خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad9 نمایش پست ها
      بابا مراقبای کنکور مگه کین؟ همین معلمای مدارس دیگه!
      ترتیب گزینه ها هم متفاوته توی دفترچه ها ولی خب دفترچه ها اسم دارن a و b و... و دفترچه ها ضربدری مثل هم میشه! یعنی مثلا اگه فرد متقلب! دفترچه ی a داشته باشه احتمالا توی شمال غربی و شرقیش!! دو نفر با دفترچه های a هستن!! و فقط نیاز به کمی هماهنگی داره و کمی بی توجهی مراقبا...آره اینجوریه
      امیدوارم حرفام بدآموزی نداشته باشه

اوهوم قبول دارم مراقبا همین معلم هان ولی معمولا واسه مراقبت از مدارس ابتدایی و راهنمایی و کلا اونایی که زیاد تو باغ کنکور نیستن به عنوان مراقب استفاده میکنن ما مراقبمون انگار می خهواست دزد بگیره لامصب 4 ساعت سرشو پایین هم نیوورد

آره اینجوری هم که میگی درسته ولی از کجا معلوم شمال غربی و جنوب شرقی ما بچه زرنگ باشن شاید از اینایی باشن که ناپلئونی اومدنه سر جلسه

در کل سر جلسه کنکور تقلبی یا ممکن نیست یا اگه ممکن هم باشه قابل اجرا نیست ((به دلیل بودن تعداد مراقب زیاد در سالن و کلاس ها)) یا اگه قابل اجرا هم باشه ریسکه چون ممکنه همونطرفت شوت باشه و هیچی ندونه یا اگه مراقب ببینت یه راست برگتو میگیره و میکنت بیرون

فعلن ...!!!

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

اوهوم قبول دارم مراقبا همین معلم هان ولی معمولا واسه مراقبت از مدارس ابتدایی و راهنمایی و کلا اونایی که زیاد تو باغ کنکور نیستن به عنوان مراقب استفاده میکنن ما مراقبمون انگار می خهواست دزد بگیره لامصب 4 ساعت سرشو پایین هم نیوورد

آره اینجوری هم که میگی درسته ولی از کجا معلوم شمال غربی و جنوب شرقی ما بچه زرنگ باشن شاید از اینایی باشن که ناپلئونی اومدنه سر جلسه

در کل سر جلسه کنکور تقلبی یا ممکن نیست یا اگه ممکن هم باشه قابل اجرا نیست ((به دلیل بودن تعداد مراقب زیاد در سالن و کلاس ها)) یا اگه قابل اجرا هم باشه ریسکه چون ممکنه همونطرفت شوت باشه و هیچی ندونه یا اگه مراقب ببینت یه راست برگتو میگیره و میکنت بیرون

خب دیگه شانسه احتماله قسمته!
      کسی هم که میخواد تو کنکور تقلب کنه مطمئنه همینجوریشم رتبه آخر میشه تو کنکور! دیگه واسش مهم نیست یارو زرنگ باشه یا تنبل فقط کافیه یه چیزی بنویسه!
      باز میگم شانس فقط!
      شاید این موهبت الهی از هر یک میلیون نفر فقط نصیب یکی بشه

3. Top | #18
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

اتفاقا امسال تو شهر ما یه نفر با مراقب فامیل بوده،مراقب خواسته بود بهش لطف کنه.. رفته بود همه ی سوالای ریاضی رو جواب داده بود و تو یه برگه نوشته بود براش.. مثلا سوال فلان، گزینه فلان!اینم اومده بود همشون رو طبق اون زده بود...
      هیچی دیگه... بقیش گفتن نداره
      ویرایش توسط vhd : 30 آذر 1392 در ساعت 00:06

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_panah نمایش پست ها
      دوست عزیز میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟ چجور تقلبی؟ بچه ها تقلب میکنن یا دست کارکنان کانونم تو کاره؟
      1-بچه ها از بچه های دیگه تو همون حوزه
      2-بچه ها از بچه های حوزه های شهر های اطراف به وسیله ی sms
      3-پاسخنامه
      4-گرفتن بانک نکات ازمون های قلم چی(خیلی کم گیر میاد...)
      5-سوالات ازمون های سالهای قبل
      6-....
      بازم خواستین بگم
      اینجا همه جورش هسسسست....

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad9 نمایش پست ها
      خب دیگه شانسه احتماله قسمته!
      کسی هم که میخواد تو کنکور تقلب کنه مطمئنه همینجوریشم رتبه آخر میشه تو کنکور! دیگه واسش مهم نیست یارو زرنگ باشه یا تنبل فقط کافیه یه چیزی بنویسه!
      باز میگم شانس فقط!
      شاید این موهبت الهی از هر یک میلیون نفر فقط نصیب یکی بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd نمایش پست ها
      اتفاقا امسال تو شهر ما یه نفر با مراقب فامیل بوده،مراقب خواسته بود بهش لطف کنه.. رفته بود همه ی سوالای ریاضی رو جواب داده بود و تو یه برگه نوشته بود براش.. مثلا سوال فلان، گزینه فلان!اینم اومده بود همشون رو طبق اون زده بود...
      هیچی دیگه... بقیش گفتن نداره

خوب خداروشکر خودتون جواب خودتونو دادید

به قول دوستمون این موقعیت که گفتید واسه تقلبی از هر 1میلیون داوطلب شاید شاید شاید برا کسی پیش بیاد چون کنکور جایی واسه تقلبی نیست و اگه تقلبی انجام شد بلافاصله برگه رو از آدم میگیرن و فرصت واسه توضیح هم نمیدن چون بهشون گفته شده که سخت گیری کنن

اون چیزی هم که دوستمون راجع ب مراقب فرمودن مطمئنا خیلی خیلی نادره که همچین کیسی تو کل کشور باشه و مطمئن باش اگه آزمون تو سالن برگزار شه کسی حتی داداشت هم اگه مراقبت باشه جرات نداره بهت تقلب برسونه چون اگه گزارش شه کارش از طرف رئیس حوزه بدترین شکل جریمه ش میکنن!!! تو کلاس هم اگه یکی از همون دانش آموزا میرفت و کارش رو لو میداد ببین چه بلایی که سرش نمیووردن...

در کل جمع بندی حرفام=هر آزمونی هرچه قدر هم تقلبی توش باشه آزمون کنکور نیست و یکی از پاکترین آزمون هایی که تو کل کشور انجام میشه و کسی نمیاد با آبرو وحیثیت کاریش بازی کنه و برا یک دانش آموز خودشو خراب کنه!!

ومن الله توفیق

فعلن ...!!!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      قلم چی اینجا انقد افتضاحه که من بیخیال آزمون شدم .تقلب فراوونه.ماشالله پشتیبان سوم ابتدایی و من کنکوری 1نفره به همه مشاوره میده هیچیم حالیش نیس.آزموناروهم دیر برگزار میکنن بعضی آزمونا رو هم که اصلا ازبیخ وبن برگزار نمیکنن خیلیییییییییی نامردیه من بخاطر همین امسال نرفتم ازموناش

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من یه جا شنیدم تویه شهری از استان ما بچه ها چون تعدادشون کمه موقع کنکور با مراقبا میشینن سوالا رو حل میکنن .
      همه هم رتبه میشن
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازمون های قلمی سوالاتش به رحتی قابل دسترس میباشد !!

من چند تا معلم میشناسم که بهشاگرد های خودش که باهاش کلاس میرن سوالت قلم چی رو میده!

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساحل نمایش پست ها
      من یه جا شنیدم تویه شهری از استان ما بچه ها چون تعدادشون کمه موقع کنکور با مراقبا میشینن سوالا رو حل میکنن .
      همه هم رتبه میشن
      منم این حرفو شنیدم از بچه های همون شهر که دلایلشم سیاسیه بیشتر.البته نمیدونم چقدر صحت داره
      خدایا ،

اوناییکه شریک غمهاشون بودم ومونس تنهاییشون ،

شاهد بودی به وقت تنهاییم با من چه کردند...

لیک تو بزرگی،با آنان آن مکن...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ای وای.پس این چ کنکوریه ک ما میدیم؟!چ آزمونایی هس ک میدیم؟مثلا میخوایم برا آزمونا خودمون بسنجیم.پس اینجور ک میگین همش تقلبه.پس ما دیگه داریم وقتمون هدر میدیم ک میریم.ای خدا.کنکوری هم بد دردیه.همش باید نگران ی چیزی باشی.اصلا منم میخوام سرجلسه کنکور تقلب کنم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساحل نمایش پست ها
      همه هم رتبه میشن
      خخخخخ ایوان؟؟؟
      در تصاویر حکاکی شده بر سنگ های تخت جمشید،
      هیچکس عصبانی نیست! هیچکس سوار اسب نیست! هیچکس را در حال تعظیم نمیبینید!
      در بین این صدها پیکر تراشیده حتی یک تصویر برهنه وجود ندارد!

اینها اصالت ما هستند:
      مهربانی، خوشرویی، قدرت، احترام، ادب، نجابت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اره تا دلت بخواد مراقبامونم چن تا دخترن میشینن باهم میحرفنو با گوشیشون بازی میکنن کلا اصلا برا تقلب گیر نمیدن خودشم بیشتر وقتا که ما تو نیمکت میشینیم دونفری هس دیگه راحت میشه باهم حرف زد و تقلب کرد تازه پشتیبانمونم میاد جواب سوالای نظر سنجیو میگه اصن یه وضی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ولی خدارو شکر ازمون به موقع شروع میشه و تا پایان وقت ازمون به کسی اجازه نمیدن برن بیرون!!!!!!!!!!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من پارسال میرفتم گزینه دو اونم مثل اینه ولی فضای اون بیشتر شبیه کنکور بود هم فاصله صندلیا از هم زیاد بود همم هرکی واسه خودش یه شماره داشت که مختص به یه صندلی بود و فقط میتونس تو اون بشینه و هر ازمونم جاهارو عوض میکردن عین امتحانای نهایی ولی تو اون گوشی اوردن به کل ازاد بود ولی تو قلم چی کمی به گوشی گیر میدن البته کمی!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من باید با اینجور آدما برخورد بشه
      خب بچه ها شما که میبینین تقلب میکنن چرا به کسی نمیگین؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن