نقل قول نوشته اصلی توسط TRAXTUR نمایش پست ها
سلام دوست عزیز
شاید نظرمو بگم بقیه هیت بدن ولی از من قبول کن
موسسه حرف آخر یه برنامه داره فایو استار
کل کنکور و امتحان نهایی هر کدوم تو ۵۰ روز جمع میشه
از اول اسفند تا آخر فروردین خوب بخونی راحت پرستاری شهر های بزرگ رو میاری
فقط وقتی میتونی پیشنهادش بدی به نظرم که امتحانش کرده باشی من از موسسه حرف آخر دهم استفاده کردم بذار کامل توضیح بدم
اول یه مبلغ پست گرفتن(از مبلغ عادی پست یکم بیشتر توی اون زمان) گفتن پنج روز با حرف اخره رایگانه ولی فقط پستش اینطوره خلاصه ما دادیم یه پشتیبانم قرار دادن واسمون که کاربردش دیقا اندازه پشتیبان قلمچی بود بعد اون پنج روزو دیدم تیکه تیکه فیلم هاشون رو بهترین جاهاشو از هر مبحثی اماده کرده بودن و خدایی خیلی ام به عنوان تبلیغ قوی بود اقا ما پامونو توی یه کفش کردیم الا بلا اینو میخوام اصلا جوری روی مغزم کار کرده بودن انگار اصلا بدون حرف اخر غیرممکنه اصلا نمیشه اصلا فکرشم نکن
بعد دیگه دیوونه شدم هی گفتم اقا مبلغ بگو کلشو بخرم نگفتن هی ناز کردن ناز کردن گفتن شما اول پکیجو تموم کن هرروز هم یه ویدیو جذاب تر از قبلی که خدایی مفید بودن حتی اون قسمت ضربان توی زیست هنوز از همون استادا یادمه و دوستشون داشتم خلاصه بعد از کلی جلسه گفتن خب الان باید با خانوادت حرف بزنیم کلی هممونو درگیر کردن من هم عادت کرده بودم به ویدیو دیدن معتاد شده بودم اصلا میرفتم پای درس همینجوری حالیم نمیشد باید حتماا ویدیو میدیدم و فقط هم ویدیو های حرف اخر
هربار پشتیبان خانم بود یکروز یکی از خانما برای چند هفته بعد یه روز مشخص کرد که اصلا از دستش نده یکی زنگت میزنه اونجا دیگه میتونی بخری منم با شوق و ذوق باز چند هفته واستادم اینبار یه اقایی زنگ زد از لحن و کلا همه چیش مشخص بود کاربلد تره زنگ زد و گفت گوشیو بده والدینت اقا من اینو داشتم از استرس میمردم که ای کاش یه مبلغ پایین بگه سال ۹۹ میشه تابستون دهم به یازدهم من با خودم گفتم در حد یک تومن دو تومن باشه عالیه و فکر میکنید چقدر بود مبلغش؟؟ دقیق یادم نیست ولی یادمه با شوکی که زده شدم و حرفای بعدش حول ۱۵ میلیون یا بیست تومن بازم نمیدونم شاید کمتر بود ولی با تناسبی که توی ذهنم همونحا بستم یادمه همین حدودا بود شایدم توهم زدم خلاصه
اقا من که با شنیدن این مطمئن بودم نمیخرمش دیگه از همون شبش سعی کردم فراموش کنم ویدیوهارو با اینکه چندتا دیگه داشتم نگاه نکردم پای درس گریه میکردم میرفتم توی اینستاش هی این یکی تعریف میکرد اون یکی تعریف میکرد یکی میگفت توی نصف روز رتبه شدم یکی میگفت اینجوری واسم معجزه کرده اقا من هرروز افسرده تر گفتم نمیشه چند تا درسشو گفتن نه
دیگه اینقدر دنبال گشتم با یکی اشنا شدم حتی یادمه دختر اسمشم نیلوفر بود میگفت من خریدم سی دیاشو بعد قفلشو باز کردم ویدیوشو میفرستم واست با نصف مبلغش من هنوزم سیو دارم شمارشو بعد دیگه رفتم توی فاز اینکه می ارزه یا نه چندجا تحقیق کردم که یهو یکی از پشتیبانارو پیدا کردم که از اون جمع خارج شده بود گفتم چرا درومدی از اون سایت؟ گفت اینقدر ترفند مشاوره ای میبستن که جلوی چشمم دوستم یه بچه ای رو اونقدر تحت تاثیر قرار داد که پدر کشاورزشو مجبور کرد کل مبلغشو بده و منی که میدونستم واقعا اینقدر نمی ارزه نمیتونستم اینارو به چشم ببینم و بمونم میگفت من ادمش نبودم که این کارارو کنم پس برگشتم از اون موسسه رفتم گفتم من ولی خیلی دوست داشتم تدریسشو گفت خب تک درس بخر گفتم مگه میشه گفت اره گفتم من پشتیبانم میگفت فقط کلی گفت اسمشو بگو اسمشو گفتم بعد برگشت گفت خود موسسه تک درس هم میفروشه ولی اینا یه گروهی هستن میان همرو فقط کلی میفروشن یه چیزی ام میذارن جیب خودشون جزو همین موسسه هستنا ولی اینطورین
گفتم خب باید چیکار کنم واسه تک درس خریدن گفت بیا این قیمتاشه زیستش کامل نبود مثلا زیست یازدهم دستگاهای بدن یه قیمت زیست دوازدهم یه قیمت زیست گیاهی یه قیمت زیست جمع بندی ریاضی مثلثات یه قیمت اقا خلاصه من کل تابستونم درگیر شدم واقعا روحیه امو باختم داغون شدم وقتی رفتم مدرسه یکی دیگه از دوستام گفت کلی پول دادم از موسسه ونوس خریدم اخر سال خدا شاهده اونم ناراضی بود من کلا از همون موقع اسم هر موسسه ای که سی دی اماده میفرسته رو میشنوم کهیر میزنم اصلا فراررر واقعا وقت و روحیه و انگیزه اتو میگیرن حتی اگرم بهترین تدریس جهان باشن بازم چون اون تعامله وجود نداره و مهمتر از اون معتاد ویدیو میشی و یادت میره اصل کاری یعنی تست زنی رو انجام بدی همه اش ضرره مگه چه نوع موسساتی و به چقدرر کنترل شده بتونه مفید باشه جز این واقعا مفید نیست الان اینارم اولین باره جایی میگم خداشاهده واسه اجر کردن نون کسی نیست فقط حیفم میاد به خاطر نااگاهی یک سریا بازیچه دست بعضیا بشن چونکه واقعا از لحاظ مالی اش بگذریم زمانتو ازت میگیره که زمان واقعا مهمترین دارایی همه بخصوص کنکوریاس