خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

سردر گم شدم،چطوري بنامه ريزي كنم كه به دوره برسم

سلام من فارغ التحصيل تجربيم.معدل ديپلمم جالب نيست .هنوز شروع جدي نداشتم.هدفم پيراپزشكي تو تهرانه.همه درسارو دوست دارم .ولي موقع خوندن به معدل و رقيبام فكر ميكنم براي همين سست ميشم. منابع كاملي دارم.از كتاب گرفته تا هر چي فكرشو بكني.بيشترين نگراني من بخاطر اينه كه ميترسم نكنه يه وقت به دوره نرسم.بنظرتون چيكار كنم؟ چطوري بنامه ريزي كنم كه به دوره برسم؟
      ویرایش توسط Parniya : 30 آذر 1392 در ساعت 16:18 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      معدل 25 درصد بیشر تااثیر نداره ااونم با 4تا سوال بیشتر زدن حله

میمریم برای
      اشک

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خانوم دکترجونم.خوشگلم خانومم وقت هست
      تو میتونی ده بار دوره کنی گلم
      نگران هیچی نباش فقط به قول نیکی گازو بگیر وشروع کن
      همین
      خخخخخخخ من چقد مهربون شدم
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام خانووووووم دکتر
      من نمیدونم چرا همه قاطعانه میگن ما وقت نمیکنیم ازالان خیلی وقت دارین مطمین باشیددددددد
      یه دوران طلایی عیدم دارین بهترین دوران
      پس باتوکل بخدااااااااا برید جلو
      درضمن به بقیه رقبا هم کاری نداشته باشید باباااااااا
      یه سری کلا تو کنکور لشکر سیاه اند والا
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دكتر نمایش پست ها
      سلام من فارغ التحصيل تجربيم.معدل ديپلمم جالب نيست .هنوز شروع جدي نداشتم.هدفم پيراپزشكي تو تهرانه.همه درسارو دوست دارم .ولي موقع خوندن به معدل و رقيبام فكر ميكنم براي همين سست ميشم. منابع كاملي دارم.از كتاب گرفته تا هر چي فكرشو بكني.بيشترين نگراني من بخاطر اينه كه ميترسم نكنه يه وقت به دوره نرسم.بنظرتون چيكار كنم؟ چطوري بنامه ريزي كنم كه به دوره برسم؟
      سلام.

خانوم دکتر ؛ دوستانت اصل مطلب رو اشاره کردن و توی اون شبهه ای نیست که " میرسی " البته بشرطی که با همین انرژی فوق العاده ای که داری شروع یا ادامه بدی و ذهتنتو درگیر حواشی اطرافت نکنی و فرصت های طلایی پیش روت رو از دست ندی..

اما این نکته نیز مهم ِ که دوره اصل ضروری برای موفقیت در کنکور هست.اگر آزمون میدی , سعی کن با برنامه آزمونت پیش بری و جدا نشی و دوره ها رو طبق برنامه آزمونت انجام بده و
      اگر آزمونی شرکت نمیکنی بهتره این است که آزمون آزمایشی رو انتخاب کنی و طبق برنامه آزمون یا طبق برنامه شخصی سازی خودت پیش بری.همچنین تلاش کن که مرور هات دوره ای و اصولی باشه.

موفق و پیروز باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مرسي از اين كه منو راهنمايي كردين دوستان .من واسه خودم برنامه ريزي كردم ولي تا اسفند فقط دوبار كل كتابارو تموم ميكنم كه بنظر خودم كافي نيست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      مرسي از اين كه منو راهنمايي كردين دوستان .من واسه خودم برنامه ريزي كردم ولي تا اسفند فقط دوبار كل كتابارو تموم ميكنم كه بنظر خودم كافي نيست
      ابجی جون نمیدونم چرابه خودت استرس واردمیکنی.. ازکجا فکمرمیکنی کافی نیست؟اصلاخودتوامتحان کردی؟من بهت بیشنهادمیکنم توی یه ازمون شرکت کن تابدونی شرایطت چه جوره..اینطوری بهتره..تازه شمافارغ التحصیلم هستی ماکه پیش هستیم وقت کافی نداریم شمادیگه چراگلم
      بازمــــانده ..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اخه من پولي براي ازمون ازمايشي ندارم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ازمون همش بهونس مهم اینه که خودت بخوای بخونی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      عزیزهزینه زیادی لازم نیست.شمامیتونیدازسایت قلمچی یاگزینه2ازمونهاشودانلودکن وخودتوباهاش بسنجی کاری نداره فقط حوصله میخواد..بقول پدربزرگمون هدف بالا تلاش بالا میخواد.منم میگم هدف بالا1نیت پاک2اراده3تلاش بالاموفق باشی
      بازمــــانده ..

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منم ازمون نمیرم دیگه ازمون نرفتن دلیل نمیشه که ضعف داشته باشی.بهتر که نمیری ازمون.
      ازمونا یا تقلبن یا یه سری سوالی الکی
      بشین تو خونه بخون سه تا ازمون اخر سنجشو برو
      به خدا پزشکی میاری
      فقط یکم اراده میخواد.خودتو گیج نکن.کاری به دوست واشنا هم نداشته باش
      بشین بخون ناامید هم نباش قول میدم بهت موفق میشی بابهترین رتبه
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

12. Top | #12

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساحل نمایش پست ها
      منم ازمون نمیرم دیگه ازمون نرفتن دلیل نمیشه که ضعف داشته باشی.بهتر که نمیری ازمون.
      ازمونا یا تقلبن یا یه سری سوالی الکی
      بشین تو خونه بخون سه تا ازمون اخر سنجشو برو
      به خدا پزشکی میاری
      فقط یکم اراده میخواد.خودتو گیج نکن.کاری به دوست واشنا هم نداشته باش
      بشین بخون ناامید هم نباش قول میدم بهت موفق میشی بابهترین رتبه
      خانومو باش . کی میگه آزمون مفید نیست؟!!!!!!

درسته که باید کاری به دیگرون نداشته باشه و درس خودشو بخونه اما اگه آزمون نره نمیتونه درسای پایه رو بخونه میگه ولش کن بعد عید میخونم(مثه زمانی که من خودم آزمون نمیرفتم) اما الان به خاطر آزمون مجبورم بشینم تمومشونو بخونم

شما بشینید درستونو بخونید با برنامه ریزی اولم فقط فقط فقط کتاب درسی رو بخونید

درسای مهم هم=زیست ادبیات دینی زبان( حفظیات) + عربی (که اگه از اول ندونید هیچ وقت نفیفهمینش مثه خودم)پس زیاد رو عربی زوم نکنید

حلیات=اول شیمی بعد ریاضی بعد اگه وقت داشتین فیزیک

موفق باشین
      Çoban oldum gidiyorum
      Yapayalnız bu diyardan

Kar'ın oldum eriyorum
      Güneş olma yamacımda
      Irmağın olurum senin
      Sularım önünde durma

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh نمایش پست ها
      یه سری کلا تو کنکور لشکر سیاه اند والا
      قطعا منظور سیاهی‌لشگر بوده!! چه حالی میده سوتی گرفتن!!!

خیلیا بودن که از اولِ بهار شروع کردن و الانم پزشکی میخونن یا خوندن و الان دکترن!
      باید ببینی درست در چه حده تا بعد بررسی کنی که کتاب درسی واست کافیه یا نه! اگه الان درست خوب باشه یا به اصطلاح خرخون باشی() که کتاب واست کافیه و با یه دور خوندن درست حسابیِ کتاب میتونی همشو یاد بگیری! ولی اگه متوسط رو به پایین باشی شاید خیلی از نکاتو نتونی از کتاب بکشی بیرون!! واسه همین کتاب کمک آموزشی لازمت میشه!!
      به نظر من یه دور بخون ولی درست بخون!! این که یارو میاد میگه من هر کتابو 10 دور خوندم تا رتبم فلان شد همش واسه اینه که تو دلِ ما کنکوریا دلهوره بندازه! الان ما یه فیلم خیلی قشنگو هم نهایتش 3 بار نگا می‌کنیم بعدش نگاش کنیم حالمون بهم میخوره اونوقت چنتا کتاب خشک و بی مزه(بعضی کتابا اینجورین واقعا!!) رو چطور میتونیم 10 دور بخونیم!؟
      پس همون یه دور کافیه اگه خوب بخونی!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تموم حاشیه هارو از خودت دور کن به معدلتم فک نکن.ما اعتراضمونو میکنیم و امیدواریم تصمیمشون برگرده ولی هر اتفاقیم که بیوفته اهمیت درس برامون کم نمیشه. شروع کن هیچ وقت هم حرف کسایی که میگن الان وقت محدوده ، کمه ، نمیشه رو گوش نکن . بودن و میشناسم کسایی که بعد عید شروع کردن حدود رتبش شده 2800 منطقه 2 خودمون ، پزشکی آورده.البته هر موقع زودتر شروع کنی خیلی بهتره پس عقب ننداز و با انرژی برو جلو و طبق برنامه یه آزمون برو جلو اشکال نداره اگه تو اون آزمون شرکت نمیکنی ولی با برنامه پیش برو

ویرایش توسط ali_s9412 : 04 دی 1392 در ساعت 02:09

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      تعداد دفعات تموم کردن کتاب مهم نیست ... مهم مرور کافی و میزان تسلط روی مطالبه ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن