خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima17 نمایش پست ها
      ماز قیمتش چطوره؟ حضوری یا غیرحضوری؟
      امسال قیمت آزمون‌های سالیانه دوازدهم تجربی تقریبا ۲ و ۵۰۰ هست
      غیر حضوری و الکترونیک برگزار میشه اما خودتون یک ربع فرصت پرینت دارید در هر آزمون
      در برخی از شهرها ک نمایندگی داره خدمات حضوری هم ارائه میده
      اگر قصد دارید ب غیر از آزمون‌ها چیزهای دیگه‌ای هم بخرید مثل دوره نوبل یا دوپینگ یا کمربند مشکی یا حتی کلاس‌های سالیانه ب جای اینکه جدا جدا تهیه کنید میتونید اشتراک الماس گیرید ک امسال تقریبا ۸ تومنه و دیگه همه چیز داره
      میتونید کد تخفیف هم بگیرید ازشون
      ب پشتیبانی ماز پیام بدید راهنماییتون میکنن
      کانال تلگرام خانم فرناز حسن‌زاده هم چند وقت پیش کد تخفیف میداد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      خب این برای بعد از رتبه برتر شدن هست و خب چیز بدی هم نیست، دیگه وقتی رتبه برتر کنکور آوردید چه اهمیتی داره که تراز آزمونهاتونو بقیه ببینن؟
      اول که گفتی عمومی نیست، الآن هم می‌گی برای رتبه برتر! اصل حرف رو بچسب، تعریف حریم خصوصی رو می‌دونی؟ باید آزادی عمل باشه که من دلم می‌خواد اطلاعاتم رو به اشتراک بگذارم یا نه، این‌که سر خود استفاده تبلیغاتی بشه چه معنی می‌ده

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima17 نمایش پست ها
      اول که گفتی عمومی نیست، الآن هم می‌گی برای رتبه برتر! اصل حرف رو بچسب، تعریف حریم خصوصی رو می‌دونی؟ باید آزادی عمل باشه که من دلم می‌خواد اطلاعاتم رو به اشتراک بگذارم یا نه، این‌که سر خود استفاده تبلیغاتی بشه چه معنی می‌ده
      پرسشی که شما کردید در پست اول تاپیکتون در مورد داشتن پروفایل عمومی برای هرکسی که در قلمچی ثبت نام میکنه که منم پاسختون رو دادم که چنین چیزی وجود نداره!ولی در مورد رتبه های برتر کاملا بحث متفاوته، موقع ثبت نام قلمچی ازتون تعهد میگیره که در صورت رتبه برتر شدن شما حق تبلیغات رو برای خودش محفوظ میدونه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      پرسشی که شما کردید در پست اول تاپیکتون در مورد داشتن پروفایل عمومی برای هرکسی که در قلمچی ثبت نام میکنه که منم پاسختون رو دادم که چنین چیزی وجود نداره!ولی در مورد رتبه های برتر کاملا بحث متفاوته، موقع ثبت نام قلمچی ازتون تعهد میگیره که در صورت رتبه برتر شدن شما حق تبلیغات رو برای خودش محفوظ میدونه
      چنین چیزی وجود نداره؟ خوبه که سؤال و جواب‌ها همه در دسترس هستند در این تاپیک!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدترین قسمت کانون زنگ زدناشونه . یعنی بیخیالم نمیشن و از رو هم نمیرن .
      فایده نداره هر چقدر جواب ندی یا بلاک کنی با یه شماره دیگه زنگ میزنن . اعصاب و روان رو واقعا خط خطی میکنن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اطلاعات رو هم با نظر دوستان موافقم اصلا توی کانون حریم شخصی وجود نداره . من کلاس چهارم دبستان کانون بودم هنوز اسم مدرسه و اطلاعات اون سالها هست توی صفحه من . حالا من اگر قبول بشم اینا می‌خوان بگن این از کلاس چهارم عنتر منتر ما شده بود و درنتیجه قبول شد (عذر می‌خوام حقیقتا ولی باید منظورم رو میرسوندم)
      اگرم کانون ثبت نام کردید از شماره تلفن گرفته تا همه چی رو چرت و پرت بنویسید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلاام دوستان
      کسی می‌دونه تراز ۹۵۰۰ گزینه دو معادل تراز چند قلمچی می‌شه؟
      بالای ۶۰۰۰ هست؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به نظر من ماز یا گزینه دو برین بهتره
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena gray نمایش پست ها
      سلاام دوستان
      کسی می‌دونه تراز ۹۵۰۰ گزینه دو معادل تراز چند قلمچی می‌شه؟
      بالای ۶۰۰۰ هست؟
      کسی نمی‌دونه؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زمان ما کانون کارت ورود به جلسه که میومد زنگ میزدن شماره داوطلبی رو میگرفتن که دیگه زحمت پرسیدن از ما هم نباشه خودشون کارنامه رو برن چک کنن ، حریم خصوصی نمنه؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMansour نمایش پست ها
      زمان ما کانون کارت ورود به جلسه که میومد زنگ میزدن شماره داوطلبی رو میگرفتن که دیگه زحمت پرسیدن از ما هم نباشه خودشون کارنامه رو برن چک کنن ، حریم خصوصی نمنه؟
      الآنم همینه
      پشتیبان منم زنگ زد میگفت میخوام ببینم عکس کارتت و شماره شناسنامه ات مال خودته یوقت اشتباه نشه منم رو شماره داوطلبی خط زدم بعدش پیام فرستاد شماره داوطلبیت هم باید ببینم

。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال دارم

من میخوام بعد دی کانون ثبت نام کنم
      خسته شدم از اینکه هعی جمعه ها ازمون دادم از 5 ام یا 4 ام چه تابستون چه مهر قلمچی میرفتم

اگه خودم تو خونه سوالای قلمچی رو جواب بدم با خود ازمون حضوری زیاد فرق میکنه ؟ همون زماندار و ... مثل موقع کرونا منظورمه
      ولی ثبت نام نکنم
      زیاد تو درصد و ... تاثیر داره ؟

میخوام همون جمعه ها بدم ولی چون حوصله استرس کارنامه ندارم نمخوام فعلا ثبت نام کنم

یجورایی دلزده شدم
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من میخوام‌دو تا ازمون تابستون‌سنجش بنویسم به نظرتون بدرد میخوره؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_xx_m نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال دارم

من میخوام بعد دی کانون ثبت نام کنم
      خسته شدم از اینکه هعی جمعه ها ازمون دادم از 5 ام یا 4 ام چه تابستون چه مهر قلمچی میرفتم

اگه خودم تو خونه سوالای قلمچی رو جواب بدم با خود ازمون حضوری زیاد فرق میکنه ؟ همون زماندار و ... مثل موقع کرونا منظورمه
      ولی ثبت نام نکنم
      زیاد تو درصد و ... تاثیر داره ؟

میخوام همون جمعه ها بدم ولی چون حوصله استرس کارنامه ندارم نمخوام فعلا ثبت نام کنم

یجورایی دلزده شدم
      بستگی به خودت داره که چقدر بتونی شرایط آزمون شبیه سازی کنی از رعایت بودجه بندی و پیش روی تا مدیریت جلسه ،زمان ترتیب دفترچه ها تحلیل آزمون و.. ، همچنین آزمون های الکترونیک میتونن قابل پیشنهاد باشن
      ولی از دی ماه یا حداقل بعد عید باید چن تا آزمون حضوری مث سنجش یا قلم چی یا هردو تو برنامه باشه

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها

بستگی به خودت داره که چقدر بتونی شرایط آزمون شبیه سازی کنی از رعایت بودجه بندی و پیش روی تا مدیریت جلسه ،زمان ترتیب دفترچه ها تحلیل آزمون و.. ، همچنین آزمون های الکترونیک میتونن قابل پیشنهاد باشن
      ولی از دی ماه یا حداقل بعد عید باید چن تا آزمون حضوری مث سنجش یا قلم چی یا هردو تو برنامه باشه

خوشبختانه بهتر میتونم شبیه سازی کنم
      ولی نه ازمون های الکترونیکی رو وجدانم خاموشه براش .
      امسال با ماز و قلمچی آنلاین فهمیدم نمیتونم اینترنتی آزمون شرکت کنم ...

متشکرم
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن