خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انصراف از دوره ی روزانه دانشگاه تهران

با سلام من دانشجوی ترم چهار زبان روسی دانشگاه تهران و دیپلم ریاضی دارم اما به علت علاقه به پزشکی تصمیم به انصراف گرفتم.اما با موانعی مواجه شدم. از جمله اینکه ایا در صورت انصراف من طی روزهای اتی مجاز به شرکت در ازمون سال 94 میباشم؟ در صورت قبولی در دانشگاه دولتی در رشته ی پزشکی میتوانم از تسهیلات تحصیل روزانه استفاده کنم؟ایا سهمیه ی دوره ی روزانه م از بین میرود یا میتوانم استفاده کنم؟ همچنین ایا معدل و نوع دیپلم در پذیرش پزشکی نقش دارد؟ با تشکر از پاسخگویی شما

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ghasadak نمایش پست ها
      با سلام من دانشجوی ترم چهار زبان روسی دانشگاه تهران و دیپلم ریاضی دارم اما به علت علاقه به پزشکی تصمیم به انصراف گرفتم.اما با موانعی مواجه شدم. از جمله اینکه ایا در صورت انصراف من طی روزهای اتی مجاز به شرکت در ازمون سال 94 میباشم؟ در صورت قبولی در دانشگاه دولتی در رشته ی پزشکی میتوانم از تسهیلات تحصیل روزانه استفاده کنم؟ایا سهمیه ی دوره ی روزانه م از بین میرود یا میتوانم استفاده کنم؟ همچنین ایا معدل و نوع دیپلم در پذیرش پزشکی نقش دارد؟ با تشکر از پاسخگویی شما
      NOET

به لینکی که گذاشتم برید و ثبت نام کنیدو از کارشناسای خود سازمان سنجش بپرسید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ghasadak نمایش پست ها
      شما در صورت انصراف با توجه به اینکه دختر هم هستین مجاز به شرکت تو کنکور 94 هستین.. در صورت قبولی تو رشته پزشکی باز هم مجاز به تحصیل روزانه هستین. چون شما انصراف میدین و دانش آموخته حساب نمیشین یک بار دیگه مجاز هستین هر رشته ای رو تو دوره روزانه تحصیل کنین..نوع دیپلم نه ولی معدل برای کنکور 93 به ازای 25 درصد تاثیر مستقیم داره ولی چون شما دیپلم ریاضی دارین دروس زیست و زمین برای شما تاثیری نداره و به جای 25 درصد 18 درصد مستقیم تاثیر میزاره برای 93..برای 94 رو خود سنجش به وقتش اعلام می کنه..پس شما در صورت انصراف مجاز به کنکور مجدد و تحصیل روزانه پزشکی هستین
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من با يكي از مشاوران كنكور صحبت كردم گفتن حتي اگه ليسانس رو روزانه خونده باشي بازهم ميتوني پزشكي رو روزانه و بدون شهريه بخوني.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست من ممنون از راهنماییت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منون از راهنمایین دوست من

8. Top | #8
      royan
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARİNA نمایش پست ها
      من با يكي از مشاوران كنكور صحبت كردم گفتن حتي اگه ليسانس رو روزانه خونده باشي بازهم ميتوني پزشكي رو روزانه و بدون شهريه بخوني.
      اون احتمالا قرصاشو بر عکس خورده!
      الان سنجش داره میگه شبانه ها هم باید شهریه بدند بعد این جناب مشاور............

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن