خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشاوره ضروری بابت مبحث مشتق

بچه ها من تستای مشتق کاج میکرو رو دارم میزنم اکثر سوالا رو نمیتونم خودم جواب بدم و مجبورم به جواب نگاه کنم. کتاب سطحش بالاس یا من سطحم زیادی پایینه ؟
      البته اکثر مسائل رو بعد از خوندن جواب میفهمم( منظورم بیشتر اینه که کلا مشتقو بلدم فقط موقع حل سوال گیر میکنم)
      البته اینو اضافه کنم من بدون هیچ جزوه ای دارم این کارو میکنم و با استفاده از خوندن پارسالم .

یکی از دوستان میگفت کلا مشتق همینه و باید تستهای مختلفو اینقدر تکرار کنی تا بتونی سر جلسه کنکور بزنی.

ترسم اینه که این راهی که من میرم اشتباه باشه .
      به نظرتون همین کار رو ادامه بدم و 2-3 دور این 800 تست توی گاج (مباحث مشتق و کاربرد مشتق) رو بزنم یا برم کلاس ؟
      یه روزی دوباره خورشید رد میشه از بغض ابرا
      دوباره بوسه و لبخند میشه سرگرمی دنیا

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر همه چی رو بلدی تنها راهش تمرین و تکرار زیاده ...

اصن کلا دیفرانسیل همینه ....
      هر مبحثی رو تمرین زیاد بکنی راحت میتونی سوالالی کنکور رو حل کنی

تمرین کن + تمرینای کتاب همه رو بخون (از دم همه رو)

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط --mohammad-- نمایش پست ها
      بچه ها من تستای مشتق کاج میکرو رو دارم میزنم اکثر سوالا رو نمیتونم خودم جواب بدم و مجبورم به جواب نگاه کنم. کتاب سطحش بالاس یا من سطحم زیادی پایینه ؟
      البته اکثر مسائل رو بعد از خوندن جواب میفهمم( منظورم بیشتر اینه که کلا مشتقو بلدم فقط موقع حل سوال گیر میکنم)
      البته اینو اضافه کنم من بدون هیچ جزوه ای دارم این کارو میکنم و با استفاده از خوندن پارسالم .

یکی از دوستان میگفت کلا مشتق همینه و باید تستهای مختلفو اینقدر تکرار کنی تا بتونی سر جلسه کنکور بزنی.

ترسم اینه که این راهی که من میرم اشتباه باشه .
      به نظرتون همین کار رو ادامه بدم و 2-3 دور این 800 تست توی گاج (مباحث مشتق و کاربرد مشتق) رو بزنم یا برم کلاس ؟
      سلام برادر
      تو درس ریاضی چیزی که شاید خیلی ضرورت داره و مهمه رعایت پیش نیاز هاست
      مثلا
      قبل از خوندن احتمال تو باید آنالیز ترکیبی رو خوب بلد باشی

قبل از کاربرد مشتق و انتگرال و هوپیتال تو حد و پیوستگی باید فرمول های مشتق رو بلد باشی
      قبل از محاسبه مشتق و تابع باید مثلثات رو بلد باشی
      قبل از مقاطع هم هندسه خوبی داشته باشی و مانند این ها

شماهم ممکنه مشتق و فرمولاش رو فول و فول باشی ولی وقتی یه سوال ترکیبی با مثلثات میاد گیر میکنی توش چون مثلثات رو خوب کار نکردی!!!
      من رشته ام تجربی بود و از ساختار دیفرانسیل شما اطلاعات کاملی ندارم فقط می دونم اکثر مطالبش با ما یکیه
      تو هم سعی کن قبل از مشتق یه مروری رو فرمولای مثلثات داشته باشی خیلی میتونه تو حل سوالا کمکت کنه

پیروز
      باشی..!!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم اینطوریم فیزیک و شیمیم خیلی عالیه ولی از دیفرانسیل و حسابان و اینا متنفرم مخصوصا قسمت حد و مشتق . حرف دوستمونم کاملا درسته چون میدونم پایه ریاضیم ضعیفه یعنی تو سال اول و دوم چون درس نمیخوندم پایم ضعیف شده ولی حالا میگید چیکار کنم سال آخره وقت که نمیشه برم دوباره کلی وقت بذارم پایه کار کنم .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن