خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تابستون سال دهم هست، روش مطالعه کنکوری بلد نیستم و بین هزادان منبع اینترنتی و کتاب کمک درسیام موندم.

سلام دوستان. من در طول سال هیچی جز خود کتابای درسی نخوندم. میتونم بگم به تسلط متوسطی نسبت بهشون رسیدم، با توجه به اینکه کلی خودخونی کردم و دبیرای به شدت بدی داشتم.
      الان ک ۳ ماه وقت جمعبندی کنکوری دهم رو دارم، نمیدونم باید چجوری استارت بزنم و راه درست درس خوندن کنکوری چجوریه. یه برنامه‌ای میخام ک وقتم صرف ازمون و خطا ضایع نشه. منابعی ک دارم، منابع سطح پایین و متوسط هستن و از یه طرف به من گفتن ک می بایست از اول سال این منابعو کار کرده باشم و الان تو تابستون منابع سطح بالاتر کار کنم ک ب درد کنکورم بخوره. واقعا سردرگمم و هزینه مشاوره ندارم. کمک💀

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین منابعتو خوب کار کن لولت میاد بالا....البته منبع خیلی سبز منظورته اگه خوبه مثلا کار کن همینو ....سال کنکور منابع لول بالا کار میکنی نگران نباش تو هنوز سطحت پایینه نمیشه از پله 1بپری به 10
      اینبار باید بشه...

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برنامه ریزی کن روزی ۶ ساعت درس بخون اگه میتونی با برنامه راهبردی قلم چی یا گزینه دو پیش برو با همون منابعی که داری
      من اگه جای تو بودم جمعه هایی که ازمون ندارم رو استراحت میکردم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Deadinside نمایش پست ها
      سلام دوستان. من در طول سال هیچی جز خود کتابای درسی نخوندم. میتونم بگم به تسلط متوسطی نسبت بهشون رسیدم، با توجه به اینکه کلی خودخونی کردم و دبیرای به شدت بدی داشتم.
      الان ک ۳ ماه وقت جمعبندی کنکوری دهم رو دارم، نمیدونم باید چجوری استارت بزنم و راه درست درس خوندن کنکوری چجوریه. یه برنامه‌ای میخام ک وقتم صرف ازمون و خطا ضایع نشه. منابعی ک دارم، منابع سطح پایین و متوسط هستن و از یه طرف به من گفتن ک می بایست از اول سال این منابعو کار کرده باشم و الان تو تابستون منابع سطح بالاتر کار کنم ک ب درد کنکورم بخوره. واقعا سردرگمم و هزینه مشاوره ندارم. کمک
      سلام ، اشکالی نداره که تست کارنکردی ولی بجاش تابستون خوب دهم رو ببند و اینکه اگه واقعا فکر میکنی منابعت جوری هستن که بدردت نمیخورن و در واقع هیچ تست چالشی برات ندارن بهتره عوضشون کنی و میتونی برای اینکه هزینه صرف نکنی از روی پی دی اف بخونی و تست بزنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن