خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb ترمیم معدل نظام قدیم

سلام دوستان، بنده مدرک پیش دانشگاهی خودم رو سال 93 گرفتم. کسی از بچه‌های نظام قدیم ترمیم معدل کرده که راهنمایی کنه مراحلش چطوریه؟ نمراتم خیلی پایینه و احتمالاً باید همه دروس رو مجدد امتحان بدم، در چنین شرایطی بهتر نیست دیپلم نظام جدید بگیرم کلاََ؟ شرايطش چطوریه باید کل دروس متوسطه دوم رو امتحان بدم؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima17 نمایش پست ها
      سلام دوستان، بنده مدرک پیش دانشگاهی خودم رو سال 93 گرفتم. کسی از بچه‌های نظام قدیم ترمیم معدل کرده که راهنمایی کنه مراحلش چطوریه؟ نمراتم خیلی پایینه و احتمالاً باید همه دروس رو مجدد امتحان بدم، در چنین شرایطی بهتر نیست دیپلم نظام جدید بگیرم کلاََ؟ شرايطش چطوریه باید کل دروس متوسطه دوم رو امتحان بدم؟
      اگر دیپلم و پیشتون مثلا تجربیه و میخواید کنکور تجربی بدید نمیتونید دیپلم مجدد بگیرید فقط میتونید ترمیم کنید
      واسه ترمیم هم درس‌های نظام جدید ک زمان ما نبوده احتیاج نیست امتحان بدید مثلا هویت اجتماعی و سلامت و بهداشت
      واسه درس‌هایی مثل زبان فارسی و ادبیات فارسی ک جدا جدا بود زمان ما کافیه فقط فارسی دوازدهم رو امتحان بدید
      زمین شناسی هم میتونید ترمیم کنید
      در کل ی سر برید اداره آموزش پرورشتون بخش امتحانات اون‌ها ی لیست میدن ک تهیه کنید از مدارک مورد نیاز بعد ام دروسی ک میخواید رو ترمیم کنید میگیرن ازتون
      مثلا برای فیزیک پیش و فیزیک سوم فقط لازمه فیزیک دوازدهم رو امتحان بدید
      دقت کنید اگر قراره کنکوری بدید ک ب عنوان دیپلم و پیشتون نمیخوره مثلا تجربی بودید میخواید ریاضی بدید باید دروسی ک نداشتید رو هم ایجاد سابقه کنید واسش یا اینکه دیپلم جدید بگیرید
      در کل اداره الان تجربه داره دیگه میتونه راهنماییتون کنه
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه منم نظام قدیمم امسال ترمیم شرکت کردم .
      البته نمره های خودم بد نبود میانگین حدود ۱۷ ۱۸ ولی خوب دنبال ۲۰ بودم که چون آمادگیم کافی نبود غیر از امتحان اول (دین و زندگی) دیگه سر جلسه نرفتم چون شنیده بودم حق شرکت مجددم محفوظ میمونه در این صورت .
      حالا برای این شرکت مجددِ سال دیگه، باید کار خاصی انجام بدم ؟یا فقط بمونم تا دی ماه برای ثبت مجدد؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام، بابت این توضیحات کاملی که ارائه دادین سپاسگزارم. مدرک تجربی دارم و می‌خوام کنکور تجربی هم شرکت کنم. شما ترمیم معدل انجام دادین؟ چطوریه فضاش؟ مراقب‌ها سخت می‌گیرن؟ واقعاً این تأثیر معدل برای ماها منصفانه نیست، چون هیچ اطلاعی نداده بودن، باید حداقل 2، 3 سال قبلش می‌گفتند که ما روی امتحانات نهایی تمرکز کنیم، پیش دانشگاهی خیلی از بچه‌ها زمان ما اصلاً مدرسه نمی‌اومدن و تمرکزشون روی کنکور بود.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام شرایط چطور بود عزیز؟ مراحلش رو قدم به قدم می‌گی لطفاً؟ به کجا مراجعه کردی، چه مدارکی خواستن، هزینه چه‌قدر گرفتن، حوزه امتحانی مدرسه بزرگسالان بود یا با سایر دانش‌آموزان و...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poorege نمایش پست ها
      سلام به همه منم نظام قدیمم امسال ترمیم شرکت کردم .
      البته نمره های خودم بد نبود میانگین حدود ۱۷ ۱۸ ولی خوب دنبال ۲۰ بودم که چون آمادگیم کافی نبود غیر از امتحان اول (دین و زندگی) دیگه سر جلسه نرفتم چون شنیده بودم حق شرکت مجددم محفوظ میمونه در این صورت .
      حالا برای این شرکت مجددِ سال دیگه، باید کار خاصی انجام بدم ؟یا فقط بمونم تا دی ماه برای ثبت مجدد؟
      سلام شرایط چطور بود عزیز؟ مراحلش رو قدم به قدم می‌گی لطفاً؟ به کجا مراجعه کردی، چه مدارکی خواستن، هزینه چه‌قدر گرفتن، حوزه امتحانی مدرسه بزرگسالان بود یا با سایر دانش‌آموزان و...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      اگر دیپلم و پیشتون مثلا تجربیه و میخواید کنکور تجربی بدید نمیتونید دیپلم مجدد بگیرید فقط میتونید ترمیم کنید
      واسه ترمیم هم درس‌های نظام جدید ک زمان ما نبوده احتیاج نیست امتحان بدید مثلا هویت اجتماعی و سلامت و بهداشت
      واسه درس‌هایی مثل زبان فارسی و ادبیات فارسی ک جدا جدا بود زمان ما کافیه فقط فارسی دوازدهم رو امتحان بدید
      زمین شناسی هم میتونید ترمیم کنید
      در کل ی سر برید اداره آموزش پرورشتون بخش امتحانات اون‌ها ی لیست میدن ک تهیه کنید از مدارک مورد نیاز بعد ام دروسی ک میخواید رو ترمیم کنید میگیرن ازتون
      مثلا برای فیزیک پیش و فیزیک سوم فقط لازمه فیزیک دوازدهم رو امتحان بدید
      دقت کنید اگر قراره کنکوری بدید ک ب عنوان دیپلم و پیشتون نمیخوره مثلا تجربی بودید میخواید ریاضی بدید باید دروسی ک نداشتید رو هم ایجاد سابقه کنید واسش یا اینکه دیپلم جدید بگیرید
      در کل اداره الان تجربه داره دیگه میتونه راهنماییتون کنه
      موفق باشید
      سلام، بابت این توضیحات کاملی که ارائه دادین سپاسگزارم. مدرک تجربی دارم و می‌خوام کنکور تجربی هم شرکت کنم. شما ترمیم معدل انجام دادین؟ چطوریه فضاش؟ مراقب‌ها سخت می‌گیرن؟ واقعاً این تأثیر معدل برای ماها منصفانه نیست، چون هیچ اطلاعی نداده بودن، باید حداقل 2، 3 سال قبلش می‌گفتند که ما روی امتحانات نهایی تمرکز کنیم، پیش دانشگاهی خیلی از بچه‌ها زمان ما اصلاً مدرسه نمی‌اومدن و تمرکزشون روی کنکور بود.

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بله من ترمیم نمره دادم
      فضا د نراقب‌ها بستگی ب حوزه داره
      بعضی جاها ب شدت سختگیر بعضی جاها بسیار بی‌موالات
      درسته زمان ما کسی اصلا اهمیت نمیداد خیلی‌ها از عمد خرداد نمیرفتن ک شهریور برن
      ولی خب شرایط برای همه سخته
      بذارید نتایج امسال بیاد
      ممکنه تاثیر معدل خیلی نباشه و اصل کنکور باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      بله من ترمیم نمره دادم
      فضا د نراقب‌ها بستگی ب حوزه داره
      بعضی جاها ب شدت سختگیر بعضی جاها بسیار بی‌موالات
      درسته زمان ما کسی اصلا اهمیت نمیداد خیلی‌ها از عمد خرداد نمیرفتن ک شهریور برن
      ولی خب شرایط برای همه سخته
      بذارید نتایج امسال بیاد
      ممکنه تاثیر معدل خیلی نباشه و اصل کنکور باشه
      هزینه چقدر گرفتن؟ حوزه امتحانی مدرسه بزرگسالان بود یا با سایر دانش‌آموزان نظام جدید؟

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      هزینه چقدر گرفتن؟ حوزه امتحانی مدرسه بزرگسالان بود یا با سایر دانش‌آموزان نظام جدید؟
      هزینه شهر ب شهر فرق میکنه
      زیاد نشد واسه من ولی بعضی شهرها هزینه‌ها بیشتر بود
      حوزه امتحانی‌ای ک بودم همشون ترمیم معدلی بودن
      واسه ثبت نام رفتم آموزش و پرورش ناحیه مدرسه‌ای ک دبیرستان بودم یک سری از دوستان هم رفته بودن مدرسه بزرگسالان ثبت‌نام

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن