خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین حالت نشستن برای مطالعه

سلام دوستان، برای مطالعه طولانی مدت چه حالتی رو پیشنهاد می‌کنید تا دچار خستگی نشد یا کمتر خسته شد و گردن درد یا کمر درد سراغمون نیاد؟ میز مطالعه مخصوص دارید، توصیه خاصی دارید یا؟ پیشاپیش بابت جواب دادن ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      باید پشت میز بشینی صاف هم بشینی تا به ششت فشار نیاد هر دو پات روی زمین باشه مثل میمون پاهاتو رو صندلی نزار... سعی کن چراغ مطالعت نه در حدی بالا باشه بزنه به چشمت نه خیلی پایین که جلو چشمت باشه ... سعی کن جایی که درس میخونی کمی خنک باشه اینجوری هواست جمعه و خوابت نمیگیره.. توی تایم استراحت چندتا حرکت کششی سبک بری یه جوری نری مجبور بشی چند روز روی تخت بمونی... همین دیگه...

تا درودی دیگر به درود
      حرف‌مردم؟هه..
      تواگه‌فرشته‌هم‌باشی بازم‌یکی‌پیدامیشه‌ازصدا بال زدنت خوشش‌نیاد....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Norbert نمایش پست ها

حالا جدا از شوخی باید پشت میز بشینی صاف هم بشینی تا به ششت فشار نیاد هر دو پات روی زمین باشه مثل میمون پاهاتو رو صندلی نزار... سعی کن چراغ مطالعت نه در حدی بالا باشه بزنه به چشمت نه خیلی پایین که جلو چشمت باشه ... سعی کن جایی که درس میخونی کمی خنک باشه اینجوری هواست جمعه و خوابت نمیگیره.. توی تایم استراحت چندتا حرکت کششی سبک بری یه جوری نری مجبور بشی چند روز روی تخت بمونی... همین دیگه...

تا درودی دیگر به درود
      دمت گرم، ولی صاف بشینی باید گردنت رو خم کنی تا کتاب رو ببینی که باعث گردن درد می‌شه، یا این‌که کتاب رو بالا بگیری که اون هم در طولانی مدت دستت خسته می‌شه با توجه به سنگینی کتاب تست‌ها، دنبال حالت‌های ایده‌آل هستم ولی ظاهراً نیاز به میز و صندلی مخصوص داره. بازم ممنون بابت جواب دادن، اگر توصیه و تکنیک‌های دیگه‌ای هم بلد بودی خوشحال می‌شم به اشتراک بگذاری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima17 نمایش پست ها
      دمت گرم، ولی صاف بشینی باید گردنت رو خم کنی تا کتاب رو ببینی که باعث گردن درد می‌شه، یا این‌که کتاب رو بالا بگیری که اون هم در طولانی مدت دستت خسته می‌شه با توجه به سنگینی کتاب تست‌ها، دنبال حالت‌های ایده‌آل هستم ولی ظاهراً نیاز به میز و صندلی مخصوص داره. بازم ممنون بابت جواب دادن، اگر توصیه و تکنیک‌های دیگه‌ای هم بلد بودی خوشحال می‌شم به اشتراک بگذاری
      میتونی کتابیار بخری من دارم برای من خیلی خوب بود. اگه هم نمیخوای بخری کتابتو به چند تا کتاب تکیه بده تا کج وایسته. به هر حال بهترین حالت نشستن پشت میز هست.
      7c6c05.jpeg
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      notes_231030_224602.jpg
      این منم بعنوان ادب از که آموختی از بی ادبان مورد خوبیم ولی برای الگوگیری نه!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      میتونی کتابیار بخری من دارم برای من خیلی خوب بود. اگه هم نمیخوای بخری کتابتو به چند تا کتاب تکیه بده تا کج وایسته. به هر حال بهترین حالت نشستن پشت میز هست.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 7c6c05.jpeg
مشاهده: 250
حجم: 27.0 کیلو بایت
      دمت گرم، حتماً بررسی می‌کنم. می‌شه لطفاََ لینک محصولی که خریدی رو ارسال کنی؟ (اگر داخل دیجی کالا هست)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nico نمایش پست ها

نام: Notes_231030_224602.jpg
مشاهده: 253
حجم: 36.1 کیلو بایت
      عالی

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nico نمایش پست ها

نام: Notes_231030_224602.jpg
مشاهده: 253
حجم: 36.1 کیلو بایت
      واقعن سک.. عه ببخشید نایس ترین پوزیشنه منم با همین حالت فقط راحتم هرچند شونه و ستون فقرات و لگن و باسن *** میره ولی خب حس راحتی داره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دمت گرم، حتماً بررسی می‌کنم. می‌شه لطفاََ لینک محصولی که خریدی رو ارسال کنی؟ (اگر داخل دیجی کالا هست)
      داخل دیجیکالا سرچ کنید نگهدارنده کتاب تا بقیه مدل ها رو هم ببینید
      https://www.digikala.com/product/dkp...%A9%D8%AF-397/
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

10. Top | #10
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

اخه الله اکبر
      ? Happy or sad

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان، برای مطالعه طولانی مدت چه حالتی رو پیشنهاد می‌کنید تا دچار خستگی نشد یا کمتر خسته شد و گردن درد یا کمر درد سراغمون نیاد؟ میز مطالعه مخصوص دارید، توصیه خاصی دارید یا؟ پیشاپیش بابت جواب دادن ممنونم
      دراز کش خوبه
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه شما ترجیح میدین گردن درد و کمر درد اذیتتون نکنه بهتره حالت های دیگه رو هم تحقیق کنین
      امیدوارم رابطه خوبی با تست ها و کتابهاتون داشته باشین
      ..
      سوالتو جدی جدی پرسیدی؟
      شما کتابو بردار بذار جلوت پوزیشن مناسب خودش غالب میشه
      مثلا یوهو میبینی پاهات مث اوباما رو میزه یا دراز کشیدی و...
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه شوخی پرسیدی که هیچ. این پوزیشن و اینا در شان هیچ کنکوری ای نیست. جای این انجمن آدمای درس خونه نه کسایی که با هرچیزی شوخی میکنن. البته خیلی هم عجیب نیست از سایتی که مدیریت نداره.

اما اگه جدی پرسیدی، من واست به بهترین نحو توصیح میدم که اگه اینا رو رعایت کنی مطمئن باش هیچ مشکلی واست پیش نمیاد.
      اصول درس خوندن به این شکله که شما باید روی میز نشسته باشی.
      صندلیت کیفوز و کلا لوردوز های نرمال کمرتو رعایت کنه. یعنی یجورایی مکمل پشت کمرت باشه.
      گردنت تکیه زده باشه و کتاب تا حد امکان نزدیک بهت باشه که دستات/گردنت رو نیاز نباشه دراز کنی بهش برسی.
      من توصیه میکنم صندلیتو تا حد امکان پایین بیاری و بعد از یه کتابیار که پشتش رو یه چیز سنگین گذاشتی(یا زیرش ترمز گذاشتی) استفاده کن. چون اگه کتابیار خالی باشه وقتی میخوای رو کتابت یه چیزی بنویسی لیز میخوره میره عقب.
      گردنت خیلی مهمه که تقریبا یه خط موازی با کتفت تشکیل بده، ولی در حد یه 4 سانت جلوتر باشه. نباید خم کنی به هیچ عنوان گردنتو! باید جوری باشه که همیشه زاویه گردنت و سرت با افق 0 درجه باشه. انگار داری به افق نگاه میکنی.

نور مناسب، و دمای مناسب اتاق هم مهمه. نور هم تا حد امکان طبیعی باشه مگه شبا که چاره ای جز نور مصنوعی نیست.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اگه شوخی پرسیدی که هیچ. این پوزیشن و اینا در شان هیچ کنکوری ای نیست. جای این انجمن آدمای درس خونه نه کسایی که با هرچیزی شوخی میکنن. البته خیلی هم عجیب نیست از سایتی که مدیریت نداره.

اما اگه جدی پرسیدی، من واست به بهترین نحو توصیح میدم که اگه اینا رو رعایت کنی مطمئن باش هیچ مشکلی واست پیش نمیاد.
      اصول درس خوندن به این شکله که شما باید روی میز نشسته باشی.
      صندلیت کیفوز و کلا لوردوز های نرمال کمرتو رعایت کنه. یعنی یجورایی مکمل پشت کمرت باشه.
      گردنت تکیه زده باشه و کتاب تا حد امکان نزدیک بهت باشه که دستات/گردنت رو نیاز نباشه دراز کنی بهش برسی.
      من توصیه میکنم صندلیتو تا حد امکان پایین بیاری و بعد از یه کتابیار که پشتش رو یه چیز سنگین گذاشتی(یا زیرش ترمز گذاشتی) استفاده کن. چون اگه کتابیار خالی باشه وقتی میخوای رو کتابت یه چیزی بنویسی لیز میخوره میره عقب.
      گردنت خیلی مهمه که تقریبا یه خط موازی با کتفت تشکیل بده، ولی در حد یه 4 سانت جلوتر باشه. نباید خم کنی به هیچ عنوان گردنتو! باید جوری باشه که همیشه زاویه گردنت و سرت با افق 0 درجه باشه. انگار داری به افق نگاه میکنی.

نور مناسب، و دمای مناسب اتاق هم مهمه. نور هم تا حد امکان طبیعی باشه مگه شبا که چاره ای جز نور مصنوعی نیست.
      آقا دمت گرم که بدون مسخره کردن جواب دادی و راهنمایی کردی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن