خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مراجعه حضوری به سنجش یا بخش ارزشیابی آ.پ جهت اطلاع از جزییات ترازدهی سوابق تحصیلی!

سلام. این تاپیک رو زدم چند تا ابهام دارم در مورد سوابق تحصیلی نظام قدیمی ها که تو تاپیک ها و فضای کانالای کنکور جواب مشخصی براش پیدا نکردم، مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا به وزراتخانه بخش ارزشیابی آ.پ میتونه جواب سوالاتم رو بده؟ کسی تا حالا اصلا اونجا رفته؟

1) من دیپلمه 96 ام، امسال تعدادی از دروس رو ترمیم زدم، نمره ترمیم من از پیش دانشگاهیم بیشتر و از نمره سوم دبیرستانم کمتره، مشخص نیس نمره پیش و سوم رو میانگین وزنی براساس ضرایب گرفتن و بعد با تراز ترمیمی مقایسه کردن و احیانا جایگزین کردن ؟ یا نمره ترمیمی به جای نمره پیش دانشگاهی نشسته؟!

2) نمرات من با چه سالی تراز شده؟ ترمیمی ها با همون سال 1402 یا سال 96؟! کارنامه های انجمن نشون میده با همین سال ترمیم تراز شدن ولی همچنان برام مبهمه، مخصوصا وقتی این مصاحبه از زارعی رو دیدم
      annotation-2023-10-05-182843.jpg
      3) هر درس من چه ترمیمی و چه اونایی که ترمیم نشدن و قطعا با سال 96 تراز شدن، ترازشون چند بوده؟ اینکه میگم تراز هر درس رو بدونیم دقیقا اونجایی اهمیتش مشخض میشه که بگن فرصت ترمیم برای هر درس یکباره و منی که یه تعدادی(4 تا) رو قبلا ترمیم زدم بدونم چه گلی به سر بریزم و چه درسایی در اولویت باشند! دقت کنید شما نمیتونید موقع جمع بندی 10 تا درس امتحان بدین، اولویت بندی باید باشه و این اولویت رو براساس تراز باید متوجه شد نه نمره!

خلاصه مطلب اینکه چیزی که میتونه جواب سوالات منو مشخص کنه، یه کارنامه از سوابق تراز شده هست که ببینم تک نک درسام چه ترازی گرفتن و تکلیف ترمیمی ها و نمره پیش دانشگاهی چیه، حالا سوال من اینه آیا با مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا مرکز ارزشیابی آموزش و پرورش کارم راه میفته؟ یا چرت و پرت میگن و دست به سر میشم؟
      ویرایش توسط Friedrich : 13 مهر 1402 در ساعت 19:29

2. Top | #2
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها
      سلام. این تاپیک رو زدم چند تا ابهام دارم در مورد سوابق تحصیلی نظام قدیمی ها که تو تاپیک ها و فضای کانالای کنکور جواب مشخصی براش پیدا نکردم، مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا به وزراتخانه بخش ارزشیابی آ.پ میتونه جواب سوالاتم رو بده؟ کسی تا حالا اصلا اونجا رفته؟

1) من دیپلمه 96 ام، امسال تعدادی از دروس رو ترمیم زدم، نمره ترمیم من از پیش دانشگاهیم بیشتر و از نمره سوم دبیرستانم کمتره، مشخص نیس نمره پیش و سوم رو میانگین وزنی براساس ضرایب گرفتن و بعد با تراز ترمیمی مقایسه کردن و احیانا جایگزین کردن ؟ یا نمره ترمیمی به جای نمره پیش دانشگاهی نشسته؟!

2) نمرات من با چه سالی تراز شده؟ ترمیمی ها با همون سال 1402 یا سال 96؟! کارنامه های انجمن نشون میده با همین سال ترمیم تراز شدن ولی همچنان برام مبهمه، مخصوصا وقتی این مصاحبه از زارعی رو دیدم
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Annotation 2023-10-05 182843.jpg
مشاهده: 72
حجم: 72.3 کیلو بایت
      3) هر درس من چه ترمیمی و چه اونایی که ترمیم نشدن و قطعا با سال 96 تراز شدن، ترازشون چند بوده؟ اینکه میگم تراز هر درس رو بدونیم دقیقا اونجایی اهمیتش مشخض میشه که بگن فرصت ترمیم برای هر درس یکباره و منی که یه تعدادی(4 تا) رو قبلا ترمیم زدم بدونم چه گلی به سر بریزم و چه درسایی در اولویت باشند! دقت کنید شما نمیتونید موقع جمع بندی 10 تا درس امتحان بدین، اولویت بندی باید باشه و این اولویت رو براساس تراز باید متوجه شد نه نمره!

خلاصه مطلب اینکه چیزی که میتونه جواب سوالات منو مشخص کنه، یه کارنامه از سوابق تراز شده هست که ببینم تک نک درسام چه ترازی گرفتن و تکلیف ترمیمی ها و نمره پیش دانشگاهی چیه، حالا سوال من اینه آیا با مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا مرکز ارزشیابی آموزش و پرورش کارم راه میفته؟ یا چرت و پرت میگن و دست به سر میشم؟
      یاد خاطره خودم افتادم

والاع من دهم بودم میخواستم برم یازدهم ثبت نام کتاب درسی کردم تازه از صفحه واریز هم شات گرفتم بعد موقع تحویل کتاب شد میگفتن اسم تو نیست تو پول رو واریز نکردی ؛ رفتم اموزش پرورش هعی شوتم میکردن این ور به اون ور میگفتم بابا من پولش دادم اینم شات واریزم میگفتنننن نهههههه تو پول ندادی ما بهت کتاب درسی نمیدیم

اخرشم بهم ندادن مجبور شدم از بازار ازاد بخرم تازه دو برابر قیمت مثلا 4 تا کتابش شد 500 هزار تومن

تازه کتاباشونم زیادی اومده بود ولی نمیدادن بد جنسا ://////////

یه نفر تو اون بکش بکشا ادم خیرمندی بود اب پاکی ریخت رو دستم گفتن بابا بهت نمیدن خودت برو تهیه کن

حالا شما هم بری یکم شوت میکنن از اقا فلانی و خانم فلانی لاشون یه خیرمند یافت میشه اب پاکی میریزه دستت میفهمی چه جوری شده ترازت

امسال واقعا کنکور شیر تو شیر بود :/
      ? Happy or sad

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Annotation 2023-10-05 182843.jpg
مشاهده: 72
حجم: 72.3 کیلو بایت

من سنجش رفتم درست حسابی جواب نمیدندبه ####میگیرن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا هیچکس برای این مساله نرفته حضوری پیگیری کنه ؟

اینهمه کنکوری تو تهران و کرج داریم که پنجاه درصد سابقه تحصیلی اعمال میشه، واقعا عجیبه کسی برای جزئیات ترازدهی نرفته پیگیر بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)