خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مــســـــعـــــود و كنـــــــــ94ــــكور

سـلـام دوسـتـان

من از بچه هاي كنكور 94 هستم اسمم مسعود و رشتم رياضي و فيزيك از استان خراسان شمالي

اين بنده حقير اين تاپيك رو واسه سوال هاي خودم از شما دوستان و مشاوران گرامي ايجاد كردم

ميخوام ازفردا شروع كنم هنوز سردرگم هستم كه بايد چيكار كنم در ضمن پايه ضعيفي هم دارم و در كانون هم ثبت نام كردم.

كتاب هايي كه دارم هم ايناس كه خيلي كم استفاده كردم‌ و صرفا واسه اين اسمشون رو مينويسم كه خوب هاشو شما عنايت كنيد بگيد تا استفاده كنم و بقيه رو هم رد كنم بره و بقيه كتاب هايي كه لازمه رو با نظر شما خريداري كنم .

http://www.uplooder.net/img/image/43...89723693/1.JPG
      وگاج رياضيات2 مجموعه ميكرو طبقه بندي. رنگش سفيده. و فيزيك 2 نشر الگو .روش برايند هم نوشته.

كتاب هايي كه خودم بيشتر ميخوام بخونم از اين كتاب ها ادبيات موضوعي. شيمي بازرگان .گاج ادبيات

__________________________________________________ _________________________

خب سوالات من

1. من ميخوام فردا شروع كنم به خوندن اصلا نميدونم چطوري بايد بخونم ؟
      اول بايد سال دوم رو بخونم بعد سوم؟ يا تركيبشون بايد كرد يعني مثلا مبحث تابع در رياضي رو هم در رياضي 2 و هم حسابان بخونم؟
      ايا واقعا ميتونم همه كتاب هارو توي تابستون بخونم؟ يا بايد چند تا دررس رو هدف گذاري كنم؟
      الا فردا كه ميخونم كل روز رو به يك درس اختصاص بدم يا به سه بخش تقسيم كنم روز رو و سه تا كتاب بخونم؟
      تشريحي بخونم و تست بزنم يا مثلا يك هفته بخونم هفته بعد تست؟
      راستي از بين اين كتاب ها بعضي هاش تشريحي هست مثلا سوالات پرتكرار حسابان ايا اونا رو ديگه بايد گذاشت كنار يعني دوره سوالات تشريحي گذشته؟

سوال زياد دارم فعلا اين ها رو به من بگيد كار من راه بيفته

بقيه سوال هارو بعدا ميپرسم

با سپاس

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام..خسته نباشید

میتونین سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با سوالا (منابع کنکور 94 و یا مشاوره مطالعه دروس) بپرسین و ازین تااپیکا کمک بگیرین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اول از همه پیشنهاد میکنم به این تاپیک سر بزنین

http://forum.konkur.in/thread2609.html

درصورتی که نیاز به راهنمایی درمورد انتخاب منابع دارین به این بخش سر بزنین

منابع کنکور

چون در این موارد به اندازه کافی در انجمن بحث شده

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اول از همه پیشنهاد میکنم به این تاپیک سر بزنین

http://forum.konkur.in/thread2609.html

درصورتی که نیاز به راهنمایی درمورد انتخاب منابع دارین به این بخش سر بزنین

http://forum.konkur.in/forum14.html

چون در این موارد به اندازه کافی در انجمن بحث شده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باشه من ريز به ريز ميخونم اينا رو اگه سوالي پيش اومد اينجا ميپرسم ممنون از شما دوستان

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.
      بنده دقیقا یه همچین پستی چند روز پیش زده بودم و کتاب های که دستگیرم شد :
      ١. جامع ادبیات (نشر الگو)
      ٢. املا و لغت فارسی (نشر دریافت)
      ٣. تاریخ ادبیات (نشر فار)
      ۴. جامع عربی (نشر الگو) یا فوت و فن عربی (خیلی سبز)
      ۵. جمع بندی دین و زندگی (مهروماه)
      ۶. جامع زبان انگلیسی (مبتکران)
      ٧. و نترسیم از متن (انگلیسی) (شبقره) یا درک متن انگلیسی به زبان ساده (مبتکران)
      ٨. جامع فیزیک (خیلی سبز)
      ٩. پنج بحث زبان فارسی (نشر الگو)

برای شیمی هنوز جوابی دریافت نکردم!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MA30D نمایش پست ها
      سـلـام دوسـتـان

من از بچه هاي كنكور 94 هستم اسمم مسعود و رشتم رياضي و فيزيك از استان خراسان شمالي

اين بنده حقير اين تاپيك رو واسه سوال هاي خودم از شما دوستان و مشاوران گرامي ايجاد كردم

ميخوام ازفردا شروع كنم هنوز سردرگم هستم كه بايد چيكار كنم در ضمن پايه ضعيفي هم دارم و در كانون هم ثبت نام كردم.

كتاب هايي كه دارم هم ايناس كه خيلي كم استفاده كردم‌ و صرفا واسه اين اسمشون رو مينويسم كه خوب هاشو شما عنايت كنيد بگيد تا استفاده كنم و بقيه رو هم رد كنم بره و بقيه كتاب هايي كه لازمه رو با نظر شما خريداري كنم .

http://www.uplooder.net/img/image/43...89723693/1.JPG
      وگاج رياضيات2 مجموعه ميكرو طبقه بندي. رنگش سفيده. و فيزيك 2 نشر الگو .روش برايند هم نوشته.

كتاب هايي كه خودم بيشتر ميخوام بخونم از اين كتاب ها ادبيات موضوعي. شيمي بازرگان .گاج ادبيات

__________________________________________________ _________________________

خب سوالات من

1. من ميخوام فردا شروع كنم به خوندن اصلا نميدونم چطوري بايد بخونم ؟
      اول بايد سال دوم رو بخونم بعد سوم؟ يا تركيبشون بايد كرد يعني مثلا مبحث تابع در رياضي رو هم در رياضي 2 و هم حسابان بخونم؟
      ايا واقعا ميتونم همه كتاب هارو توي تابستون بخونم؟ يا بايد چند تا دررس رو هدف گذاري كنم؟
      الا فردا كه ميخونم كل روز رو به يك درس اختصاص بدم يا به سه بخش تقسيم كنم روز رو و سه تا كتاب بخونم؟
      تشريحي بخونم و تست بزنم يا مثلا يك هفته بخونم هفته بعد تست؟
      راستي از بين اين كتاب ها بعضي هاش تشريحي هست مثلا سوالات پرتكرار حسابان ايا اونا رو ديگه بايد گذاشت كنار يعني دوره سوالات تشريحي گذشته؟

سوال زياد دارم فعلا اين ها رو به من بگيد كار من راه بيفته

بقيه سوال هارو بعدا ميپرسم

با سپاس
      هدفگذاری ، برنامه ریزی ، انتخاب منابع مناسب ، انتخاب آزمونهای آزمایشی مناسب ( درصورت تمایل )، اجرای برنامه .
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن