خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

طرز خواندن عمومی ها

اول اینو بگم که اگر قطعی بشه من یکی خوشحالم هر چند استرس گرفتم
      ادبیات دهم و یازدهم با معلم پیش رفتم و پس زیر ساخت ادبیاتم خیلی خوبه اما نمیدونم میتونم تست قرابت بزنم یا نه و اینکه بگید دیگه چی میاد تو ادبیات و چطوری بخونم

برای عربی پارسال مجبور شدم معلم بگیرم اونم از هفتم هر چی نکته لازم بود برای قواعد بهم گفت دوازدهم هم قواعدش رو تابستون برام بست فقط میمونه معانی نمیدونم چطوری بخونم و ایا با همون کلاسی که قواعد باهام فول کرد تو کنکور نتیجه میگیرم و لازمه باز کلاس برم یا نه ؟

برای زبان یک ترم دیگه دیپلم زبان میگیرم و از نظر گرامر و لغت تو سطح خوبی هستم دهم هم که تست میزدم بالای ۹۰ درصد بود اگر بخوام یک روال براش بخونم چطوری بخونم ؟

و در اخر دینی از کی شروع کنم چقدر وقت بذارم براش این یکی رو هیچی بارم نیست

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بنظرم قبل این همه استرس بهتره یکم صبر کنید الان رییس سازمان سنجشم نمیدونه چی میخواد بشه بهترین استراتژی الان شروع خوندن عمومی های کنکوری یعنی دینی، عربی ادبیات و زبان برای امتحان نهایی هست دو حالت داره یا امسالم عمومی نیست پس برای امتحان نهایی عقب نیستید یا عمومی هست پس دوپله جلویید چون سهم عمومی های دوازدهم بخصوص عربی دینی و زبان توی کنکور بالاتره شما سعی کنید حداقل این سه درس و اگر شد ۴ درس رو خوب بخونید اگر مصوب شد مثل بقیه شروع میکنید اگر نشد از خیلی ها جلوترید
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قواعدی که معلمی که گرفتی بهت گفته رو بخون ببین میتونی تستای قواعد عربی کنکور رو بزنی یا ن؟
      ادبیات فارسی برای قرابت کتاب نشرالگو تستای خیلی خوبی داره و واسه شروع خوبه اگر پایه و بیس خوبی نداری میتونی کلاس ادبیات بری
      دین و زندگی که فرمول خاص و جادویی نداره کتاب و تست و مرور فراوان مخصوصا قسمت آیات و روایات
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اولا زبان درس خیانت کاریه ربطی به میزان مطالعه اکادمیکی که داشتی نداره حتماااا باید براش تست کنکوری بزنی یک کتاب کنکور حتماا کار کن من سه تا کتاب تست زدم یک کتاب فقط ریدینگ و کلوز دو تا کتاب درس به درس هنوز کامل مشخص نیست ولی اگر عمومی برگشت روتین شبانه داشته باش برای عمومی شبی یک کلوز یک ریدینگ یک درک مطلب عربی کار کن من عمومیم رو با روتین روزانه اوردم بالا
      عربی واقعااا بلد نبودم ولی کنکور نود زدم درضمن عربی فقط دستور و معنا نیست اعراب داره درک مطلب داره من گاج طلایی زدم خیلی خوب بود حتما تست بزن و عربی را موضوعی بخون خیلی فرقی نداره چه کتای کار کنی مهم اینه که کار کنی
      فارسی واقعا درس چالش برانگیزیه قرابت داره کلمه معنی دستور ترجیحا اینو هم موضوعی بخون اینو هم روتین شبانه داشته باش من خودم دو ماه قرابت یک ماه دستور کار کردم هفت خان کتاب خوبیه ولی حجیمه کلمه معنی هم درس به درس حفظ کن یعنی علاوه بر میزان مطالعه در یک روز شب ها بین یک تا دو ساعت اضافه بر برنامت عمومی کار کن یک چیزی هم هست بپیشرفت عمده عمومی در دوماه اخره که من خودم صبح ها یک ساعت و ربع روزی یک کنکور میدادم(قسمت عمومی)خیلییی درصدم رو بالا برد من ادبیات رو با درصد 16 درصد شروع کردم تو کنکور هم خیلی بهش امیدوار نبودم حتی کنکور هایی که صبح ها هم میدادم خوب نمیزدم در واقع قبول کرده بودم فارسی را خوب نمی زنم و دیگه به خودم هم استرس ندادم کنکور هنر که دادم درصد حساب کردم شده بود 84 خیلی بهم امیدواری داد اخرش هم در تجربی 89 زدم دلیل پیشرفتم هم فقط استمرار بود من با اینکه می دیدم پیشرفت انچنانی ندارم هرروز حدود یکساعت اضافه بر برنامه ادبیات میخوندم نیم ساعت هم بقیه دروس عمومی در کل عمومی واقعاا درس رتبه بیاری هست اگر روشون کار کنی پشیمون نمیشی

5. Top | #5
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunlight نمایش پست ها
      اولا زبان درس خیانت کاریه ربطی به میزان مطالعه اکادمیکی که داشتی نداره حتماااا باید براش تست کنکوری بزنی یک کتاب کنکور حتماا کار کن من سه تا کتاب تست زدم یک کتاب فقط ریدینگ و کلوز دو تا کتاب درس به درس هنوز کامل مشخص نیست ولی اگر عمومی برگشت روتین شبانه داشته باش برای عمومی شبی یک کلوز یک ریدینگ یک درک مطلب عربی کار کن من عمومیم رو با روتین روزانه اوردم بالا
      عربی واقعااا بلد نبودم ولی کنکور نود زدم درضمن عربی فقط دستور و معنا نیست اعراب داره درک مطلب داره من گاج طلایی زدم خیلی خوب بود حتما تست بزن و عربی را موضوعی بخون خیلی فرقی نداره چه کتای کار کنی مهم اینه که کار کنی
      فارسی واقعا درس چالش برانگیزیه قرابت داره کلمه معنی دستور ترجیحا اینو هم موضوعی بخون اینو هم روتین شبانه داشته باش من خودم دو ماه قرابت یک ماه دستور کار کردم هفت خان کتاب خوبیه ولی حجیمه کلمه معنی هم درس به درس حفظ کن یعنی علاوه بر میزان مطالعه در یک روز شب ها بین یک تا دو ساعت اضافه بر برنامت عمومی کار کن یک چیزی هم هست بپیشرفت عمده عمومی در دوماه اخره که من خودم صبح ها یک ساعت و ربع روزی یک کنکور میدادم(قسمت عمومی)خیلییی درصدم رو بالا برد من ادبیات رو با درصد 16 درصد شروع کردم تو کنکور هم خیلی بهش امیدوار نبودم حتی کنکور هایی که صبح ها هم میدادم خوب نمیزدم در واقع قبول کرده بودم فارسی را خوب نمی زنم و دیگه به خودم هم استرس ندادم کنکور هنر که دادم درصد حساب کردم شده بود 84 خیلی بهم امیدواری داد اخرش هم در تجربی 89 زدم دلیل پیشرفتم هم فقط استمرار بود من با اینکه می دیدم پیشرفت انچنانی ندارم هرروز حدود یکساعت اضافه بر برنامه ادبیات میخوندم نیم ساعت هم بقیه دروس عمومی در کل عمومی واقعاا درس رتبه بیاری هست اگر روشون کار کنی پشیمون نمیشی
      شما مصاحبه در انجمن دارین؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      شما مصاحبه در انجمن دارین؟؟
      خیر ولی اگر سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام!
      با اطمینان خاطر میگم یکی از کامل ترین مصاحبه های اخیر فروم مصاحبه خودمه. درمورد عمومی ها اینقدر کامل صحبت کردم که فک نمیکنم جای سوالی باشه. لینکش توی امضام هست.
      اگه هم سوالی بود بازم، در خدمتم.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن