خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یه سوال از تراز های کانون و گزینه 2

سلام
      تراز ها توی هر دوتا آزمون آزمایشی ( گزینه 2 و کانون ) یکسان هست؟
      مثلا کسی که توی کانون تراز 7700 گرفته ( که رتبه ی کنکورشم حدود 280 شده ) به چه ترازی توی گزینه 2 برابری میکنه؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حدود 2000 تا 2500 تا بذاری روش میشه گزینه 2 حدودای 10200

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک نکنم 2000تا فرق داشته باشن!!
      من توی یه ازمونش ترازم شد 6500 اما مثلا شیمی زدم60دینی60ادبیات60زبان50.ینی اگه تو کانون این درصدارو بزنم ترازم میشه4500؟؟؟!!
      بعید میدونم!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخه گزینه ی 2 تراز کلش بالاتره !قلم چی حدود 9000 ــه و گزینه 2 اطلاع دقیق ندارم والا ولی فک کنم 12000 باشه !تراز گزینه رو ضرب در سه چهارم کنید میشه کانون !

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از دوستانی که تو آزمون های گزینه 2 . کانون و گاج شرکت میکنن خواهش میکنم بیان اینجا بگن جامعه آماریشون چقدره.ممنون.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه گزینه دو ازمون قبلی22هزار بود

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      کانون آزمون قبلی برای تجربی 91000 بود
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان. یادم رفت بگم که منظورم جامعه آماری رشته تجربی بود....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرتون سطح سوالای کانون و گزینه2 یکیه!؟ وقتی میشه ترازو تبدیل کرد که سطح آزمونا یکی باشه!!
      اگه اونجوری بود که الان میانگین نفرات برتر گزینه 2 تراز 7000 8000 نداشتن و خیلی بالاتر بودن!
      جامعه آماری گزینه2 که حدودا 38هزار نفره!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      به نظرتون سطح سوالای کانون و گزینه2 یکیه!؟ وقتی میشه ترازو تبدیل کرد که سطح آزمونا یکی باشه!!
      اگه اونجوری بود که الان میانگین نفرات برتر گزینه 2 تراز 7000 8000 نداشتن و خیلی بالاتر بودن!
      جامعه آماری گزینه2 که حدودا 38هزار نفره!
      جز فیزیک گزینه دو تو بقیه درس ها گزینه دو به شدت راحت تره.من خودم دو سال گزینه دو بودم و الان هم قلم چی هستم.هر دو تاش رو دیدم.قلم چی تو بقیه دروس جز فیزیک خیلی سخت تر از گزینه دو هستش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      جز فیزیک گزینه دو تو بقیه درس ها گزینه دو به شدت راحت تره.من خودم دو سال گزینه دو بودم و الان هم قلم چی هستم.هر دو تاش رو دیدم.قلم چی تو بقیه دروس جز فیزیک خیلی سخت تر از گزینه دو هستش
      این رو مطمئنین؟
      سطح سوالای ریاضیات گزینه 2 با کانون اصلا قابل مقایسه نیست؟ ..... گزینه 2 خیلی خیلی سخت تر از کانون هست؟ ..... بهترین دبیر هندسه تحلیلی مشهد میگفت که توی یکی از آزمون های گزینه 2 که با کانون هم مصادف شده بود میگفت که بچه های کانون باید هندسه تحلیلی رو حدود 70 درصد میزدن و بچه های گزینه 2 اگه 15 درصد هم زدن خیلی خوب زدن .... و این یعنی !!!!!! و این فقط برای هندسه تحلیلی بود و بقیش بماند
      من خودم سوالای کانون رو هم دیدم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars khoon نمایش پست ها
      این رو مطمئنین؟
      سطح سوالای ریاضیات گزینه 2 با کانون اصلا قابل مقایسه نیست؟ ..... گزینه 2 خیلی خیلی سخت تر از کانون هست؟ ..... بهترین دبیر هندسه تحلیلی مشهد میگفت که توی یکی از آزمون های گزینه 2 که با کانون هم مصادف شده بود میگفت که بچه های کانون باید هندسه تحلیلی رو حدود 70 درصد میزدن و بچه های گزینه 2 اگه 15 درصد هم زدن خیلی خوب زدن .... و این یعنی !!!!!! و این فقط برای هندسه تحلیلی بود و بقیش بماند
      من خودم سوالای کانون رو هم دیدم
      عزیز من دو سال ریاضی گزینه دو بودم..از گام اول بگیر..تا مرور آخرش.این نظر دبیر شما بود و نظرش کاملا محترم هستش.اینم نظر من بود و از دید من که دو سال تو گزینه دو آزمون دادم ریاضی هاش رو و امسال کانون هستم فقط سوال های فیزیک گزینه دو سخت تره..بقیه درس ها تو یه سطح پایین تر قرار داره.نمی دونم چجوری جا افتاده بین همه که گزینه دو از همه سخت تره....خودم هم اون زمانی که گزینه دو بودم کاملا نظرم این بود که گزینه دو سخت تره..گزینه دو سخت نیست..استاندارده..متوسطه..را حت توش داره و سخت هم داره..رعایت کرده ..ولی نسبت یه کانون راحت تره..و باز هم میگم این از دید منه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      به جز فیزیک و هندسه تحلیلی و یه کمی هم گسسته که خیلی سخته،بقیه ی درساش سخته رو به متوسطه!
      معلم شیمی ما ازمون یکی از ازمونای قلمچی رو امتحان گرف من زدم70اما توی گزینه دو همون مبحث رو زدم36.سطح سوالات شیمی گزینه دو از کانون بالاتره،کانون با خوندن سطحی کتاب راحت میشه شیمیشو بالای50زد اما گزینه دو اصلا اینجوری نیست.
      اما توی عمومی ها سطح سوالات تقریبا یکیه بنظرم فرق خاصی نداره.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سقف تراز کانون چقدره؟ 10000 یا 9000؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rain drops نمایش پست ها
      سقف تراز کانون چقدره؟ 10000 یا 9000؟
      9000
      فک نکنم تاحالا بنی‌‌بشری تونسته باشه به این تراز دست پیدا کنه!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

ویرایش توسط Masood11 : 04 بهمن 1392 در ساعت 15:17

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن