خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 71
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عربی سبز یا ونوس؟؟

سلام دوستان.من بین این دو گیر کردم.عربی موشک و عربی ونوس.هر دوش هم که میدونید دکتر آزاد ه هست.کدوم بهتره.اصلا میشه باهاش جلو رفت.من تو انجمن گشتم هیچی درست و حسابی نفهمیدم.این دو با هم چه فرقی دارن.یکیش 12 دی وی دی هست عربی موشک 2 دی وی دی؟به نظرتون ارزش داره؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadm نمایش پست ها
      سلام دوستان.من بین این دو گیر کردم.عربی موشک و عربی ونوس.هر دوش هم که میدونید دکتر آزاد ه هست.کدوم بهتره.اصلا میشه باهاش جلو رفت.من تو انجمن گشتم هیچی درست و حسابی نفهمیدم.این دو با هم چه فرقی دارن.یکیش 12 دی وی دی هست عربی موشک 2 دی وی دی؟به نظرتون ارزش داره؟؟

اين به شدت سوال منم هست؟؟؟
      اين مجموعه ارزش داره؟؟؟ تدريس در جه حده؟؟؟
      لطفا از دوستاني كه اطلاعات دارند بيان اينجا.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عربی ونوس که من ازش خیلی راضی ام
      ولی اون یکی رو ندارم

کلا واسه خرید دی وی دی خوب فکر کنید مثلا شاید یکی هدفش واسه عربی40%باشه
      خب واسه این هدف هیچ نیازی به دی وی دی نیست
      از کتابا استفاده کن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من خودم به شخصه از آقای ازاده dvd ها رو خریدم و وقتی بهشون زنگ زدم گفتم که عربی جامع که تو سایت خیلی سبز هستش رو میخوام و اون توضیح داد که این پکیج شامل 7 دی وی دی ونوس و چند همایش خود استاد و چندین سی دی دیگر است یعنی مخلوطی از ونوس و کارهای دیگر خودشان است که کلا 13 تا شد
      در این پکیج حتی بعضی از کلاسهای خصوصی استاد نیز هستش و به همراه جزوه ایشون فرستاده میشه
      از نظر من برای خرید فقط با خودشون تماس بگیرید
      بازم اگه سوالی بود بگید

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من زنگ زدم
      عربی سبز با ونوس فرق می کنه
      عربی سبز کامل تر هست

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      ولی اون یکی رو ندارم

از کتابا استفاده کن
      ببخشيد محمد عزيز منظورت رو جه درصدي ميجرخه ؟؟؟كلا فول كامل تحليل كن،قواعد و دستور،فنون ترجمه و درك مطلب،تجزيه و تركيب،لغات،مفهوم،نكات و كلا اينكه از رو جه كتابي تست ميزني همراهش؟؟؟
      جزوش هماهنكه با تدريسش؟؟؟
      كلا جند ساعت تدريس كرده؟؟؟
      تو همون بك سبزش جمع بنديم كرده؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      من خودم به شخصه از آقای ازاده dvd ها رو خریدم و وقتی بهشون زنگ زدم گفتم که عربی جامع که تو سایت خیلی سبز هستش رو میخوام و اون توضیح داد که این پکیج شامل 7 دی وی دی ونوس و چند همایش خود استاد و چندین سی دی دیگر است یعنی مخلوطی از ونوس و کارهای دیگر خودشان است که کلا 13 تا شد
      در این پکیج حتی بعضی از کلاسهای خصوصی استاد نیز هستش و به همراه جزوه ایشون فرستاده میشه
      از نظر من برای خرید فقط با خودشون تماس بگیرید
      بازم اگه سوالی بود بگید
      فول كامل تحليل كن،قواعد و دستور،فنون ترجمه و درك مطلب،تجزيه و تركيب،لغات،مفهوم،نكات و كلا اينكه از رو جه كتابي تست ميزني همراهش؟؟؟
      جزوش هماهنكه با تدريسش؟؟؟
      كلا جند ساعت تدريس كرده؟؟؟
      تو همون بك سبزش جمع بنديم كرده؟؟؟
      خيلي ممنون ميشم جواب بدي😏😏😏😏😏😏😏

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      ولی اون یکی رو ندارم

از کتابا استفاده کن
      محمد عزيز من واقعا منظورتو نفهميدم؟؟؟
      حقيقتش اكه بخواي با كتابايي مثل فوت و فن يا عربي به زبان ساده ايادفيلي يا كلا مجموعه ي نشرالكو مقايسه كني،نمي توني بكي سطحشون بايينه،سوال منم همينه؟؟؟ درمقايسه با اين كتاب ها تو جه سطحي قرار ميديشون؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      محمد عزيز من واقعا منظورتو نفهميدم؟؟؟
      حقيقتش اكه بخواي با كتابايي مثل فوت و فن يا عربي به زبان ساده ايادفيلي يا كلا مجموعه ي نشرالكو مقايسه كني،نمي توني بكي سطحشون بايينه،سوال منم همينه؟؟؟ درمقايسه با اين كتاب ها تو جه سطحي قرار ميديشون؟؟؟
      به نظر من که کلا آزاده واسه عربی خوبه .... فقط نکه بشینی فقط سی دی نگاه کنیو و بگی حله ... بعد دیدن سی دیا تازه باید از رو هر کتابی که داری یا جزوه خودش تستای همون مبحثو بزنی !

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad TipTop نمایش پست ها
      به نظر من که کلا آزاده واسه عربی خوبه .... فقط نکه بشینی فقط سی دی نگاه کنیو و بگی حله ... بعد دیدن سی دیا تازه باید از رو هر کتابی که داری یا جزوه خودش تستای همون مبحثو بزنی !
      سلام فرهاد عزيز لطفا فول كامل تحليلي جواب سوالامو بده و يكيم اينكه خودت تونستي يه نتيجه ي خوب بكيري ازشون؟؟؟ كلا به ٩٠٪ رسوندي خودتو؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقا اینا همش تبلیغه.من عربی سبزوخریدم اصلا خوب نبود.چرته.واقعا چرت بود.ارزش هزارتومن هم نداشت.جدی می گم خودتون بخونین خیلی بهتره وراه درستش هم همینه.اگه بخریدپشیمون میشید.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil nrfd نمایش پست ها
      آقا اینا همش تبلیغه.من عربی سبزوخریدم اصلا خوب نبود.چرته.واقعا چرت بود.ارزش هزارتومن هم نداشت.جدی می گم خودتون بخونین خیلی بهتره وراه درستش هم همینه.اگه بخریدپشیمون میشید.
      خوب شما که میگی خوب نیست واسه ما یه کم توضیح بدید ما هم بدونیم.از چه جهت این حرفو میزنید.؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil nrfd نمایش پست ها

ببين دوست عزيز حقيقتشو بخواي من تا شجره نامه يه محصولو درنيارم،اصلا سمتش نميرم!!!
      جداي از هزينه ي مالي واااقعا بايد كار ارايه بده و واقعا تكميل باشه،من خودم خيلي موافق نيستك و حقيقتشم بخواي بخاطر اين تعطيلياي بي در بي نتونستم برم يه بررسي حرفه اي انجام بدم، والا نمي دونم كي به اين ميكه خوب؟؟؟!!! كسيكه بيس عربيش مثل من خيلي قويه و فقط ٦ماه از عربي دور مونده يا اونيكه واقعا دهنشم سرويس ميكردي ٢٠٪ نميزنه،من واقعا سوالم همينه اونيكه ميكه اين خوبه زوجه حسابي؟؟؟ با جه درصدي؟؟؟ با جه وضعيتي؟؟؟
      واقعا كسي هست بكه ايادفيلي يا فوت وفن و عربي كامل كتاباي بدين،من براي درصد٦٠٪ اينو ننيخوام حداقلش براي بالاي ٨٠٪ ميخوام،٦٠٪ كه ميشه ترجمه و تعريب با يه ذره قواعد!!! كاري نداره كه من دارم همينو ميبرسم،كه اين جه كاري كرده ،اقايون و خانومايي كه اين مجموعه رو داريد،لطفا كامل تحليلش كنين،نه فقط شيوه ي تدريسشون و عيره رو خودت با جه بيسي شروع به كاركرديد؟؟؟
      از كاربران:
      Mohammad
      Mohammad74
      Farhad tip top
      soheil nrfd
      تقاضا ميشود تا كاملا باسخكو باشند و كامل تحليل كنند زيرا اين مجموعه از ديد بنهان مانده و كيفيت ان مانند ساير محصولات تصويري هنوز مشخص نشده.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان سريعا جواب بديد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      برای من که کاملا تاثیر داشت چون معلم من اصلا بهمون نحوه تست زنی رو نگفته بود به خصوص ترجمه که واقعا خیلی خوب درس داده و میتونی راحت همه ی ترجمه ها رو بزنی من که الان حتی بدون تمرین و تست هم میتونم 5 تا ترجمه رو بزنم
      درک مطلب و اعراب و تحلیل صرفی رو جدا درس میده و برای تحلیل صرفی نیازی نداری که بری متن رو نگاه کنی فقط با همون کلمه میکنه و توی اون جزوه حدود فک کنم 300 یا 200 تا تست سراسری از 87 تا 91 هستش که همیشه اول از سراسری 91 شروع میکنه و از اون جزوه درس میده و عربی منو که کاملا عوض کرد من با دوستام با هم خریدیم و هر نفرمون( 3 نفر بودیم) حدود 36 تومن دادیم پک خیلی سبز همونطور که گفتیم دارای 7 dvd جمع بندی ونوس هستش و 6 تا هم از خودش هستش که شامل همایش ها و کلاسهای خصوصی اش میشه و جزوه و تدریسش کاملا هماهنگه البته یه جزوه ی کامل هم میده که کل قواعدها در اون هستش
      من فعلا تست عربی خیلی خیلی کم میزنم و به قول معروف هنوز شروع نکردم ولی اگه عربی شما هم مثل من داغون باشه واقعا عالیه و برای افراد معمولی هم حتما عالیه
      اون دوستمون که میگه بدرد نمیخوره نمیدونم چطور میگه ولی من که دارم راستش رو میگم چون منم بعد از تحقیق بسیار خریدم و الان هم راضی هستم همین
      بازم میگم برای خرید فقط با خود استاد تماس بگیرید به کسی اعتماد نکنید
      بازم اگه مشکلی هست بگو

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)