خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

این چه فروشگاهیه آخه !! سایت سرکوچه

سلام بچه ها خوبید

چند باری از سایت سرکوچه کتاب گرفته بودم.قیمتش که خوب بود (15 درصد زیر قیمت میداد).حالا بماند بعضی کتابهارو نداره در صورتی که پول دیگه ریختی حسابشون و باید بهشون زنگ بزنی تا ...
      آخرین بار 25 آبان ازشون خریدم که بعد از حدود 20 روز کتابها به دستم رسید .آره 20 روز !
      یک 4 5 روزی پول دیر به دستشون رسید(اینجور که خودشون میگن).تازه این اخر کار نیست.بسته منو میفرستند یزد و بسته اون بنده خدا می آد دست من
      سرتونو درد نیارم.خلاصه خیلی بی دقت اند.خیلی ی ی
      حالا داستان از اون قراره من برای اون بنده خدا تو یزد پستش کردم و از جیب خودم 8700 تومان دادم.ولی یک منشی خانم داره اصلا نمیدونم.یک طور حق به جانب هم صحبت میکنه.تا الان هیچ پولی نریخته.در صورتی که از من تا الان 4 بار شماره کارتمو گرفته
      حالا من تلفن مدیر فروشگاه میخوام.کسی داره؟تلفن مستقیم مدیر سرکوچه.چون هر وقت زنگ میزنم این خانم بر میدارند.البته یک اقای احمدی نام اونجا کار میکنه.ولی من فقط اون تلفن توی سایتشونو دارم .منم که شهرستانم و دستم بهش نمیرسه.
      واقعا باید کار این منشی و پشت گوش انداختن گزارش بشه(1 بار///2 بار///3 بار...) تا حساب بیاد دستش.
      بحث پولش اصلا نیست چون 8700 میشه 2 تا پفک.فقط بحث وظیفه و مسئولیت و انسانی هست.من که بد نکردم شنبه وقت گذاشتم رفتم برای اون بنده خدا پست کردم.خوب پولشو بدن دیگه !

ممنون از کمکتون

سرکوچه: فروشگاه کتاب با تخفیف - سرکوچه - فروشگاه اينترنتي کتاب با 15% تخفيف

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      می فهمم چی میگی چون خودمم از یه فروشگاه دیگه کتاب قبلا خریده بودم و همین بلا سرم اومد!!! به طرز وحشتناکی دیر کتاب رو فرستادن!!!

واسه این فروشگاه هم بعید می دونم بتونی مدیرشو پیدا کنی چون اگه تو سایتشم دقت کرده باشی همون تلفن بیشتر نسیت و مسلما همون خانمه تلفن رو بر میداره___در کل خوبه که اومدی اینجا به بچه ها اطلاع رسانی کردی !!! مرسی

در ضمن به نظرم بهترین فروشگاه کتاب کنکوری و غیر کنکوری با تخفیف خوب ارزانیک هستش هم تنوع کتاباش خوبن و هم منظم کار میکنه و فروشگاه مرکزیش شهرستانه قم هست!!!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنونم پوریا جون
      بله.حالا اصلا پولش اصلا ارزش نداره.8700 چیه.ولی تنها هدف و قصد من تنبه این خانم منشی هست..گزارش بدم به مدیر .فقط دنبال این هستم.که حقوق دیگران از اون مهمتر زمان طلایی هست که من صرف کردم.البته از این بابت ناراحت نیستم.چون اون بنده خدا تو یزد هم عجله داشت
      در هر صورت هر کسی اطلاعاتی از این سایت داره ممنون میشم در اختیارم بگذاره تا حداقل این بلارو سر یک نفر دیگه در نیارن
      راستی اینم چه سایت خوبیه.همون 15 هم که تخفیف میده.اگر زودتر میدونستم از همین میخریدم.به نظر منظمتر هم هستند.واقعا دیگه بدم می آد ازشون بخرم با این کارشون

نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      می فهمم چی میگی چون خودمم از یه فروشگاه دیگه کتاب قبلا خریده بودم و همین بلا سرم اومد!!! به طرز وحشتناکی دیر کتاب رو فرستادن!!!

واسه این فروشگاه هم بعید می دونم بتونی مدیرشو پیدا کنی چون اگه تو سایتشم دقت کرده باشی همون تلفن بیشتر نسیت و مسلما همون خانمه تلفن رو بر میداره___در کل خوبه که اومدی اینجا به بچه ها اطلاع رسانی کردی !!! مرسی

در ضمن به نظرم بهترین فروشگاه کتاب کنکوری و غیر کنکوری با تخفیف خوب ارزانیک هستش هم تنوع کتاباش خوبن و هم منظم کار میکنه و فروشگاه مرکزیش شهرستانه قم هست!!!

ویرایش توسط ali_12 : 14 آذر 1392 در ساعت 19:12

4. Top | #4
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینم از دوست خوبمون ارزانیک!
      9400 تخفیف میده،عوضش 10200 هزینه ارسال و بسته بندی میگیره!درحالی که هزینه ارسالشون میشه 2تومن!مســــــخره بازی
      dtj.jpg

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

با این حسابها من فکر کنم حضوری بریم بخریم بهتره
      به دردسرش نمی ارزه....
      من که دیگه بار آخرم بود از سرکوچه خریدم.....

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vhd نمایش پست ها
      اینم از دوست خوبمون ارزانیک!
      9400 تخفیف میده،عوضش 10200 هزینه ارسال و بسته بندی میگیره!درحالی که هزینه ارسالشون میشه 2تومن!مســــــخره بازی
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: dtj.jpg
مشاهده: 115
حجم: 147.7 کیلو بایت

آقا پست گرون شده !‌اما دیگه نه ۱۶ تومن !‌ پست پیشتاز ۱ کیلو گرم نهایتا میشه ۸ تومان
      My Life is Music

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      محاسبه قیمت مرسوله

اینو هم ببینین حتما
      My Life is Music

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند وقته که اصلا من کمتر از 7 هزار تومان پست ندیدم !!!

سفارشی ولی بهتره نسبت به پیشتاز چون فوقش یه روز دیر تر میرسه. البته توجه داشته باشید که اگه می خواید خودتون پست کنید برای سفارشی باید به دفتر شلوغی برید تو شهرتون.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی دوست عزیز یه راه داری ، بری بانک ، همون بانکی که شماره حساب طرف اونجاست. بگو پول اشتباهی ریختم شماره طرف رو می خوام. معمولا 80% موارد میدن.
      اگر هم پرداخت آنلاین کردید. زنگ بزنید به مرکز همون بانک ، معمولا شبانه روزی کارشناس دارن ، بگید برام هنوز نفرستاده و اینا ، شماره تلفن طرف می خوام.
      بانکی که طرف پرداخت آنلاین کرده بگو تا شمارش بدم . یا تو گوگل پیدا کن شمارش.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان
      لطف کردید
      راستش امروزم 2 بار تماس گرفتم.نه اصلا فایده ای نداره .
      تا الان پولو نریختن که نریختن.
      منم دیگه جدا خسته شدم و واگذار کردم این پولو.
      البته هیچ پولی نیست ولی وقت و زمان و اعصاب خوردی که از من شد(در این مدت) ارزشش برای خودم میلیاردی هست.....
      در هر صورت دیگه نمیخوام روش فکر کنم و انرژی بگذارم.مطمئنا خود روزگار جواب همرو میده
      دوستان شما هم لطفا به بقیه دوستانتون اطلاع رسانی کنید. بسیار بسیار بی نظم و بی قانون.معلوم نیست کی به کیه.فقط از من حداقل 6 بار شماره کارت گرفتن ولی.....

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اصلا به این فروشگاهای عمومی اطمینان نکنید
      من همیشه هر کتابی رو از فروشگاه خودِ اون انتشارات خرید اینترنتی میکنم
      خودشون هم تخفیف خیلی خیلی خوبی دارن هم پستشون یا رایگانه یا خیلی کم
      خدمات پیگیری هم عالی
      تقریبا همه ی انتشارات هم خوب هستن ولی خیلی سبز و گاج با تخفیف 20 درصد و پست رایگان از همه بهترن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)