هایی که میبینین بعضی موقعها حرف میزنن منظورشون این نیست که شما چرا سهمیه دارین .
      بیشتر قضیه اون اختلاف سطح علمی هست که بعضی موقع ها ایجاد میشه . در اصل اینجوری میشه که اقا یکی که سطح علمیش شاید خیلی بهتر از اون اقا بوده نتونسته قبول شه !

والا بحث اینکه چرا میدن و اینا کسی کاری نداره .

سهمیه هم فک کنم 20 درصد شده ظرفیت شده از امسال

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام خسته نباشید .
      اقا من یه اصلاح کنم . اکثر بچه هایی که میبینین بعضی موقعها حرف میزنن منظورشون این نیست که شما چرا سهمیه دارین .
      بیشتر قضیه اون اختلاف سطح علمی هست که بعضی موقع ها ایجاد میشه . در اصل اینجوری میشه که اقا یکی که سطح علمیش شاید خیلی بهتر از اون اقا بوده نتونسته قبول شه !

والا بحث اینکه چرا میدن و اینا کسی کاری نداره .

سهمیه هم فک کنم 20 درصد شده ظرفیت شده از امسال

سطح علمیرو قبول دارم و امسال خود اخبار اعلام کرد که ظرفیتشون شده 25 تا ولی مهم نیست !

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mitra sita نمایش پست ها
      سلام
      من سهمیه ایثارگری دارم..پدرم جانباز25%هستن
      رتبم تو کنکور تجربی تو سهمیه شده986
      میخواستم بدونم میتونم رشته پزشکی تو دانشگاه تهران یا شهیدبهشتی یا ایران قبول بشم؟
      تو رشته پزشکی هم سهمیه حسابه یا بارتبه کشوری دانشجو میگیرن؟

میشه درصد هایی که تو هر درس زدی رو به من برسونی ؟ ممنون

13. Top | #88
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      یه سوال داشتم...خ ممنون میشم اگه لطف کنید و راهنمایی بفرمایید
      من تجربی هستم....و رتبه ی منطقه یکم توی سهمیه ایثارگران شده ۲۰۰
      میخواستم بدونم پزشکی مشهد میارم؟؟؟اگه اره،مهر یا بهمن؟
      و کسی میدونه این رتبه بدون سهمیه چقد میشده حدودا؟؟
      ممنون ک وقت گذاشتی و خوندی 😊😊😊😇😇

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن