خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا یک کنکوری گیج رو راهنمایی کنید.

سلام وقتتون بخیر . برای هر سوالم که حوابی برای ارائه دارید ممنون میشم باهام به اشتراک بذارید.

1) به تازگی کلاس های زیست و شیمی و ریاضی ریستارت تاملند رو ثبت نام کردم. به نظرتون ساختار کلی برنامه ریزیم باید چطوری باشه ؟ ( خیلی کلی پرسیدم نه ؟)بلافاصله بعد از جلسه مبحث مربوطه رو کار کنم یا روزهای بعدش هم مشکلی نداره ؟
      2)
      من ازمون قلم چی هم ثبت نام کردم . تا چه روزی مباحث رو تموم کنم ؟ تا چه روز برای بار دوم فقط تست بزنم و چند روز قبل ازمون باید مرور کنم ؟
      3) در فاصله ی دوهفته ای ازمون باید تست های مروبطه به بودجه بندی رو از منبع اول کامل زده باشم ؟
      4) خیلی شندیم که میگن به غیر از منبع اول سوالات ازمون های ازمایشی متعدد رو کارکنید. زمان مناسب مناسب کی هست ؟ در خلال مطالعه یا بعد از اتمام منابع اولم؟
      3 ) اینکه میبینم بهترین دوستام در حال حاضر سر دروس دانشگاه شونم و من سر جزوه زیستم خیلی غمگین و شرمسارم کرده (ریکشن اطرافیانمم بی تاثیر نبوده البته ) ایا راه حلی برای مبارزه با این نشخواز فکری دارید ؟

فکر کنم از لحن ادبیاتم مشخصه که چقدر اشقنه و گیجم نسبت به مسیر پیش روم . ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan Tahery نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر . برای هر سوالم که حوابی برای ارائه دارید ممنون میشم باهام به اشتراک بذارید.

1) به تازگی کلاس های زیست و شیمی و ریاضی ریستارت تاملند رو ثبت نام کردم. به نظرتون ساختار کلی برنامه ریزیم باید چطوری باشه ؟ ( خیلی کلی پرسیدم نه ؟)بلافاصله بعد از جلسه مبحث مربوطه رو کار کنم یا روزهای بعدش هم مشکلی نداره ؟
      2)
      من ازمون قلم چی هم ثبت نام کردم . تا چه روزی مباحث رو تموم کنم ؟ تا چه روز برای بار دوم فقط تست بزنم و چند روز قبل ازمون باید مرور کنم ؟
      3) در فاصله ی دوهفته ای ازمون باید تست های مروبطه به بودجه بندی رو از منبع اول کامل زده باشم ؟
      4) خیلی شندیم که میگن به غیر از منبع اول سوالات ازمون های ازمایشی متعدد رو کارکنید. زمان مناسب مناسب کی هست ؟ در خلال مطالعه یا بعد از اتمام منابع اولم؟
      3 ) اینکه میبینم بهترین دوستام در حال حاضر سر دروس دانشگاه شونم و من سر جزوه زیستم خیلی غمگین و شرمسارم کرده (ریکشن اطرافیانمم بی تاثیر نبوده البته ) ایا راه حلی برای مبارزه با این نشخواز فکری دارید ؟

فکر کنم از لحن ادبیاتم مشخصه که چقدر اشقنه و گیجم نسبت به مسیر پیش روم . ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید.
      سلام.
      ۱)برنامتون باید بر اساس آزمون قلم چی تون باشه و بتونید شخصی سازی کنید با توجه به کلاس و .. .
      بعد از جلسه مباحثپ کار کنی تسلط و بادگیریت ۱۰۰درصده نسبت ب روزای بعد و مطالب بیشتر جذب ذهن میشه .

۲)در فاصله دوهفته بین ازمونا مباحثی که مشخصه رو بخون و همزمان تست بزن و دو روز به آزمون رو بزار برای جمع بندی و مرورشون .
      ۳)خیر لزومی نیست کامل بزنید همه چیز بستگی ب توان و ساعت مطالعاتی شما داره ممکنه برسید بزنید تستارو یا نرسید که در اینصورت تستای زوج و فرد رو برای خودتون انتخاب میکنید و‌تست میزنید
      ۴) شما منبع اولو کار کنید وقتی مسلط شدید برید منبع دوم (سعی کنید تستای سخت و جوندار رو بیشتر حل کنید)
      ۵)قیاس خودتون با دوستاتون رو بزارید کنار چرا که هر آدمی موقعیت خودشو داره و اصلا مهم نیست این مورد مهم نتیجه آخر کاره که شما هم بتونید پله های موفقیت خودتونو بالا برید و به قله برسید ، سعی کنید با تلاش زیاد زودتر به موقعیت و هدفی که انتظارشو دارید برسید چون رسیدن مهم تر از مقایسه کردنه .
      سوالی بود درخدمتم
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)