خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 306 از 938 نخستنخست ... 206296305306307316406 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 4,576 به 4,590 از 14067
    1. Top | #4576
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra8 نمایش پست ها
      انگار من از همه تعداد کنکورم بیشتره و بزرگترم
      تعداد کنکور دادن مهم نیست..مهم اینه که همگی در نهایت به اهدافمون برسیم

2. Top | #4577
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      خانوم موبی75 اسکی نرو
      وگرنه مجبور میشی دوباره جراحی کنیا
      هوم....اوکی.ببین عزیزم هنوز خیلی بچه ای.شاید سنن رشد کردی شاید عقلن رشد کردی شاید همه جوره اوکی باشی... ولی هنوز خیلی چیزها رو احساس نکردی.انقدر راحت بد نباش.من اگه اینجا میام اومدنم یه هدف داره.کمک به کسایی که مثل خودم نا امید بودن بهشون کمک کنم تا خودم هم از حال خوبشون انرژی بگیرم.پس نیومدم این جا که با کسی کل کل کنم.پس با من کل کل نکن.تو چمیدونی نا امیدی یعنی چی؟چی درک میکنی از حال کسی که مجبوره موفق شه؟ولی من درک میکنم.درک میکنم چون خودم درد هایی رو کشیدم که به مراتب از دردی که بچه های اینجا دارن سختر بود.نفر برتر آزمون ها باشی معدلت بیست باشه و از همه لذت های زندیگت بزنی برای هدفت ولی سالی که باید نتیجه بگیری برسی به جایی که امید به زنده بودن نداشته باشی چه برسه به کنکور. دو سال با یه بیماری سخت بجنگی ولی وقتی هم که خوب شدی آرزو کنی بمیری چون از هدفت فاصله گرفتی....ببین هنوز خیلی بچه ای واسه کل کل کردن با من که اونقدر درد کشیدم که واقعا سنی برای کشیدن این دردها نداشتم و بزرگم کردن پس برو بشین سرجات و سرت تو کار خودت باشه

3. Top | #4578
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انگار من از همه تعداد کنکورم بیشتره و بزرگترم
      ببین من دو جلسه کلاس رفتم آموزشگاه ماهان میانگین سنی بالای ۲۴بود دقیقا
      در این حد که ۴تا دانشجوی ترم ۳دامپزشکی داشتیم
      ۵تا دانشجو پرستاری !!
      یکی هم بود پسر ۴سالشو با خودش میاور کلاس..

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

4. Top | #4579
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها

درسته ولی وقتی میبینم تقریبا خیلیا ازم کوچکترن احساس جا موندن بهم دست میده
      جا موندن از زندگی...

5. Top | #4580
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان شبتون خش
      اونایی هم که ناراحت شدن امشب
      اصلا برام مهم نیست 7:

6. Top | #4581
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چطوری داداش؟
      درسا چطوره؟
      سلام
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

7. Top | #4582
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar نمایش پست ها
      چطوری داداش؟
      درسا چطوره؟
      سلام
      سلام مجتبی جون..چطوری،..من خوبم قربونت
      درسامم خداروشکر خوبه..راضیم تا به اینجا
      ویرایش توسط DR.MAM : 15 آذر 1395 در ساعت 01:02

8. Top | #4583
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobi75 نمایش پست ها
      هوم....اوکی.ببین عزیزم هنوز خیلی بچه ای.شاید سنن رشد کردی شاید عقلن رشد کردی شاید همه جوره اوکی باشی... ولی هنوز خیلی چیزها رو احساس نکردی.انقدر راحت بد نباش.من اگه اینجا میام اومدنم یه هدف داره.کمک به کسایی که مثل خودم نا امید بودن بهشون کمک کنم تا خودم هم از حال خوبشون انرژی بگیرم.پس نیومدم این جا که با کسی کل کل کنم.پس با من کل کل نکن.تو چمیدونی نا امیدی یعنی چی؟چی درک میکنی از حال کسی که مجبوره موفق شه؟ولی من درک میکنم.درک میکنم چون خودم درد هایی رو کشیدم که به مراتب از دردی که بچه های اینجا دارن سختر بود.نفر برتر آزمون ها باشی معدلت بیست باشه و از همه لذت های زندیگت بزنی برای هدفت ولی سالی که باید نتیجه بگیری برسی به جایی که امید به زنده بودن نداشته باشی چه برسه به کنکور. دو سال با یه بیماری سخت بجنگی ولی وقتی هم که خوب شدی آرزو کنی بمیری چون از هدفت فاصله گرفتی....ببین هنوز خیلی بچه ای واسه کل کل کردن با من که اونقدر درد کشیدم که واقعا سنی برای کشیدن این دردها نداشتم و بزرگم کردن پس برو بشین سرجات و سرت تو کار خودت باشه
      والله مسعود فراستی اگه توانایی درک این متن رو داشت که دیگه فراستی نبود[emoji1] [emoji4] [emoji4]

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

9. Top | #4584
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جا موندن از زندگی...
      سن،عددی بیش نیست..

رسیدن به اهداف هم سنو سال نمیشناسه...

مهم اون رسیدنه هست..زمانش مهم نیست...

حالا یه نفر امسال دکتر میشه و یه نفر ۶ سال دیگه..چه فرقی میکنه خب!..در نهایت هردو پزشکن و به اهدافشون رسیدن

هیچ چیز به بنظرم تو زندگی شیرین تر از این نیست که آدم از خودش رضایت قلبی و درونی داشته باشه و این رضایت هم زمانی بوجود میاد که آدم به تمامی اهدافش برسه

10. Top | #4585
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جا موندن از زندگی...
      تا منظورتون از جا موندن از زندگی
      خودتون رو بگین یا بقیه
      من دانشجو بودم و درسمو ول کردم و دارم برای دندون میخونم
      مطمئنم وقتی به هدفم برسم و برم سر کار از دوستای هم کلاسیم که باهاشون بودم وضعم بهتره
      تازه اگه با این وضع مملکت اونا سر کار رفته باشن
      اگه هم جا موندن از زندگی خودتون رو بگین که هیچ وقت برای شروع دوباره دیر نیس

11. Top | #4586
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      8 ساعت ..اونی که میخواستم نشد ولی خب بازم نسبت به دیروزم بهتره..

12. Top | #4587
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobi75 نمایش پست ها
      dhqt_1.jpg
      بیا خانوم دردمند اینم برای شما
      شب خوش :0

13. Top | #4588
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام مجتبی جون..چطوری،..من خوبم قربونت
      درسامم خدادوکشر خوبه..راضیم تا به اینجا

خوبم
      خدارو شکر که خوبه
      من یه چن روز افتادم به شل کن سفت کن

14. Top | #4589
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته ولی وقتی میبینم تقریبا خیلیا ازم کوچکترن احساس جا موندن بهم دست میده جا موندن از زندگی...
      دوست عزیز. نمیدونم این مدتی که بودی پشت کنکور چند ساله.ولی اگه این چند سال زحمت کشیدی و نتیجه نگرفتی آفرین به همتت و فقط مسیر درست رو انتخاب کن و به هدفت برس و جا نزن.اگه هم این مدت مثلا مثل من که فاصله گرفتم و....بودی افسوس گذشته رو نخور و از حالا تو خط درست باش و تا تهش برو تا بع هدفت برسی.منم این حس جاموندن رو داشتم اما الان که فکر میکنم میگم خب من برام مهم اینع به هدفم برسم.دوست دارم دع ساله دیگه که سی سالم شد از جایگاهی که هستم راضی باشم نه اینکه بشینم و افسوس بخورم

15. Top | #4590
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: dhqt_1.jpg
مشاهده: 61
حجم: 2.2 کیلو بایت
      بیا خانوم دردمند اینم برای شما
      شب خوش :0
      فک کنم برا شما دو واژه ادب و احترام اصلا تعریف نشده متاسفانه
      داداشم مراقب باش کسی رو ناراحت نکنی چون اون آدمم خدایی داره که بد بسرت میاره

شبت شیک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 39 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن