خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question چه آزمونی برای کنکور خوبه؟

سلام دوستان بین قلمچی، گزینه 2 و سنجش کدوم آزمون آزمایشی رو پیشنهاد می‌کنید؟

بعد یک سؤال حاشیه‌ای از دوستانی که قلمچی شرکت کردن، قلمچی یک قسمت پروفایل داره اونجا اسم و مشخصات طرف به علاوه عکس و آمار آزمون‌هاش رو نشون می‌ده، مشکلی که هست اینه که این اطلاعات رو به صورت عمومی نشون می‌ده یعنی با یک سرچ داخل گوگل کل آمار طرف رو میاره! خب این خیلی بده و ممکنه دردسر ساز باشه، دوستانی که قلمچی بودن، آیا بخش پروفایل گزینه‌ای برای مخفی کردن و خصوصی شدن داره، طوری که کل اطلاعات طرف رو تو اینترنت پخش نکنه؟ پیشاپیش از پاسخگویی سپاسگزارم رفقا. لطفاً هزینه آزمون حضوری و غیرحضوری قلمچی رو هم بگید، چون داخل سایت نشون نمی‌ده تا ثبت‌نام نکنی.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مشکل دوم قلمچی همینه که هیییچ احترامی به حریم خصوصی قایل نیست و تمام اطلاعاتتون رو نمایش میده به همه. دلیل اصلیشم اینه که کسی نتونه بگه من زیاد کانون نمیرفتم و موفقیتای بقیه رو مصادره کنه. مشکل اولشم اینه که سوالاتش خیلی زود لو میرن و ترازش هیچ ارزشی نداره. یعنی سوالاتشو دانلود کنی تو خونه برا خودت حل کنی بهتره.
      من بین گزینه دو و قلمچی و سنجش، خیلی سبز رو توصیه میکنم یا ماز رو.
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گامماز ( گروه آموزشی ماز )

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      مشکل دوم قلمچی همینه که هیییچ احترامی به حریم خصوصی قایل نیست و تمام اطلاعاتتون رو نمایش میده به همه. دلیل اصلیشم اینه که کسی نتونه بگه من زیاد کانون نمیرفتم و موفقیتای بقیه رو مصادره کنه. مشکل اولشم اینه که سوالاتش خیلی زود لو میرن و ترازش هیچ ارزشی نداره. یعنی سوالاتشو دانلود کنی تو خونه برا خودت حل کنی بهتره.
      من بین گزینه دو و قلمچی و سنجش، خیلی سبز رو توصیه میکنم یا ماز رو.
      خیلی سبز و ماز آزمون آنلاین یا حضوری برگذار می‌کنند؟ جامعه آماریشون چه‌قدره؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Peter نمایش پست ها
      گامماز ( گروه آموزشی ماز )
      قیمت و جامعه آماریشون رو اگر اطلاع دارید لطفاً بفرمایید، به طور خاص کنکور تجربی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima17 نمایش پست ها
      قیمت و جامعه آماریشون رو اگر اطلاع دارید لطفاً بفرمایید، به طور خاص کنکور تجربی
      قیمتش رو تو خود سایتش میتونی ببینی...حوالی 2 تومن اینا باید باشه
      جامعه آماریش تو آنلاین ها بالاترینه...درسته نسبت به حضوری ها کمه اما حضوری ها فقط سیاه لشکرشون بیشتره...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Peter نمایش پست ها
      قیمتش رو تو خود سایتش میتونی ببینی...حوالی 2 تومن اینا باید باشه
      جامعه آماریش تو آنلاین ها بالاترینه...درسته نسبت به حضوری ها کمه اما حضوری ها فقط سیاه لشکرشون بیشتره...
      دقیقا همینطوره.سوالات قلمچی هم دیگه مثل قبلنا بهترین نیست. از وقتی امثال کرامت و راهواره و میرحبیبی رفتن و امثال رسولی ها و هرکی که از راه رسیده شده طراح دیگه سوالاتش به درد نمیخورن.
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

8. Top | #8
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی با این حال من قلمچی رو بخاطر همین حضوری بودنش قبول دارم + دیگه به نظرم سوالاتش اینقدر هم چرت نیست... فقط کاشکی اون تقلبا کمتر میشد
      ویرایش توسط RHM : 21 تیر 1402 در ساعت 09:53

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چیزی ب عنوان آزمون خوب یا بد نداریم
      بعضی از آزمون‌ها برای برخی افراد مناسبند و بعضی‌ها برای برخی دیگر
      عوامل مختلفی در انتخاب آزمون برای افراد نقش دارن
      از جمله قیمت، جامعه آماری، یک طراح سوال خاص، اجبار مدرسه، رقابت بین دوستان، حضوری یا غیر حضوری بودن، پاسخنامه مفصل و....
      در رابطه با اینکه در قلمچی هویتتون فاش نشه شنیدم برخی از دوستان با هویت اعضای خانواده ثبت‌نام میکنن و اطلاعاتشون حفظ میشه
      در رابطه با جامعه آماری ماز این آزمون بعد از قلمچی و جامع‌های سنجش بزرگ‌ترین جامعه آماری رو داره و اطلاعات هویتیتون هم حفظ میشه
      من خودم امسال ماز شرکت کردم و در سالیان گذشته ک نظام قدیم بودم گزینه‌دو و سنجش
      در رابطه با ماز سوالی داشتین در خدمتم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گزینه دو چطوره؟ کسی در مورد هزینش اطلاعی داره؟

قلمچی که فشار و استرس زیادی به آدم میاره و سوالاتش هم گاها خیلی فضایی هست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بعد یک سؤال حاشیه‌ای از دوستانی که قلمچی شرکت کردن، قلمچی یک قسمت پروفایل داره اونجا اسم و مشخصات طرف به علاوه عکس و آمار آزمون‌هاش رو نشون می‌ده، مشکلی که هست اینه که این اطلاعات رو به صورت عمومی نشون می‌ده یعنی با یک سرچ داخل گوگل کل آمار طرف رو میاره! خب این خیلی بده و ممکنه دردسر ساز باشه، دوستانی که قلمچی بودن، آیا بخش پروفایل گزینه‌ای برای مخفی کردن و خصوصی شدن داره، طوری که کل اطلاعات طرف رو تو اینترنت پخش نکنه؟ پیشاپیش از پاسخگویی سپاسگزارم رفقا. لطفاً هزینه آزمون حضوری و غیرحضوری قلمچی رو هم بگید، چون داخل سایت نشون نمی‌ده تا ثبت‌نام نکنی.

تا جایی که میدونم اطلاعات به صورت عمومی نمایش داده نمیشه. مگر اینکه شما تراز بالای 6000 بیارید صرفا اسمتون و میانگین ترازتون در pdf تراز های برتر هر آزمون نشون داده میشه که این چیز آنچنان محرمانه ای نیست که کل آمار اشخاص با یه سرچ بشه درآورد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قلمچی به نسبت قیمتش واقعا خدماتی ارائه نمیده
      به واسطه بورسیه و اینا تونسته جامعه آماری بالا ببره که اونم با این وضع تقلب و پخش سوالاتش دیگه اصلا فایده ای هم داره مگه؟
      سوالاتش که همه جا میذارن و میتونید خودتون توی خونه بررسی کنید
      ماز ، زیستاز ، خیلی سبز ، اینها رو بررسی کنید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها

تا جایی که میدونم اطلاعات به صورت عمومی نمایش داده نمیشه. مگر اینکه شما تراز بالای 6000 بیارید صرفا اسمتون و میانگین ترازتون در pdf تراز های برتر هر آزمون نشون داده میشه که این چیز آنچنان محرمانه ای نیست که کل آمار اشخاص با یه سرچ بشه درآورد
      خدمت شما!

https://www.google.com/url?sa=t&sour...w6Wcuh5JGr8LS2

با یک جستجو داخل گوگل آمار طرف رو آورد! کم مونده آدرس و شماره تلفن طرف رو هم بنویسه!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      چیزی ب عنوان آزمون خوب یا بد نداریم
      بعضی از آزمون‌ها برای برخی افراد مناسبند و بعضی‌ها برای برخی دیگر
      عوامل مختلفی در انتخاب آزمون برای افراد نقش دارن
      از جمله قیمت، جامعه آماری، یک طراح سوال خاص، اجبار مدرسه، رقابت بین دوستان، حضوری یا غیر حضوری بودن، پاسخنامه مفصل و....
      در رابطه با اینکه در قلمچی هویتتون فاش نشه شنیدم برخی از دوستان با هویت اعضای خانواده ثبت‌نام میکنن و اطلاعاتشون حفظ میشه
      در رابطه با جامعه آماری ماز این آزمون بعد از قلمچی و جامع‌های سنجش بزرگ‌ترین جامعه آماری رو داره و اطلاعات هویتیتون هم حفظ میشه
      من خودم امسال ماز شرکت کردم و در سالیان گذشته ک نظام قدیم بودم گزینه‌دو و سنجش
      در رابطه با ماز سوالی داشتین در خدمتم
      ماز قیمتش چطوره؟ حضوری یا غیرحضوری؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدمت شما!

https://www.google.com/url?sa=t&sour...w6Wcuh5JGr8LS2

با یک جستجو داخل گوگل آمار طرف رو آورد! کم مونده آدرس و شماره تلفن طرف رو هم بنویسه!
      خب این برای بعد از رتبه برتر شدن هست و خب چیز بدی هم نیست، دیگه وقتی رتبه برتر کنکور آوردید چه اهمیتی داره که تراز آزمونهاتونو بقیه ببینن؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن